Fallout на 20 годинки

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Re: Fallout на 20 годинки

Post by AlDim » Mon Oct 02, 2017 11:07 pm

трубадур wrote:
Mon Oct 02, 2017 12:06 pm
На фона на вече две дивинитиа оригинални синове (вярно, че първото трябваше да получи нагрухтяна версия, за да се сдобие с войс актинг, но все пак достави накрая и това), които да засрамват всичко останало като чисто количество на текст и в същото време да е изигран добре някак си ми е трудно да приема конкуренцията.
Pillars, Torment, Shadowrun и Wasteland 2 всичките имат общо, че бяха започнати СЛЕД Kickstarter-а. До една бяха реализирани според бюджета им и кажи-речи в срок, та озвучението със сигурност не е било най-висок приоритет. Divinity беше малко по-различна история, защото там играта просто се нуждаеше от малко допълнителни финанси, за да бъде завършена.
В общи линии както предполагам на теб третия вичър ти счупи всички рпг-та
Witcher 3 въобще не счупи само RPG-тата. Счупи буквално всички open world игри откъм качество и количество на съдържанието. Дори надминаха GTA V и Red Dead Redemption, което е шокиращо.

Иначе Divinity (аз наскоро се пробвах с оригиналната игра от поредицата, но беше прекалено мизерна, за да задълбая повече от час-два), Fallout 4 и Tyranny ще ги цъкам скоро. Всичките стоят и чакат да стигна до тях в Steam и GoG акаунтите ми.

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Fallout на 20 годинки

Post by трубадур » Tue Oct 03, 2017 8:58 am

Кое дивинити? Оригиналния грях или Divine Divinity?

бтв, у хъмбъл бъндъла пълното издание на wasteland 2 е 10 евра.

Няма как да знам какво е ред дет ридемпшъна, след като дори блъдборн и нио не могат да ме накарат да си купя конзола, а gta никога не ме е радвала. Та при мен конкуренцията за качествен отворен свят е дори по-малка.

User avatar
penzata
Forsaken
Posts: 2891
Joined: Thu Dec 10, 2009 7:13 pm
Location: between the planescapes
Contact:

Re: Fallout на 20 годинки

Post by penzata » Tue Oct 03, 2017 9:55 am

трубадур wrote:
Tue Oct 03, 2017 8:58 am
Няма как да знам какво е ред дет ридемпшъна, след като дори блъдборн и нио не могат да ме накарат да си купя конзола, а gta никога не ме е радвала. Та при мен конкуренцията за качествен отворен свят е дори по-малка.
Точно, заради предстоящите Red Dead Redemption 2 и Days Gone се навих да си взема конзола (е и вичер 3ката, The Last of Us part 2 и Persona 5). Red Dead единицата съм гледал геймплей клипове с часове. Еми тая игра чупеше откъм всичко (а е от 2010-та).
The hardest battles are fought in the mind.

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Re: Fallout на 20 годинки

Post by AlDim » Tue Oct 03, 2017 11:02 am

трубадур wrote:
Tue Oct 03, 2017 8:58 am
Кое дивинити? Оригиналния грях или Divine Divinity?
Divine Divinity. Дръвце е доста.

User avatar
termit
Jaghut Tyrant
Posts: 1758
Joined: Thu Jan 15, 2004 5:04 pm

Re: Fallout на 20 годинки

Post by termit » Tue Oct 03, 2017 7:26 pm

AlDim wrote:
Tue Oct 03, 2017 11:02 am
Divine Divinity. Дръвце е доста.
Всъщност за времето си хич не е дръвце. Могат да се видят зачатъците на системите, които ще се появят в новите Divinity-та, и светът е доста отворен за гаври. Лично на мен от старите игри от серията най ми харесва Divinity 2, макар че като че ли е най-затворена. Ама пък ставаш на дракон...
Elves dig rocket launchers.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests