Търся...

За коментари и излияния от всякакъв род, число, спрежение и залог

Moderator: Moridin

Post Reply
User avatar
Corwin
Archmage
Posts: 2002
Joined: Fri Mar 26, 2004 3:41 pm
Location: Land of Supidity

Търся...

Post by Corwin » Thu Nov 22, 2007 8:28 pm

Нека тук да пускаме някакви рекуести от рода на:
Търся добър зидаромазач.
Можете ли да ми препоръчате фризьор за кучето ми?
Някой да знае къде продават евтини банички с праз и пипер?
И т.н.

Та, някой да ми препоръча добър зъболекър някъде около Студентски град или площад Македония?
I like rusty spoons....
I like to touch them...
It's almost orgasmic...

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Thu Nov 22, 2007 8:33 pm

Локацията толкова ли е важна? Щото аз ходех при д-р Йовчев до Консерваторията, който е един от водещите в бранша и успя да създаде нещо прилично от моите зъби, които приличаха на останки от древна цивилизация.
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Thu Nov 22, 2007 9:47 pm

Моят в Красна поляна е адски добър и работи с добри зъботехници. Пое ме след една изключително некадърна женичка, която умъртви 1/4 от зъбите в устата ми и успя да оправи погрома, който тя беше сътворила. Преди 7-8 години ми направи 3 коронки (оная така ми беше издълбала зъбите, че те се натрошиха), които не са мръднали за това време при безумните количества дъвка, които дъвча. Ако те интересува мога да му издиря телефона и да го разпитам за тарифата му. Последно минах през него като тръгнах към Канада и тогава ми взе по 30 кинта за фотополимерните пломби, които ми завря в мъдреците. За коронките (металокерамика със съответния релеф и цвят - направо са неразличими от истинските ми зъби, даже един зъбар, на който бях, реши, че имам само 2 коронки и остана много изненадан като му показах третата) някога платих по 80 кинта, но сега са станали по-евтини доколкото разбрах.
Човекът работи и в събота.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Cruelty
Paragon
Posts: 536
Joined: Mon Jan 01, 2007 8:06 pm

Post by Cruelty » Thu Nov 22, 2007 11:15 pm

На Попа върши ли ти работа? Моята зъболекарка работи там и е доста добра. Пада си малко перфекционист и изпипва нещата, поради което работи по-бавничко. Не работи със здравната каса обаче.
We're just a lie,
We're just a fake
I can't wait 'til I'm finally dead
Erase my numbers and hope to never return again

User avatar
Corwin
Archmage
Posts: 2002
Joined: Fri Mar 26, 2004 3:41 pm
Location: Land of Supidity

Post by Corwin » Thu Nov 22, 2007 11:22 pm

Хриси, благодаря, Красна поляна ми е много далеч.
Иначе Крюълти, на Попа става, ако може да ми хвърлиш някакви данни за връзка.
I like rusty spoons....
I like to touch them...
It's almost orgasmic...

User avatar
Roamer
Ascendent
Posts: 4895
Joined: Wed Jan 03, 2007 5:25 pm
Location: Hier ist hier und jetzt ist jetzt doch jetzt ist jetzt schon nicht mehr da...
Contact:

Post by Roamer » Fri Nov 23, 2007 1:20 pm

Аз имам доста добри впечатления от няколко души, които работят в "Юниордент" на Петте кьошета - току до спирката на трамваите, точно до цветарския магазин. Всъщност "Юниордент" има и на Попа, в сградата на кино "Дружба".
Eric: I use my sword to detect good on it.
Ed: It's not good, Eric. It's a gazebo.

User avatar
Moiraine
Paragon
Posts: 596
Joined: Sun Jan 11, 2004 5:01 am

Post by Moiraine » Sat Nov 24, 2007 1:31 pm

на Раковски и Дондуков, имам приятелка зъболекарка, много е симпатична и внимателна, работи много добре.
*Missing someone isn`t about how long it`s been since you´ve seen them last or amount of time since you last talked. It`s about that very moment when you`re doing something and you wish that they were right there with you*

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9053
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Thu Dec 06, 2007 7:01 pm

Качествена международна кухня в София
Тайланда, индийска - абе колкото по люто толкова по-добре. Ако цената на вечеря за двама е под 100 кинта - чудесно :)
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Thu Dec 06, 2007 7:54 pm

Бил съм в Тадж Махал на Раковска близо до свършека й във Васил Левски. Люто по избор и с далеч по нормални цени от предвидените от теб. :?

Аз за толкова пари направо ше вкарам една-две тайландки. :roll: Има и в Сф, но малко - някой ако знае, да мята телефон. :mrgreen:
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Interpreter
Forsaken
Posts: 3462
Joined: Sun Aug 07, 2005 5:57 pm
Location: тук - там

Post by Interpreter » Thu Dec 06, 2007 8:04 pm

люто и тайландки - къде е това :yo:

User avatar
Bat Garo Still Rots
Moderator
Posts: 1503
Joined: Fri Mar 10, 2006 10:34 pm
Location: Proud to be from Lagera

Post by Bat Garo Still Rots » Mon Dec 17, 2007 4:35 pm

Търся Advanced Gold учебниците по английски+ каквото върви към тях на издателство Longman. По принцип ги дават за Cambridge Advanced курсовете в Престиж, но ако си ги намеря ще спестя някой лев. Ако случайно сте карали курса или знаете някой, на когото вече не трябват? Моля :D
DIABLO 3: AND THE HEAVENS SHALL TREMBLE

User avatar
Random
Ascendent
Posts: 4060
Joined: Thu Feb 05, 2004 12:18 am
Location: electromagnetic steamboat

Post by Random » Mon Dec 17, 2007 6:13 pm

Ми като се прибера вкъщи за празниците, мога да потърся учебника. Имаше май и помагало с упраженения към него + диск.
Random's 23 cents.
===
S.M.I.²L.E.

User avatar
Bat Garo Still Rots
Moderator
Posts: 1503
Joined: Fri Mar 10, 2006 10:34 pm
Location: Proud to be from Lagera

Post by Bat Garo Still Rots » Mon Dec 17, 2007 7:03 pm

Да, точно това е :) Учебник, тетрадка, диск, още някаква книжка с тестове мисля. Ако ги изровиш ще е много мило :beer:
DIABLO 3: AND THE HEAVENS SHALL TREMBLE

User avatar
Random
Ascendent
Posts: 4060
Joined: Thu Feb 05, 2004 12:18 am
Location: electromagnetic steamboat

Post by Random » Mon Dec 17, 2007 7:06 pm

Нямаш проблеми, ще погледна. Би трябвало да излезе отнякъде. Само дето не знам дали няма разлика в изданията, щото те май си пускат нови периодично и може да има някакви разлики. Моят учебник е от преди около 3-4 години някъде.
Random's 23 cents.
===
S.M.I.²L.E.

User avatar
Bat Garo Still Rots
Moderator
Posts: 1503
Joined: Fri Mar 10, 2006 10:34 pm
Location: Proud to be from Lagera

Post by Bat Garo Still Rots » Mon Dec 17, 2007 7:20 pm

Ами ако го намериш ще се разходя до там и ще ги питам дали е ок и така. Може и някой друг да се обади по темата до тогава. Той курса почва чак на 11-ти февруари.
DIABLO 3: AND THE HEAVENS SHALL TREMBLE

Who is online

Users browsing this forum: Amazon [Bot], Demandred and 17 guests