The Witcher 3: Wild Hunt

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

User avatar
Matrim
Moderator
Posts: 5259
Joined: Mon Dec 22, 2003 10:58 pm
Location: Remedy Lane

Re: The Witcher 3: Wild Hunt

Post by Matrim » Thu Jan 02, 2020 2:37 pm

Преигравам си Blood and Wine. Paperchase, куестът, в който се бориш с банковата бюрокрация е гениален и подозирам, че е вдъхновен от класиката "12-те подвига на Астерикс".
Ridcully: "A few twenty-mile runs and the Dean'd be a different man."
Bursar: "Well, yes. He'd be dead."
Ridcully: "He'd be healthy."
Bursar: "Yes, but still dead."

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: The Witcher 3: Wild Hunt

Post by трубадур » Thu Jan 02, 2020 3:12 pm

Я па съм некви си близо 80 часа още и не мога да почна ни един ескапнжън :dunno:
На нг+ съм и не знам кво приказват чилаците, предполагам е за финалното множен, ще ти се види тесен светът, ако опиташ да се възползваш и от двете мацки, но преди това човек спокойно може да тресне йенифер, да й бие шута и да гнесне след това Трис и повече да се не занимава с жени (така или иначе Кийра е истинският избор :mrgreen: ). И за пореден път заебах тъпия куест на оня дебелия за сейфа му, нема да си намери парите тоя човек чрез мене и тва си е.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Re: The Witcher 3: Wild Hunt

Post by Amelia » Thu Jan 09, 2020 10:43 am

Кой е тоя куест за сейф? Не го помня. Фани се с Йенефер и стига си се правил на интересен. Кийра Мец си намери друг мъж по-нататък, и честно казано, аз нямам оплаквания от това как се развиха нещата с нея. :mrgreen:
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: The Witcher 3: Wild Hunt

Post by Xellos » Thu Jan 09, 2020 10:55 am

Предполагам има предвид Vault-a на Дийкстра дет почва под банята?
Аз на второ преиграване обикалям де що има ? по картата и села и паланки ей така време да минава. :mrgreen:
Роуч верно е мноо зле съмона и ездата с патфайндинг, особено след като си джиткал асасините последните и си яхал на автопилот там камилата ме дразни. Тоя път ще гледам да видя сметката на Радовид поне. Иначе не пропускам свалка, ся квото стане в Новиград си остава в Новиград. :mrgreen: Кийра си беше добре за като 1 плоуинг, както и с онази принцеса из облаците след замъка на великана в книгата с приказки дето се мотаха в експанжъна винарския. :hihi:
:ninja:

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: The Witcher 3: Wild Hunt

Post by трубадур » Thu Jan 09, 2020 11:16 am

Именно за доя дебелия става дума, забравих му името на Дийкстра, нищо че един от топ пичовете. Иначе кселос играе играта правилно. Ако игра ти дава възможност да си ходещ учебник по средновековни венерически болести плюеш в лицето на дивелъпърите, ако не се възползваш. Моята касандра например у асасинс крийд изеба де що имаше възможност направо не знам как не й падна минджата.

Иначе аз имам едно въртене с йенефер просто да видя за кво става дума, а и самата джитка те кара да се залюбиш с нея, въпреки на Трис паданията на мост, които с оглед на всичко и особено втората игра са бая крийпи. Ма човек прави кви ли не глупости в името на убава мацка, пък и поне е добродушна патка, та лесно се преодолява малкия проблем с безобразна манипулация от нейна страна спрямо човек с амнезия. :mrgreen:

Инак почнах блъд енд уайна експанжъна, щото за трети път да гледам на вичъру историята малко нанагорно ще ми доде. Ама толкова съм пресисал явно, че не обърнах внимание дали моделът на мацката, дето се млатиш в избата има бенка на задника, т.е. дали не са се постарали с ново тяло, ама едва ли. Бтв, диалогът в тая простотия е толкова добър и войс актингът е на такова високо ниво, щом жена ми от рандъм кът сцена се закова и следеше внимателно какво става, нищо че реално лицевите анимции и движенията на хората, докато говорят не са мръднали много-много и още е статичност до безобразие.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: The Witcher 3: Wild Hunt

Post by Xellos » Thu Jan 09, 2020 11:32 am

Мда, играта си е за момченца все пак :D
От двата експанжъна Кръв и Вино ме кефи малко повече. Честно казано ако не бях прочел нямаше да разбера по слух само, че Ана Хенриета я озвучава актрисата в ролята на Tissaia в сериала. :yay: Иначе и простотиите на сватбата в Сърцето от камък с позесъшна от Владимир и ушичките бях безценни. А и на краят на орането в лодката на сватбата съм се смял с глас.

Неам нервите да играя Гуент и всички куести покрай това фейлват мизерно. :oops:
Spoiler: show
tumblr_ppygbshXYe1vhmmydo1_1280.jpg
tumblr_ppygbshXYe1vhmmydo1_1280.jpg (247.73 KiB) Viewed 4991 times
:ninja:

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: The Witcher 3: Wild Hunt

Post by трубадур » Thu Jan 09, 2020 11:38 am

Има мод за гвент, дека веднага може да излезеш от играта и да спечелиш, ако не ти се занимава с най-хубавата част от вичър 3. Мизерия е докат събереш дек, и донякъде съм радостен, че има само един NG+, той човек може да си цъка ng-та колкото пъти иска, но трудността не стаква, като например в дарк соулс (ама секи път, ако искаш NG+ целият дек прогрес отива на кино). Но, голямото НО, след като си набараш оп дек тва ми стана основното цъкало във вичъра. Може да съм у най-засукания квест или квото и да било, ама ако чиляка/чилячката срещу мен има опция за белот всичко друго отива на заден план.

User avatar
Matrim
Moderator
Posts: 5259
Joined: Mon Dec 22, 2003 10:58 pm
Location: Remedy Lane

Re: The Witcher 3: Wild Hunt

Post by Matrim » Thu Jan 09, 2020 3:41 pm

Абе ако имаш ОП тесте играта става скучничка, противниците нямат особено добър AI. И не ми казвай, че за сефте играеш експанжъните, това би било престъпление срещу човечеството. :)
Ridcully: "A few twenty-mile runs and the Dean'd be a different man."
Bursar: "Well, yes. He'd be dead."
Ridcully: "He'd be healthy."
Bursar: "Yes, but still dead."

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: The Witcher 3: Wild Hunt

Post by трубадур » Thu Jan 09, 2020 3:45 pm

Казах го и по-миналата страница. Оня денка почнах блъд и виното и прецапах некви часове. Ся съм до некъв обор (май) след оня куест да дириме некви глупости из полянките на двореца (и в езерото). И ся мега якият вампир сипа познание за дружката си и това е диалогът, който хвана жената и се залепи зад мен от интерес.

Инак да на гвент изкуственият, особено след часовете, дето му налях, експлоатацията на компютъра е доста солена, щото вече знам и с ква карта и стратегия ще опитат да ме контрят.

User avatar
Matrim
Moderator
Posts: 5259
Joined: Mon Dec 22, 2003 10:58 pm
Location: Remedy Lane

Re: The Witcher 3: Wild Hunt

Post by Matrim » Thu Jan 09, 2020 3:57 pm

Каза го, но реших, че не съм разбрал правилно, защото каза и, че играеш NG+.
Ridcully: "A few twenty-mile runs and the Dean'd be a different man."
Bursar: "Well, yes. He'd be dead."
Ridcully: "He'd be healthy."
Bursar: "Yes, but still dead."

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: The Witcher 3: Wild Hunt

Post by трубадур » Thu Jan 09, 2020 4:19 pm

NG++ съм щото съм язе, демек калъф и половина. Надявах се да скейлва като на други игри, ама те - кенеф. То и пичовете от сиди са си го казали.
"You can play NG+ once. If you want to play it again, you need to start a fresh NG+ playthrough." - Marcin Momot, CD Projekt Red

Но пак е нещо, където нексъс идва и ми спасява положението, добре че съм на куфар и модове колко щеш. Специално NG++ ти трябва още един за нива над 100, от друга страна е пустиняк да тръгне особено на мега модната свинщина, щото се бие с други модове, ама ако елдер скролс игрите учат на нещо е, че реалната игра е събирането на модове, тестване и минаване на метъра без цялото нещо да се сгромоляса до син екран на смъртта. Самата игра е само инструмент :mrgreen:

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: The Witcher 3: Wild Hunt

Post by Xellos » Thu Jan 09, 2020 5:09 pm

Мех, картите не ме блазнят, скип за ся. А, то с модовете е лесно да се прекали, аз на фолаут4 му счупих сичко възможно, скайрима си е мод хевън и той, ама за уичера е някак светотатство.
:ninja:

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: The Witcher 3: Wild Hunt

Post by трубадур » Thu Jan 09, 2020 5:20 pm

Xellos wrote:
Thu Jan 09, 2020 5:09 pm
Мех, картите не ме блазнят, скип за ся. А, то с модовете е лесно да се прекали, аз на фолаут4 му счупих сичко възможно, скайрима си е мод хевън и той, ама за уичера е някак светотатство.
На същото мнение бех докат не открих комбат модовете. Точно като фолаут ню вегас е за комбойски престрелки дето са дълги каде 2 секунди, зависи кой застреля кого в глават (вкл. и мене), тва моднато като хората ми дава един от най-добрите хак енд слашове, поне до появата на петия Devil may cry. Което ептем нема общо с първоначалната идея на вичъру, ама съм монстър хънтър да го таковам. Иначе по диалози, лица, обстановка и ала бала там наистина се не пипа. Тва са сакралните елементи в тая поредица.

Въпреки че днеска излезе мод с доста прилично мязащ Хенри Кавил за гералту. :spite:

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: The Witcher 3: Wild Hunt

Post by Xellos » Thu Jan 09, 2020 10:27 pm

Битките са ми ок вече като си дигнах майнд контрола и въртележката от мечове и огънчето. Единственото дето ме дразни у тая игра неимоверно е, че трябва да стигна през кал и храсти до некой шибан колец за да работи фаст травела дори да е вече открит въпросният.
Говорейки си за модване на главата на Гералт, чак ся се забих у некъф бръснар да видя какви прически предлагат освен рязане на крака. Взимам си всички думи против перуките в сериала назад просто и се благодаря на рандъм божество, че са позапазили оригинала.
Брадата по-бива, ма след пробите с прическите ненам как ще заспя нощес. :mrgreen: :shock:
:ninja:

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Re: The Witcher 3: Wild Hunt

Post by Amelia » Thu Jan 09, 2020 11:07 pm

трубадур wrote:
Thu Jan 09, 2020 5:20 pm
Въпреки че днеска излезе мод с доста прилично мязащ Хенри Кавил за гералту. :spite:
То тоя мод го има от няколко дена вече. Александър се лигавеше с него, ама не изглеждаше много добре под повечето ъгли. И някъв мод за по-реалистични и близки до книгата лица, в които Гералт си прилича на мъртвец, както си требе, беше излязъл и честно, бих цъкала играта с него. Някакъв нов мод за текстури също е излязъл, дето изглеждаше доста сносен.

Иначе, ние опрашихме всяка една женска, която позволяваше опрашване в тая вселена. Не спряхме да ебем, просто. :lol:
Даже сме тръгвали от различни сейвове, за да можем да изчукаме и Трис, и Йенефер без последствия. Най-любимо ми беше като набихме една кака в Скелиге, дето беше дала обет да си даде девствеността на този, който я набие. Секс сцената със сестричката в Блъд енд уайн също беше готина.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests