Steam/GoG/Origin/Uplay/Battle.net/Gmg/HumbleBundle/BundleStars/GamersGate/retail - sucks/къде, защо и как...

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderators: Yan, Roamer, AlDim

coldie
Archmage

Re: Steam/GoG/Origin/Uplay/Battle.net/Gmg/HumbleBundle/BundleStars/GamersGate/retail - sucks/къде, защо и как...

Post by coldie » Fri Jan 20, 2017 10:13 pm

Аз само за Uplay мога да кажа - за хакери не знам, но според мен, това е единствената фирма от най-големите, които наистина не обръща внимание на играчите.
А Близард за тях няма какво много да се каже, докато си плащаш като поп, нямаш проблеми.
Аз си бях купил online WOW и играх известно малко време, но след това след като не поднових плащанията, ми изчезна всичко в акаунта.
I`m addicted to the truth, it`s a dangerous love affair.
94.34 Out of the limits.
When defenders follow Lionel Messi on FB, he move to Twitter, when they follow Leo in Twitter, he flow to Instagram.

трубадур
Ascendent

Re: Steam/GoG/Origin/Uplay/Battle.net/Gmg/HumbleBundle/BundleStars/GamersGate/retail - sucks/къде, защо и как...

Post by трубадур » Mon Oct 02, 2017 8:34 pm

GoG отново избушиха, върнаха мултиплейъра на Battlefront II (стар варс тва) и включва всички паляци, без значение откъде идват, т.е. стийм човечетата също виждат онлайн игрите.

Xellos
Moderator

Post by Xellos » Mon Nov 20, 2017 7:55 pm

Sweet! През 2017 вече имам комп на който да върви на махъ :mrgreen:

Titan Quest Anniversary Edition
http://store.steampowered.com/app/47515 ... y_Edition/
"Хотели, как лучше, а получилось, как всегда".

penzata
Archmage

Post by penzata » Mon Nov 20, 2017 10:10 pm

Кунгратюлейшънс. :yay:
Много е яко чувството, когато вече може да играеш нещо, което отдавна си искал, така както трябва. :mrgreen: А тайтън куеста кърти мивки. :metal:

ЕДИТ: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Има нов експенжън. :shock: :shock: :shock:
:panic: :panic: :panic: :panic: :panic: :panda: :panda: :panda: :panic: :panic: :panic: :drool: :drool: :drool:

Xellos
Moderator

Post by Xellos » Tue Nov 21, 2017 11:04 am

Има има :mrgreen: :yay:
"Хотели, как лучше, а получилось, как всегда".

penzata
Archmage

Post by penzata » Tue Dec 12, 2017 5:06 pm

Трубадура го пророкува навремето :thumbsup: , беклогът и в плейстейшъна, и в гогеца се препълниха. :oops:
Обаче, в GOG почна Винтер Сейл; не издържах и си купих дзвездичка. Падна ми се GUN. Не изглежда никак зле. Усещам, че ще има комарджийски истории с тия дзвезди. :lol:

п.п. а май-май, беклогът на гог ще набъбне още.

трубадур
Ascendent

Post by трубадур » Tue Dec 12, 2017 5:21 pm

Недей бе, в името на всичко свято и на дан браун амебите, не купувай луутбоксове под квато и да е форма. Тоя тип мистъри геймс са винаги ташак. Изчакай един ден ако трябва и опарените ще си кажат какво са получили в редит.

Да не говорим, че по-качествените игри в гога ся са по пеесе стотинки.

Иначе в ценовия лист на тия звезди единственото наистина ново премиум качество е Cuphead. Hellblade е извън него, както и всичко останало, дето не е на промоция. Другата голяма сделка би била Shovel Knight: Treasure Trove, тази игра просто не губи цена. И ако набараш за 3 долара си е абсолютната лудница. Как се вика, ако някоя от тия не ти се падне при първото въртене просто няма сми за допълнително.

други яки биха били:
вичъра
tyranny
edith finch
abslover
HOLLOW KNIGHT - щото е една от двете игри на годината, но пък е 10 долара (другата е новото дивинити, но то ще държи цена дълго време)
Pillars of Eternity още е мега скъпа, но един от едишъните влиза и той

И за съжаление Dragon's Dogma и Everspace не са намалени за момента и са си по 30 долара.

penzata
Archmage

Post by penzata » Tue Dec 12, 2017 5:36 pm

Баце, спокс, пробвах го само. Ако ще се почувстваш по-добре GUN-а е 8 и пидисе, тъй че не съм се приибал. :mrgreen:

Hellblade вече си го взех за четворката. Иначе Идит Финч си я взех като беше намалена с 30%.

А и Observer, Hob, A Hat in Time и Ruiner (па и Shadow Warrior 2-ката) също попадат при дзвездичките, тъй че са повече хубавите игри от изброените от теб.

трубадур
Ascendent

Post by трубадур » Tue Dec 12, 2017 5:45 pm

Observer не попада, а и тия игри определено са откъм куесчънъбъл страната щом опре до качество. Докато всичкото, дека изброих е 10/10, по-добро от секс, тотал върджин шийлд великолепие.

penzata
Archmage

Post by penzata » Tue Dec 12, 2017 5:50 pm

Точно пък Absolver е мега шитнярска.

A Hat in Time и Ruiner са мега зарибени, ненам кое им е кусчънъбъла. А и има бая по-старички, които си заслужават (закупуването, не луутбоксването).

трубадур
Ascendent

Post by трубадур » Tue Dec 12, 2017 5:57 pm

он не е играл геймка от половин век и ги раздава присъдите с лека ръкъ :mrgreen:

инак тия двете мое са зарибени, ма пак са средно ниво плява, единствено hob реално е класа

penzata
Archmage

Post by penzata » Tue Dec 12, 2017 6:37 pm

трубадур wrote:
Tue Dec 12, 2017 5:57 pm
он не е играл геймка от половин век и ги раздава присъдите с лека ръкъ :mrgreen:
:oops: :oops: :oops:

За Hob, съгласен. Изплъзна ми се, докато пишех, че A Hat in Time и Ruiner са суууууууупер зарибена класа. :bigtongue:

penzata
Archmage

Post by penzata » Fri Mar 30, 2018 12:21 pm

Кофти е на Йегърите да не им дадеш някой лев за чудесната Spec Ops: The Line, но яко някой не я е пробвал и иска да я види, в Хъмбъл Бъндъла е безплатна за около още един ден. Налазвайте. :mrgreen:

Lanelor
Farmer

Post by Lanelor » Mon Apr 02, 2018 4:31 pm

трубадур wrote:
Wed May 11, 2016 11:24 am
От друга страна - някой ползвал ли е ключове от сивата зона на търговия?
Купувал съм няколко игри от G2A на доста по-добри цени спрямо стийм/гог. Проблеми с ключовете нямах, но накакъв руснак, ако трейса е верен, ме завлече с 50 евро за CS скинове по малките часове на ноща, което занули печалбата :devil:

termit
Aes Sedai

Post by termit » Thu Apr 26, 2018 5:26 pm

ГоГ активно се опитват да се закопат. Вкараха профили, където публично можеш да мандахерцаш лична информация, да следиш другарчетата и да получаваш редовен спам какво мажат по форумите. Настройките по подразбиране за това кой до какво има достъп са... интересни. Във форума се вихри лайняна буря, както можеше да се очаква.

В смисъл, би трябвало народеца от ГоГ да си познава целевата аудитория - все пак голяма част от потребителите там активно отбягват Стийм. Все повече и повече единственото им смислено нещо остава липсата на ДРМ в игрите. Особено яко е, че го пускат публично малко след скандала с фейсбук и един месец преди GDPR да влезе в сила :facepalm:

Поне все още имат някакво чувство за хумор...
Spoiler: show
Image
Elves dig rocket launchers.