WARFRAME (Digital Extremes has wares if you have coin)

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: WARFRAME (Digital Extremes has wares if you have coin)

Post by Xellos » Thu Apr 08, 2021 12:55 am

Трейдването е тегаво по тоя начин за мене на макс, aма поне мое си раздавам некви неща на познат/и от утре кат се построи трейдинг поста. :mrgreen: Уф немах си работа да му дам да си оптимизира кеша на файловете ся един час цикли въртялката...
:ninja:

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: WARFRAME (Digital Extremes has wares if you have coin)

Post by трубадур » Thu Apr 08, 2021 10:27 am

Баси а аз още не съм разкрил цялата слънчева система.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: WARFRAME (Digital Extremes has wares if you have coin)

Post by Xellos » Thu Apr 08, 2021 12:30 pm

То аз стигнах до Луната кат до 40 лвл да са гадюхите ама кат няма куести вече не ме влече. Имам само един останал с неква арена с огромни залози с оня от Фортуна бос The Glast Gambit куест дет ше почака.
:ninja:

User avatar
Martix
Jaghut Tyrant
Posts: 1935
Joined: Mon Aug 21, 2006 12:44 pm
Location: selfmade plain

Re: WARFRAME (Digital Extremes has wares if you have coin)

Post by Martix » Thu Apr 08, 2021 2:26 pm

Хах, тая игра може да се играе по толкова различни начини. Аз съвсем скоро си завърших стар чарта и за пръв път пробвах стоманената пътечка (прави ти нормалните мисии да имат 100+ нива на вразите, но получаваш двойни награди от ресурси и модове), а съм доста назад с куестите, имам към 10-тина не минати и още дори нямам кува лич, нито съм цъкал рейлджак простотията дето караш космически кораби. Присъствието ми на open world мисиите също е доста слабо, много мразим да гриндим репутация, а open world-овете са 90% това.
There are no rules! I'm gonna get you!

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: WARFRAME (Digital Extremes has wares if you have coin)

Post by Xellos » Thu Apr 08, 2021 3:46 pm

Може, ама всичко се свежда да трепи наред и луути накрая. Живота не е толкоз дълъг. Ся се опитвам да построя Рейлджак драй док ама е така бъгнато, че уж няма място де да го сложа все, не че става за соло тва. Довечера поне трябва да стане трейдинг поста, че с тва строене по 1-2 дена мамата им. Изискванията са некви малоумни, като създателите на концепцията за доджото. Подозирам е голям цирк с ресурсите в по-голяма гилдия там, солото поне си ги възстановявам като разруша стая всичките. Поне може да крафтя Форма ако не падат от реликвите. :<
:ninja:

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: WARFRAME (Digital Extremes has wares if you have coin)

Post by трубадур » Thu Apr 08, 2021 4:21 pm

Мен тва сега ме държи настрана от играта. Има толкова много ненужен пълнеж, но именно той държи хората хуукнати. Събери тия материали, за да крафтнеш нещо си, за да крафтнеш второ нещо, за да най-после създадеш основен компонент от финалното нещо, което реално искаш да създадеш. Икономическия модел на варфрейм сигурно ще се изучава някой ден. От друга страна аз чисто принципно отказвам да давам пари за такива неща и да прескоча ненужностите. От трета наистина животът е доста кратък и подобни луутър изгъзици много нервират.

Ако не беше движението това нямаше да става за чеп. Щото нивата са скучни извън войд-а, поне докъдето съм аз и няколкото отворени зони. Deimos например все едно е от друга игра, с хубав арт дирекшън и дизайн, който да не се ограничава до самите уарфрейми. Самият комбат е бъгав все още с клипинг проблеми, телепортиращи се врагове, замръзващи в пози и кво ли още не. Ама пустото му хвърчене из коридорите.

И механиките са много нечстни, доста е пристрастяваща и си представям ако имах некви проблеми с неконтролируемо харчене.

Просто модерният гейм дизайн на лайф сървиз игрите може да се ебе. Не може за 70 часа да видиш един пичи косъм от цялата игра. Не може да имам близо 900 часа например в overwatch (добре че спрях да я играя) и да нямам още всички бейсик козметики, бе. Тва е нереално. Кво ще да се говори видях 200+ часа от бордърлендс 2 ама там наистина видях всичко и просто ендгеймът беше як и беше по мое решение. Да смятаме ли докъде стига прогресията за 200 часа в уорфрейма.


пп. довечера ще те добавя мартикс :mrgreen:
сигурно ще я заеба скоро и ще се върна като тебе след 2 години :spite:
или ше й се предам и ше ставам бизнесмен там вместо да върша нещо полезно с живота си :ninja:

User avatar
Martix
Jaghut Tyrant
Posts: 1935
Joined: Mon Aug 21, 2006 12:44 pm
Location: selfmade plain

Re: WARFRAME (Digital Extremes has wares if you have coin)

Post by Martix » Thu Apr 08, 2021 5:22 pm

Всичко, което пишеш е истина, а и винаги по метриката "value per hours spent" сингъл игрите са водели с много, но-о, orokin cells grind goes brrrrrrr.

Иначе откъм скучност не се оплаквам от нивата, всичките tileset-и са разнообразни от акробатична гледна точка, и те карат да използваш опциите за mobility, които играта предлага.
Виж, от към външен вид има голяма разлика между старите tileset-и и новите. Земята особено е прекалено грозна. По високите планети и open зоните изглеждат много по-добре. Играта е вече 8 годишна и си личи, че ъпдейтването на старите зони доста изостава спрямо пускането на нови.

И мисля, че съм питал този въпрос и преди, но защо по ангелите двойния скок и bullet jump + slide механиките на WF не са вече стандартни за всяка такава игра. Онзи ден гледах клипчета от Outriders и е същата нефелна помия като дестини. Рекламата е голяма работа.
There are no rules! I'm gonna get you!

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: WARFRAME (Digital Extremes has wares if you have coin)

Post by трубадур » Thu Apr 08, 2021 5:42 pm

Martix wrote:
Thu Apr 08, 2021 5:22 pm
И мисля, че съм питал този въпрос и преди, но защо по ангелите двойния скок и bullet jump + slide механиките на WF не са вече стандартни за всяка такава игра. Онзи ден гледах клипчета от Outriders и е същата нефелна помия като дестини. Рекламата е голяма работа.
Затва се чака Forspoken изглежда да са на тази вълна.



последните секунди показват геймплей

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: WARFRAME (Digital Extremes has wares if you have coin)

Post by Xellos » Thu Apr 08, 2021 11:54 pm

Уж пуснах покана.
Мда еуфорията от свободата на движение в тая игра е върха на разкоша, баси еталона как се прави, тичането и латч за стената, аркуинга, комботата, и още 100 неща. Добре че я цъкам след Дестини 2 и то с уорлок. иначе за 20 лева с 75% намалението на платина си оправих квото ми хареса в играта преди време и тва ше им е от мен. Обаче пари за сценарий явно не им се дават.
:ninja:

User avatar
Martix
Jaghut Tyrant
Posts: 1935
Joined: Mon Aug 21, 2006 12:44 pm
Location: selfmade plain

Re: WARFRAME (Digital Extremes has wares if you have coin)

Post by Martix » Fri Apr 09, 2021 9:54 pm

Аднах ви!

Иначе, откъде я изкара тая игра от трейлъра горе. Това верно е точно булет джъмп като на WF. Да не би холивуд да се научават. :lol:
There are no rules! I'm gonna get you!

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: WARFRAME (Digital Extremes has wares if you have coin)

Post by Xellos » Sat Apr 10, 2021 12:13 am

Даам добавих си Two-Factor Authentication, не че някога ще го ползвам ма поне имам и трейд терминал ся в доджото. Ако може да каня извън гилдията там и да трейдвам в натура съм ок.
Изкрафтик си NUKOR патлака дето трепе с микровълнови, мазиляк е. :mrgreen:

Уф скапаният войд трейдър дето е до утре на сатурн станцията пак не продава станс мода дето ми трябва за глайв, баси каръщината е тва.
:ninja:

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: WARFRAME (Digital Extremes has wares if you have coin)

Post by Xellos » Tue Apr 13, 2021 4:07 pm

Titania се оказа баси харния фрейм, и е от малкото дето може да изфармиш с куести макар и досадно крафтене и съответно чакане да пада там. Тая верига - https://warframe.fandom.com/wiki/The_Silver_Grove.

Освен крауд контролите и готиния дизайн (ако кихнеш платина/евро има баси скинчетата, ей ся да бе), 4-тия скил на Кралицата на феите те превръща в смалено и летящо Pixie дето е чист аркуинг, лети и има рояк дронове + собствени оръжия (меч и два патлатака...) и доста време изкарва докато изтече енергията. Фаст ръна с това е не-чо-веш-ки, а шпионските мисии са си жив чиит. :heart: :yay:

https://warframe.fandom.com/wiki/Titania
новия тапет 8-)
https://content.invisioncic.com/Mwarfra ... 37a147.png
Last edited by Xellos on Tue Apr 13, 2021 4:49 pm, edited 1 time in total.
:ninja:

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: WARFRAME (Digital Extremes has wares if you have coin)

Post by трубадур » Tue Apr 13, 2021 4:29 pm

Крафтя й прайма на тая коза :mrgreen:
Освен тва най-после хелиос крафтя :spite:

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: WARFRAME (Digital Extremes has wares if you have coin)

Post by Xellos » Tue Apr 13, 2021 5:15 pm

А честито! :mrgreen:
Как пък събра всички части от реликвите за прайма :shock: ? Аз и на тая версия съм доволен ся. Тъп въпрос, ама нали си дигаш с орокин реактори екипировката от 30 на 60 да има точки за повече модове? Аз ся поизръсих 20х платина за такива, че няма да падне скоро от дейлита/уикли на оная с микрофона Nigtwave.
:ninja:

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: WARFRAME (Digital Extremes has wares if you have coin)

Post by трубадур » Tue Apr 13, 2021 7:28 pm

Просто от грайнда се оказа, че имам бая техни чарколяци и това, което ми липсваше не счупи банката. Дойдоха доста евтино, под 30 платина общо.

Въпреки това, което пиша и как по принцип праскам, реално вече наближавам 100 часа в игра, напълно са си заслужили парите. Плюс че си пренастройвам гледната точка. Да се играе като чист ф2п виждам как ще ми я счупи накрая. Сега просто се хванах да отварям последните няколко планети, каквито куестове пропуснах и заебах грайндене на части, ала-бала и т.н. Даже виждам как може да си я превърна в лайв сървиз залагалка, която ако годишно й давам нормалните пари за игра, с която дали ще цъкам десетина часа, и ще ми спести нерви и еднообразие си е ок. Дет се вика не съм на 15, като искам нещо ще си го купя. Сега като се поотвори и я разбирам по-добре виждам реално за колко неща са се постарали, ама определено е заглавие, което се отплаща надоле по пътя. Направо не ми се мисли тия, дето са налетели в началото с 60 долара платина без да знаят за какво служи и кое е ценното.... само може би са направили глупости и са я заебали, а ако са се върнали по-късно са си ок... пак е по-добре от мизерията да си искаш рифънд от рокстар.

Въобще тука сравнено с други ф2п заглавия, и след толкова часа, напълно разбирам защитниците на играта. Само човек да види в хартстоун какво става, където трябва да плащаш като поп, ако искаш да усетиш високите нива, тука са направили много по-бавна и методична игра, в която има толкова простотия, че едва ли не в интерес на играча да не залеят цялата кочина отгоре ни изведнъж.

Разбира се има кусури и нереалистични изисквания за време и отдаденост, и доста системи, които имат нужда от преработка. Напълно си стоя зад мнението по-нагоре за грайнда и остарелите места и визия.


пп. Деймос или както там се води, тия ей така, като част от куестче, направиха по-добра трансформърс игра и мека комбат от дедикейтнати на тая тема игри. Ебаси флекса беше това. Толкова добро управление, усещане за мощ и тежест без да е досадно или тромаво. Бях :yay:

бтв, некъв голем ъпдейт идва, май... иде след дваасе минути

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests