WARFRAME (Digital Extremes has wares if you have coin)

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

WARFRAME (Digital Extremes has wares if you have coin)

Post by Xellos » Wed Aug 12, 2020 11:23 am

Копирам в тази тема, че our friendly neighborhood dictator е зает ся. :D
Xellos wrote:
Sun Jun 28, 2020 1:08 pm
За без пари метнах в каталога и Warframe до Destiny-то да поцъкам, ма нещо много несвързан циклеж ми е там, въпреки спейс нинджата и фарменето до безкрай. Но пък има ултимативното парче, което да не може да си избиеш от главата на Fortuna https://www.youtube.com/watch?v=mPTCq3LiZSE ака химнът на Essential employees :heart:
Ще се поцъка, стига да събера нерви да левълвам соло и без пари едни и същи карти. :unsure:
трубадур wrote:
Sun Jun 28, 2020 1:54 pm
Да, тва си е проблем у варфрейма, нема значение дали марс, венера, земя, произволна космическа станция, квото падне, картите са копи пейст освен няколкото финални в дадена територия, ама и там даже има повторения. Освен това, въпреки масовите вопли, играта не е ААА качество във фрий ту плей дрехи. Особено, ако човек се забие там директно след Дестини. Просто има толкова много бъгове, нефелни анимации, и въпреки старанието са далеч от полировката на мега бюджетно заглавие, че феновете на играта донякъде й вредят. Разбирам че й се кефят и взимайки предвид какво чутовно количество кънтент имаш за без кинти заслужава всички адмирации. Но ако влезе човек в нея с ебем ти очакваният ще го посрещне основно разочарование.

С тва на ум, като достасаш до летенето в космоса и отворените карти другото нема значение :mrgreen:
Martix wrote:
Sun Jun 28, 2020 5:36 pm
Да, warframe никога не е приличала на AAA, освен ако не гледаш само редактирани трейлъри. Най-малкото дизайна на геймплей лууповете й е на практища несъществуващ. Тя е един голям куп пране от омешани механики, които изобщо не са мислени да работят заедно, и най-добрия начин да я experience-неш е да си избереш тези, които те кефят, а останалите да ги игнорираш. Това поне не е трудно с повечето fluff в тази игра. Движението обаче е недостижимо AAAA, след малко цъкане на тази игра цялата индустрия започва да ти се струва залепена за пода. Оръжията и костумизацията на билдове са също един път. Дестини с нейните мижави 9 ли са или колко бяха класа и всичко на всичко 20 вида пушки е направо несериозно да се сравнява с Warframe, която по-скоро бих сложил в тегловата категория на borderlands.
Ех, пак ми се доцъка, но трябва да съм твърд, 750 часа съм вече и са й много на тази игра. Наистина е адски несвързън циклеж за едното циклене.
трубадур wrote:
Sun Jun 28, 2020 6:11 pm
Бах маму, много бе, 750 часа. Маневрирането наистина е силата на варфрейма, според мен Titanfall 2 има по-доброто движение, но то това е. Ся и с дуум итърнъл излезе няква нова конкуренция, но warframe винаги е бил за търчането из фентъзи нива първенецът.

С тва на ум дестини заради самото си пуцане... и движение всъщност, си заслужава споменаването винаги. Единствената мизерия е, че скорост не се развива кой знае каква и че самото стреляне няма кой знае какъв визуален фийдбак, хвърчат яко ефекти и пр. ама ако не беше звукът, анимацията на оръжията и колко е риспонсив всичкото щеше да е трагедия, ама тия три неща са толкова добре изпипани, че си заслужават похвалите бънджи. И затва не мога да млъкна за величието на killing floor поредицата например. Там стрелбата е изпипана до съвършенство и задоволителните анимации на враговете, които се разпадат докато ги пълниш с куршуми, единствено, отново, само дуум итърнъл надскача. ма тия в килинг флоор са по-човекоподобни и демек по-задоволителни за разпиляване.
Xellos wrote:
Mon Jun 29, 2020 11:25 am
Абе мен малко ми трябва да съм доволен от безплатна игра :mrgreen: Движението и самурайските трикове са дъ бест. Скокче с хеви атака с меча и сичкото траш гине в аое-то, ама я съм ползвал търчането по стената 2 пъти я не още. Оръжията са оскъдица, са ся се боря с лъка от мазохизъм (който го е програмирал явно е фен на парадоксите на Зенон). Бъгва ме леко как всичко е със ЗОР, ако си без кинти, ся ми крафти некво боклучаво пушкало 24 часа реално време, за петове и летящата консерва да не говорим, ако не искам да цъкам смс-и дет се вика, си цъкам на ниските нива бая време. За пръв път виждам в игра да ти трябва специално мод да виждаш гадовете на минимапа :ninja: . Ся докопах НАЙ-СЕТНЕ материалите и изкрафтих Аркуинга, 2 дена бате, бааси якото е де, добре че играя късно игрите и народа е оревал вече и дават 1 материал за крафтене на пет-а ся аванта да мина куеста с инкубатора, само още 32 часа лол. :roll: Бе ше се цикли, майндлес килинга разтоварва много, особено като е шарен. Да беха зели един читав сценарист, вместо хора дето само се чудят на кое да турят цена, щеше да е добре, некви елементарни принципи на зарибявката с "първата доза безплатно" не са спазили дори.

Понеже ме мързи да чета, още не мога да фана смисъла от скенера за рандъм крап по земята освен +10 скан...
Martix wrote:
Mon Jun 29, 2020 6:37 pm
да, в warframe куестите вместо да дават гювеч ти показват как се гринди гювеча, а ти после си ги реплейни 5 пъти за да получиш каквото там искаш. Мод за сканиране не ти трябва, направи си какъвто и да е сентинел (но най-добре хелиос), сложи му vacuum, и ще станеш нов човек.
Martix wrote:
Mon Jun 29, 2020 7:26 pm
Първото беше, че в играта обикновено като пускат нов warframe или нова механика ги introduce-ват с куест. И като си минеш куеста ти дава например, главата на warframe-а. След едно минаване мисията ти се отключва и можеш да я преиграваш колкото пъти искаш. След 5-6 преигравания обикновено събираш всички части (глава, крака, тяло и тн.) и можеш да си крафтнеш warframe-а, или archwing-а, или каквото там е било наградата от куеста. Важното е гринд да има. Тва са общи приказки though, всеки го знае.

Второто и по-важно е, че всеки трябва да има Vacuum. Това е мод, който автоматично събира неща от земята покрай теб и не ти се налага да ходиш като супермарио и да стъпваш върху всяко парче loot за да го събереш. Това е може би най-полезното нещо в цялата игра. Едно време се получаваше само от един конкретен Sentinel, но наскоро го промениха да ти го дава с първия ти sentinel, който и да е той. Сентинелите са малките робо pet-ове, които ти летят над рамото и уж помагат. Доста по-слаби са от кучетата и котките в бой, но пък имат вакуум (не си спомням дали имаше как да сложиш вакуум на куче, май не)
А аз препоръчвам Helios, по три причини.
Първо идва с най-силното sentinel оръжие, което особено на ниските нива може да one shot-ва доста гадове.
Второ, автоматично снима вразите. Това е още една от безполезните механики. По-късно получаваш скенер, с който можеш да снимаш враговете, и след като снимаш една и съща единица няколко пъти в кодекса ти се появява пълна информация за нея, в кои мисии се появява, какво дропи като луут, какви са й слабостите. Със снимане може да се отключват и разни easter eggs из картите, стихове, concept art и други collectibles. Та, Helios-а идва с мод, който му позволява да снима автоматично всичко около теб и не се занимаваш да вадиш скенера. Пак трябва да си купуваш лента за "фотоапарата" му, но тя е супер евтина и не е проблем.
Трета причина, Helios се взима от дожото на клана, и няма нужда да му гриндиш частите по мисии. Направо купуваш и крафтваш.

А забравих да спомена, доста от луута в тази игра (archwing-ове, сентинели и най-важното - оръжия) може да се купува от дожото на клана ви, ако имате клан (или ако някоя добра душа от чата ви покани в клана си). Това пести доста гринд, ако просто искаш някакво ок оръжие, а не си completion-ист като мен, който иска да level-не всички оръжия в играта (за 750 часа съм под половината, не препоръчвам този стил на игра :hihi: ).
Xellos wrote:
Mon Jun 29, 2020 8:31 pm
А да, и аз си го ползвам основно като прахосмукачка това ботче с Vacuum. Е, набутах си ресурсите и си сложих мода Enemy Sense (+9 enemy) ама показва дедоовия, когато си поиска на минимапа вразите. Или иска нещо да го ъпгрейдвм или си е бъгнато. Абе уотевър, поне лъка започна да ме радва, особено с тоя сочен звук на месо кат каже "тунк" и как ги уаншотва вече като дюнери по стените.

Са ше поровя как да го зема Хелиос-а, че явно некъде трябва се забия да го търся конкретно, че ми го дава за 75 кинта, не мерси. От куеста си пада Taxon само, другото с кинти в магазина зася. Иначе и скенера звучи добре, иначе е безумно ползването му. 1 крафтиш, екипираш в арморито, викаш от меню, чакаш да го държи в ръка вместо патлак, зуумваш, и сканираш. абеее ей!
Martix wrote:
Mon Jun 29, 2020 9:10 pm
Обикновения Хелиос се купува за кредити от клан Доджо (трябва да те приемат в някой клан) и след това се крафтва за нормални ресурси, а Helios Prime се гринди от void мисии.

Повечето оръжия и екипировка имат Prime версии, които са по-силни и по-красиви( :heart: ) от базовото оръжие. И още по важното, всички prime оръжия се гриндят от void мисии и е по-straightforward да ги докопаш, отколкото да минаваш куести, да гриндиш синдикати и други такива тегавини.
Xellos wrote:
Mon Jun 29, 2020 9:39 pm
Ох, как мразим гилдии, ма може и да се прежалим явно. Като за 3 дена игра не е нещо дето ще вложа много усилия като гледам, а тия куести дето трябва да хакнеш 3 терминала много ми лазят по нервите, добре, че е копи пейст терена. Крафтим са Cipher-и 1 по 1 щото няма опция да крафти по няколко и алт+таб тука през минута... :mrgreen:
Amikae wrote:
Tue Jun 30, 2020 8:16 pm
Аз ви препоръчвам да си играете сляпо и да избягвате чичко гугъл, докато не минете куеста "The Second Dream". Ако имате въпроси може да драснете тук и ще ви отговоря, но избягвайте да се спойлвате.

Играта има много контент, много повече от всичко в двете Destiny-та взети заедно и отгоре. Контентът за съжаление е повече от колекционерско естество, отколкото предизвикателство, но пък за сметка на това си е стабилен.

DE в момента са в някаква дупка и не могат да решат за кой искат да правят контент. Старите играчи искат труден контент, но контент достатъчно труден да затрудни стари играчи ще е недостъпен за по-новите.
трубадур wrote:
Wed Jul 01, 2020 9:52 am
Тук не съм съгласен, оти варфрейм е такава оувъруелминг кочина, че половината неща, които можеш да цъкаш може и да не искаш и като цяло от воле можеш да се въртиш в кръг без да знаеш, че го правиш. Така че гуглето помага доста дори за некви бейсиг неща и както казах, дори не знаех кво е сентинел преди тая тема, ся не казвам, че проблемът не е в мен, ама все пак :mrgreen:

Плюс че аз влизам веднъж-дваж на седем-осем месеца и ми е невъзможно да се оспойля, щото не знам за кво става дума от самото начало :ninja:

От тая гледна точка елементарнясността на дестини двойката е добре дошла, знам кво съм, кои са лошите, за кво се борим, и пуцай куме механиките са железни.
Martix wrote:
Wed Jul 01, 2020 10:54 am
The second dream е един от малкото моменти, когато историята на WF шайнва, така че си има причина феновете да съветват да не се спойлите за куеста. Но това предупреждение важи само за историята на играта. Която btw въпреки dune-ския мистичен writing е доста проста. Гринирите са космически орки, милитантски настроени, тъпи и ниско технологични. Корпуса са бизнесмените, но на практика са като аниме пародия версия на бизнесмени, които карат танкове, направени от потта на роби и стрелят с пачки пари - високо технологични. Infested са зерги. Ти си Тенно, фракция космически ронини, които избиват без дискриминация изброените 3 фракции.
Спойленето за контент и видове мисии и коя какво дропи си е на практика задължително ако искаш да прогресираш с някаква нормална скорост и да не си губиш времето. Хората се подиграват на Eve online, че е excel sheet симулатор, но това са хора, които не са играли WF като пъзел,в който да си оптимизираш прогреса за време, пускаш оръжия да се крафтват докато левелваш други, редуваш купуване на оръжия от магазина за кредити, от доджото, и от гриндене на части, за да нямаш downtime на крафтинг бенча. Абе лудница. А дори не съм се вкарвал във филма с riven mods икономиката и reselling-а на редки модове. Само отвреме на време пусках по някой от синдикатските модове за по 5 плат, че имах sephalon suda на макс, а доста хора ги мързи да гриндят синдикати.
Например отворените карти са едни от най-забавните места за freeform цъкане, но откъм прогрес са пълен шит. Не дропят нищо интересно, модулните оръжия, които се правят там са скука и мноого гринд. А босовете там дропят неща, които са интересни само за много endgame играчите. Примерно аз отдавна имам gear за соло минаване на всички сортита, но дори не ми е хрумвало да гриндя динозаври на земята. Archwing мисиите също са общо взето безполезни и се цъкат само за кеф и прогрес на левела на акаунта.
Всичко интересно се случва в космоса и по void мисиите.
трубадур wrote:
Wed Jul 01, 2020 11:42 am
Мен ми е трудно да си набирам фреймове. Хвърлих очо на Нова, оти гледам хвърчи кат пустиняк и все пак основният плюс на играта е движението из нивата, ама още не мога да докретам до Европа, а май само там й падат чарколяците. та с тва на ум, тоз куест The second dream в кой момент е добре да се почва?
Martix wrote:
Wed Jul 01, 2020 12:20 pm
Ако не си стигнал до Европа по-добре не го почвай, но като цяло е достатъчно лесен да се мине и с loadout от master rank 3-5, стига да си си вдигнал нещата на 30 левел и да имаш някакви основни модове като vitality и оръжия с каталист. Добре е да имаш разнообразни видове dmg (напр физическо меле и елементална пушка), че куеста е трудничък ако отидеш само с едно левелнато оръжие. Горе долу ако минаваш лесно мисии около 30 ниво трудност, не би трябвало да имаш проблеми с никой куест освен най-последните, но и те не са много по-трудни.
That said, не мисля, че човек трябва да се ограничава от контент, щото не му е дошло времето. Щом ти е отключен го пробвай, пък ако те нарита, ще знаеш какво да очакваш и ще се върнеш подготвен. А ако не ти е отключен си играй отключените и ще стигнеш и до там.
Така или иначе куестите в Warframe са смешно малка част от играта. Ти спендваш там някви стотици часове гринд и се подготвяш, а накрая минаваш целия куест за час и 20 минути со все филмчетата.

Нова е силна, но на мен никога не ми е пукало толкова за power level-а на екипировката и фреймовете, а само за feel-а и ease of use-а. Любимото ми оръжие е paris prime, въпреки че дори не е в топ 3 на лъковете, но изглежда толкова добре. А да заковаваш врази по стените с лък е най-якото усещане и успех на Дестини да се конкурира с това. Най-приятно ми е цъкането с Nezha като frame - не е мета, но притежава перфектна комбинация от неунищожимост (за да не трябва да tryhard-вам а да си цъкам кежуъли), интересни комбота (за разлика от доста от силните фреймове, на които им се каства 1 от магиите, щото е имба, а другите се игнорират завинаги), и е лесен за игра (щото съм кежуъл нууб). А и да правиш 3d огнена пътечка из нивото е доста задоволително.
Xellos wrote:
Wed Jul 01, 2020 12:25 pm
Аз съм закучил на Vox Soalris, което явно е МЕГА важна стъпка или поне се надявам да дадат летящия скейтборд след него на аванта, само дето фейлвам вече 7 пъти по няква причина да опазя един терминал, докато тече изнудването там, ест клиповете в нета са от некви ОП тъпанари дето летят като авартар на кича и уаншотват вразите и не ми вършат работа за тактика. Дигнал съм читави левъли за там уж сега, баси нервите. Иначе след 2 дена чакане се излюпи пета, грозна е като смъртта, ама има уж добър дмг и дава некъф рандъм стелт, НО като цяло си предпочитам робота прахосмукачка още. Изобщо са искали да вкарат толкоз много неща, че накрая е пълна каша. Факт, че модовете доста променят играта, за са падат некви слаби, ама кой ти има нерви да събира и крафти тука. Иначе посягам към хелпа в краен случай, ама за 4 дена игра и още не съм намерил начин да добия снайпер и ще поровя, иначе лъка е голям кеф де, и аз наблягам на извънземни шишчета ся.

Бе като цяло съм доволен лично, утепах няколко часа, свърших некво хомеопатично количество полезна дейност в тях, и още не ми е писнала. Ама ще я третирам малко като апп за телефона да поцъквам от време на време за без пари :oops: . Та толкоз от мене по темата :).
трубадур wrote:
Wed Jul 01, 2020 1:22 pm
То се оказа, че я помня грешно. Ся като разцъках си припомних бая неща, само наистина тъпото грайндене малко нанагорно иде, ама отключването на различни локации си е фън. Ся си дигам шурикените, че гледам те са ми останали единственото, дето не е на макс. Но определено тряя събера некъв материал за по-пищни оръжия. Но това чекане по 24, 48 часа си е таковато таковата напрао :mrgreen:

От друга страна съм се спрял навремето на марс още, а диря ендгейм, още нямам юпитер или дъ войд отворени, плюс сума куестове зарязани. Ама тоя с кучето, не мом стигна до финала и тва си е, свършва ми кислорода, немам идея кво права и се заех да разкривам марс. Но като се сетя как изглежда Марс в дестини, тук ми се плаче, като от оригиналния стар трек е декорът.
Amikae wrote:
Wed Jul 01, 2020 1:43 pm
Не е задължително да те кефи всеки контент. Аз си стоя зад твърдението. И двете Дестинита са много празни от съдържание извън готините райдове, ся мен примерно Taken King много ме изкефи, но не мога да си изкривя душата, че в тая игра нямаше нищо друго за правене освен да си дигаш лайт левела.

А при 20-30 часа в WF си още на повърхността за това какво е възможно. Играта има много линии на прогрес, които са интересни(макар и грайнди) и са интегрирани добре. Имаш да събираш прайм фреймове и екипировка, модове, форма, ривени, петове със свои собствени модове, имаш ендо, къстомизации, две отворени зони със бая матриал в тях, можеш да си построиш космически кораб и да си го пилотираш в мисии соло или в отбор. И купища още неща, за които не мога изобщо да говоря без да оспойля важни разкрития.

Изобщо сравненията с Destiny ме разсмиват. В Дестини имаш стори моуд за едно минаване, няколко страйка, няколко райда и пвп. И двете игри са barebones откъм контент с мега смешния Eververse магазин... Дори само void relic контента в WF е сто пъти по-rewarding, от каквото и да е в D1/2. Да не говорим, че всеки фрейм е на практика отделен герой и всяко оръжие на практика променя стила ти на игра.

Аз примерно най-много харесвам да играя със - https://www.youtube.com/watch?v=v-MX8TDfMJo - Сарин заразява гадините със спори, които се пръскат и заразяват другите гадини около тях с още спори, които също се пръскат, докато всичко около теб умирга гадна смърт. И това е само един фрейм, без да си говорим колко възможности имам да го доразвивам с арсенала си.
трубадур wrote:
Wed Jul 01, 2020 2:13 pm
Аз казах дестини заради визуалната дъвка и мега доброто пуцане печели при мен.

Но инак варфрейм като гледам как можеш да се набухташ накрая е по-скоро да се сравнява с диабло или path of exile, щото я са си ходя из нивата и пуцам едно по едно и га успея да събера нужния пауър имам едно умение за AoE и тва е. Докато понякога улетя с некви мега висок левел диваци, дето прекосяват нивото за 2 секунди и всичко е мъртво, и край тях хвърчат ефекти на кило и парчоляк от извънземни.
Риболовът в Warframe ме върна в годините на вовеца, дет имаш ибахти количеството работа за вършене на n-свята а си седиш и киснеш половин час с въдичка нейде за тоя дето дуа главно. :mrgreen:
Untitled-1.jpg

Дааааамн 4 дена за крафтене на OBERON фрейма!!!, а през това време Destiny имат един куп нови неща за зарибявка към експанжъна с Darkness. :roll: Обаче, като прескачам между двете една след друга, просто движението във warframe дава най-доброто възможно усещане с тая динамика, дори има карти вече дето има за кво да се метнеш по някоя стена стил титанфола. 8-)
Синтезис скенера е голяма простотия и моеше и по-добре, ма щом куеста го иска са...
Xellos wrote:
Tue Jul 21, 2020 11:47 am
Голямо фармене се оказа тоя уорфрейм, ма още е фън, дори риболова. Даже си неам работа та си направих собствен клан и гилдхол и ся събирам материали да крафтя стаи за по 2-3 дена буквално. 24 часа крафтене е леееко безумно за 1 предмет, ма си е кукичката де, няма безплатен обяд. :roll:
Xellos wrote:
Mon Aug 03, 2020 5:26 pm
Чукнах аз едно стотина часа на Warframe (според ачивмент), ма нема играене без четене за всеко нещо, дори си направих собствено доджо с 2-3 лаб-а щот си неам друга работа, а и като се крафтят нещата по 2-3 дни изобщо не смяташ че го играеш тва нещо наистина. 1/3 от времето ловя рибки и бегам от танка... Още 1-2 седмици и ще си крафтна Helios и мода да си ползвам акруинга в freeroam картите. Минах "Second dream", интересна идея, ама ми увеличи още фарменето, се едно има накъде. Като си напомпах модовете с едо бива, ама нещата са ок соло до 30 лвл. После не мое без кинти или се джитка с години ако не им извадиш дебитната. Е нема пък, тия хора живота им да зависи от това не могат да напишат читава верига куести да те задържат. От друга страна ква кочина е било това преди сума пачове с подобрения... пак доста са дръпнали. Минавам играта главно със скокче и ground slam и после довършвам с меча или чакрама Xoris квото се надигне, огнестрелните оръжия са смешка не само в началото. Ше го изчерпя тоя месец квото има да предложи и до там, само дето покрай него в Дестини движението ми се струва са баси дървото.
трубадур wrote:
Tue Aug 04, 2020 11:34 am
Бе голяма краста се оказа наистина и я се зарибих да им ги магята. Вярно че наистина на всяка крачка си изисква четене, ама да се па епа у модерния геймър, ще чета и тва си е. Ворфрейм определено ме накара да се замисля за всите пустиняци, които мани, че не са се дърпали, ми си юрят геймки и четат всичката кочина и отбират механиките от веднага, а не мен ми трябват пеесе години да приключа некви елементарни неща. Буквално качих първия си фрейм на макс и още немам представа кво й правят уменията. Освен последното, което е огнен армагедон. И кога да ги ползвам и пр. а играта има вътре в нея куджамити страници детайлно описание. Ма те, прост народ.

И другото е истина. Просто нема как да се върна към дестини. Язък за убавото пуцане и безупречна презентация там. Ворфрейм е бъгава на пустиняк, половината неща в ниво се чупят без откат, дотолкова, че ще се окажат фийчъри някои от гафовете, за да могат такива кюмбета като мен да не се чувстват мега злето, и грам не може да става дума за сравнение между двете колкото по-дълбоко влизаш в която и да е от тях, ама ворката печели зася симпатиите.

И ся тука форомнете бокофе да питам - къ да си държа тенекията жива по-дълго време. Сентинел ли е кво там се води лелинкя му. Турих му няква резърекшън джавка, като пукне да се връща у боя и тва зася. И още по-важното. Как се поддържа винаги да имаш мана и да минаваш нивата като изрод... Шото често помпам там от 1 до 4 и само тъжна пръдня излиза вместо партикъл ефектс на макс от гъзо.
Xellos wrote:
Tue Aug 04, 2020 3:31 pm
Ми аз карам с дефаултната летяща консерва и боли. Кучето е трагедия пета в битка. Аз съм с Ескалибур фрейм от начало, той си е нинджа с меча скилове.
Принудих се да чета да. еле за фарм на конкретен крафт материал.
Най-голям ефект идва от модове, фрейма и оръжието на лвл дига броя дрейн точки и можеш в меню mods да дигаш с ендо мода, (по 1 дрейн на лвл мод) хелта и дмг от 15% до 120% примерно на 30. ся съм с 700 хелт от мод, ма заема 10/30 дрейн. дублиращи се модове продавай за ендо от мод менюто.
Меча дига дмг яко ся. Намалява разнообразието ма има файда. комбинирам frost и ток за магнитен дмг. огън и лед за бласт етц. подреждай модовете хронологично за ефекта кой да доминира.
Праймъри и сек оръжията са крапец, освен лъка, ма той не е за мелета. наблягай на мечове, от 1 куест начален с роботите дава едно кръгло Xoris чакрамче да си крафтиш и мое се мета и по вразите кат фризби и ся е имба с мод. обикаля около теб, сече кат меч и граунд слам-а мачка до 30 лвл ся траша с аое. тва дет е с търкалце на мишка хеви атаката. дифенс мисиите са муцка така, слам бам и квото стане се дозаколва. нема пистолет без пари дето е ок. дори не го екипирам, че бъгва меча.


земе отцепим нова тема варфрейм...

след некоя и друга седмица ще имам соло доджо с готови рисърчи ако ти дотрябва якия робот Helios и ъпгрейди за Ордис кораба фаундрито.
трубадур wrote:
Tue Aug 04, 2020 3:58 pm
Баси нищо не зацепих. Много чета явно. Инак да, нова тема, за двама човека звучи правилно. От друга страна си крафтнах некъв меч ама му забравих името. Доста радва, тва виках и по-нагоре, вече не съм тояжка крепостник, ми селяк с ножовка. Див прогрес. Иначе аз съм се намодил за демидж и тва е. Още съм на неква никва кръв, но и нисък основен левел. Едва 3, гледам има животни с по 20+ ранг. Ама поне кат прасна нещо да мре бързо, въпреки че още не съм тествал босове соло да видя, щото очаквам да ме пръснат преди да мога да ги видя на екрана. На 350 кръв съм, дето става лилава и не нам що :mrgreen: с 200 нещо щит и освен ако не ме барне некой с ток или плазма си е год мод играта.

Мен ме вълнува как да си дигна мана регенерацията, не ме ебе как се вика в тая игра, става дума за горивото за уменията :ninja:
С кво да се нагърмя да ходя по нивото и спамя дуумздей уменията без да мисля. :spite:


... направо не ми се мисли как изглеждат писаниците ми за всите тука дето играете и четете :heart:

инак мерсаж, ще идвам у жожото, една от много механики и глупости в тая игра, дето не разбирам. Оня ден сакам да зимам нещо от друг пичага он ми вика, покани ме в доджото си, аз гледам като муле и бегах. После му писах, че съм човек с тежко бреме (ментално явно) и сорка че му губя времето. :neutral:
Xellos wrote:
Tue Aug 04, 2020 5:34 pm
виж ако ти е изпаднал мод за енергия и го дигни него. ненам друг начин без кинти. скиловете ги ползвам га се сетя на високосна, карам на моднат меч аз само.

Якото е като подскочиш и натиснеш хеви атака и се трескаш с аое в земята и правиш наоколо паприкаш. като свикнеш с мишока да насочваш насред скок и хеви атака мое да се правиш на торпедо.

те тва ти требе кат имена на модове си увеличиш маната, ма е слабо.
https://warframe.fandom.com/wiki/Energy_Capacity

доджото е гилдхол и си строиш коридори, стаи, дзен градинки, и декорации, като секи може да донейтва материали. И лаборатории тип фаундрито, ама сичко отнема дни. и сумати крафтене с редки материали. става соло ма буквално по 12-72 часа. ужас е. а на теб кат се джойннеш в гилдията ми трябва ти ги даде наготово докъдет съм стигнал. още поне 6 дена крафтене на 2 неща щото са поред не може паралелно да ги рисърчвам да ги........

тва е играта с най-тегави ендуранс рейс босове. некои искат по час блъскане механиката им. по 1 на планета са и не се минават без четене някои.
трубадур wrote:
Tue Aug 04, 2020 6:09 pm
Енергията ми е болката. Просто ми се ще да се фръцкам като одещ апокалипсис из нивата.

Инак със самата бойна механика и придвижване мисля, че съм доста пиче. Фърча там, комбота ала бала, даже се забих у пвп-то, дека никак не е сериозно, ама там мра само ако ме подпуца някой с пушка, в близко меле омитам пода, а ся с меча от воле ми влезе, далеч по-добре и забавно от пръчката, за нула време го намаксих и у нивата е като braindead финала с косачката. Мен трошенето на глави в геймки рядко ми е проблем. Механиките около тях и ако се изисква мислене тогава става страшно :mrgreen:

Освен това като си набелязах определени фреймове, и като виждам колко далеч съм от грайнда за чарколяците им... тегаво е

Но ми напомни нещо, дето въобще не обръщам внимание. За модовете, карам с квот ми падне, а тва да фюзвам или пипам по тях, тва е за други хора явно, ептем забравих, че това също е в играта.
Xellos wrote:
Tue Aug 04, 2020 6:21 pm
е то модовете са механиката. другото е кеч. дори не бях видял, че има пвп :ninja: :mrgreen: толкоз и аз чета, след сума ти часове открих че има фасттравел до вендорите като си у фортуна или друг град... ма нема босовете искат четене иначе са имортали ако не им фанеш пиксела с уикнес.
е нема, гъзар без пари не стаа тука. имам ся 3 фрейма единия се крафти още 41 часа де. хийлър и меле. ама са лоукост тенекии, тая игра е кат цигане с протегната шепа просто. дай кинчи бате.

много после има и няколко школи за нинджи с още скилове освен тия 4, не иска енергия ама имат дълъг куулдаун аз си избрах една школа "maduro" заради името. 8-).
трубадур wrote:
Tue Aug 04, 2020 7:38 pm
Xellos wrote:
Tue Aug 04, 2020 6:21 pm
аз си избрах една школа "maduro" заради името. 8-).
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Мен ме фаща срам и ще зема да внимавам повече в менютата и да зобам инфо, де от чат, де от нета, то направо излагация, от друга страна ме радва фактът, че некой втеран кат види как сме подходили към играта и кви ги пишем ще се шахматира още на третото изречение.

Инак кат се отвори време (тоапа тоапа, нема време у пандемия, тупан) и наистина я натисна по цицките играта сигурно ще им мушна некой кинтак, дори за времето дето дося цвръкнах си заслужава, да не говорим, че все пак не е повърня ала близърд игра, та ептем заслужават раменното потупване със средства.
Xellos wrote:
Tue Aug 04, 2020 7:46 pm
мда, нема нужда от отделна тема ма навъртехме 80% от трафика на форума за днес тука :mrgreen:

тука клиповете в тубата са по-зле откъм информация щот са с некви нагрухани на макс и брутфорсват сичко с яко кич, аз гледам фрейм уикито, супер ясно е описано всичко накратко кое къде дропи и ко се прави.

https://warframe.fandom.com/wiki/WARFRAME_Wiki
Martix wrote:
Tue Aug 04, 2020 8:19 pm
трубадур wrote:
Tue Aug 04, 2020 7:38 pm
Мен ме фаща срам и ще зема да внимавам повече в менютата и да зобам инфо, де от чат, де от нета, то направо излагация, от друга страна ме радва фактът, че некой втеран кат види как сме подходили към играта и кви ги пишем ще се шахматира още на третото изречение.
Няма такова нещо. Warframe е игра, която няма правилен начин по който трябва да се играе. Аз самия почнах да чета уикито (най-добрия начин за набавяне на информация) чак като бях опрял в endgame-а и бях вече навъртял няколкостотин часа. Преди тва джитках на случаен принцип. Единствената божа заповед, която ми бяха подшушнали отрано и спазвах беше да се фокусирам върху модовете. Те са 90% от stats-а в тая игра, всичко друго е финтифлюшки и мини игри.

А по проблема ти с малкото мана, ти трябва следното:
Набиваш едно такова в warframe-а
https://warframe.fandom.com/wiki/Orokin_Reactor

Това ще ти удвои мястото за слагане на модове.
После вече е въпрос да си сложиш модове за геймплея, който те кефи.
За спам на огнени магийки може да започнеш с Streamline (намаля цената на магийките в мана), Flow (имаш повече мана) и Energy Siphon (мана регенерация за теб и целия тийм). Има разбира се и доста други модове, които помагат, ама тези са основните. А също така може да аднеш и Intensify (повече dmg на магийките ти).

А, и не забравяй да ъпгрейдваш модовете, че базовите версии не дават много пауар:
https://warframe.fandom.com/wiki/Fusion
В началото, като си беден прошляк е добре да ъпгрейдваш повечко модове, примерно наполовина, вместо да се мъчиш да макснеш един мод. Първите им нива на ъпгрейдване са супер евтини и лесни за постигане, а последните понякога отнемат месеци гринд на Ендо. Доста от основните ми модове например още не съм макснал, а дори не говорим за Primed версиите.

edit: Ъпгрейдването на модовете ги прави да заемат повече място в warframe-а ти, затова е и Orokin Reactor-а, който линкнах по-горе. Ако директно си ъпгрейднеш много модове, няма да се съерат всичките в нисък левел фрейм и ще трябва да избираш кое да оставиш. Орокина важи ако вече си ниво 30 на фрейма (и ще те накара да го вдигнеш пак от 0 до 30, щото DE са пе да ли).
Xellos wrote:
Tue Aug 04, 2020 9:00 pm
Да де, ма до ся 1 единствен орокин реактор ми е капнал, тва не се намира ич лесно блупринта, иначе е най-доброто нещо за дигане на дрейн точките и реално героя. А, ся прочетох че тая от радиостанцията дет ти дудне и дава дейлита и уикли куести продава срещу репутация, та сдобих 2 на tier 11 :D Ама те са главно за warframe, робота и Аркуинга. Гледам че съм похачил моя за 1 меч, ма си го ползвам още. :shock:

Гледай и като слагаш модове някой път ако отговарят на слота им намалява /или увеличава дрейна в зелено или червено съответно. Аз дигам повечкото модове от 4 дрейн до 8 примерно и имам няколко в 30/60 общо. Само тоя дето блъскам дмг на макс до 10. Ендото лесно се изкарва, продаваш дублирани модове, аз ся цела седмица фармих oxium дет пада от 1 вид моб и то рядко, и моба има навка да се самоубива в стената и да не дропи... на младини щех да счупя 2 клавиатури докат изфармя 1200 при дроп от 12-40 на мисия...

Лол ся ми го зачука след дни крафтене, че нямам слот в инвентара за 3-тия уорфрейм и иска платина, сиреч пари да го отключа дет ги неам. факофбе ся трябва си продам на безценица Оберон фрейма, че е сравнително лесен за крафтене пак заради Валкира, че е женско... :cry:

Иначе поне за доджото като си строиш и сбъркаш и разрушаваш стаи и коридори ти връща ресурсите за тях, което е супер, ако не загубените дни де, а те са много. И рисърча не се губи ако изтриеш лабораторията след него... доста гъвкаво... ако имаш месец за чакане си правиш доджо и главните рисърчи, щото така или иначе иска много фармене и Forma.

А, една масивна простотия ако ползваш крафтени cipher да прескачаш тъпите им хакове на терминали, особено полезно като спасяваш затворник и тече време, трябва да са ти екипирани в колелото с айтеми, нищо че има готов бутон докато хакваш да кликнеш направо.
Image

Важно е и да се научиш да бачкаш със скенера, има яки куести баунти хънтърски от един Cephalon Simaris, и разни благини като концепт арт галерия като сканираш едни сини топки на рандъм места из картата по терена, някои растения се берат със скенер... :shock: Репутация с Острон се прави с риболов най-лесно, ма за там иска копие и други такъми. Мое фармиш минерали с туул и днк на критери с неква пушка приспивна дет са полезни времегубки. Аз особено рибите кат се заседя докато не свърши синята боя дет метам да се виждат по-добре във водата за да ги целнеш с копието мое седя докат кълве. :mrgreen:
Xellos wrote:
Thu Aug 06, 2020 10:09 pm
Хъх, странна работа, по едно време Warframe ми се разписка, че ми се е бъгнал инвентара и да пиша на тек съпорта, за което нямаше никва причина, а ся случайно видях че ми се е появил подарък нов фрейм Hydroid prime в слота дето го нямам, дет рантвах по-горе че иска кинти да имам повече от 2 фрейма. Дано не си го приберат обратно ако е некъф бъг, че е баси якото водно животно, скиловете са некъф тентакъл рейп просто. :ninja:

https://www.youtube.com/watch?v=QACf0yN5eYU

Хироуса на близард го пограх само с Каелтас, мразим пвп особено в детска градина като там. Квартиранта ми от как е излязла тая игра прекарваше по минимум 5-6 часа на ден да псува в микрофона... явно тва е търсеният ефект де. :mrgreen:
трубадур wrote:
Sat Aug 08, 2020 2:09 pm
А бе фелоу нинджи, тая кретения stolen dreams куест тъпнята важна ли е, требе ли да се свършва или мога да го скипвам. Щото тия нонстоп мисии една след друга с хакване и стелт кенефщина могат много спокойно да се наденат на тях. У игра дет фръчиш из нива и коляш да внимавам за кретенски алармени системи е много антифън и повече от един опит не си позволявам на такава геймплей клоака.
Xellos wrote:
Sat Aug 08, 2020 9:01 pm
Боднах аз малко платина на промоция, ще има 4-5 фрейма различни поне място. :mrgreen:

Отключва ти вендорка май, Maroo. Мароо bazar на Марс, може да трейдваш там с други играчи и да продаваш AYATAN star и некви трежър хънт мисии дето са за време джъмпНрън и ще ги намразиш и ти.
Иначе са доста досадни тия с хакването, особено ако не си носиш cipher да прескачаш хака, аз ги брутфорсвам повечето с хакове юрюш през бариерите има време докато изтече алармата, а и с 1 от 3 ти признава мисията. Най-мразим да спасявам затворници типа мисия тип ескорт и тия с 4-те места да кепчърваш и да пазиш.

Мене ми седи един последен бос, дет не мога му насмогна от механиката в Deadlock Protocol, безумен е.
Иначе най-ценните куести до са са ми да изкрафтя Xoris един меч/glaive дет коли, мята се като фризби и можеш да го детонираш в полет с аое бомба, за без пари, и The second dream и The War Within, че ти отключват сума нови таланти и са някаква история като хората почти.


Уф рисърчнах си квото трябва базово из доджото, всички лаборатории. Още 2х3 дни чакане за да пипна Helios. Не знам ако се джойнне някой в доджото дали ще му го даде направо ей така на него сега...
Xellos wrote:
Sun Aug 09, 2020 2:30 pm
Е аз съм закучил на Deadlock Protocol, там ще се чете щото имаш некви милисекунди за реагиране на бос механиката, иначе щи скъса трътката след сумати чистене на траш докат стигнеш до нея.

Иначе тоя Водния е най-забавния за игра досега откъм скилове. Ходиш си неуязвим и невидим кат локвичка и квото падне в нея се дави от дот-а, докат в другия край на стаята ги бие градушка от съседен скил и се веят тентакъли за вълшебен ръбест кеф.
Уви сложили са прагчета на некои врати да не мое се шмугна под алармите.

Ся минах неква тъпа поредица с гръцки гатанки, ма поне дава накрая всички елементи на Mirage фрейма, и тя изглежда забавна.
Мда да, аз от "предполагане" вместо да прочета ся загубих 3 дена да трия и да строя наново стаи в доджото щото нямах достатъчно коридори и ток планирани. Поне ресурсите ги рециклират, само по 12 часа строи наново та нема друга щета.
Просто да си бяха направили куестите като куести, щеше да е още по-добре тази игра. Валкирия бтв е бърза, тя пада без пари в един момент на части, щи хареса.
Xellos wrote:
Mon Aug 10, 2020 9:21 pm
Абе ще я тествам утре, некви си 70 гигабайта ся само да се дотътрят. Толкоз чакане баси, се джитка некак.

Аз съм заредил ся по 2-3 дена да крафти един фрейм и некви 1-2 рисърча в доджото (прословутия фрии бот Helios), след тех мое да ме джойнеш там за безплатни неща квото дава да си купиш блупринтове. Кръстил съм я Senkotanc, лейм ай ноу ай ноу. :mrgreen:
Бтв има някои материали като аргона дето са само за определено време в инвентара и се разпадат и наново фарм, ма не е толкоз там иска по 1-2 бройки, ма само във Войд мисии го има.

Якият фрейм, с малко спойлери там след един ескорт. :heart:
Spoiler: show
Capture.JPG
Толкова е тъжно, че чак яко :D След 29:20 минута идиотите от корпуса :mrgreen:
https://www.youtube.com/watch?v=iPwivzu6HTA
Xellos wrote:
Tue Aug 11, 2020 5:03 pm
Мини Stolen Dreams, The Second dream и The the war whitin куестите и ще видиш ко що, да не спойля ся. Ма е яко, добавят още хаос в лудницата. Иначе да, сичкото дизайн е като разтопен восък или джуките на булдог плюскал майонеза в тая игра...
трубадур wrote:
Tue Aug 11, 2020 7:02 pm
Xellos wrote:
Tue Aug 11, 2020 5:03 pm
джуките на булдог плюскал майонеза в тая игра...
ареса ми как завоалирано викаш, че е бая вагинално вдъхновен

Ай хаф ънодер квесчън убачи.

Отде се падат тъпите блупринти на самите ворфрейми. Щото например тоя джуруляк у юпитер пръска само на валкирата чирвата, ама не и баш книжката с картинки, по които да се събера мършата. Та да, тва е въпросът.

Аз иначе се очертавам доста лейм - мое ли за 40+ часа да съм само ранк 5, срам ме фаща като се буам сред батковците и само търча по тях. Бтв, на ембер й хванах цаката горе-доле и спамя последното й умение да се кефя кат малко дете на фойерверките.
Xellos wrote:
Tue Aug 11, 2020 9:20 pm
Aa man of culture as well. :D
Еми от Market-а ги има плановете срещу кредити май на самия фрейм, виж при фрейма кат избереш има опция да го купиш цял за кинти или само блупринта му. Тва да събираш 3-те чарка плановете мноо досада, иначе ти пуска по някоя част за стръв и инвентара е фрашкан с парчета. Има някои в лабораторията на Доджото дет се разучават само или само от куести.

Баси от 3+ часа съм оставил Horizon да оптимизира нещо си хардуера и още адвам брои процентчета... :shock: ""The operation may take a while" май ас.

Аз адвам добутах до мастъри novice gold ся. То много бавно дава това квото и да правиш, поне отключва нива на крафтене.
трубадур wrote:
Tue Aug 11, 2020 9:37 pm
Определено трябваше да си отцепим тема :mrgreen:

Инак златен си, то вярно, че в тая игра всичко ти е пред очите, ама толкова глупости са ти пред тях, че постоянно нещо ми убягва. Баси, в края на тая седмица ще юрам и валкирката и нова, лютеница брат.
:ninja:

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: WARFRAME (Digital Extremes has wares if you have coin)

Post by Xellos » Wed Aug 12, 2020 11:28 am

Урааа най-сетне минах с напомпан фрейм Deadlock Protocol за Протея, тва е боса с най-тъпата и скучна механика ЕВЪР. По-зле и от оня с огнефъргачката баси, дет има 3 пиксела накръст да целиш. Който е измисли тия ендюранс рейс куести да получи еректилна дисфункция дано. Кхъм, от друга страна минавам играта с глайва дето дава за тоя бос - Xoris .

@трубадур Нещо не мога да се ориентирам как да те поканя в гилдията, явно търси алиъса в играта, а не тоя от стиим дет сме френдове без бенефити. Моя е Xellos0404 примерно. И иска 200 платина ако искам да го сменя... :shock: :shock: :shock:
:ninja:

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: WARFRAME (Digital Extremes has wares if you have coin)

Post by трубадур » Wed Aug 12, 2020 11:48 am

Има неква курварщина в цялата история, щото и аз те диря из френдовете и човек би помислил, че кат сека друга игра евър ще си там, ама сигурно требе да се минава през брачна церемония и из форумите им или ева ли го.

Аз инак навремето кат я инсталирах кретенията не знаех, че първият фрейм, който гепиш е тоя за доста дълго време и не можеш да тестваш и се насадих с volt, който се оказа, че много не ме кефи, но поне първото му умение е рай за кеч на роботи. Минава през цялата карта направо. Ма ако се нахендрих с фрейм поне прекарах некво време с името и ме радва да съм lickingpestilence :spite:

Иначе таа тема, кривоглед да станеш ако наистина изръгаш цялата ни кочина. От друга страна май ще съм пас за некой друг ден, докат не станат нова и валкирията, че ся съм на тоя тъп куест със сканирането на елитни чевета на марс и оно умиргам. Барабар че жена ми ми каза, че съм бот и нууб и май намекна, казвайки ми в прав текст, че трябва да прекарвам повече време с нея, но може и да не я разбрах правилно, знаеш ли... мистерия са тва жените, трудни за разбиране :dunno:

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: WARFRAME (Digital Extremes has wares if you have coin)

Post by Xellos » Wed Aug 12, 2020 1:22 pm

Понапъни се с куестите да си отключиш школите и нови скилове дето са независими от фрейма, тамън и малко лор да вкарат в тая игра без да четеш отделно историята ѝ у некой сайт. Аз се нахендрих с ескалибур начално, от друга страна ся с Хидрото е баси по-големия кеф да се играе като имаш лонг рейндж аое скил тип градушка, та ин дъ лонг рън е ок работата. :mrgreen: Мня, ше се чете тая работа как става с инвайтите, щото после имаш неща дето се крафтят само в доджо. На теория ми трябва ника ти в играта.

Мда, квот рече жината :D

Новият ми хентай тапет :heart:
https://steamuserimages-a.akamaihd.net/ ... 7AB51DD34/
:ninja:

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: WARFRAME (Digital Extremes has wares if you have coin)

Post by Xellos » Sun Aug 16, 2020 12:16 pm

sfnmem.jpg
sfnmem.jpg (58 KiB) Viewed 4094 times
20200815013059_1.jpg
20200815013059_1.jpg (228.39 KiB) Viewed 4094 times
Най-досадният куест за фрейм евър е за Octavia... от музикален цефалон се взима ако случайно се заговориш с нея в Strata relay на Earth. Би трябвало да ти отключва и джубокса в кораба в покоите, ма и там сканиране ше пада на парчета по мисиите за саундтраци. Поне си напълних аквариум с рибки там за отмора на окото.
Spoiler: show
20200815122432_1.jpg
20200815122432_1.jpg (346.07 KiB) Viewed 4094 times
:<
:ninja:

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: WARFRAME (Digital Extremes has wares if you have coin)

Post by Xellos » Sat Aug 22, 2020 11:03 am

Цъкането помежду крафтенето поне не е голяма скука в тая игра.

Гъцъ гъци грозна твар.
20200815002550_1.jpg
20200815002550_1.jpg (50.75 KiB) Viewed 4072 times
I AM THE NIGHT!
20200815213436_1.jpg
20200815213436_1.jpg (29.63 KiB) Viewed 4072 times
Как да ти преебат дейлито с 1 ход ^#@%&!(*
20200817173034_1.jpg
20200817173034_1.jpg (97.8 KiB) Viewed 4072 times
Га си толкоз паралия, че почнеш да си строиш и градинките в соло доджото :D
20200819123046_1.jpg
20200819123046_1.jpg (133.71 KiB) Viewed 4072 times
:ninja:

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: WARFRAME (Digital Extremes has wares if you have coin)

Post by Xellos » Sun Aug 23, 2020 9:09 pm

С риска да стане като с Алшу в анимето :D

Фрейма от куеста Sands of Inaros, който е убер досадно фармене пак, да пълниш едни гърненца с бройка утрепани врази от рандъм вид намси колко рън-а и няколко боса, ма е дуабъл за ден два и си заслужава зора поне.

След хидрото, тоя с пясъка ся Inaros ми е легнал на сърце със забавни скилове. И около 40 лвл като си горе долу, фарма е лесен насекъде, особено дейлитата като може да си летиш из картата с аркуинга около Фортуна и Цетус.
Spoiler: show
20200823210249_1.jpg
20200823210249_1.jpg (151.47 KiB) Viewed 4050 times
Събрах само за месец нема квото трябва да изкрафтя и Zephyr, че гоня един тегав ачивмент за 3 хедшота по време на един слоу-мо скок да отключа лилав мод, а и изглежа фън. Некви си 3 дена само...
Spoiler: show
20200821194316_1.jpg
20200821194316_1.jpg (118.29 KiB) Viewed 4048 times
:ninja:

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: WARFRAME (Digital Extremes has wares if you have coin)

Post by трубадур » Sun Aug 23, 2020 9:20 pm

Лошо нема, а и изглежда доста арно.

Аз па бия отбой първо на лайв сървис дивотиите, многото грайнд ептем не ми понася и второ въобще на гейминга като цяло, сигурно ще е зимата неква наваксация, с тия сеемсе градуса на сенкя няма да се разбереме. Как се вика от август докъм ноември си е лето тука... и не е некъв хъмбъл браг, макар да знам, че хора биха се радвали да са в такива условия. То от април си набива, ама от средата на юли реално почва един абсолютен ад и с тая жега заседяване пред машини си е смърт.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: WARFRAME (Digital Extremes has wares if you have coin)

Post by Xellos » Tue Aug 25, 2020 11:43 pm

Хах, пуснаха тамън ей ся Hearth of Deimos експанжънчето. Още неща за фармене. :roll:

(Please bring guns)
20200825232004_1.jpg
20200825232004_1.jpg (135.24 KiB) Viewed 4024 times
Още еди град от селски тип, вендори от некво хентайско семейство идиоти, лесни куести за разглеждането му, и фрироам червена органична територия тип Фортунска/Орб валис за лов и риболов и фарм. бива бива
:ninja:

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: WARFRAME (Digital Extremes has wares if you have coin)

Post by Xellos » Thu Aug 27, 2020 4:31 pm

Лол.

The Ludoplex is an Orbiter decoration that allows players to play Warframe-themed minigames. It comes pre-installed with the Frame Fighter minigame.

The Ludoplex can be bought from Cephalon Simaris for Reputation 50,000.

Minigames
Frame Fighter, a fighting mini-game.
Happy Zephyr, a Flappy Bird-style mini-game.
Wyrmius, a side-scrolling shooter mini-game.
:ninja:

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: WARFRAME (Digital Extremes has wares if you have coin)

Post by Xellos » Fri Sep 25, 2020 10:10 am

Не че не цъкам още ама новите уж неща в Deimos експанжъна са тегави за джиткане. Иначе дори има нови неща в механиката. :roll:
https://www.youtube.com/watch?v=8FDPBr-hyN4

Добутах лежерно до прилични оръжия от доджото и фреймове с ок модове нейде около 40-50 лвл съм ниво, ма до там фъна. Хидрото с инфестед глайв и огнефъргачка маже наред. Твърде много фарм има дори като имам платина в банката останала още, нема куести освен скапани дейлита. :<
:ninja:

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: WARFRAME (Digital Extremes has wares if you have coin)

Post by Xellos » Sun Nov 22, 2020 1:13 pm

Тамън лежерно си нафармих и изкрафтих сумати неща, котката, яки оръжия и доджото, и с последния ъпдейт ся ми преебаха мятането на глайва (фризби гранатата) механиката дет ми е 90% от модус операндито в играта... бъг или фиичър не е ясно, дебили пълни бее!!!!!
:ninja:

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: WARFRAME (Digital Extremes has wares if you have coin)

Post by трубадур » Mon Mar 22, 2021 9:04 pm

Аз тия дни се върнах, даже неква платина си барнах, че да отворя още места за фреймове и пуцала, не че ги имам, просто за вбъдеще :mrgreen:

Та, не знам как съм изписал толкова нещо и нищо не отбирам от тая игра. Само мога да се движа добре, останалото е неква мистерия. Та @Xellos и @Martix по колко часове имате в тва нящо? Аз вече имам 50 плътни, вярно за неколко години с по 1, 2 влизания, ама 50 часа все пак и мътилка.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: WARFRAME (Digital Extremes has wares if you have coin)

Post by Xellos » Mon Mar 22, 2021 9:08 pm

Не съм пускал отдавна, някак ми се кенсълнахана с Дестини 2 взаимно... иначе бая часове, че и пълно доджо си бях направил като за сингъл. ма не ме изкефи оня туморния експанжън с некротата и заебах.
:ninja:

User avatar
Martix
Jaghut Tyrant
Posts: 1935
Joined: Mon Aug 21, 2006 12:44 pm
Location: selfmade plain

Re: WARFRAME (Digital Extremes has wares if you have coin)

Post by Martix » Mon Mar 22, 2021 11:19 pm

Кселос, не вярвам да си имал пълно доджо, Pics на рисърчната Hema, or didn't happen. :lol:

В нашето доджо сме вкарали вече към 3500 човекочаса е едва на ~93% макснато. А постоянно пускат нови оръжия.

Иначе аз съм на близо 800 часа в играта според стийм (или да говорим в WF мерни единици, mastery rank 16) и още съм до никъде, имам 3 prime frame-а, доста прайм оръжия, оператора ми е до никъде, арчуинга и той. Тепърва бях започнал да гриндя Цетус ейдолоните и още не съм убивал втория и третия.
There are no rules! I'm gonna get you!

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests