WARFRAME (Digital Extremes has wares if you have coin)

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: WARFRAME (Digital Extremes has wares if you have coin)

Post by Xellos » Tue Mar 23, 2021 1:04 am

"пълно доджо си бях направил като за сингъл". Тъй де, кат за 1 човек квото можеше, мноо ясно, че 90% в тая игра е неизпълнимо сам да крафтиш дори с пари. Е, имам хелиоса и неква огнефргачка и фризби и по-интересните неща с 2-3 дзен градинки. С тия 75% дето редовно раздават отстъпката за платина си бях взел и котката пета, ма е тъпичка на фона на хелиос. Иначе без куести нищо интересно нямам повече в тая игра /за сингъла/ освен риболов и да си летя из свободните територии :D
Ивааа, 403 часа съм утрепал неизвестно как там...

Иначе за Hema не ми стигат само 4993 Mutagen Sample и тон Plastids :mrgreen: . от тия Cerata беше яка, докато не прецакаха контролите и мятането с детонация на фризби оръжията с което играех главно и им теглих една сочна майна. Иначе IGNIS ме радва за пушка/огнефъргачка от тия рисърчнатите.
Spoiler: show
hema.jpg
hema.jpg (228.34 KiB) Viewed 3102 times
:ninja:

User avatar
Martix
Jaghut Tyrant
Posts: 1935
Joined: Mon Aug 21, 2006 12:44 pm
Location: selfmade plain

Re: WARFRAME (Digital Extremes has wares if you have coin)

Post by Martix » Tue Mar 23, 2021 3:50 am

Хах, така по бива. В моя клан сме вкарали вече 1500 от необходимите 5000 мутаген семпли, с тая скорост на гриндене като влизам да цъкам веднъж в годината, ще я направим към 2085-та. Добре, че имам вече phage, само това оръжие ме интересува от тоя лаб, хемата е за престиж :lol:

Иначе часовете нямат огромно значение в тази игра, повечето контент се разтяга хоризонтално, не вертикално, така че един човек със 1000 часа не е кой знае колко по-силен от такъв със 100.
50 часа обаче са си нищо, трубадуре стягай се. В тая игра се влиза all in.
There are no rules! I'm gonna get you!

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: WARFRAME (Digital Extremes has wares if you have coin)

Post by трубадур » Tue Mar 23, 2021 10:27 am

Martix wrote:
Tue Mar 23, 2021 3:50 am

50 часа обаче са си нищо, трубадуре стягай се. В тая игра се влиза all in.
ай ай, каптън, бтв вчера и аз зимах да си правя жожо, че кселоса ме неще :mrgreen:
ся крафтя некъв ключ ева ли му макята и не е истина убаче че 1000=100 часа.

Немам модове за нонстоп спам и да уан шотвам квото и да било, щот аз реално рядко излизам от войд-а и там га попадна на некво лоби с поне 15-16 мастър ранк, кво остава за тия над 20, най-често трябва да се забия кой знае къде, че да утрепя нещо или просто е обиколка на палата и правя скрийншотове :spite:

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: WARFRAME (Digital Extremes has wares if you have coin)

Post by Xellos » Tue Mar 23, 2021 12:32 pm

Специално ще я ъпдейтна и оптимизирам ся 3 часа да вляза да те поканя у пробитото доджо Senkotanc, иначе буквално един месец само ще строиш стаички. Стига да разбера как се извършва тая дейност, не е през стиима, а в играта не те виждам с къф таг си от време оно. Аз съм Xellos0404 ако е тва позивната де :mrgreen:
Иначе натрупах няколко фрейма от които ме кефят скиловете точно на 2. Хидрото е дъ бест, след това оня с пясъчните бури от евтините с куест. :ninja:
Иначе да напомня за нууба е много полезно да си крафти Cipher, с тва прескачаш тъпите им конзоли с минигеймката, особено в шпионските мисии е удобство, евтини са и се крафтят за 1 минута бройката. Specter двойника също е удобство особено за вбесяващите ескорт куести.

А Нихил е най-тъпият "бос" дори за тая игра, механиката там е толкова wtf... Иначе 400 часа са явно макса за соло игра :D
Last edited by Xellos on Tue Mar 23, 2021 12:53 pm, edited 1 time in total.
:ninja:

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: WARFRAME (Digital Extremes has wares if you have coin)

Post by трубадур » Tue Mar 23, 2021 12:48 pm

Xellos wrote:
Tue Mar 23, 2021 12:32 pm
Специално ще я ъпдейтна и оптимизирам ся 3 часа да вляза да те поканя у пробитото доджо Senkotanc
Недай па ти, със сигурност имаш по-важни неща да вършиш, освен това май трябва да си имам доджо тъй или иначе, еба ли го, оня ден се опитвах да продавам неща :lol: и пичът викаше да го викам у доджото ми и ме хвана срам и си излязох

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: WARFRAME (Digital Extremes has wares if you have coin)

Post by Xellos » Tue Mar 23, 2021 1:03 pm

А инсталирам я ся, засърбя ме нещо да поджиткам.
Е то не пречи да се кооперират гилдии май или да се джойннеш да ти даде безплатен робот за як съпорт Helios и готови рецепти за няколко сносни оръжия. Или да трейднем там, не е да нямам ресурси излишни за началната игра. :mrgreen: Пък после си прави твоя де, както ти е по-удобно, джъст сеинг. :mrgreen:
Подозирам ще се откажеш като видиш кво те чака там. Сичко е по 24 часа за строене, за всяко иска 1 Forma и ресурс и цифра ток, за което иска 1-2 стаи с реактор да построиш. Хубавото е, че може да рушиш после стаите и ти връща ресурса, ако не пропиляното време, ако си затапиш като мене доджото в началото, че трябва да са подредени стаите да не се блокират една друга. :oops: Една саксия не мое да боднеш за украса без да мине ден два. После като е построен лаба тепърва рисърч с дни и редки материали, като има поредица рисърчи, не можеш квото си искаш без да рисърчнеш 5 неща преди него. Търговия можеше в едно от станциите мароо базар май там седят в една зала с табели с оферти разни суеци ако не бъркам?

Мдам джиткам ся... явно са решили да остане тая простотия дето смениха вместо един бутон да е за всички видове мелета с фризби да включат и търкалцето на мишката бутона за да гръмне фризбито докато лети за да е пъти по-неудобно и тотално излишно. :neutral:
:ninja:

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: WARFRAME (Digital Extremes has wares if you have coin)

Post by трубадур » Sat Apr 03, 2021 8:35 pm

@Xellos и @Martix па ви нуждая :mrgreen: :heart:

къ се генерира повече енергия да пада на бойното поле, че нетът нежно ме предава за тая информация, начи имам флоу, некъв пробит мод от радиото, дето регенерира допълнително енергия, ама има ли начин да форсирам от труповете да пада повече енергия, че като например сме много народ пада яко, и не знам тва вързано ли е с размера на скуада или дали има начин и в соло изпълненията да си пляска енергийни парцали. Та има ли начин?

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: WARFRAME (Digital Extremes has wares if you have coin)

Post by Xellos » Sat Apr 03, 2021 8:51 pm

Има начини, ама аз 90% от щетата нанасям с оръжията, скиловете са лек лукс. Прекалено сложен ми е иначе тунинга.

https://warframe.fandom.com/wiki/Energy_Capacity
:ninja:

User avatar
Martix
Jaghut Tyrant
Posts: 1935
Joined: Mon Aug 21, 2006 12:44 pm
Location: selfmade plain

Re: WARFRAME (Digital Extremes has wares if you have coin)

Post by Martix » Sun Apr 04, 2021 2:34 am

Да ти падат повече сини орбове не знам начин (освен да играеш с resource booster някакъв който удвоява дроповете от умрели гадини, ама тея неща струват платина), но има много други начини да си връщаш енергия
-мода flow - имаш повече макс мана
-efficiency модове-те ти правят магиите по-евтини
-aura-та от радиото за мана реген
-arcane energize - като пикваш сини орбове има шанс да регенерира повече енергия - арканите са на практика модове и се гриндят от ейдолони на земята или се купуват от trade chat-а или ддз, нисък ранк е възможно, но високия ранк ъпгрейднати аркани са много скъпи, щото гринда е щета.
-доста frame-ове имат магии които помагат с мана мениджмънта. Сещам се за Тринити, но има и други. Даже някои от новите фреймове имат магийки да spawn-ват сини орбове.
-resource boost frame стратегии като necros despoil, hydroid със pilfering swarm, khora със pilfering cage. Ама тва е overkill да го правиш за мана орбове, правят се за редки ресурси гриндене тези неща
-сто процета има и други модове, които си играят с маната, ама не ги знам поименно. Май имаше някакъв дето като ти правят демидж да ти връща мана ли кво беше не помня.
-да играеш фреймове, които не зависят толкова от мана :D
There are no rules! I'm gonna get you!

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: WARFRAME (Digital Extremes has wares if you have coin)

Post by Xellos » Sun Apr 04, 2021 12:14 pm

Едно хубаво пушкало и един глайв за мятане и забравяш за скилове при траша, не че не са фън скиловете ама без платина имаш малко фреймове избор. Аз с огнефъргачката от доджото се родих ся. Пускай си спектри/двойници за соло игра, особено ескорт нпц куестите са гняс.
:ninja:

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: WARFRAME (Digital Extremes has wares if you have coin)

Post by трубадур » Wed Apr 07, 2021 10:59 am

Xellos wrote:
Sun Apr 04, 2021 12:14 pm
Едно хубаво пушкало и един глайв за мятане и забравяш за скилове при траша, не че не са фън скиловете ама без платина имаш малко фреймове избор. Аз с огнефъргачката от доджото се родих ся. Пускай си спектри/двойници за соло игра, особено ескорт нпц куестите са гняс.
Ти с тва игнис ли цъкаш? Че ся го вдигам :mrgreen: и му турнах един мод, дека пустиняците гърмят като ги утрепеш и си е бало свинарника. Ако имаше и по-голям рейндж щеше да е бижу, ше търся ако има такъв мод :ninja:

бтв дай си името да те сталквам вътре и водя бележки по кво притежаваш :spite:
@Martix ти също, имам нужда от прееателе (на лично ако сакате :lol: )

бах колко емотки сложих в тва мнение се едно съм квартална лекла на простора с ролки у косата :oops:

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: WARFRAME (Digital Extremes has wares if you have coin)

Post by Xellos » Wed Apr 07, 2021 12:04 pm

Да потретя, xellos0404 трябва да е в играта, иначе Кселос в стиим. :mrgreen: Дай твоя, че не е Lep в играта. Иначе са не влизам из стиим, че асасина валхалата ми е на сърце тия седмици.

Абе лош пример съм за екипиране, якият фрейм ми го подариха, хидрото :mrgreen: От безпаричие разпродадох бая не/нужни неща, иначе тва да летиш с аркуинг и в големите територии е прайслес ъпгрейд и съм голям фен на glive хладни оръжия дет хем колиш, хем и меташ като фризби + можеш да ги взривиш докато летят. да не говорим колко мощ е докато размахваш меча и си скочил във въздуха да се удариш в земят с специалната атака "F" примерно, кат ядрена бомба с АоЕ. Имам рецепта за Cerata.
Spoiler: show
Иначе най-много полза в тая игра има да си дигаш мод-овете с fusion кат ги слагаш на оръжието, кофтито е, че кат ги дигаш искат и повече drain, та или имаш различни модове или няколко ъпгрейтнати според мисията.
Може да си удвоиш капацитета на оръжието с Orokin Catalyst на 60 drain срещу 20 платина, ако не е дропнало от нейде. Важи само за 1 оръжие 1 път ма без него си сакат.
Аз понеже си цъках дейлита от Nightwave сорта на убий 150 врази с определен тип dmg сменям постоянно реда им, ама не се хабя да чета тюториали :ninja:.

Малко неща са по-нелепи от Фрейм със заешки уши /за Великден/. :mrgreen:

Мачката. Която сума платина ми коства инкубатора и така и не съм я дигнал до макс левъл щото helios е по-як. :cry: Ма поне я зареждам с плюшки от ловните трофеи. :mrgreen:
Spoiler: show
kravat.jpg
kravat.jpg (129.47 KiB) Viewed 2975 times
:ninja:

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: WARFRAME (Digital Extremes has wares if you have coin)

Post by Xellos » Wed Apr 07, 2021 9:16 pm

LickingPest....? :mrgreen: :mrgreen:

Как да дразниш юзърите си 101.
https://www.pcgamer.com/how-to-trade-wi ... -warframe/

Строя си ся Trading post в доджото, намира се в декорациите баси... за да може да се търгува с други играчи.
:ninja:

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: WARFRAME (Digital Extremes has wares if you have coin)

Post by трубадур » Wed Apr 07, 2021 10:47 pm

Xellos wrote:
Wed Apr 07, 2021 9:16 pm
LickingPest....? :mrgreen: :mrgreen:
дали не е най-култовото :spite:

User avatar
Martix
Jaghut Tyrant
Posts: 1935
Joined: Mon Aug 21, 2006 12:44 pm
Location: selfmade plain

Re: WARFRAME (Digital Extremes has wares if you have coin)

Post by Martix » Thu Apr 08, 2021 12:14 am

В последните седмици даже се поразцъках пак да видя какво са сътворили и да мина новите куести. Аз съм така, няколко месеца цъкам, после 2 години пауза да се натрупа контент :D

Ад ми иф ю деър инфиделс. MartixBG съм във warframe-а. Ама не препоръчвам да ми гледаш билдовете, не спазвам метата, а само меметата, съответно стоманената пътечка ми наритва задницата.
Единствената мета, която спазвам, е че играя на публик за да има кой да ме носи на сорти-тата, особено на spy мисии, щото много ме мързи да научавам стаите на големите планети.

А търгуването с други играчи е must в тая игра и не е чак толкова трудно, важно е да запомниш - отсрещния играч го е срам и не знае какво прави толкова, колкото и тебе. Кой не се е панирал, и не го е ловило anxiety-то, че частта дето е обещал изведнъж няма да я има в инвентара му и ще изглежда като пълен идиот.
За да търгуваш ти трябват две основни неща - да си си пуснал 2 factor authentication на акаунта (което не го знаех и доста поизнервих един тип, докато си го пусна в реално време, докато ме чакаше) и да имаш клан със trading post.
Ако нямаш клан може да ходиш на релето Maroo's Bazar и там да търгуваш с други хора без кланове. Там даже има хора, които си висят с обяви какво продават на главите и може да ходиш да разглеждаш все едно си в магазин.
Има толкова много неща (особено модове), които са супер трудни за докопване по честния начин, а в чата можеш да си ги купиш за 20 платина. Номера е да се докопаш до сортитата (т.е да си минеш куеста The War Within). Ако започнеш да си изпълняваш сортитата ежедневно, или поне няколко пъти на седмица, доста бързо ще се напълниш с ривъни, които така или иначе повечето няма да може да използваш, защото са за определени оръжия, които може и да нямаш. Шансът е поне един от тях да се окаже някой търсен ривън за мета оръжие, който да можеш да продадеш за 100 платина например. rinse, repeat. Аз така си оправих икономиката. Падна ми се по случайност доста добър рубико ривън и го продадох за не помня колко, но май беше към 800 плат, и вече нямам проблеми с парите в тази игра. А ако ти се занимава, можеш да печелиш на дребно по 10-20 плат от синдикат модове/оръжия или по-скучни ривъни, ама тва е много играчка за мене. Зависи кой колко свободно време има.
There are no rules! I'm gonna get you!

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests