Del Toro ще филмира The Hobbit

Филми, бре, филми... Джена Джеймсън, Трейси Лордс – we have them all!
User avatar
BaYa
Forsaken
Posts: 3002
Joined: Thu Jul 27, 2006 10:20 pm
Location: На топличко, във въображението ми!
Contact:

Post by BaYa » Wed Apr 30, 2008 2:01 pm

Да бе, да!! :shock: Понеже тук се подвизават само маймуни, говеда и извънземни!?!? :twisted:
(Пардон за офтопика!!)
Luxury is a matter of having options!!!
Не е по-богат който има повече, а който се нуждае от по-малко!
¡Hagas lo que hagas - la cagas!!

User avatar
grellian
E'lir
Posts: 194
Joined: Fri May 25, 2007 7:48 pm

Post by grellian » Wed Apr 30, 2008 10:05 pm

Ясно ми е, че се включвам по време на страстна полемика за извънземни?, хора и т.н., но на мен ми се струва, че ще успеят да измислят нещо за втория филм, ако в първия свършат с историята по "Хобит". Не бива да забравяме, че Джаксън е там. Ще почакаме (доста) и ще видим

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Thu May 22, 2008 12:30 am

Three "Lord of the Rings" Actors Return for "The Hobbit" 05-21-2008 (18:00:32)
Pre-production is about to get under way on the two-part "Hobbit." Fran Walsh and Philippa Boyens are expected to pen the scripts under the direction of producer Peter Jackson and the film's helmer, Guillermo del Toro.

Preliminary contact has already been made with at least three actors whose "Lord of the Rings" characters also appear in the "Hobbit" storyline: Viggo Mortensen (Aragorn), Ian McKellen (Gandalf) and Andy Serkis (Gollum).

"We will all be involved in the script in some fashion but the exact definition is about a week away," said del Toro. "I am all for keeping the actors who originated the parts, as much as availability and their willingness will allow."
Честито! :) Не че не се знаеше.
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Thu May 22, 2008 12:44 am

Ей това вече е страхотна новина. Много силно се надявах че Гандалф ще си бъде пак Маккелън. Просто с друг актьор нямаше да се получи. Интересно на Арагорн каква роля са му стъкмили. Не си го спомням в книжката да го имаше. :?
I am Fire! And LIFE INCARNATE! Now and forever . . . I am PHOENIX!

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Thu May 22, 2008 12:46 am

Е той ше е във втория филм, бръснат, че да изглежда по-млад. :) И Арвенюшата ше вкарат, сигурно, пък и когото още смогнат. :thumbsup:

едит: Леголас ше го има още в първия, нали е от Мраколес точно. :mrgreen: VVV
Last edited by shayhiri on Thu May 22, 2008 12:50 am, edited 1 time in total.
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Thu May 22, 2008 12:48 am

Малко като мешана скара ми звучи. Само Леголас да го няма. Не ща да го гледам ония пак. :mrgreen:
I am Fire! And LIFE INCARNATE! Now and forever . . . I am PHOENIX!

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Wed May 28, 2008 9:03 pm

The Hobbit being released Dec 2011, and F2 release Dec 2012.
Още три години и половина до първия. :roll: :dash:

Ей тука има секво пресно инсайд инфо от първа ръка (Джаксън и дел Торо): http://www.wetanz.com/holics/index.php? ... 95&catid=2
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Wed May 28, 2008 9:55 pm

Чак след три години! За какво им трябваше отсега да ни хайпват гадовете? :evil:
I am Fire! And LIFE INCARNATE! Now and forever . . . I am PHOENIX!

User avatar
Ghibli
Elder God
Posts: 5767
Joined: Sat Dec 20, 2003 11:36 am
Location: not really here

Post by Ghibli » Wed May 28, 2008 10:43 pm

Четох нещо че Кристофър ги съдел за неизплатени пари още от Властелина, не знам доколко е вярно.
PICARD: Now, are we progressing, Mister La Forge?
LAFORGE: About like you'd expect, sir.
PICARD: Splendid. Splendid. Carry on.

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Wed May 28, 2008 10:55 pm

Е вярно е. :? Че ги съди. Даже прави всичко възможно да спре Хобита, явно тва е целта на отиващия си му живот.

Не мога да знам доколко е прав (при други обстоятелства бих бил на негова страна), но чисто егоистично му пожелавам да гушне босилека преди да успее, сори. Ако не може да вземе парите, да прецаква зрителите ей така от злоба си е егоизъм.

http://www.worstpreviews.com/headline.p ... 66&count=0
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Yan
Site Admin
Posts: 6926
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:01 am
Location: Who cares...
Contact:

Post by Yan » Wed May 28, 2008 11:08 pm

Шайх, ставаш жалък...
Правилата на бордгейминга:
1. Всички други неща, включително храна, дрехи, застраховка за колата и пари за обяд, представляват непредвидени разходи по отношение на това, което ви е необходимо за игрите.
2. Никога не пресмятайте общата стойност на това, което сте купили.
3. Ако искате нещо, значи ви е нужно.
4. Ако ви е нужно, значи трябва да го купите.

User avatar
Skywalker
Warmage
Posts: 1123
Joined: Tue Jan 20, 2004 10:42 am
Location: Sofia

Post by Skywalker » Wed May 28, 2008 11:36 pm

шайх ходи се напопрегледай :D

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Wed May 28, 2008 11:59 pm

Още некой Капитан Очевидно? :lol: Знаете, че съм анти-лицемер. Според мен по-добрият изход (вкл. за него самия) е 83-годишният Кр.Т. просто да няма възможността да навреди на стотици милиони фенове по света - все едно по кой начин. Вие обратното ли бихте предпочели, честно?

(Да, ясно, че е въпрос на фраза и норми в обществото. :roll: )
Last edited by shayhiri on Thu May 29, 2008 12:03 am, edited 1 time in total.
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Yan
Site Admin
Posts: 6926
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:01 am
Location: Who cares...
Contact:

Post by Yan » Thu May 29, 2008 12:03 am

Yan wrote:Шайх, ставаш жалък...
Освен това явно имаш и много сериозен психичен проблем. Потърси помощ и то спешно. Щото иначе...
Правилата на бордгейминга:
1. Всички други неща, включително храна, дрехи, застраховка за колата и пари за обяд, представляват непредвидени разходи по отношение на това, което ви е необходимо за игрите.
2. Никога не пресмятайте общата стойност на това, което сте купили.
3. Ако искате нещо, значи ви е нужно.
4. Ако ви е нужно, значи трябва да го купите.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Thu May 29, 2008 12:05 am

shayhiri wrote:Още некой Капитан Очевидно? :lol: Знаете, че съм анти-лицемер. Според мен по-добрият изход (вкл. за него самия) е 83-годишният Кр.Т. просто да няма възможността да навреди на стотици милиони фенове по света - все едно по кой начин. Вие обратното ли бихте предпочели, честно?

(Да, ясно, че е въпрос на фраза и норми в обществото. :roll: )
Пич, човешки живот (ако ще да е на 100 години) >>>yet another mightily CGI-ed fantasy (ако ще и Копола да дойде да го напраи).

Да ти имам и критериите... :roll:

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests