Maiden, Gammaray, Blind Guardian, Blackmore's Night '07 и др

Ми то името като че подсказва... търнокопи, хидродинамика и всякакви ортопедични приспособления...
User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Sun Nov 04, 2007 10:41 pm

Е не се ли уговорихме за Едгай? :mrgreen:
This is it. Ground zero.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Mon Nov 05, 2007 1:21 am

Не, вече написах тая част от статията си. Много ги насосах. :mrgreen:
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Mon Nov 05, 2007 1:46 am

Ще има цензура, амаха, да не говорим, че сама пита дали! :evil: :twisted:
This is it. Ground zero.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Mon Nov 05, 2007 9:32 am

Виждате ли, хора, в какви тежки условия се трудят авторите на списанието? Цензура ни налагат, заплахи ни отправят... Вие четете една контролирана медия, обслужваща интересите на няколко нарцистични индивида и съответните корпорации зад тях. :lol: :lol: :lol:
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Mon Nov 05, 2007 1:48 pm

Затуй можете просто да пускате навременно инфо във форума.

Аз така правя. :)
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Mon Nov 05, 2007 1:59 pm

От друга страна ти не си списващ списанието, а фен (по допускане), тъй че е очевидно, че няма какво друго да правиш, докато ние си пестим мненията за добре написаните материали :)
This is it. Ground zero.

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Mon Nov 05, 2007 2:15 pm

Така е, така е - актуалност с/щу качество. Всеки прави компромиси.
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Mon Nov 05, 2007 10:06 pm

http://www.radiotangra.com/media/gallery/fans%202.jpg

От ляво надясно: attention whore, emo attention whore, O_O attention whore, loud-mouthed attention whore, wannabe attention whore fucker
Отгоре: THE LORD OF ATTENTION WHORES WATCHES OVER HIS MINIONS!!!

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Mon Nov 05, 2007 10:32 pm

Нали искахте репортаж от концерта? На ви! Това го махнах от статията си, защото прецених, че не е здравословно да пиша такива неща, когато двама от шефовете са големи фенове на Едгай. :lol:

Edguy
Време е за жлъч, свързана най-вече с органичната ми неприязън към този тип музика и подсилена от факта, че Agathodaimon свириха малко, а една 20-годишна група като Benediction трябваше да КРАДЕ време, за да изпълни още някоя песен за феновете си. Злобицата ми избиваше донякъде в злорадство – хеви фенчетата пред сцената бяха чувствително по-малко и, разбира се, доста по-нефелни от тези на Benediction. Това обаче не върна времето назад, не пренареди подредбата на групите (единствената ми критика към организацията, заедно с 50-стотинковите такси за кенефите) и не промени факта, че мнозинството на по-екстремните почитатели, към което спадам, всъщност издуха супата, за да можем дружно да погледаме 10 минути барабанно соло и някакъв немски еквивалент на Къци Вапцаров да избръщолеви всичките милиони глупости, които му хрумнаха. Мдам, пълна простотия и то от оня жизнерадостен пауър-метъл тип. Хуморът на фронтмена беше и той на такова ниво. Спечели ме завинаги със станиолените звездички и розовия шал, които беше вързал на панталоните си и изказването, че било много яко, че комунизмът в България бил паднал, за да сме можели да погледаме малко здрав метъл. И това от група, която съществува от 92-ра година... А, да. Имаше лека закачка с Maiden – лицето обяви, че ще свирят песен на една много добра банда, която току виж някой ден станела известна, след което последваха първите няколко (най-добрите за целия концерт на Edguy всъщност) секунди от The Trooper. Ха-ха.
Предполагам, че на феновете на Edguy им е харесало. Все пак имахме стандартното разделяне на публиката на две половини и разпяването им като в детската градина. Heavy fans just dig this shit (в момента, между другото, злобея, щото Maiden ги домързя да направят нещо такова на концерта си, така че не ми обръщайте внимание). Сред звездните мигове беше и The Imperial March на Star Wars, който пуснаха по някое време като фон на барабанното соло. Това взе че ми хареса и го аплодирах искрено. Но дотам. С наближаването на края на Edguy участието вече преосмислях леко критичното си отношение към някои от феновете в залата, които вместо метълския рогат знак развяваха среден пръст. Те поне изглеждаха като да се забавляват...
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Mon Nov 05, 2007 10:36 pm

Мерси за инфото, всичко точно значи. :)
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

Scourge
Mistborn
Posts: 1280
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:02 pm

Post by Scourge » Mon Nov 05, 2007 10:49 pm

всъщност екстремните фенове като цяло харесаха изпълнението на едгай :lol:
то няма и как да не го харесат, като това беше единственото изпълнение за деня, което може да се впише в категорията "шоу".
дори фанатичен фен на аморфис, който беше с мен, след тяхното изпълнение каза "ако концертът свърши сега, няма да съм се минал". nuff said.

а на агатодаймон и толкова им беше много...

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Mon Nov 05, 2007 10:59 pm

Е, да. Средните пръсти и освиркванията винаги са били признак на одобрение на планетата Булгаристан. :lol:
Нещо като оригването на Мелмак...
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Ghibli
Elder God
Posts: 5761
Joined: Sat Dec 20, 2003 11:36 am
Location: not really here

Post by Ghibli » Mon Nov 05, 2007 11:02 pm

Това, че почитателите на "Бенедикшън" се държаха като олигофрени, по какъв начин е признак за качеството на изпълнението на "Едгай"?
PICARD: Now, are we progressing, Mister La Forge?
LAFORGE: About like you'd expect, sir.
PICARD: Splendid. Splendid. Carry on.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Mon Nov 05, 2007 11:03 pm

Не е. Просто се съгласявам със Скордж, който каза, че екстремните метъли харесали Едгай. :lol:
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Mon Nov 05, 2007 11:04 pm

Бтв... изънт Едгай дъ гайест нейм евър? :lol:

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests