Vampire: The Maskquerade - Bloodlines

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

User avatar
Ambartanen
Arcanist
Posts: 992
Joined: Mon Mar 15, 2004 6:45 pm

Post by Ambartanen » Sun Dec 05, 2004 1:49 pm

Изхвърля ме в манастира на Братството на Леополд. След като убия ловеца и той включва таймера. Та качвам се в лодката, за да избягам и започва да зарежда ново място. Зарежда се напълно и точно, когато трябва да се появя на новото място ме изхвърля. Не дава никакъв проблем, нищо не казва, просто играта се изключва :cry: .

User avatar
Drake
Adept
Posts: 234
Joined: Fri Aug 27, 2004 5:07 pm
Location: Castle Discordia
Contact:

Post by Drake » Mon Dec 06, 2004 9:37 am

Това е бъг в играта. Отваряш пропъртис на шорткъта и там в пътеката към vampire.exe добавяш -console. След това убиваш ловеца, бягаш към лодката и малко преди да се качиш натискаш тилдата - ~, за да отвориш конзолата. Вътре пишеш:
Ако си спасил Йохансен:
SaveJohansen()
След това, за да се телепортираш:
Ако не си Носферату:
changelevel2 la_hub_1 taxi_landmark
Ако си Носферату:
changelevel2 la_hub_1 sewer_map_landmark

Това би трябвало да свърши работа

User avatar
lordsandro
Merchant
Posts: 85
Joined: Thu Jan 12, 2006 2:27 pm
Location: Чертозите на Валхала

Post by lordsandro » Tue Jan 17, 2006 9:48 am

Да ама не върши работа.
Трябва ли първо да увелича виртуалната памет?
Малко ме е срам, но как точно да го направя?

User avatar
sauron
Paragon
Posts: 616
Joined: Wed Jan 14, 2004 8:50 pm
Location: Middle Earth

Post by sauron » Thu Jan 19, 2006 7:32 pm

ми примерно от My Computer-десен клавиш-Properties-Systep properties-Advanced-Perfomance-Advanced-Virtual Memory- Change или нещо подобно в зависимост от Уиндоуса.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Thu Jan 19, 2006 10:15 pm

Еее как не си запазих сейва мамицата им бъгаваааааа деа, са ме мързи отначало пак целия цирк ;(
:ninja:

User avatar
Кикаха
E'lir
Posts: 196
Joined: Sat Jul 16, 2005 10:23 am

Post by Кикаха » Sun Jul 22, 2007 3:11 pm

Имам леко проблемче с тази игра.Значи стартирам играта и след като ми минат всичките рекламки ми показва един черен екран.Чува се звук някакъв,но просто цялото меню е черно.Пробвах да цъкам на сляпо и изкарах някакси Сейв прозорчето,но не мога да уцеля Ню Гейм явно.В интернет четох решения на проблема ми,но нито едно от тях не подейства.Ако можете да помогнете ще съм доста благодарен. :) Ако пък не можете дайте един скрийншот да разбера къде са копчетата за ню гейм и лоад да видя дали изобщо ще успея да я подкарам. :)

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Sun Jul 22, 2007 5:32 pm

Еми Адски е бъгава тая игра ;( За съжаление нейде съм я затрил вече.
:ninja:

User avatar
Delegat
Aes Sedai
Posts: 1582
Joined: Mon Dec 25, 2006 7:53 pm

Post by Delegat » Sun Jul 22, 2007 6:19 pm

Ако говориш за играта в оригиналния й вид - да, бъгава е доста. Но с пач 1.2 се оправя всичко по значително, пречещо за превъртането на играта. Иначе и до ден днешен феновете продължават да я съпортват, 2 години след фалита на Тройка. Наскоро даже излезе пач версия 3.9 :lol: И силно препоръчвам закупуването й, дали от Пулсар или от някъде другаде, само 30лв е. А си струва всеки лев 8-)

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Sun Jul 22, 2007 11:15 pm

Е world of darkness си е гениално нещо ма конкретно играта, чак такава прелест не е ;) Ма бих си я зел де, то пачове до 10.0 трее излезат да покрият сичко ;) Макар че мене само бъга в пещерата ме сполетя.
:ninja:

User avatar
Armagedon4o
Commoner
Posts: 40
Joined: Sat Jun 17, 2006 8:54 pm

Post by Armagedon4o » Sun Jul 22, 2007 11:46 pm

Xellos wrote:Е world of darkness си е гениално нещо ма конкретно играта, чак такава прелест не е ;) Ма бих си я зел де, то пачове до 10.0 трее излезат да покрият сичко ;) Макар че мене само бъга в пещерата ме сполетя.
то ако тая игра не е прелест то ,какво друго :)
аз като си я играх с последния пуснат официален пач никакви проблеми не видях и и се изкефих на макс :) Най-добрата игра на тройка безусловно .

User avatar
Кикаха
E'lir
Posts: 196
Joined: Sat Jul 16, 2005 10:23 am

Post by Кикаха » Mon Jul 23, 2007 8:44 am

Сега след като знам,че играта си струва ми е още по-кофти,че не мога да я подкарам.Вчера съм ровил 2-3 часа из интернет само и само да намеря някакво друго решение на проблема освен онова,с което се променя refresh rate,но не успях.Някакви мисли се зараждат в главата ми,че проблема може да е от видеокартата ми,защото е вградена,но пък е достатъчно силна да му се невиди. :?

zhivik
Archmage
Posts: 2252
Joined: Fri Jul 09, 2004 3:59 pm
Location: Off from the circus

Post by zhivik » Mon Jul 23, 2007 8:56 am

Ами аз като си пуснах пач 4.02, и всичко ми върви, бъгът с пещерата е оправен, дори не съм имал насичания или crash. Има го някъде, сега вече не помня откъде го свалих, ама беше безплатен, но пък е малко над 400 MB :( Но като цяло си струва, поне са се постарали да предадат атмосферата, а пък и онзи куест в началото, с къщата, обитавана от духове, продължава да ме стряска :)
This signature is not yet rated

User avatar
Daggerstab
Arcanist
Posts: 860
Joined: Wed Feb 04, 2004 6:31 pm
Contact:

Post by Daggerstab » Mon Jul 23, 2007 9:50 am

zhivik wrote:Но като цяло си струва, поне са се постарали да предадат атмосферата, а пък и онзи куест в началото, с къщата, обитавана от духове, продължава да ме стряска :)
Т'ва е една от малкото части в играта, където изпълнението съответства по гениалност на замисъла. :)

Иначе като си купя нов комп, мога да пробвам да я пачна.
Дагърстаб. Точка.

Предупреждение: Имам лошия навик да споря. Освен това страдам от черен хумор и изблици на сарказъм.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Mon Jul 23, 2007 10:18 am

Е да има си яките моменти, са аз съм я играл преди няколко години дет немаше толкоз пачове. :evil: То и първата игра не е лоша никак с кръстоносеца ;)
:ninja:

User avatar
Кикаха
E'lir
Posts: 196
Joined: Sat Jul 16, 2005 10:23 am

Post by Кикаха » Thu Jul 26, 2007 4:39 pm

Трябвало е да заместя 1 .dll файл и да ънмаунтна Плей диска.Скоро я почвам да я видя струва ли си. :)

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests