Upcoming Movies, Part II

Мне, не е това, което си мислите... за архиви иде реч

Moderator: Moridin

Locked
User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Thu Oct 11, 2007 2:35 pm

Roland wrote:Списанието си има съдържание, пич :roll:
Нямах това предвид.
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Thu Oct 11, 2007 2:53 pm

Странно нещо :) Тоя ми пост беше предназначен за темата на Компаса, кво праи тук? Ениуей, цитаделата и аз я разглеждам спорадично за новините...
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Thu Oct 11, 2007 4:42 pm

Джампър има интересна концепция, но не знам дали ще издържи. Ще попроуча книгата. Младоците ме ужасяват, но като цяло май ще става за гледане.
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
BaYa
Forsaken
Posts: 3002
Joined: Thu Jul 27, 2006 10:20 pm
Location: На топличко, във въображението ми!
Contact:

Post by BaYa » Thu Oct 11, 2007 8:44 pm

В един от сайтовете с кино-новини където се ровя твърдят, че Doug Liman предвижда Jumper като трилогия. И че вече снима първата част. Ааа, и по-нeнормалния от двата пубертета е Jamie Bell, по-известен като Billy Eliott. 8-)
Last edited by BaYa on Mon Oct 15, 2007 4:28 pm, edited 1 time in total.
Luxury is a matter of having options!!!
Не е по-богат който има повече, а който се нуждае от по-малко!
¡Hagas lo que hagas - la cagas!!

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Fri Oct 12, 2007 12:53 am

На мен филмчето ми изглежда симпатично, но гледано вече десетки пъти в други варианти. Бтв, актьорите ме кефят.
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Fri Oct 12, 2007 11:48 am

Мен нещо не ме кефи тоя "нашия" дето джъмпва постоянно. Някак си само от трейлра ме заболява главата като го гледам. Пък и Хейдън Кристенсен все пак. :shock: Дори Самюел Джаксън с култовата прическа няма да ме накара да го гледам на кино май. :?

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Fri Oct 12, 2007 8:07 pm

Още по антивоенната тема с Том Ханкс и Джулия Робъртс:

http://movies.yahoo.com/movie/180977426 ... ardformat/ Charlie Wilson's War
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6439
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Post by tigermaster » Sat Oct 13, 2007 11:06 am

Roland wrote:Опа, да, верно:

http://www.jumperthemovie.com/
Много тъп трейлър. Ама много. Странното е, че въпреки това мисля, че филмът ще е достатъчно интересен.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Tue Oct 16, 2007 7:45 pm

http://www.rottentomatoes.com/vine/show ... p?t=543831

Поздрав за Мор. 8-) Кво може да направи Малик с милионите на Мел?
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Tue Oct 16, 2007 9:32 pm

Звучи супер, ама коментарите май са че по-скоро няма да го бъде :)
This is it. Ground zero.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Wed Oct 17, 2007 11:58 pm

Гледах трейлъра на Елизабет: Златната Епоха преди "Другата в мен" и съм нечовешки впечатлен, само дето забравих да пиша. Този трейлър е сигурно един от трите случая, когато жена по някакъв начин ме е карала да притръпвам без да е свързано косвено или пряко с половия ми орган. Беше просто безумно.

Лек цитат от имдб:
His(на режисьора) words say it best. He says the first film was about POWER. This film is about DIVINITY.

I will see it again and will own it when it comes out on DVD.

This film covers the sinking of the Spanish Armada. Shivers went up my spine.
30ти Ноември според имдб у милата родина.

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Thu Oct 18, 2007 12:21 am

Не се навивайте много (Адриана и евентуални други) - критиците го изядоха с парцалите и потъна безследно в боксофиса. :roll: Няма да ме спре да го гледам, но просто внимавайте с очакванията.
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Thu Oct 18, 2007 12:57 am

Трейлърът просто маже. Критиците мен лично, а и повечето хора тук, преди да гледаме сами нещо не ни вълнуват повече от хммм... теб. :wink:

Ти си чакай In the Name of the King тихо и кротко да си го гледаш на кинце и не се занимавай с нормални филми - лична препоръка:).

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Thu Oct 18, 2007 1:08 am

Длъжен съм да предупредя, най-общо. За ваше добро е.

Иначе аз ще го гледам точно поради същата причина, поради която бих гледал и Данджън Сийджа (ако го пуснат :roll: ) - а именно едната визия и някаквото фентъзи усещане. Така че ми е горе-долу все тая колко точно стойностен ще е като филм - и няма да съм толкова разочарован като се окаже, че не е.
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Thu Oct 18, 2007 1:13 am

...това от човека, който тръби наляво и надясно как "подбирал" като гледал. Искрено се надявам като по-голям да не съм като теб, бате, пълен си с противоречия и то не забавни, а от онези очевидните, безмислени. :roll:

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests