WARFRAME (Digital Extremes has wares if you have coin)

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: WARFRAME (Digital Extremes has wares if you have coin)

Post by Xellos » Fri Apr 16, 2021 10:02 pm

Хех, дали са малко газ на космоса. А аз тамън си построих спейс док-а в доджото ей така да имам, баси зора беше да му намеря място.

:ninja:

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: WARFRAME (Digital Extremes has wares if you have coin)

Post by трубадур » Fri Apr 16, 2021 10:24 pm

Под малко разбирай наистина малко. Де що имаше стриймър му сра на живота на тоя ъпдейт. Аз бях пуснал само за шум и то куеста 20 минути и неква песничка. Новият варфрейм също не ме кефи, но формата му, дето изскача от него е блага.

User avatar
Martix
Jaghut Tyrant
Posts: 1935
Joined: Mon Aug 21, 2006 12:44 pm
Location: selfmade plain

Re: WARFRAME (Digital Extremes has wares if you have coin)

Post by Martix » Fri Apr 16, 2021 10:40 pm

То ъпдейта може да е малък, но предвид че не съм играл до сега в космоса, цялото рейлджак нещо си е доста голямо за започване, като видях само колко оръжия се гриндят оттам...
А стриймърите им плащат да хейтят пачове, не бих им се връзвал особено много, досега не са показали че разбират какво прави играта addictive или защо някои режими се играят повече от други.

Иии пуснаха razorback армадата, а ми липсват 4 мода оттам, ето какво ще правя като се освободя уикенда. Ей затва на новите режими и куести никога не им идва времето. :oops:

edit: новия warframe е няма такъв еджлорд, върховен дизайн просто :spite:
There are no rules! I'm gonna get you!

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: WARFRAME (Digital Extremes has wares if you have coin)

Post by Xellos » Sun Apr 18, 2021 12:16 am

Бе има нова песен, ако не друго. Тия знаят как да ми погалят ухото.

На Фортуна, химна на есеншъл уъркърс съм го въртял повече пъти отколкото е здравословно. :ninja:
Spoiler: show

И новото е сгодно. :oops:
Spoiler: show
Баааси, рейлджак летището е мега огромната зала в доджото, ся си рисърчвам цефалона за кораба, не че ще има парти дето да го кара.
:ninja:

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: WARFRAME (Digital Extremes has wares if you have coin)

Post by Xellos » Tue Apr 20, 2021 12:09 am

Lolz 8 години WARFRAME ся и ми подариха грозно скиче за RHINO фрейм който нямам и няма и да имам. Да видим куестите ква гадост ще са, ма някое и друго пушкало се ще изфармя. :roll:

:ninja:

User avatar
Martix
Jaghut Tyrant
Posts: 1935
Joined: Mon Aug 21, 2006 12:44 pm
Location: selfmade plain

Re: WARFRAME (Digital Extremes has wares if you have coin)

Post by Martix » Tue Apr 20, 2021 9:29 pm

Уу само 8 години ли бре, чувствам тая игра все едно я играя от 15. А тези dex оръжия бяха доста добри и идваха със инсталиран каталист. Дано са запазили схемата. Още си ги пазя, даже декс дакрата е доста competitive. Препоръчвам да си ги изгриндите. Мисията е нищо работа като се пуснете на публик. :mrgreen:
There are no rules! I'm gonna get you!

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: WARFRAME (Digital Extremes has wares if you have coin)

Post by Xellos » Tue Apr 20, 2021 11:15 pm

Даам, натискат те яко за мулти тия пичове. Вече имам рейлджак да събира прах в хангара ама поне се позабавлявах да му фармя частите. Изфармих dex пушката, ама оня дет трябва да охранявам 15 пъти нема стане соло куеста, мега бъгъв е.
:ninja:

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: WARFRAME (Digital Extremes has wares if you have coin)

Post by трубадур » Wed Apr 21, 2021 10:36 am

Квесчън @Xellos - оти не искаш да цъкаш мулти? Разбирам, ако е в моменти, където търсиш нещо специфично и е нужно да ръчкаш целата карта и квото там, ама за нормален ежедневен грайнд си е препоръчително. Снощи влизам, гледам ивент, за 20-се минути опатках първите два, дето са със скина и пушкалото и повече няма да мисля за тях. Макар да направих грешката да съм соло в първия (с най-омразния ми тип мисия - 4-те станции, дето трябва да пазиш), но следващата веднага бих на мулти, 15 вълни с оня тупан с 3 рандома, изринахме.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: WARFRAME (Digital Extremes has wares if you have coin)

Post by Xellos » Wed Apr 21, 2021 11:29 am

Миии навик :ninja: Дори не бях погледнал, де да го цъкна и че в публик те пуска автоматично в група. Минах ескорта и аз, ма не е тоя сатисфакшън да пробваш лимита на способностите си и фалшивото чувство за нещо постигнато :oops: . Предвид, че те спъват на всяка крачка деликатно тука, ще се цъка явно и публик, нека ме псуват децата че се лутам :D

Уф да се таковам, подцених гения на създателите и надцених моя та се пребих разсеяно 3 пъти на мастър левъла за 8 и се оказа че тряя чакам 24 часа ся за нов опит. фък оф беееее, баси кенефите. Уф някъде имаше да се тренира тая работа, ама де ли беше из станциите... А намерих. при цефалон simaris отстрани в залата. Поне си успокоявам нервите с риболов :D.
:ninja:

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: WARFRAME (Digital Extremes has wares if you have coin)

Post by трубадур » Fri Jun 18, 2021 7:28 pm

А бе що не правим парти да цъкаме, оня ден спамя @Martix он се прави че не ме вижда и ми нарани душата. Аз много заглъзнах вътре... Още се мотам да мина секънд дрийм куеста и си дигат фреймовете. Знам че тва е хубавия куест и си го кътам.

User avatar
Martix
Jaghut Tyrant
Posts: 1935
Joined: Mon Aug 21, 2006 12:44 pm
Location: selfmade plain

Re: WARFRAME (Digital Extremes has wares if you have coin)

Post by Martix » Sat Jun 19, 2021 4:27 am

Оооами не съм видял че си ми писал :ninja:, играта е виновна с нейния миниатюрен чат и липсата на пиукащи известия.
Иначе аз я цъкам по скоро като сингъл плейър експириънс, твърде съм задръстен за социален геминг - партито го оставям настроено на публик, за да ме носят батковците 30-ти mastery rank, но ако имаш проблеми с някоя мисия или ти трябва такси и се окажем на линия едновременно пиши (ако видя де, щото наистина не си личи като те спами някой).
Секънд дрийм и на мен ми е любимия куест, много е хайп и стабилно разширява вселената на играта :heart:

Иначе другия месец ще има тенокон, ще видим дали ще обявят нещо интересно. Засега най-същественото са нов женски воден фрейм (hydroid sobs in the corner) и женски личове (не че съм пробвал мъжките още).
Изобщо тая игра страда от твърде много контент. За едни 2-3 години пауза дето бях направил вече има 3 нови големи гейм мода за гриндене дето не съм ги и почнал - граниум войда, личовете и рейлжак. Да не говорим колко гринд пада по отворените зони с техните синдикати и босове.
There are no rules! I'm gonna get you!

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: WARFRAME (Digital Extremes has wares if you have coin)

Post by трубадур » Thu Jun 24, 2021 11:10 am

Некво тл;др кво е лич :mrgreen:
Но е истина. Твърде много глупости има. Понякога лееекинко ме заболява главата колко различни цели съм си поставил и кво ме очаква да направя, за да правя нещо друго си след това. :shock:

User avatar
Martix
Jaghut Tyrant
Posts: 1935
Joined: Mon Aug 21, 2006 12:44 pm
Location: selfmade plain

Re: WARFRAME (Digital Extremes has wares if you have coin)

Post by Martix » Thu Jun 24, 2021 1:01 pm

Лич е warframe-ската версия на Nemesis системата от Shadow of Mordor. Ако много ядосаш grineer-ите във мисията ти може да се появи прото-лич (хлапе с големи амбиции и специално оръжие) и ако го убиеш, се хващаш на хорото. Оказва се, че е оцелял след убиването и ти става личния немезиз, започва да те taunt-ва и да те напада по време на мисиите ти, и междувременно става все по силен и досаден. Всеки лич е случайно генериран и има уникално име, оръжие и умения. Как се отърваваш от него е съвсем друга история, която е свързана със гриндене на requiem реликви. Когато победиш лича си, имаш два избора - или го убиваш финално, при което получаваш оръжието му (специална подобрена версия на някое класическо grineer-ско оръжие) или го поробваш и той ти става помощник (може да си го призоваваш във мисиите като спектър). Оръжията на личовете в момента са едни от най-силните пушкала, защото имат специална способност да се вдигат до 40-то ниво вместо обичайното 30-то.

Таа, сега щели да пускат и corpus-ки личове (по скоро лички) и изобщо не му се види края.

Ако по някаква причина искаш да си имаш лич, тригера за поява на лич е специфично примигване на осветлението по време на коя да е гринийрска мисия. Ако точно след примигването успееш да убиеш много гринийри за кратко време, се появява прото лича и почва да ти говори, ако го намериш и убиеш ти показва какво оръжие има, и ако ти харесва орйжието, го наръгваш с паразона и по този начин си го осиновяваш :)
There are no rules! I'm gonna get you!

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: WARFRAME (Digital Extremes has wares if you have coin)

Post by трубадур » Thu Jun 24, 2021 3:53 pm

Има ли начин да го направиш без да знаеш :mrgreen:
Щото из разни мисии се появяват разни тъпанари, трепя ги или бегат, или еба ли го, май са различни споунове на различни глупаци :spite:

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: WARFRAME (Digital Extremes has wares if you have coin)

Post by трубадур » Wed Jul 07, 2021 9:47 pm

Spoiler: show
Мислех, че хората преувеличават, ама к-драйв нещата са най-ужасното нещо, което тая игра ми е предложила до момента, а тъкмо минах мастър ранк 9 стелт бъгавината. Баш тия пичове да играят Steep и да стигнат до заключението, че ситен и откровено некадърен отбор като техния ще извади нещо равно на пашън проджект с финансовия бекъп на губисофт е баси надценяването. Тая игра наистина има толкова нагърмяни вътре механики без да се мисли как пасва на цялостното усещане, че от първоначално впечатляващо сега минава за дразнещо.

Бонус, че новата варфреймка по това, което видях от нея, е всичко, което ненавиждам в модерния гейминг.
снощи се бях насолил нещо, не е толкова лошо положението, добре си е игричката, става сериалчето :ninja:

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests