Гледано напоследък, Part IV

Мне, не е това, което си мислите... за архиви иде реч

Moderator: Moridin

User avatar
Gunslinger
Warmage
Posts: 1201
Joined: Sat Nov 06, 2004 6:24 pm
Location: Midworld in the Middle

Post by Gunslinger » Sat Nov 03, 2007 3:58 am

Aз пък изгледах Stalker!
Много отвян филм както повечето хора знаят.Напомня ми на филм на Кубрик (тва го казвам положително някой да не си помисли друго)!Поне малкото диалози във филма си заслужаваха!
http://blogofidiots.wordpress.com/
http://tvseriesbg.com/
There they stood, ranged along the hillsides, metTo view the last of me, a living frame For one more picture! In a sheet of flame
I saw them and I knew them all. And yet Dauntless the slug-horn to my lips I set, And blew. 'Childe Roland to the Dark Tower came.'
X-Men Deadly Genesis е Decimation Tie In

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Sat Nov 03, 2007 12:21 pm

Skinwalkers - въпреки предупрежденията вчера на Рол и Шайхири. Сценаристите са крали с голямата лопата от Подземен Свят - пак има двама братя (този път и двамата са върколаци) един срещу друг. Историята като цяло ми беше интересна, но филмът е прекалено евтин - върколаците изглеждаха толкова зле горките :cry: . С малко повече пари щеше да достигне нивото на Подземен Свят. Сега за съжаление си остава просто по-лошо негово копие. Не ходете на кино. Просто не си заслужава седемте лева. Иначе за комп или ДВД става. Ако се кефите на такъв тип филми ще ви хареса.
А имаше и бая отворен финал. Дано не дочакаме продължение. :mrgreen:

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Sat Nov 03, 2007 4:02 pm

Rise: Blood Hunter - учудващо добър филм за вампири. Имаше насилие, секс и кофи кръв. А и Луси Лиу гола. :mrgreen: Действието се развиваше паралелно на два пласта - ту показваше как нашта е вампирясала, ту се връщаше към личната и вендетата срещу вампира, който я беше убил. Като жанр е някаква смесица от хорър и драма. Лично аз се изненадах колко много ми хариса филма (сравнен с него Skinwalkers, който изгледах сутринта е доста зле). А и пак задължителния отворен край - явно вече хорърите се правят с идея за поне трилогия. :shock:

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Sat Nov 03, 2007 4:08 pm

Валери, ти си за вампири/зомби/върколаци филмите това, което аз съм за филмовото фентъзи. :roll: Гледам наред - и то на голям екран - дори да знам, че 90% са боклук.

Кво ти стана сега? Толкова се надъха снощи от Резидънта, че подкара наред? Добре, че е инфото в месечните теми, че иначе щеше да си ги гледал тия двата на кино. :roll:
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Sat Nov 03, 2007 6:33 pm

shayhiri wrote:Валери, ти си за вампири/зомби/върколаци филмите това, което аз съм за филмовото фентъзи. :roll: Гледам наред - и то на голям екран - дори да знам, че 90% са боклук.

Кво ти стана сега? Толкова се надъха снощи от Резидънта, че подкара наред? Добре, че е инфото в месечните теми, че иначе щеше да си ги гледал тия двата на кино. :roll:
Харесвам хорър филми. :oops: И ги гледам наред въпреки че съм наясно че 80% са боклучиви.

Иначе изгледах Blades of Glory и учудващо ми беше забавно. Това е едва втория филм, след Stranger Than Fiction (който е съвсем друг жанр и е стрхотен филм) с Уил Фарел който ми хареса. Танцовите изпълнения между Фарел и партньора му на леда бяха забавни - а и всичко беше толкова преднамерено клиширано че успяваше да не дразни а да забавлява.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Sat Nov 03, 2007 9:05 pm

Уил Феръл мачка, свали си Talladega Nights: The ballad of Ricky Bobby, май така беше заглавието, той е НАСКАР съзтезател там, пак има баси олигофрениите. И Саша Коен също участва

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Sat Nov 03, 2007 9:19 pm

Muad_Dib wrote:Уил Феръл мачка, свали си Talladega Nights: The ballad of Ricky Bobby, май така беше заглавието, той е НАСКАР съзтезател там, пак има баси олигофрениите. И Саша Коен също участва
Е ако са само олигофрении едва ли ще ми харпеса. Но ще го пробвам. :mrgreen:

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Sat Nov 03, 2007 9:24 pm

DELgado wrote:
Muad_Dib wrote:Уил Феръл мачка, свали си Talladega Nights: The ballad of Ricky Bobby, май така беше заглавието, той е НАСКАР съзтезател там, пак има баси олигофрениите. И Саша Коен също участва
Е ако са само олигофрении едва ли ще ми харпеса. Но ще го пробвам. :mrgreen:
....понеже в Blades of Glory олигофренията е прекъсната от сцени с много драма и патос та за това се притесняваш, нали, Валерка...

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Sat Nov 03, 2007 9:44 pm

Muad_Dib wrote:
DELgado wrote:
Muad_Dib wrote:Уил Феръл мачка, свали си Talladega Nights: The ballad of Ricky Bobby, май така беше заглавието, той е НАСКАР съзтезател там, пак има баси олигофрениите. И Саша Коен също участва
Е ако са само олигофрении едва ли ще ми харпеса. Но ще го пробвам. :mrgreen:
....понеже в Blades of Glory олигофренията е прекъсната от сцени с много драма и патос та за това се притесняваш, нали, Валерка...
Ами не точно. :oops: Ама всичко беше толкова бутафорно и шарено и весело. Абе супер забавно филмче се е получило. Наскар-а обаче се точи супар бавно. :cry:

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Sat Nov 03, 2007 9:47 pm

спокс, заслужава си за 90 мин ще се накефиш.

User avatar
Amos Trask
Aes Sedai
Posts: 1606
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:41 am

Post by Amos Trask » Sun Nov 04, 2007 12:19 am

Tenacious D в Перото на съдбата!!! :metal:

Когато сложих на плаката надписа "Най-великият филм на всички времена." не подозирах, колко близо до истината е той! :D Егати мощния, зверски кефещ филм!!! Ако човек носи рокът в душата си, това е Филмът! Джей Би и Кей Джи забиват зверски, а ултра смешните моменти са практически във всяка секунда от филма. Като прибавим Мийт Лоуф в ролята на религиозен анти-рокаджийски баща, Дио в ролята на ангел-хранител и Дейв Грол в ролята на дявола, както и още един куп познати лица, получаваме най-зверския рок-филм на новия век! :twisted:

На всичкото отгоре в DVD изданието има още един куп отпаднали сцени и други хубавини, които допълнително къртят мазилката. :lol:
:shark:
Feel the summer!

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Sun Nov 04, 2007 12:44 am

Добър е да, макар на моменти да бие на простотия :)

Но песните са Но 1 :)
This is it. Ground zero.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20292
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Sun Nov 04, 2007 10:37 am

Amos Trask wrote:Tenacious D в Перото на съдбата!!! :metal:

На всичкото отгоре в DVD изданието има още един куп отпаднали сцени и други хубавини, които допълнително къртят мазилката. :lol:
Оооо тва ше се грабне зарад екстрите най-малко. Иначе твърде просташки на моменти, но все пак Джек Блек си е тва ;)

I am compleeet :mrgreen:
:ninja:

User avatar
Ghibli
Elder God
Posts: 5766
Joined: Sat Dec 20, 2003 11:36 am
Location: not really here

Post by Ghibli » Sun Nov 04, 2007 11:20 am

Nobody can stop the metal, дет се вика... :D
PICARD: Now, are we progressing, Mister La Forge?
LAFORGE: About like you'd expect, sir.
PICARD: Splendid. Splendid. Carry on.

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Sun Nov 04, 2007 11:52 am

Мен Джак Блек ме дразни неистово. Просто не мога да го възприема като актьор. Във всичките си роли играе по един и същ начин (явно само толкова си може) и много рядко успява да е забавен.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests