Киномания '07

Филми, бре, филми... Джена Джеймсън, Трейси Лордс – we have them all!
User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Tue Nov 06, 2007 4:04 pm

Не е тайна: 0898 63 69 70. Значи довечера - там.
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Tue Nov 06, 2007 4:09 pm

Има вероятност да не успия да дойда довечера така че най-много да намажеш филма за моя сметка ама ще ти звънна преди това. :cry:
(ако не успея да дойда ще ти дам паричките утре за билетите)

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Tue Nov 06, 2007 4:14 pm

Парите не са проблем - когато се видим, тогава. Прецени си отсега дали ще можеш или не - и ако не, просто си избери друг филм/прожекция и ми го пусни тук до час-два.
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Thu Nov 08, 2007 9:47 am

Шайхири взе ли билети?

Иначе си избрах Persepolis вместо този на Бенини. :roll:

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Thu Nov 08, 2007 9:51 am

Мда, благодарение на Гибли аз и Роум ще ходим на по 17 филма... 8-)
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Fri Nov 09, 2007 1:56 am

DELgado wrote:Шайхири взе ли билети?

Иначе си избрах Persepolis вместо този на Бенини. :roll:
Сори, пак никво време не остана днес. Можеш ли утре да дойдеш на билярда и да ти ги дам там? Явно с Морви и Роум ще сте на един и същ филм.
Мда, благодарение на Гибли аз и Роум ще ходим на по 17 филма...
Супер! :D Пускайте ревюнца, моля - и ако може в тая тема, че да е по-прегледно. Като онова за "Тигъра и снега".
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Fri Nov 09, 2007 10:35 am

Ще ти звънна да потвърдя за билярда. Тъпото е че утре май няма да мога да отида на The Nanny Diaries та безплатно кино anyone?

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Fri Nov 09, 2007 11:04 am

И ние имаме билети за същото, btw... :)
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Fri Nov 09, 2007 11:05 am

Аз докат се наканя да разгледам програмата, той ше свърши фестивалът...
This is it. Ground zero.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Fri Nov 09, 2007 11:23 am

Утре от 18 в Зала 1 на НДК - Лабиринтът на Фавна. Великолепен филм, задължителен за гледане на кино, а едва ли ще имаме друг шанс. Кажете от сега, че да земем билети рано :)
Last edited by Roland on Fri Nov 09, 2007 11:27 am, edited 1 time in total.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Roamer
Ascendent
Posts: 4895
Joined: Wed Jan 03, 2007 5:25 pm
Location: Hier ist hier und jetzt ist jetzt doch jetzt ist jetzt schon nicht mehr da...
Contact:

Post by Roamer » Fri Nov 09, 2007 11:26 am

Всъщност друг шанс има - 16 ноември, петък, от 20:45 в Дома на киното. Ама бежте, гледайте го, да знаем какво да очакваме :)
Eric: I use my sword to detect good on it.
Ed: It's not good, Eric. It's a gazebo.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Fri Nov 09, 2007 11:26 am

Мен вероятно ме няма тогава, освен това Зала 1 на НДК >>>>>>>>> Дома на киното.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Roamer
Ascendent
Posts: 4895
Joined: Wed Jan 03, 2007 5:25 pm
Location: Hier ist hier und jetzt ist jetzt doch jetzt ist jetzt schon nicht mehr da...
Contact:

Post by Roamer » Fri Nov 09, 2007 11:28 am

Да, чудех се дали да не кажа нещо за залата - да, много по-добра е, така е... може би трябваше да кажа просто че с Морви вече сме си взели билети за 16-ти... а това, че друг шанс има, всъщност всеки може да си го види сам в програмата де :?
Eric: I use my sword to detect good on it.
Ed: It's not good, Eric. It's a gazebo.

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Fri Nov 09, 2007 11:28 am

DELgado wrote:Ще ти звънна да потвърдя за билярда. Тъпото е че утре май няма да мога да отида на The Nanny Diaries та безплатно кино anyone?
Значи, идеята беше просто да минеш оттам преди филма да забереш Ромоморв и билетите си, тъй като после така или иначе сте към Киното, което е на 5мин. оттам - няма нужда да правим специална друга среща при наличието на тази.

За билярда като билярд - пак заповядай, ако можеш, към седем, може да се включиш към някой от отборите.

Получаваш и още един шанс :) да смениш проблемния утрешен филм с друг - преди да съм отишъл да купя билетите днес.
Last edited by shayhiri on Fri Nov 09, 2007 11:35 am, edited 1 time in total.
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Fri Nov 09, 2007 11:33 am

Лабиринтът не е за изпускане по никакъв начин. Още съжалявам, че го гледах на компа първо. Аз ще си го гледам в Дома за 2лв., но който няма абонамент - беж в НДКто. Големият екран си заслужава. И без тва тая седмица нищо друго. :roll:
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

Who is online

Users browsing this forum: Ahrefs [Bot] and 23 guests