Overwatch

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Overwatch

Post by трубадур » Sun Apr 15, 2018 12:48 pm

Е влезни да разцъкаме, искам го легендарния спрей за новия ивент, а народът не се научи да не ръшва първия тежък пустиняк, или да се справи първо със снайпера преди да отидат да се млатят с асасина

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Re: Overwatch

Post by RRSunknown » Sun Apr 15, 2018 10:31 pm

Аз още не мога да мина на нормал мисията на добрите в соло кю-то , какво остава за някъкъв легендарен спрей.
Ако си изиграя сега плейсментите какво ще стане като свърши сезона - пак ли трябва да се играят или си продължавам откъдето съм се класирал?

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Overwatch

Post by трубадур » Sun Apr 15, 2018 10:35 pm

Всеки сезон си цъкаш 10 игри преди да ти даде рейтинг*. Иначе легендарната трудност не е толкова трудна, просто всичко е бълетспъндж и трябва само малко координация, но с рандъм народ е мъка и координацията е един път :mrgreen:

*близък е до този, който приключваш сезона, едва ли ще те премести някви колосални нива нагоре или надолу, освен ако не тролнеш зловещо

User avatar
Matrim
Moderator
Posts: 5260
Joined: Mon Dec 22, 2003 10:58 pm
Location: Remedy Lane

Re: Overwatch

Post by Matrim » Mon Apr 16, 2018 12:12 pm

Аз още не мога да мина на нормал мисията на добрите в соло кю-то , какво остава за някъкъв легендарен спрей.
Как така, аз съм пълен ламер и минах и двете PvE-та от новия ивент от първия път на нормал.

Иначе ако искаш може да поцъкаме заедно комп, аз поне не троувам. :)
Ridcully: "A few twenty-mile runs and the Dean'd be a different man."
Bursar: "Well, yes. He'd be dead."
Ridcully: "He'd be healthy."
Bursar: "Yes, but still dead."

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Re: Overwatch

Post by RRSunknown » Mon Apr 16, 2018 12:24 pm

Това с лошите и аз го минах два пъти от раз (щото е всеки за себе си) обаче другото - два опита и двата пъти с Рейнахрд и накрая фейлваме защото никой не ще ми стои зад щита Трейсър се набива напред на бастионите а Тьорборна си слага кулите на някакви странни места вместо да върви и да ги строи зад мен.

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Overwatch

Post by трубадур » Mon Apr 16, 2018 7:15 pm

и аз съм за комп, който иска да оре без да го взима твърде насериозно :mrgreen:

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Overwatch

Post by трубадур » Fri Apr 20, 2018 11:43 pm

Не остана много време, някой иска ли да пробва легендарната трудност на новото или експерт трудността без да умре някой. Има баси джиджавия спрей това последното :mrgreen:

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Overwatch

Post by трубадур » Fri Nov 02, 2018 10:48 pm

Нова анимация и тоя път, да не повярва човек, не е абсолютен догшит


User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Re: Overwatch

Post by RRSunknown » Sun Nov 04, 2018 12:04 am

Аз се бях отказал защото не ми се занимаваше да си правя плейсмънт мачовете (защото като ги стигнах и после след една пауза като пак реших да играя винаги оставаха броени дни до края на сезона) и цъках само куик игри които още повече ме отвращаваха. Ама днеска се хванах и засега играта пак ме грабна - поне в компетатива има някъкъв реален мачмейкинг и тиймплей като се предполага да се играе играта (за разлика от куик игрите )

User avatar
Claymore
Ascendent
Posts: 4955
Joined: Sat Sep 12, 2009 9:55 pm

Re: Overwatch

Post by Claymore » Sun Nov 04, 2018 12:09 pm

Аз я купих миналия месец на Humble Monthly като беше на 12 долара, 20 или 40 евро в никакъв случай не бих дал, предвид колко съм куц на онлайн шутъри. За сега е умерено приятна времегубка, при все че май губя повече мачове от колкото печеля, и доре не само по моя вина. Викам TANK, некой идиот ми каже Go tank then, когато съм единственият хийл срещу отбор два танка, два хийла и демидж... За сега май имам най-много успех с Джънк, Райн, Дивна, Генджи, Лусио и Бригита (последното едва ли е изненада). МакКрий ме кефи и се мъча да го играя, ама липсата на мобилност и точен мерник си казва думата. Ще видя като си купя нова мишка дали ще окаже влияние. От снайперите стоя надалеч, освен Ана, когато имам тлъсти танкове които да хилвам без много прицел.

Ashe изглежда готина, но усещам че и с нея ще съквам, освен ако мерникът й не е като на Ханзо хитбоксът за хедшотове т.е. цялото тяло на врага -_-
What's a goon to a goblin? What's a shooter to a shotta?
I can boom shakalaka your medulla oblongata

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Overwatch

Post by трубадур » Sun Nov 04, 2018 12:16 pm

Не се ебавай и пробвай ханзо, дори с леките нърфове това нещо все още има потенциала да изрива без дори да гледаш в монитора (виждам, че и ти си достигнал до това заключение, не случайно викат, че пичът не стреля стрели, а логове). Не е като вдовицата или макрий, които трябва да бият глави, за да са полезни, макар макрий да е добър бодигард на хийлърите. Но от друга страна 90% от популацията ги играе тия двамата на бодишот, та и с тях се дерзае. Иначе Сомбра и Дуумфист са безобразни в момента, особено ако имаш отбор, който играе заедно. Пак говорим за по-голямата част от ранговете. Дива както обикновено е спяща лимонка, масово хората хранят с нея, но тия които са наясно с отбора си и куулдауните ѝ печелят игри.

а Ашлиту е мейн дейн уан, га излезе, стига да мога да я избера първи

иначе фрий дестини 2 до 18-ти тоя месец, би трябвало да е подарък за всеки, който има батълнет

User avatar
Matrim
Moderator
Posts: 5260
Joined: Mon Dec 22, 2003 10:58 pm
Location: Remedy Lane

Re: Overwatch

Post by Matrim » Sun Nov 04, 2018 1:59 pm

Claymore wrote:
Sun Nov 04, 2018 12:09 pm
Аз я купих миналия месец на Humble Monthly като беше на 12 долара, 20 или 40 евро в никакъв случай не бих дал, предвид колко съм куц на онлайн шутъри. За сега е умерено приятна времегубка, при все че май губя повече мачове от колкото печеля, и доре не само по моя вина. Викам TANK, некой идиот ми каже Go tank then, когато съм единственият хийл срещу отбор два танка, два хийла и демидж... За сега май имам най-много успех с Джънк, Райн, Дивна, Генджи, Лусио и Бригита (последното едва ли е изненада). МакКрий ме кефи и се мъча да го играя, ама липсата на мобилност и точен мерник си казва думата. Ще видя като си купя нова мишка дали ще окаже влияние. От снайперите стоя надалеч, освен Ана, когато имам тлъсти танкове които да хилвам без много прицел.

Ashe изглежда готина, но усещам че и с нея ще съквам, освен ако мерникът й не е като на Ханзо хитбоксът за хедшотове т.е. цялото тяло на врага -_-
Кажи си ника да поцъкаме заедно. Само, че имай предвид, че аз съм lowly silver защото мерникът ми е ужасен, колкото и да цикля тази игра. :P
Ridcully: "A few twenty-mile runs and the Dean'd be a different man."
Bursar: "Well, yes. He'd be dead."
Ridcully: "He'd be healthy."
Bursar: "Yes, but still dead."

User avatar
Claymore
Ascendent
Posts: 4955
Joined: Sat Sep 12, 2009 9:55 pm

Re: Overwatch

Post by Claymore » Sun Nov 04, 2018 2:16 pm

Bold of you both to assume че цъкам ранкд :mrgreen: Особено сега като съм в обучение за колцентър, вечер като се прибера искам просто да попуцам малко, quickplay си цъкам :) Иначе WaxwingSlain#2715 ми е батълтага, цъкам и Heroes of the Storm casual, ако има навити и за този симулатор за псуване на руснаци.
What's a goon to a goblin? What's a shooter to a shotta?
I can boom shakalaka your medulla oblongata

User avatar
Matrim
Moderator
Posts: 5260
Joined: Mon Dec 22, 2003 10:58 pm
Location: Remedy Lane

Re: Overwatch

Post by Matrim » Sun Nov 04, 2018 2:19 pm

То и аз цъкам предимно Quick Play, но чат-пат и комп, споко. :)
Ridcully: "A few twenty-mile runs and the Dean'd be a different man."
Bursar: "Well, yes. He'd be dead."
Ridcully: "He'd be healthy."
Bursar: "Yes, but still dead."

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Overwatch

Post by трубадур » Sun Nov 04, 2018 3:19 pm

колко хора я имат във форума, може да направим shadowdance 5 dps+бригита отбор

Who is online

Users browsing this forum: Bing [Bot] and 15 guests