Hades

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

User avatar
Matrim
Moderator
Posts: 5260
Joined: Mon Dec 22, 2003 10:58 pm
Location: Remedy Lane

Re: Hades

Post by Matrim » Fri Jan 08, 2021 3:36 pm

Вчера за сефте изнесох Хадес. Много яка игра, макар да имам чувството, че хич не я разбирам - ако нямам deflect съм гола вода общо взето, с щита съм най-добре, с пушката и ръкавиците бива, с другите оръжия хич ме няма.
Ridcully: "A few twenty-mile runs and the Dean'd be a different man."
Bursar: "Well, yes. He'd be dead."
Ridcully: "He'd be healthy."
Bursar: "Yes, but still dead."

User avatar
coldie
Forsaken
Posts: 2969
Joined: Fri Dec 05, 2008 10:20 pm

Re: Hades

Post by coldie » Mon Jan 11, 2021 9:40 am

Matrim wrote:
Fri Jan 08, 2021 3:36 pm
Вчера за сефте изнесох Хадес. Много яка игра, макар да имам чувството, че хич не я разбирам - ако нямам deflect съм гола вода общо взето, с щита съм най-добре, с пушката и ръкавиците бива, с другите оръжия хич ме няма.
Пробвай Path of Exile, ако биеш Dominus и изпълниш всички дънджъни значи си топ.

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Hades

Post by трубадур » Mon Jan 11, 2021 10:43 am

Колди, бате, кво общо има само ти си знаеш

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Hades

Post by трубадур » Thu Jan 14, 2021 11:21 am

Тая игра край нема бе....
След финалните надписи имаш сигурно двойно повече матриял :shock:

еби го иначе, над 20 хийт не мом, ше се сваля да е изи мод :oops:

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Hades

Post by трубадур » Sun Feb 07, 2021 4:38 pm

Епилогът не ми хареса...

играта си остава задължителна, де.

User avatar
Martix
Jaghut Tyrant
Posts: 1935
Joined: Mon Aug 21, 2006 12:44 pm
Location: selfmade plain

Re: Hades

Post by Martix » Tue May 24, 2022 2:46 am

След 70 часа най-после стигнах финалните надписи. Сега почвам бавничко да се придвижвам към епилога и към максване на всичко. :metal:

Над 10 хийт обаче не мога още и ми личи, даже с Мег е тежко и епично, нз как ще събера челинджите на скели. Първия го направих, но имам лошото усещане че последния ще иска 24 хийт и малее.
There are no rules! I'm gonna get you!

Shamajotsi
Sorcerer
Posts: 427
Joined: Sat Dec 30, 2006 9:01 pm

Re: Hades

Post by Shamajotsi » Fri Dec 09, 2022 11:46 am

:shock: :shock: :shock:

ЕКСПРЕСНИЯТ Х А Й П Т Р Е Й Н ТРЪГВА ОТ ПЪРВИ КОЛОВОЗ!



ЧУ-ЧУУУУ!

:yay: :yay: :yay:

User avatar
Martix
Jaghut Tyrant
Posts: 1935
Joined: Mon Aug 21, 2006 12:44 pm
Location: selfmade plain

Re: Hades

Post by Martix » Fri Dec 09, 2022 12:43 pm

ААбе от всичките им игри досега, тази най-малко има нужда от продължение (представете си ако бяха обявили Bas2on или Transis2r, щях да преордърна там на място), ама ще се хайпя, кво да ги правя, supergiant не пропускат целта. :o
There are no rules! I'm gonna get you!

Shamajotsi
Sorcerer
Posts: 427
Joined: Sat Dec 30, 2006 9:01 pm

Re: Hades

Post by Shamajotsi » Fri Dec 09, 2022 1:41 pm

Историята на Bastion на мен ми се вижда дори по-завършена и по-малко податливи на продължение, но иначе съм съгласен, че Хадес както си е не предполага много "Хадес 2". Ама явно ще играем с друго чаве на този бог, тъй че нямам много проблем.

User avatar
Martix
Jaghut Tyrant
Posts: 1935
Joined: Mon Aug 21, 2006 12:44 pm
Location: selfmade plain

Re: Hades

Post by Martix » Fri Dec 09, 2022 2:01 pm

О да, те всичките им игри са със завършена история, която не се нуждае от продължение. По скоро си представях игри във същия свят, които да го разширяват.
При Хадес, не че ми е голям проблем, но вече е толкова перфектната игра, че просто не виждам какво може да променят по нея, че да не ревнат хората, че е просто dlc. Докато старите им игри биха поели малко осъвременяване на механиките поне, дори да не пипаме грубо, бастион особено вече е лееко дървеничка сравнена с новите им игри. А откъм история, това вече е лично мнение, но тази на Хадес ми е най-малко интересна откъм разширение, being гръцката митология и тн.
There are no rules! I'm gonna get you!

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Hades

Post by трубадур » Fri Dec 09, 2022 5:07 pm

Аз съм доста доволен. Даже ся цъкам иморталс финикс райзинг, оти беше за никфи кинчи, па и гръдзцка мичология. Много е арно, атанасе, остава си топ левел митология, а суперджайънт с тоя супер секс на дизайна направо много пръскат в мойта нива.

реално да, геймплейно хадес е 10/10 и нема накъде да мърда, освен ако са направили някак още по-плавни анимации и ефектни комбота, друго не виждам как могат да подобрят. Ма тая музика, год левел войсактинг и мазен геймплей, нема как да не е хайпо на десета степен.

дано има загриус, не за друго, просто дарън коб баш в тоя герой извади най-прекрасния мъжки глас у гейминга и само дет се вика джоел у ласт ъф ас 2 може да конкурира, ама там знаем къф фал беше :mrgreen:

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests