The Series Topic, Part II

Мне, не е това, което си мислите... за архиви иде реч

Moderator: Moridin

Locked
User avatar
Gunslinger
Warmage
Posts: 1201
Joined: Sat Nov 06, 2004 6:24 pm
Location: Midworld in the Middle

Post by Gunslinger » Sun Oct 28, 2007 2:16 pm

Roland wrote:Любопитно. Тая тема се използва за табло съобщения от някои хора...
Да ве не ги е срам!

Тоя Супернатурален има бахти якия саундтрак!
http://blogofidiots.wordpress.com/
http://tvseriesbg.com/
There they stood, ranged along the hillsides, metTo view the last of me, a living frame For one more picture! In a sheet of flame
I saw them and I knew them all. And yet Dauntless the slug-horn to my lips I set, And blew. 'Childe Roland to the Dark Tower came.'
X-Men Deadly Genesis е Decimation Tie In

Morgana
Paragon
Posts: 658
Joined: Sun Dec 19, 2004 7:34 pm

Post by Morgana » Sun Oct 28, 2007 9:49 pm

Гледах 1-вото издание на Phenomenon, което е по-скоро риалити шоу, отколкото сериал. Невероятни неща видях там и много се надявам всичко да е истинско, както ни уверява водещият. Шоуто представя хора с феноменални способности, които в студиото на живо показват какво могат. Не искам да се впускам в подробности, за да не ви разваля удоволствието, ако решите да го гледате. Водещ е Тим Винсент Image, а жури - Крис Ейнджъл и Ури Гелър.
Spoiler: show
И веднага познах коя фигура беше избрал Гелър, още преди да ни приложи парапсихичните си способности.
pulled out

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Sun Oct 28, 2007 11:44 pm

Аз да се оплача от 'Supernatural', много добре тръгна от последните няколко епизода на 1-вия сезон докъм няколко епизода след средата на втория сезон, но дотук, докъдето съм (два епизода преди края на 2-ри сезон) много ме разочарова. Стана еднообразно, изпуснаха основната история по едно време и сега пак я карат на stand alone епизоди. Сигурно последните два епизода ще са зрелищни, но какво от това като вече поне 6-7 гледах stand alone-ки, които ... ми по един калъп са правени и доскучават :(. Дано трети започне като втори.
:roll:

Едит: Във възторг съм от последните два епизода на сезона обаче. Напълно си струваше гледането на филърите този финал :P.
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
Gunslinger
Warmage
Posts: 1201
Joined: Sat Nov 06, 2004 6:24 pm
Location: Midworld in the Middle

Post by Gunslinger » Mon Oct 29, 2007 4:01 am

Ей най-после гледах IT crowd и осъзнах,че вече съм го гледал!Хубаво,че беше още на началните надписи!
http://blogofidiots.wordpress.com/
http://tvseriesbg.com/
There they stood, ranged along the hillsides, metTo view the last of me, a living frame For one more picture! In a sheet of flame
I saw them and I knew them all. And yet Dauntless the slug-horn to my lips I set, And blew. 'Childe Roland to the Dark Tower came.'
X-Men Deadly Genesis е Decimation Tie In

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Mon Oct 29, 2007 9:35 am

Gunslinger wrote:Ей най-после гледах IT crowd и осъзнах,че вече съм го гледал!Хубаво,че беше още на началните надписи!
IT е брутален. Как можеш да забравиш че си го гледал? :shock:

User avatar
Gunslinger
Warmage
Posts: 1201
Joined: Sat Nov 06, 2004 6:24 pm
Location: Midworld in the Middle

Post by Gunslinger » Mon Oct 29, 2007 1:56 pm

DELgado wrote:
Gunslinger wrote:Ей най-после гледах IT crowd и осъзнах,че вече съм го гледал!Хубаво,че беше още на началните надписи!
IT е брутален. Как можеш да забравиш че си го гледал? :shock:
Не бях забравил просто не знаех,че е това е IT crowd!
http://blogofidiots.wordpress.com/
http://tvseriesbg.com/
There they stood, ranged along the hillsides, metTo view the last of me, a living frame For one more picture! In a sheet of flame
I saw them and I knew them all. And yet Dauntless the slug-horn to my lips I set, And blew. 'Childe Roland to the Dark Tower came.'
X-Men Deadly Genesis е Decimation Tie In

User avatar
Bat Garo Still Rots
Moderator
Posts: 1503
Joined: Fri Mar 10, 2006 10:34 pm
Location: Proud to be from Lagera

Post by Bat Garo Still Rots » Tue Oct 30, 2007 10:10 am

Аз продължавам със "Съпругите", но нещо не ме кефи много много :roll: Личи си, че се чудят какво да измислят още, което ги избива в доста глупави моменти, като идеята около фонтана. С пълна пара обаче продължава идиотизма в Двама мъже и половина :) Много яко сериалче, според мен :) Не е като Ал Бънди, но все пак има хляб :)

едит: Дима! Подписа!! :oops:
DIABLO 3: AND THE HEAVENS SHALL TREMBLE

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Tue Oct 30, 2007 10:59 am

Догледах втория сезон на Еврика и определено съм разочарован вече от сериала. Трети сезон (ако има :evil: ) ще го скипна със страшна сила. 8-)

User avatar
BaYa
Forsaken
Posts: 3002
Joined: Thu Jul 27, 2006 10:20 pm
Location: На топличко, във въображението ми!
Contact:

Post by BaYa » Tue Oct 30, 2007 6:20 pm

Bat Garo Still Rots wrote: едит: Дима! Подписа!! :oops:
Ами, видяхме й го всички. :plez: А ти няма ли да издадеш?! :devil: В спам-темата, де!
Luxury is a matter of having options!!!
Не е по-богат който има повече, а който се нуждае от по-малко!
¡Hagas lo que hagas - la cagas!!

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Wed Oct 31, 2007 10:34 am

Почнах The Dresden Files. Изгледах първите четири епизода и засега радва. Въпреки че не обичам сериали без основна сюжетна линия. :cry:

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Wed Oct 31, 2007 11:53 am

:) Аз привърших всичко излязло от Свръхестествено и съм много доволна. С оглед на началото на 3-тия сезон малко се притеснявам да не забозее, но ще погледаме, ще разберем.

Гледах и Heroes новоизлязлото. Е много ме кефи, може би най-много от всичко Ongoing, което гледам. Жалко, че по епизодче на седмица.

Защо ОТНОВО няма епизод на Призън Брейк? :shock:
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

Morgana
Paragon
Posts: 658
Joined: Sun Dec 19, 2004 7:34 pm

Post by Morgana » Wed Oct 31, 2007 8:53 pm

Не знам защо няма тази седмица, но следващия понеделник ще има 2 епизода, така се надяват да ви компенсират. :) Нагнетява се напрежение с очакването. :P
pulled out

User avatar
armageddon
Forsaken
Posts: 2936
Joined: Tue Jan 13, 2004 10:24 am

Post by armageddon » Wed Oct 31, 2007 9:22 pm

Според мен новите съпруги си кефят. Единствено не ми харесва как (отнови) пратиха Иди в 6та глуха. Последната серия особено къртеше мифки със сцената с Габи и Джон и Карлос в гардероба :)

User avatar
Alexis
Forsaken
Posts: 2684
Joined: Sun Jan 11, 2004 4:57 am
Location: In front of the computer

Post by Alexis » Wed Oct 31, 2007 11:04 pm

Сега изгледах най-новия епизод на House MD и си мисля, че в много отношения това е най-добрият епизод досега. Да не говорим, че е най-забавният от доста време насам.

Който не е изгледал House MD досега, много е изтървал.
Hic locus est ubi mors gaudet succurrere vitae

Обичам си аватара!!

Die, Fanboys <- a blog for random anime bashing and raving

User avatar
Bat Garo Still Rots
Moderator
Posts: 1503
Joined: Fri Mar 10, 2006 10:34 pm
Location: Proud to be from Lagera

Post by Bat Garo Still Rots » Thu Nov 01, 2007 12:05 am

Изгледах първия сезон и не изглеждаше много разнообразно :oops: В смисъл освен да лекува супер редки болести и да се кара с хората прави ли нещо друго? :roll:
DIABLO 3: AND THE HEAVENS SHALL TREMBLE

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 50 guests