Heroes 3, HoMM3 HD и Horn of the Abyss

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Heroes 3, HoMM3 HD и Horn of the Abyss

Post by AlDim » Thu Jun 11, 2020 2:56 am

RRSunknown wrote:
Wed Jun 10, 2020 8:04 pm
Изобщо не бях чувал тези модове - аз когато си пускам Heroes 3 само пред GoG нормалната версия си бода очите. :yay:
Както казах, Horn of the Abyss не е мод, а огромен експанжън. Представи си Shadow of Death, само че още по-мащабен и с нон-стоп поддръжка вече години. Първата нова фракция (Cove) ми е любимата вече доста време. Сега чакаме Steampunk фракцията, на която вече й пуснаха новия wasteland терен. Също пропуснах да кажа, че има адски много нови артефакти с какви ли не интересни ефекти и дори ново умение (Interference), което намалява power-a на противника с до 30%.
Иначе HotA е направен да действа с HoMM III HD модът, който сам по себе си оправя абсолютно всички дребни недостатъци на интерфейсът на оригиналната игра и изглежда страхотно.

Cove:
Spoiler: show
Image
Image
И малко тийзърчета на стиймпънк фракцията:
https://www.youtube.com/watch?v=HTXUglrxUQc
https://www.youtube.com/watch?v=sTSsek0wIEY
https://www.youtube.com/watch?v=xYDFyyS_5uw

User avatar
Yan
Site Admin
Posts: 6912
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:01 am
Location: Who cares...
Contact:

Re: Играно напоследък

Post by Yan » Thu Jun 11, 2020 10:27 am

Зарибихте ме и мен да погледна Horn of the Abyss , само дето HOMM3 HD антивируса ми го засича и слага в карантина без да мога да направя нещо по темата та съм вързан със стандартната резолюция за сега.
Правилата на бордгейминга:
1. Всички други неща, включително храна, дрехи, застраховка за колата и пари за обяд, представляват непредвидени разходи по отношение на това, което ви е необходимо за игрите.
2. Никога не пресмятайте общата стойност на това, което сте купили.
3. Ако искате нещо, значи ви е нужно.
4. Ако ви е нужно, значи трябва да го купите.

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Играно напоследък

Post by AlDim » Thu Jun 11, 2020 10:51 am

HoMM III HD не би трябвало да прави каквито и да е проблеми от този род, но ако антивирусната програма ти блокира нещо, винаги можеш временно да я disable-неш и да си направиш инсталацията. Този мод променя много повече от едната разделителна/widescreen. Има изключително полезни промени в интерфейса от трансфериране на артефакти и армии, през купуване на цяла армия наведнъж, та до quick combat (!) и възможност да рестартираш всяка битка, вместо да трябва да лоудваш по възможно най-тромавия начин (!!).

HoMM III HD прави играта от 9/10 на 10/10. В комбинация с HotA я качва до 11/10, както споменах по-горе :mrgreen:

User avatar
Yan
Site Admin
Posts: 6912
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:01 am
Location: Who cares...
Contact:

Re: Играно напоследък

Post by Yan » Thu Jun 11, 2020 11:21 am

Да, оправих се :) Доста добре изглежда, довечера почвам да цъкам...
Правилата на бордгейминга:
1. Всички други неща, включително храна, дрехи, застраховка за колата и пари за обяд, представляват непредвидени разходи по отношение на това, което ви е необходимо за игрите.
2. Никога не пресмятайте общата стойност на това, което сте купили.
3. Ако искате нещо, значи ви е нужно.
4. Ако ви е нужно, значи трябва да го купите.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Re: Играно напоследък

Post by RRSunknown » Thu Jun 11, 2020 7:18 pm

И мен ме зарибихте -само да си намеря първо HD мода.

User avatar
coldie
Forsaken
Posts: 2969
Joined: Fri Dec 05, 2008 10:20 pm

Re: Играно напоследък

Post by coldie » Thu Jun 11, 2020 8:58 pm

Мога да ти го пратя. Тоя мод го направиха руснаци преди бая години. Трябва да имаш Complete или Sod. Има и допълнителни файлове, за да се избегнат доколкото може бъговете, щото тази игра е пълна с бъгове.
Хероес 3 и 6 , а пък и 4 са страхотни игри.
Виж ма какво правя тука на Х6. Аз както и да го интерпретирате съм един от добрите играчи на хероес, въобще, но някои са ме почупвали.
https://www.youtube.com/watch?v=w0iDIVN ... Zbt1AgR8Mm
или тука
https://www.youtube.com/watch?v=EWKZjgx ... dex=3&t=0s

П.с. Съжалявам, че не развиха флаш версията, която си беше много добра, имам поне 10-на клипчета или повече.
М/у другото флаш/браузър версията беше една от най-трудните.
https://www.youtube.com/watch?v=NZ7KTbj ... Mm&index=3
Или това
https://www.youtube.com/watch?v=VmC2h6D ... Mm&index=9
имам десетки записани, и стотици изиграни:ППП
Last edited by coldie on Thu Jun 11, 2020 9:24 pm, edited 2 times in total.

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Re: Играно напоследък

Post by AlDim » Thu Jun 11, 2020 9:17 pm

Heroes III HD:
https://sites.google.com/site/heroes3hd/
HotA:
http://heroescommunity.com/viewthread.php3?TID=39830

@coldie Всички би трябвало да сме от добрите играчи след 25 години цъкане :lol:

User avatar
coldie
Forsaken
Posts: 2969
Joined: Fri Dec 05, 2008 10:20 pm

Re: Играно напоследък

Post by coldie » Fri Jun 12, 2020 12:57 am

AlDim wrote:
Thu Jun 11, 2020 9:17 pm
Heroes III HD:
https://sites.google.com/site/heroes3hd/
HotA:
http://heroescommunity.com/viewthread.php3?TID=39830

@coldie Всички би трябвало да сме от добрите играчи след 25 години цъкане :lol:
Така е, Браузър версията не знам защо я изоставиха. Много интересна и доста трудна. Последния бос го бих без загуби след около 10-на опита.

User avatar
coldie
Forsaken
Posts: 2969
Joined: Fri Dec 05, 2008 10:20 pm

Re: Играно напоследък

Post by coldie » Fri Jun 12, 2020 10:57 pm

Ем добре да направя едно кратко материалче за H3.
Има едни файлове за HD H3, но те имат смисъл само ако играеш срещу друг човек, не срещу компове, които до голяма степен орязват бъговете в H3 и не позволяват изпозването на чийтове, защото има хора които знаят как да ползват чийтове без да се разбере в играта (аз не съм от тях). Другото е бъговете в самата игра, които наистина са много, един от най-големите и срещу който нямаш шанс е събирането на Виверни от дърветата, особено на XXL карти където е възможно играта да се проточи с часове, в много случаи дърветата ги "нацвъква" в определен радиус с голяма концентрация и можеш и 100, че и 200 и повече виверна да събереш за няколко седмици, което все пак е 6-то ниво единица. Не съм играл от около година и нещо H3, и съм позабравил, но примерно друг бъг е, че може да ти "изсере" dwellings и особено що се отнася за по-високите нива единици, което както знаете ви увеличава седмичната популация с замъка/замъците, също така мини и мейджър артефакти, които в може би 90% от случаите са концентрирани в една зона и много други неща. Играта е изключително небалансирана в това отношение, говоря за Random Map, с което предполагам, че сте наясно. Не си спомням много добре, но преди години съм вдигал герой 86-ти левъл (може и да се бъркам с няколко левъла), Пускаш си Random Map с макс компа, превземаш всички замъци мини и къщички по картата, вземаш всички бонуси като параметри, обираш всички Утопии/или колкото ти трябват, оставяш обаче един от комповете със замък (логично), закотвяш си втория главен героий пред замъка на компа и въртиш с часове, периодично той ти излиза с някаква смешна войска и параметри и го почупваш, въртиш въртиш, с главния герой биеш стотици легиони по картата, като си избираш такива с най-много HP, мисля, че ги пускаше всяка седмица.

На мен любимите ми раси са Castle, Stronghold, Tower, Fortress и Dungeon в този ред. Като изключим спешъл героите, по раси предпочитам да играя - за Castle с Loynis и Tyris. Loynis e специалиация Prayer и с няколко Marksman-а и "пики" можеш да обереш достатъчно ресурси (в зависимост как пусне картата) и да изкараш Кавалерите още на първата седмица, имам случаи да изкарам и Ангел-а в първа седмица.

Харесва ми, че и тук има хора, които дори да е временно имат интерес към тази велика, макар и много бъгава игра. Ако... живот и здраве ще попиша и много повече по темата.

P.s. Между другото, ако имате желание да направим някоя игра срещу компове?

Взе да става много дълго, мога да напиша една малка книжка/ръководство за H3, играл съм срещу най-добрите в света, макар че малко хора играят H3 и затова е малко условно, били са ме, аз съм ги бил. Ако има някоя игра с която мога да се похваля, че съм на световено ниво това е H3, както и раузър версията на H6, която е изоставиха и не я развиват от години.
Може би двете ми най-епични игри на H3 са когато елиминирах на карта XXL (това е в първите месеци, когато имаше някакъв "сървър" по подобие сега, примерно на стийм, които позволяваше PVP online с H3, още доста преди Hamachi) лидера в класацията го елиминирах на третата седмица. И другата е пак на XXL на може би най-добрия играч на H3 с който аз съм играл, го издебнах докато не е много близо до замъка още в началото и му го превзех за няколко дни. Обаче тоя ме разиграваше, после около три месеца, понеже набара "крилцата".
Срещу компютри наистина нямам интерес още почти откакто се запознах с тази игра през мисля 2000 г. или 1999, не съм сигурен. Според мен станах (бях, щото сега ако започна отново ще ми трябва поне седмица да се опресня) наистина добър на тази игра, защото тогава все още нямах собствен комп и ходих да правя "нощни" в една зала в която Хероеса им не можеше да правиш save.
А срещу компове, за мен лично най-доброто ми постижение е да бие 7 компа в комбина на S.

Като цяло тази игра я играят почти на 99% само руснаци, българи и поляци.

Обаче аз съжалявам за https://clb.heroes-online.com/en-US

@AlDim
Disciples е страхотна игра, особено ако искаш така да играеш по-спокойно и да се наслаждаваш, проблема там е че няма мулти и като цяло цялата игра може да се изиграе за няколко часа. H6 също е страхотна игра, проблема е същия, че няма мулти, но ако си я пуснеш на макс трудност наистина не е лесна, поне докато не я разучиш. Но предимството е, че мисиите и кампанните са наистина предостатъчно и разноообразни.
King’s Bountyхич не е лесна, но там гадния проблем е, че има две единици, което не знам дали е търсен или не бъг, който ако ги имаш във войската няма какво да те бие и става безинтересно, то е нещо като цикъл между двете единици и ги прави неубиваеми.
H4 на мен ми допада, проблема е липсата на Random Map там. Дори H5 ми допада. Но H7 е пълен и тотален провал.

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Re: Играно напоследък

Post by AlDim » Sat Jun 13, 2020 8:21 pm

coldie wrote:
Fri Jun 12, 2020 10:57 pm
На мен любимите ми раси са Castle, Stronghold, Tower, Fortress и Dungeon в този ред. Като изключим спешъл героите, по раси предпочитам да играя - за Castle с Loynis и Tyris. Loynis e специалиация Prayer и с няколко Marksman-а и "пики" можеш да обереш достатъчно ресурси (в зависимост как пусне картата) и да изкараш Кавалерите още на първата седмица, имам случаи да изкарам и Ангел-а в първа седмица.
Аз едно време харесвах Castle и Stronghold (както и Rampart), но вече не са ми толкова интересни. Fortress е считан от повечето хора за най-продъдената фракция, така че интересен избор.

Моите предпочитания са:
1. Cove
2. Conflux
3. Tower
4. Necropolis
5. Castle
6. Stronghold
7. Rampart
8. Dungeon
9. Inferno
10. Fortress

Иначе в моята стратегия обикновено има доста повече от ангели на първа седмица или нещо от този род, независимо от картата. В повечето случаи няма никакъв проблем бързата експанзия дори само с армията от първа седмица - комбиниране на два героя с каквото друго дойде почти винаги е достатъчно дребните битки. С бърза експанзия и ранното гонене на Capitol не е особено нужно. В повечето случаи намирам, че следните варианти работят добре за първа седмица:
1. На карти с ограничени ресурси: Town Hall, Level 2/3 creature, Mage Guild 1, Blacksmith, City Hall, Level 4/5/6 creature, Citadel
2. На карти с повече дърво и камък: Town Hall, ден 2-5 creatures, ден 6 и 7 Citadel и Capitol
С Castle и Tower обаче преди Town Hall гледам да ъпгрейдна стерлците най-напред, защото иначе не стават.
Естествено, всичко това е в общия случай, защото всички карти си имат специфика.

Рандъм карти играя много рядко, така че не мога да коментирам доколко генераторът е бъгав. Има предостатъчно невероятни карти, включително много нови покрай HotA.
P.s. Между другото, ако имате желание да направим някоя игра срещу компове?
Принципно нищо против, но с мен е сложно заради часовите зони.
Срещу компютри наистина нямам интерес още почти откакто се запознах с тази игра през мисля 2000 г. или 1999, не съм сигурен. Според мен станах (бях, щото сега ако започна отново ще ми трябва поне седмица да се опресня) наистина добър на тази игра, защото тогава все още нямах собствен комп и ходих да правя "нощни" в една зала в която Хероеса им не можеше да правиш save.
А срещу компове, за мен лично най-доброто ми постижение е да бие 7 компа в комбина на S.
Аз предпочитам hot seat с приятели (включително дори онлайн цъкаме през Team Viewer), защото така ми е далеч по-забавно от стандартен мултиплейър. Иначе срещу компове играя много. Аз принципно съм повече сингъл плейър геймър, така че цъкането срещу рандъм хора в нета не ме влече.
Като цяло тази игра я играят почти на 99% само руснаци, българи и поляци.
В Канада също я знаят и има агитка в Нова Зенландия, доколкото разбрах :lol: Ясно е, че руснаците са най-големите фенове на този жанр и конретно на Heroes 3, но все още има интерес по цял свят.

Disciples е страхотна игра, особено ако искаш така да играеш по-спокойно и да се наслаждаваш, проблема там е че няма мулти и като цяло цялата игра може да се изиграе за няколко часа. H6 също е страхотна игра, проблема е същия, че няма мулти, но ако си я пуснеш на макс трудност наистина не е лесна, поне докато не я разучиш. Но предимството е, че мисиите и кампанните са наистина предостатъчно и разноообразни.
King’s Bountyхич не е лесна, но там гадния проблем е, че има две единици, което не знам дали е търсен или не бъг, който ако ги имаш във войската няма какво да те бие и става безинтересно, то е нещо като цикъл между двете единици и ги прави неубиваеми.
H4 на мен ми допада, проблема е липсата на Random Map там. Дори H5 ми допада. Но H7 е пълен и тотален провал.
Disciples я намирам за доста посредствена откъм геймплей. Няколко пъти я пробвам и винаги я зарязвам. Иначе мултиплейър има, та не знам какво имаш предвид.

Heroes 4 е огромно разочарование - грозна, тромава, с ужасен интерфейс.

Иначе всичките 3D Heroes-и, Bounty-та и т.н. имат един проблем - грозни са и 3D-то във всички случаи просто влошава геймплея. Затова и феновете си цъкат Heroes 3 вече 21 години.

User avatar
coldie
Forsaken
Posts: 2969
Joined: Fri Dec 05, 2008 10:20 pm

Re: Играно напоследък

Post by coldie » Sun Jun 14, 2020 12:19 pm

Ами, според мен най-слабата раса са Necropolis, най-"кухата" висша единица, е да - може би най-добрата подвисша единица, все пак зависи щото Шампиона в зависимост може да я бие. Лича също - 5-то ниво единица е много силен, но всичко останало е леш и мастика... Могат да съберат и 5 и 6К скелети за няколко месеца, но не струват да ти кажа. За това, време който знае как да развива замъците, ще им изкарам толкова Архангели, че просто обезмислят тия хиляди скелети. Loynis затова го предпочитам с Castle срещу Necropolis защото обикновенно докато дойде финалната битка съм набарал ботушките за спийд и като прасне Mass Prayer пак и в зависимост какво има опонента относно спийд, но в повечето случаи се случава така - зависи и опонента как ги е подредил единиците - до пиката Necropolis нямат ред - а някой пъ и пиката "кара" преди супер нърфнатия има дракон.
С Архангела атакувам, да кажем 5-6к скелети и половината са долу със загуба на няколко Архангела. Гледам по възможност да запуша Лича, после с Шампиона - тоя има ненормален демидж с ход, с Prayer или Haste пречуква всичко. И т.н. Айде да не се оплесвам, но някой играещ с Necropolis срещу мен с Castle, не помня въобще да ме е бил. Може и да бъркам, то 20 години с почивки и рестарти играя H3.

Блатните по мое мнение нямат нито една единица, която може да се класира за то в нейния tier, но имат примерно Andra, който ако успееш да докопат подходящите артефатки може да пребие с магии. Имат и Tazar, който вдига много def, а единиците в тази раса са предимно дефанзивни.

Наистина мога да напиша една малка книжка за H3, но не мисля, че има смисъл.
Затова айде да кажа, кои според мен са най-добрите единици по нива (tier):
Изключвам Cunflux-a , никой diehard фен на играта не ги харесва, и не искам да ми се обиждаш, аз просто си казвам мнението и впечатленията от години играене. То и е до някаква степен условно, защото едно е когато сбиеш тестово единици едно и също ниво и съвсем друго е, когато става въпрос за битка със всички юнити. Но все пак:

1. Кентавърът, подгласник Пиката
2. Марксмена, подгласник Вълк райдъра на Варварите.
3. Елфа на Горските
4. Огрето на Варварите
5. Бика няма конкуренция
6. Тука е малко трудно, няма да ги подреждам, но Нагата, и конниците на Castle и Necropolis.
7. И тука е малко сложно, Титана бие всяка висша единица 1v1 но говорим за битка на армии не на единици, тъй че Бегето, Архангела и Титана.

И кат съм почнал, да взема да направя и моята класация за най слаба единица по раси и ниво.

1. Ипма
2. Магога
3. Вещицата
4. Точно тук не мисля, че някоя раса има слаба единица.
5. И тук също.
6. Виверна или Еднорога
7. Часовника...

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Re: Играно напоследък

Post by AlDim » Sun Jun 14, 2020 10:04 pm

И аз ще ти разкарам всичките ангели за 2 хода с Implosion с по 3000 damage на ход :)

До съвсем скоро всъщност Necropolis бяха фракцията с най-имба стратегиите покрай necromancy, които счупваха баланса отвсякъде (има доста примери за това в Youtube). HotA премахна това предимство, което ги прави по-балансирани в момента.

Най-слаби със сигурност са Fortress и Inferno (ако не броим прословутата стратегия с Efreet + area fire spells). Fortress стават за начален ръш, защото са долу-горе евтини, но иначе издишат доста яко. Освен това там фокусът е прекалено много на defense откъм героите, а attack принципно е по-ефективно умение поради системите на Heroes 3.

Иначе редът на "харесване" въобще не го базирам по някакъв начин на силата на фракциите, а чисто на кефометър. Conflux ме радва като концепция, не като end all be all за мултиплейър или нещо от тоя род. Със сигурност не са толкова слаби, колкото ги изкарват хората.

Относно най-силните единици по ниво:

1. Master Gremlin е без еквивалент в ранната игра, после идват скелетите (след като некрото беше оправено в HotA) и чак тогава Centaur Captain и Halberdier, но те са и бая скъпи.
2. Storm Elemental е абсолютен номер едно в комбинация с Bless, после Marksman, Battle Dwarf, Wolf Raider
3. Номер едно са Sea Dogs by a country mile (подобно на горгоните могат да свалят който и да е юнит от раз със специалното си умение, дори да е дракон с 1000 здраве), после Royal Griffin - ултимативния ранен юнит за атака на замъци и Grand Elf.
4. Със сигурност най-силнен е Ogre, но и Vampire Lord, Crusader, и Medusa Queen са много добри
5. Sea Witch/Sorceress се конкурира с Mighty Gorgon за mvp в момента. Каства две от най-полезните магии (weakness и disrupting ray), има силна атака и сравнително добре носи на демидж. Иначе Mighty Gorgons са мега покрай death gaze, това е ясно.
6. Naga Queen и Dread Knight са страхотни, но важна е и цената. Аз предпочитам Nix пред тях, честно казано. Това е ултимативната дефанзивна единица, нещо като анти-бехемот.
7. Тук са много, но номер едно е споделено от Black Dragons/Titans/Archangels/Behemoths, после Gold Dragon/Haspid и накрая идват Devils/Hydras/Phoenix/Ghost Dragons, които са слаба бира.
3. Вещицата
Каква вещица, какви пет лева? Wight ли имаш предвид?
4. Точно тук не мисля, че някоя раса има слаба единица.
Пегасите не са съгласни с това. :lol:
6. Виверна или Еднорога
Nonsense. War Unicorn за 950 кинта и ти дава 90% от статовете на Dread Knight, който струва 1500. I like a good deal :lol:
За Wyvern Monarchs съм съгласен 100%. Слаби и скъпи.
7. Часовника...
Не забравяй Arch Devil. Струва повече от Black Dragon и в най-добрия случай е посредствен. Ghost dragons поне са евтини. :lol:
Ето ти малък тест: Behemoth (3000 gold) vs Arch Devil (4500), Devils attack first:
https://www.youtube.com/watch?v=a_lrR5QAu3E

В този ред на мисли:
https://www.youtube.com/watch?v=p0lFZeW4aDQ

:lol:

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Re: Играно напоследък

Post by AlDim » Tue Jun 16, 2020 1:36 am

За Heroes 3 ти трябва GOG версията.

User avatar
coldie
Forsaken
Posts: 2969
Joined: Fri Dec 05, 2008 10:20 pm

Heroes 3, HoMM3 HD и Horn of the Abyss

Post by coldie » Tue Jun 16, 2020 4:31 pm

Бая и вие сте изписали, че изпадам в хаос и засега нищо няма да коментирам.

AlDim, ами дай да направим една игра срещу компове, таман ще си припомня някои неща.

User avatar
coldie
Forsaken
Posts: 2969
Joined: Fri Dec 05, 2008 10:20 pm

Re: Играно напоследък

Post by coldie » Tue Jun 16, 2020 6:12 pm

AlDim

Малко по малко ще се опитам. Това видео 9999 Бегета срещу 9999 Архидяволи, едно на ръка че тестово единици не се сбиват така, а се сбиват по седмична или месечна най-много популация. Второ не са показани параметрите на героите. После, че тоя като си е правил "картата" я е направил human vs comp и ауто комбат съответно, доколкото съдя по действията.

Ако ще сбиваш тестово единици, слагаш герои с еднакви параметри, без артефакти и специални умения които да облагодетелстват единицата. Заради теб си инсталирах Uplay отново и си дръпнах Хероес-а и ти направих едно малко клипче, макар да не съм играл повече от години и плюс това скила който имах преди години сега го нямам.

Бегемота безпосрно, заедно с Архангела и Титана са най-силните висше ниво единици, но има доста по-малък ход, и големия процент деф, който сваля се компенсира от това.

Иначе на мен най-любимите ми висши единици са точно тези три.

Но виж това клипче, сега го направих. Аархидявола има значително по голям ход и е пълна простотия. При, в Битка тестова или не, по-добре да отделиш няколко секунди в повече да си пресметнеш хода и действията, макар че в случая аз не отделих, но колкото мога за по-бързо се опитах да използвам полето и хода, и да придвиждам Бегемота по към средата за да има по-голям обхват.

Отделно като правиш тестов бой по раси слагаш неутрален терен, но в случая така пусна терена, че беше в сериозен ущърб на Бегемога, ако пусне чисто поле Бегемога ще бие 100%.

https://www.youtube.com/watch?v=1AI39OWEzLI

П.с. Продължавам и последно, засега пък може и да не... не знам

Всички версии, които са на един вид доброволни начала след SoD са изгъзица и имат малко общо с Х3.

Не казвам, че не стават, просто защото само съм ги пробвал и не ми харесват изобщо.

Who is online

Users browsing this forum: Bing [Bot], Semrush [Bot] and 9 guests