Весел поздрав от Шайхири!

За коментари и излияния от всякакъв род, число, спрежение и залог

Moderator: Moridin

Post Reply
User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Весел поздрав от Шайхири!

Post by shayhiri » Sat Dec 15, 2007 5:54 pm

Това е последният пост на Алекс Султанов от името на сътворения около ника Шайхири вече легендарен образ. Заслужаваше си отвсякъде, но вече няма особен смисъл, а и потенциалът на оригиналния образ се поизчерпи. Единствената необсъдена тема остана аналният секс. Ще го преживеем.

Иначе пак ще се виждаме наживо, разбира се, а и най-вероятно четем във форума. Просто ще говоря/пиша от собственото си име, което ме лишава от фината житейска философия и неподправения език на въпросния ми образ. :wink: И ме натоварва с обичайните човешки отговорности.

Беше ми много приятно! :heart: От Шайхири - чао! :mrgreen:
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sat Dec 15, 2007 5:57 pm

Мисля да се застрелям.
Ще продавам и билети.
Ще направим ебаси шоуто, а парите ще отидат за вдовицата...
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Sat Dec 15, 2007 5:57 pm

Кай на админите просто да ти сменят ника бе :neutral:
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Sat Dec 15, 2007 5:57 pm

:shock:

бтв това така и така не ти е истинското име, ако не бъркам? :mrgreen:
This is it. Ground zero.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Sat Dec 15, 2007 6:03 pm

Алекс, ще следя кариерата ти с интерес. При първата ти секс-самоизтъквация обаче, ще се погрижа лично повече да нямаш причини да се самоизтъкваш.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Lubimetz13
Mistborn
Posts: 1307
Joined: Sun Feb 01, 2004 1:37 pm
Location: Sofia, BUL / Baltimore, MD

Post by Lubimetz13 » Sat Dec 15, 2007 6:05 pm

R. I. P. In Peace.

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Sat Dec 15, 2007 6:16 pm

Това пък защо? :shock:

User avatar
Bat Garo Still Rots
Moderator
Posts: 1503
Joined: Fri Mar 10, 2006 10:34 pm
Location: Proud to be from Lagera

Post by Bat Garo Still Rots » Sat Dec 15, 2007 6:48 pm

Нищо не разбирам :shock: :shock: Какво е станало?
DIABLO 3: AND THE HEAVENS SHALL TREMBLE

User avatar
BaYa
Forsaken
Posts: 3002
Joined: Thu Jul 27, 2006 10:20 pm
Location: На топличко, във въображението ми!
Contact:

Post by BaYa » Sat Dec 15, 2007 6:51 pm

Остро молим, някой да пусне инструкции!!! :mrgreen: :bigtongue: :spite:
Luxury is a matter of having options!!!
Не е по-богат който има повече, а който се нуждае от по-малко!
¡Hagas lo que hagas - la cagas!!

User avatar
Interpreter
Forsaken
Posts: 3462
Joined: Sun Aug 07, 2005 5:57 pm
Location: тук - там

Post by Interpreter » Sat Dec 15, 2007 6:57 pm

Ами, става дума за нещо елементарно според мен. За разбирането ни какво е демокрация. Някои ще кажат, че тя е свободата да изразяваш мнението си. Не. Тя е свободата да съществуват множество неправилни мнения и възможността някои от тях да докажат правилността си. Само че това не става със заплахи от банване, с банване или със затриване на топици - просто защото ей така, ние, най-мъдрите, сме решили, че поредният топик е ненужен или вреден. Това не е демокрация. Това е глупост. Триенето на отделни постове - също - Бога ми, всеки си носи отговорност за това, което прави, казва или пише все пак, кой си ти, че ще го лустрираш?
"Не вярвам в колективната мъдрост на индивидуалното невежество."
- Йежи Лец, "Невчесани мисли"

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Sat Dec 15, 2007 7:09 pm

Е все пак трябва да има някакъв ред иначе и най- подреденият форум се опорочава и всеки смислен пост бива удавен в 10 поста спам

User avatar
Interpreter
Forsaken
Posts: 3462
Joined: Sun Aug 07, 2005 5:57 pm
Location: тук - там

Post by Interpreter » Sat Dec 15, 2007 7:21 pm

Съгласен. Само че трябва някакъв баланс. В смисъл, да можеш да убедиш спамера да се държи по-нормално. Защото е поучително, ако не за него - то за други. В противен случай, ако просто го баннеш, рискуваш да ти се цвъкнат 10 нови, още по-елементарни. И какво става накрая? След бановете и кълцането? Ние мъдрите, Ян, Марфа, Роланд и Морвен си говорим самички? Ми хубаво, много интересно :roll: Кой печели от това?

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Sat Dec 15, 2007 7:38 pm

Не мисля че са тръгнали да банват наред- откакто съм в този форум имам впечатление за толерантност (за разлика от други места). Това което направиха че затвориха тема в която всякакъв идеен диалог изчезна и стана безсмислена. Това че Шайха се прави на обиден и бие тъпана не означава че са го баннали. Аз поне бях видял в съпорт секцията че някой беше предложил да го баннат но администраторите не бяха съгласни.

Алекс Султанов

Post by Алекс Султанов » Sat Dec 15, 2007 9:03 pm

Валериус, животът и всичко в него е игра и като такава си има правила. Да се извличат максимални резултати в рамките на правилата е целесъобразно. Да се разтягат до скъсване въпросните правила (без да се нарушават) - интересно.

Да риташ срещу правилата като срещу ръжен и после да се оплакваш от последствията не е нито целесъобразно, нито интересно - и оттам, доста uncool. Моля те да не хайджекваш и тая тема, иначе следващата цел, която ще си поставя, е да стана мод, за да ти стъжня живота. :wink:
Interpreter wrote:Ето, че пак липсва копчето едит :(
И да, ако не осъзнаеш, че е важно коленопреклонно да помолиш другаря Кънчо Путкадеров (Шайх :wink: ) да се върне в настоящия форум, и че това е съдбоносно важно както за теб и за мен, така и за цялата културна общественост наоколо, то елементарният факт, че не съзнаваш неговата роля на трикстер ще затрие реномето на този фензин поне наполовина :(
Не е нужно човек да е учил маркетинг в УНСС, за да разбира тези неща :evil:
Но хайде, заради проникновението на горния болд - няма. :)

Иначе, с две думи: нищо не е станало. Губим (ако изобщо е някаква загуба, тъй като се поизтъркаха) само ника и образа на Шайхири, както и неразривно свързаните с тях похвати: спам (забавен или не), тролене (откровено или завоалирано), както и всички останали форми на изкуството на провокацията: сарказъм, софистика, словоблудство, самовъзвеличаване и самовлюбеност, насмешлива надменност, досадно самодоволство, демонстративен асоциален егоизъм и т.н.

Просто всяко шоу си има край. И цена. Ако толкова му прилипсва на някого образа на Шайхири, акаунтът е отворен (небаннат след всичко дотук) - винаги мога да се регна пак с него и да си вляза в отработения класически образ.

Но се надявам да не се налага. Султанов си ми е истинската фамилия, Мор, някой път ще разкажа историята, ако искате. :)

User avatar
Lubimetz13
Mistborn
Posts: 1307
Joined: Sun Feb 01, 2004 1:37 pm
Location: Sofia, BUL / Baltimore, MD

Post by Lubimetz13 » Sat Dec 15, 2007 9:48 pm

Бе ти не трябваше ли да си различен отпреди?

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests