Cyberpunk 2077

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Cyberpunk 2077

Post by трубадур » Wed Sep 16, 2020 2:47 pm

Moridin wrote:
Wed Sep 16, 2020 2:39 pm
Денят, в който почнаха да пускат тънките работни лаптопчета и всички си ги зехме, с облекчение заебавайки старите щайги, беше денят, в който теми като тази започнаха да ме депресират дълбоко :cry:
почувствах го тва
аз тая игра, ако я цъкам по-рано от 2022-ра ще е постижение

мога още на рилийз на конзола, ама селячеството не ми приляга :spite:


но... ако наистина обявят толкова скоро песепака петица и задържи цената за дигиталната си версия под 400 марки, сигурно ще се боде за вкъщи даже

User avatar
penzata
Forsaken
Posts: 2891
Joined: Thu Dec 10, 2009 7:13 pm
Location: between the planescapes
Contact:

Re: Cyberpunk 2077

Post by penzata » Wed Sep 16, 2020 3:02 pm

трубадур wrote:
Wed Sep 16, 2020 2:47 pm
но... ако наистина обявят толкова скоро песепака петица и задържи цената за дигиталната си версия под 400 марки, сигурно ще се боде за вкъщи даже
Довечера трябва да обявят и цените, и датата на излизане - та като нищо може да пуснат конзолата преди денят на благодарността. Спекулира се, че цената ще е 500 евра-доларе-паундове марки, та надали дигиталната ще е толкова евтина, само заради липсата на едното цеде, но пък дижитълът те обвързва с на сони стора, та може и да я пуснат по-евтина, ако така ще избият по-добре парите.


Иначе, ето го зашеметяващия тийзър, който даде тласък на текущия хайп, започнал преди почти 8 години - https://www.youtube.com/watch?v=P99qJGrPNLs
The hardest battles are fought in the mind.

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Cyberpunk 2077

Post by трубадур » Wed Sep 16, 2020 3:12 pm

Ей за тва не мислех, за сони стора, аз въобще много неща пропускам околко конзолните глупости, щото не ги знам и въобще не ги взимам внаподпредвид като се замислям за тях. Плюс че и сони са ми мега гнусна компания, но да ги еба, засега държат по-добрия каталог. Хбокс продукцията ще идва за куфар така или иначе, суич изглежда мега яка и сладка, удобна дори, но фърст парти нещата й въобще не са за мен, та плейстейшъну е с много цици напред.

Надявам се новата генерация е по-отворена и не се дърлят толкова за цензуриране и глупости, щото орязан сайбърпънк ще е баси теслата, макар че ще са луди точно тази игра да докоснат. Но то болката там идва основно с джапанските изгъзици, западно заглавие се съмнявам да се мешат между шамарите.

User avatar
penzata
Forsaken
Posts: 2891
Joined: Thu Dec 10, 2009 7:13 pm
Location: between the planescapes
Contact:

Re: Cyberpunk 2077

Post by penzata » Wed Sep 16, 2020 5:26 pm

Moridin wrote:
Wed Sep 16, 2020 2:39 pm
Денят, в който почнаха да пускат тънките работни лаптопчета и всички си ги зехме, с облекчение заебавайки старите щайги, беше денят, в който теми като тази започнаха да ме депресират дълбоко :cry:
Познато чувство, но еднократното вложение в конзола притъпи тази ми болка. :wink:
The hardest battles are fought in the mind.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20294
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: Cyberpunk 2077

Post by Xellos » Wed Sep 16, 2020 6:43 pm

трубадур wrote:
Wed Sep 16, 2020 1:52 pm
@Xellos къф е тоя аватар бе :lol: :lol: :lol: :lol:
Зяпам един от най-яките сериали евър и уютно убежище за поовехтели комици наречено - Community. :mrgreen:
Лек спойлер е ест.
Spoiler: show
Маскота на комюнити колиджа в резултат на "да избегнем расизма" опитите. :mrgreen: :spite:
https://www.youtube.com/watch?v=8H4KWz1 ... enverBoone


Аз яките игри ги играя с поне година закъснение или порт за ПЕЦЕ, та нищо ново няма да е под слънцето да почака и тази :(.
:ninja:

User avatar
penzata
Forsaken
Posts: 2891
Joined: Thu Dec 10, 2009 7:13 pm
Location: between the planescapes
Contact:

Re: Cyberpunk 2077

Post by penzata » Wed Sep 16, 2020 11:52 pm

трубадур wrote:
Wed Sep 16, 2020 2:47 pm
но... ако наистина обявят толкова скоро песепака петица и задържи цената за дигиталната си версия под 400 марки, сигурно ще се боде за вкъщи даже
:panic: :panic: :panic: Идва на 19-ти ноември у Юропата. :panda: :violin: :metal:
500 евра су цеде, 400 евра дижитале:
Spoiler: show
Image
Хайпът към Сайбърпънк току що счупи целио еректометър.


п.п. и нов годец догодина. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
The hardest battles are fought in the mind.

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Cyberpunk 2077

Post by трубадур » Thu Sep 17, 2020 10:10 am

Мисля, че ще се тегли спусък.... Казаха ли нещо специално за изданията, ква е разликата освен, че едното е и блу рей :ninja:
ясно е колко отбирам от конзоли, нале

User avatar
Yan
Site Admin
Posts: 6923
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:01 am
Location: Who cares...
Contact:

Re: Cyberpunk 2077

Post by Yan » Thu Sep 17, 2020 10:26 am

penzata wrote:
Wed Sep 16, 2020 11:52 pm
:panic: :panic: :panic: Идва на 19-ти ноември у Юропата. :panda: :violin: :metal:
500 евра су цеде, 400 евра дижитале:
Spoiler: show
Image
п.п. и нов годец догодина. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
При нас вероятно ще е с голямо закъснение и ограничени количества, така че...
Правилата на бордгейминга:
1. Всички други неща, включително храна, дрехи, застраховка за колата и пари за обяд, представляват непредвидени разходи по отношение на това, което ви е необходимо за игрите.
2. Никога не пресмятайте общата стойност на това, което сте купили.
3. Ако искате нещо, значи ви е нужно.
4. Ако ви е нужно, значи трябва да го купите.

User avatar
Yan
Site Admin
Posts: 6923
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:01 am
Location: Who cares...
Contact:

Re: Cyberpunk 2077

Post by Yan » Thu Sep 17, 2020 10:27 am

трубадур wrote:
Thu Sep 17, 2020 10:10 am
Мисля, че ще се тегли спусък.... Казаха ли нещо специално за изданията, ква е разликата освен, че едното е и блу рей :ninja:
ясно е колко отбирам от конзоли, нале
Това ти е разликата. Едното има UltraHD BluRay т.е. можеш да цъкаш и от физически носители. Другото е digital-only.
Правилата на бордгейминга:
1. Всички други неща, включително храна, дрехи, застраховка за колата и пари за обяд, представляват непредвидени разходи по отношение на това, което ви е необходимо за игрите.
2. Никога не пресмятайте общата стойност на това, което сте купили.
3. Ако искате нещо, значи ви е нужно.
4. Ако ви е нужно, значи трябва да го купите.

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Cyberpunk 2077

Post by трубадур » Thu Sep 17, 2020 10:29 am

Сеемсе дойче веле марки за фърст парти игрите на сони, лел, лолз, кек, гг, бегай от тука.
Верно че ще тресна сигурно некви си илядо ефра за ъпгрейд, некоги, ама тая нема да я бъде :lol:

с тва на ум - кви са намаленията по принцип у плейстейшън стора, поддържат ли се игри седма ръка и още ли се плаща за онлайн, катилска история :mrgreen:
тва са ного пара, и не ме кефи, една игра не си струва 70 та кво ще да става, ред дет и сайбърпънк дето са пеесе игри в едно са правилно прайснати, ебем ти колекторски, ултимът и такива едишъни, не може базовата да ти върви между 70 и 80 евра, тия ненормални ли са

пп. Сайбърпънк ала бала


ппп ясно @Yan благодаря (немаме ли палче горе смайли?)

User avatar
penzata
Forsaken
Posts: 2891
Joined: Thu Dec 10, 2009 7:13 pm
Location: between the planescapes
Contact:

Re: Cyberpunk 2077

Post by penzata » Thu Sep 17, 2020 10:48 am

Yan wrote:
Thu Sep 17, 2020 10:26 am
При нас вероятно ще е с голямо закъснение и ограничени количества, така че...
Не съм много сигурен за това нещо - май целият шипинг ще го правят със самолети и първоначалните бройки са към 9 милиона, за разлика от 1 милион за четворката, тъй че има надежда.


п.п. дижитъл хъбоксът е адски сладурски и на доста достъпна цена, обаче като хардуер е бая орязан от сирийз Екс, за което евала на Сони, че разликата в конзолите е едно цеде.

п.п.п. и въпреки, че е със 100 марки по-евтина, аз не бих се обвързал с пеес стора.
The hardest battles are fought in the mind.

User avatar
Yan
Site Admin
Posts: 6923
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:01 am
Location: Who cares...
Contact:

Re: Cyberpunk 2077

Post by Yan » Thu Sep 17, 2020 10:55 am

трубадур wrote:
Thu Sep 17, 2020 10:29 am
Сеемсе дойче веле марки за фърст парти игрите на сони, лел, лолз, кек, гг, бегай от тука.
Верно че ще тресна сигурно некви си илядо ефра за ъпгрейд, некоги, ама тая нема да я бъде :lol:

с тва на ум - кви са намаленията по принцип у плейстейшън стора, поддържат ли се игри седма ръка и още ли се плаща за онлайн, катилска история :mrgreen:
тва са ного пара, и не ме кефи, една игра не си струва 70 та кво ще да става, ред дет и сайбърпънк дето са пеесе игри в едно са правилно прайснати, ебем ти колекторски, ултимът и такива едишъни, не може базовата да ти върви между 70 и 80 евра, тия ненормални ли са

пп. Сайбърпънк ала бала


ппп ясно @Yan благодаря (немаме ли палче горе смайли?)
Ммм, същото ти се случва и за игрите за PC. Бавно, но сигурно некст-джен нещата вървят към 69.99 и нагоре.
В PS store имваш постоянни намаления, а ако си плащаш PS Plus са дори още по-големи (примерно ако нещо е 30% надолу с PS Plus може да стигне и 45-50%). Плащането за онлайн зависи от дивелъпърите и какво са се разбрали със Сони. Някои игри искат PS Plus, други не. Наистина много зависи.
Правилата на бордгейминга:
1. Всички други неща, включително храна, дрехи, застраховка за колата и пари за обяд, представляват непредвидени разходи по отношение на това, което ви е необходимо за игрите.
2. Никога не пресмятайте общата стойност на това, което сте купили.
3. Ако искате нещо, значи ви е нужно.
4. Ако ви е нужно, значи трябва да го купите.

User avatar
penzata
Forsaken
Posts: 2891
Joined: Thu Dec 10, 2009 7:13 pm
Location: between the planescapes
Contact:

Re: Cyberpunk 2077

Post by penzata » Thu Sep 17, 2020 11:03 am

Сайбърпънкууу :panic: :panic: :panic: , гледах някакво ингейм клипче вчера, в което Киануту метълеше с една китара. :metal:



п.п.
трубадур wrote:
Thu Sep 17, 2020 10:29 am
с тва на ум - кви са намаленията по принцип у плейстейшън стора, поддържат ли се игри седма ръка и още ли се плаща за онлайн, катилска история :mrgreen:
тва са ного пара, и не ме кефи, една игра не си струва 70 та кво ще да става, ред дет и сайбърпънк дето са пеесе игри в едно са правилно прайснати, ебем ти колекторски, ултимът и такива едишъни, не може базовата да ти върви между 70 и 80 евра, тия ненормални ли са
ААА игрите за четворка, както и за ексбокс, са 120-140 лева, но за конзоли винаги са били по-скъпи от на щайга.

Сторът постоянно прави адски сносни намаления, обаче така и не си оправиха интерньеда - няма значение какъв ти е рутера, скоростта на ньета и дали си вързал конзолата с лан или не, скоростта им е шибана - Ласт ъф Ас двойката (100 гъби) се свали за норматив от дисковете; това, ако трябваше да го чакам да се сваля от стора, щях да се гръмна.

Есесдето на петицата е към 700-800 гъби, а неща като Варзон на кол ъф дутито са 200 и кусир, и не ми е офертичка да нямам опция за дискове; не виждам как новото поколение игри ще е с по-малки размери от текущото, въпреки че се спекулираше и по тази тема.

Мда, още се плаща за мултиплейър, което е тъпо, но ако набараш примоция, ти излиза по 7 лева на месец, барабар с безплатните игри, които дават + че сторът пуска дабъл дискаунти 70% за ората с плейстейшън плюс. Вчера лайвът завърши с нещо супер любопитно, което обаче ще трябва по-добре да се обясни, защото само тийзнаха, за да покнеш от спекулации - май абонаментът за ps plus за петицата ще даде безплатен достъп до всички фърст парти игри за четворката, което е :panic: , ако е баш истина.
The hardest battles are fought in the mind.

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Cyberpunk 2077

Post by трубадур » Thu Sep 17, 2020 11:06 am

Бе да сме честни и двете версии изглеждат доста примамливи. И в крайна сметка една конзола доста по-бърз и евтин ъпгрейд е, освен това дисковите издания в малта падата на ебаси цените.

Далеч не е същото като куфар, шото из различните бъндъл сайтове валят просто невероятни сделки, плюс пиратство, нале. А и гог е магазин като никой друг. Убачи, наистина не ми се наливат кинчи в нов куфар, като знам, че ще имам сигурно дваасе минути макс гейминг и т.н. А пиес петака мяза да е доста сносен 4к плейър на всичкото отгоре.

На края наистина просто мога да чакам дет се вика. Въобще нямам да имам време за сайбърпънка та няма смисъл да ми е дей уан дет се вика, същото важи и за балдурс гейт 3 и въобще която и да било игра.

Иначе това последното и мен ми хвана окото. Че златните игри на пс4 ще додат с пс паса за без кинчи и то като се знае, че се подготвят подобрени версии за новата серия наистина е доста мазно предложение.

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Re: Cyberpunk 2077

Post by Amikae » Thu Sep 17, 2020 12:30 pm

Аз па ми доходи RTX картата и работи, и съм доволен. Ударих и един Контрол на ултра и не знам колко фпс е, но е много.

Демек, ако вече имате някакъв нормален монитор или телевизор, може би по-евтино ще излезе нова карта, отколкото да ви цакат по 140 лева на игра за конзола. Мойта кошница е с i5-ца на няколко години, 16Г рам и ся е с RTX 2060 Super(демек Ti). Всички игри на 1080p сгъват.

Сега петък CD Projekt ще пускат епизод 3 на Night City Wire, където ще анонсират официалните изисквания за играта на PC. Имайки предвид Red Engine колко е як и колко добре върви, няма да се изненадам, ако изискванията са много поносими. Честно казано даже сигурно щях да мога да я подкарам на 1050ti. На 1000% съм сигурен, че ще върви по добре от Horizon Zero Dawn, а той си беше съвсем играемо, като му махнеш VSync. И преордъра на ПЦ версията в Озон е 105 лева.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 27 guests