Overwatch

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Re: Overwatch

Post by RRSunknown » Wed Nov 01, 2017 7:53 pm

Аз силно искам да вкарат мини карта - Cs примерно щеше да е неигруем без нея .Тук се очаква да се играе отборно обаче как да стане като всеки лети нанякъде , всеки подкскача по някаква странични коридорчета и не може да се ориентираш къде са другите от отбора ти и с къде ги бият.
Блиазрд се измъкват с някакво измислено оправдание защо не са я добавили което противоречи на всякаква логика. Аз мисля, че просто искат да има повече хаос .

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Overwatch

Post by трубадур » Wed Nov 01, 2017 8:19 pm

Щото картите са силно елементарни и като свикнеш с тях ептем няма да дириш джипиес. Иначе звукът е достатъчно добър в играта да се ориентираш постоянно кой къде е и от чий отбор е.

Бтв идат мърси нърф и нещо като Ана бъф (макар че отказват да ѝ дадат хедшот демидж, тъпаците)

User avatar
Matrim
Moderator
Posts: 5259
Joined: Mon Dec 22, 2003 10:58 pm
Location: Remedy Lane

Re: Overwatch

Post by Matrim » Wed Nov 01, 2017 8:25 pm

трубадур wrote:
Wed Nov 01, 2017 8:19 pm
Щото картите са силно елементарни и като свикнеш с тях ептем няма да дириш джипиес. Иначе звукът е достатъчно добър в играта да се ориентираш постоянно кой къде е и от чий отбор е.
http://www.shadowdance.info/forum/posti ... 9&p=339233
Бтв идат мърси нърф и нещо като Ана бъф (макар че отказват да ѝ дадат хедшот демидж, тъпаците)
Да, щом човек с големи затруднения в ориентирането като мен научи картите за нула време, значи е лесно. :)

Мърси нърф отново, големи драми по форумите. Близард действат фино като слон в стъкларски магазин при балансирането на играта. Не виждам какво толкова им пречеше Mercy 1.0, после без да щат я направиха супер overpowered, сега се чудят как да я нърфнат и май прекалиха...
Ridcully: "A few twenty-mile runs and the Dean'd be a different man."
Bursar: "Well, yes. He'd be dead."
Ridcully: "He'd be healthy."
Bursar: "Yes, but still dead."

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Overwatch

Post by трубадур » Wed Nov 01, 2017 8:33 pm

Аз съм тотален джаз вече относно шибанията и реших да ставам генгу мейн след хиляда часа...

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Overwatch

Post by трубадур » Wed Nov 01, 2017 8:43 pm

@RRSunknown искаш тия дни разцъкаме малко... а и най-малкото да видя дали са оправили бъговете със социалните среди, че се наложи да изтрия всички другари в батъл нет, защото по едно време ако имаш по-голям списък дропеше кадри за световно ин близ уи тръст :mrgreen:

пп. Това важи за всеки желаещ, останах без другарчета в батълнета и самотно и тъжно е съществуването ми там :ninja:

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Re: Overwatch

Post by RRSunknown » Thu Nov 02, 2017 7:29 pm

Добави ме тъкмо ще вдигна малко левъли rrsunknown#2306.

С Матрим поцъкахме няколко игри .

Ама за картата приказвате пълни глупости - CS хората знаят картите наизуст барабар с добрите местенца и разни трикове положение - това не значи, че миникартата не ти трябва - напротив ключова е защото ианче няма да знаеш къде са твоите , къде ги стрелят и колко ги стрелят. Без картата няма да има никаква стратегия и организация още повече, че там се атакуват и защитават две възможни точки.

На Овъруоч трябва да гадя кой къде е и какво прави като се разпръснат настрани и става един хаос . Никаква отборна стратегия, само индивидуални умения за героя.

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Overwatch

Post by трубадур » Thu Nov 02, 2017 8:28 pm

Е то се вижда кой къде е през стените, а ако си хийлър им виждаш даже целия силует и колко са зле.

Бтв, аз съм от поддръжниците за минимален HUD. Дори често напоследък си крия кил фийда и се старая да познавам кой умира и къде е само по звука. Въобще звукът в тази игра е топ и ако му се обръща внимание дава огромно предимство. Успяха да надцакат дори Rainbow 6 Siege в това отношение, а там звукът е основен геймплей елемент.

Близърд може да не знаят какво е баланс и как да си направят играта така, че да не е токсик фиеста, освен това да не могат да оправят ебем ти толкова странични бъгове, и още да карат на неткод от по-миналия век, но самото ядро на играта е толкова полирано, че мамата си джаса. Неща като движение, анимация, звук, усещане за тежест при стрелянето, чистият геймплей, наистина доставиха с кофите.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Re: Overwatch

Post by RRSunknown » Thu Nov 02, 2017 9:16 pm

Е зад гърба ми няма как да гледам, в другия край на картата също . Това са някакви оправдания за бедни картата си е карта - и на Дота 2 през цялото време виждаш картата и я знаеш защото е една и съща но миникартата е решаваща за стратегията.

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Overwatch

Post by трубадур » Thu Nov 02, 2017 9:35 pm

Затова се очаква да си говорите, казва се кой къде е и т.н. От една година съм почти всеки ден с играта, ако не друго, ясно е, че близърд имат доста идеализирана представа какво искат да им представлява нещото и въобще не взимат предвид човешкия фактор. И имам доста недомислици, които, ако хората не бяха дебили, нямаше да са проблем, но тъй като масово човешкото същество е егоист в момента всеки мач е шит шоу.

Ако хората комуникираха и искаха да са отбор, нямаше да има нужда от карта, нямаше да се пръкват 5 дпс или 5 съпорта на мач, танковете щяха да са желана позиция, от което мачовете щяха да имат по-добро качество и тилтът, солта и обидите щяха да са пренебрежимо нещо, заради рядкото им проявление. Това им се ще на близ да им е играта. Ама не е, масово хората крият чата и са извън войс, инсталокват каквото им се играе, композиция е мръсна дума, цялата свинщина е по-зле и от детмач, макар че има детмач мод... красота.

пп пратих ти покана

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Re: Overwatch

Post by RRSunknown » Sat Nov 04, 2017 7:21 pm

Покрай новия синематик реших да поиграя Рейнахрт ама нещо не стават нещата - всеки път глупаците ми бягат от защитата настрани , няма хийлъри и се налага да сменям на други герои след 2-3 умирания.

Новия герой нещо не ме кефи дори само като и видя мутрата ми е неприятна.

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Overwatch

Post by трубадур » Sat Nov 04, 2017 7:45 pm

Мен ме радва, снощи гледах стриймове между мачовете (в момента канада и швеция се мелят) и изглежда приятно дразнеща, нещо като хибрид между симетра и зенята, освен това ултиматът ѝ поне в началото преди да го нърфят до земята сигурно ще е мега кеф да се ползва.

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Overwatch

Post by трубадур » Thu Jan 25, 2018 2:05 pm

OWL вършее с пълна сила (даже е гледаем и има солиден интерес към лигата, барабар с вече ебем ти колко скандали, защото 20+ годишни не могат да се държат като възрастни), има нови скинове за отборите, които са грозни, има нова карта, има и нови скапани скинове, за които вече ептем да не ти дреме, за да не се нагрухтиш с тях пуснаха сигурно и около 200 нови ненужни джунджурии (спрейове) и близърд имат наглостта да не се слагат до другите малоумни игри с луутбоксове. Предстоят нърфове за мърси и джънкрат, като колко сурови ще са за мърси още не е ясно, но в тестовия регион я наебаха до безобразие.

User avatar
Matrim
Moderator
Posts: 5259
Joined: Mon Dec 22, 2003 10:58 pm
Location: Remedy Lane

Re: Overwatch

Post by Matrim » Thu Jan 25, 2018 2:42 pm

OWL вършее с пълна сила (даже е гледаем
Чак пък гледаема...90% от събитията стават извън екрана, все едни и същи герои се въртят, всеки знае, че корейците ще спечелят.
близърд имат наглостта да не се слагат до другите малоумни игри с луутбоксове
5 евро за един recolor скин е по-зле и от лутбоксовете. То аз не че щях да си ги купя и да бяха по пет цента, защото са супер зле в сравнение с другите скинове, но все пак. :P
Предстоят нърфове за мърси и джънкрат, като колко сурови ще са за мърси още не е ясно, но в тестовия регион я наебаха до безобразие.
Като се има предвид, че в 99% от случаите каквото е там, такова е и в последващия пач, ще я нърфнат здраво. Ако не беше пустата им гордост щяха отдавна да са се отказали от дебилната идея resurrect да не е улт, ама не щат и правят отчаяни опити за баланс по метода проба-грешка.

Ама всичко това им простено, защото новият скин на Фара е мега-хипер-трипер-дупер як.
Ridcully: "A few twenty-mile runs and the Dean'd be a different man."
Bursar: "Well, yes. He'd be dead."
Ridcully: "He'd be healthy."
Bursar: "Yes, but still dead."

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Overwatch

Post by трубадур » Thu Jan 25, 2018 2:56 pm

Реално получаваш 2 безплатни скина (от отборните), мен с тях не ми е проблемът. Идеята им е да си вземеш на любим играч за любим герой, например този на Soon за трейсър или вдовицата. А не цялата серия. Плюс че и парите уж се делят и отиват освен за играта и за самия отбор. Точно като със спортните екипи ин риъл лайф. Едва ли има нещо по-грозно от това да се шляеш със сако и отдолу тениска на бареслона, но е нещо, което се случва. Та тия излагации не ми бъркат в очите, а и самата игра не ми ги навира.

Скапаните им луутбоксове обаче, които са пълни с ненужен джънк, там вече е болно. Цялата система е порочна, гнусна в платена игра и ми е писнало. Реално хората искат само скиновете, и ако степенуваме натам нещата ще са - емотките, репликите, интротата и някъде много, ама много надолу спрейовете, които не вървят с ачийвмънти.

Добре са мачовете иначе, коментаторите са меме генератори, кринджът от хлапетиите е нетърпим когато са в кадър, метата се върти около картите в повечето случаи, снощи например имахме разкошна игра с Лусио, когато biggoose му се даваше възможност да е с него, та не е да не се играе всичко. До момента май само 1 или 2 герои от 26 да не са имали поява. Щом торбйорн го извадиха, даже Райн това говори доста за разнообразието. Единствено симетра си остава шега.

бонус, че XQC е пълен пън и постоянно е в някакви скандали :ninja:

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Re: Overwatch

Post by RRSunknown » Sat Apr 14, 2018 9:45 pm

Аз най-сетне се добрах до 25 левъл (след дълга пауза реших пак да поиграя последните ден-два) и таман си викам почвам да мачкам -пък то сезона свършвал след 13 дена :P .
Харесва ми как обогатяват играта придавайки колорит и живец с разни кооп мисии с история и изобщо странични занимания. Иначе бях спрял да играя точно преди да пуснат Мойра и сега поцъках и с нея и с Биргита -харесва ми дизайна им, мултифунционални са и може да си полезен с тях дори да си новобранец с интутивни умения което не знам дали може да са много майсторски на високите левъли но поне не може да ги фейлнеш тотално.

Успях да изиграя една игра на компетатива - ами беше доста по-интересно от куик гейм , играхме на карта за превземане на точка и резултата беше 2:1 за нас нищо общо с обичайните тотални размазвации на смърфове срещу обикновени играчи в куик гейма. Даже се справих толкова по-добре средния си киуик гейм, че бях с най-висок показател в кариерата си за няколко неща.

Who is online

Users browsing this forum: Semrush [Bot] and 6 guests