Морви VS Шайха

Мръсните страсти – на сапун
Locked
User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Морви VS Шайха

Post by shayhiri » Tue Mar 11, 2008 8:46 pm

Тъй като наскоро ни бе напомнено на практика, че всяка тема, в която разменим лични забележки, ще бъде заключвана перманентно, занапред всеки офтопик (или личностно оцветен разговор) м/у двама ни ще се води тук. Така е честно. Най-вече за читателите на форума.
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Post by passer-by » Tue Mar 11, 2008 8:48 pm

:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:


Тъкмо помислиш, че някой форумец почва да се държи културно, на него пак му идва мензисът...
Форумното ръководство според мен се справя доволно добре с работата си и без да му се дава завоалирано акъл с подобни теми. Има си ЛС за тая работа.
Last edited by passer-by on Tue Mar 11, 2008 8:55 pm, edited 4 times in total.
The Best of Mozart
https://www.youtube.com/watch?v=Rb0UmrCXxVA
Moridin wrote:Нещо хайпът във форума силно намаля :)

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Tue Mar 11, 2008 8:54 pm

Проста сметка:

Ако Морви отново ме заговори както си знае, а аз не й отговоря, ще бъде грозно и некултурно, най-малкото.

Ако й отговоря, ще заключат темата, от което губят всички.

Затова ще отговарям тук, с цялата си учтивост и уважение. Има ли друга възможност?

Не само, че не искам и не мога да давам акъл, ами и следвам до буква решенията на ръководството, без някога да съм се оплаквал.
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Yan
Site Admin
Posts: 6925
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:01 am
Location: Who cares...
Contact:

Post by Yan » Tue Mar 11, 2008 9:23 pm

А защо вместо това не се пробваш да се държиш нормално и да не провокираш хората?

Темата се заключва след 30 минути.
Правилата на бордгейминга:
1. Всички други неща, включително храна, дрехи, застраховка за колата и пари за обяд, представляват непредвидени разходи по отношение на това, което ви е необходимо за игрите.
2. Никога не пресмятайте общата стойност на това, което сте купили.
3. Ако искате нещо, значи ви е нужно.
4. Ако ви е нужно, значи трябва да го купите.

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Tue Mar 11, 2008 9:57 pm

И това, но то зависи и от конкретните хора и е субективно. За начало просто ще спра да утежнявам ситуацията чрез отговор във въпросния случай, по липса на по-добра възможност.
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests