Deus Ex: Mankind Divided

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20294
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: Deus Ex: Mankind Divided

Post by Xellos » Sun Sep 11, 2016 10:11 am

Ще го видя като стигна в играта до там ;р
:ninja:

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Re: Deus Ex: Mankind Divided

Post by Amelia » Sun Sep 11, 2016 10:18 am

Ние го изтървахме в играта - easter egg, който се случва, когато Адам се прибере в къщи за един от сайд мишъните си. Виж го, не спойли абсолютно нищо.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20294
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: Deus Ex: Mankind Divided

Post by Xellos » Sun Sep 11, 2016 2:06 pm

Хаха, да много ме кефеше Малик. :heart: То аз обичам да си преигравам революшъна въпреки малкото куести, ама старите вече не мож ме накара.

Препоръчайте некое видео в рамките на 300-400 кинта?

те тва ми е скромното дънце с вградената за сега с i5 :)
има неква простотия за AMD crossfire квото и да е това :shock:
http://www.gigabyte.com/products/produc ... id=5491#ov
:ninja:

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Deus Ex: Mankind Divided

Post by трубадур » Sun Sep 11, 2016 2:37 pm

AMD crossfire им е SLi на амд-та. Т.е. да си нагърмиш няколко видео картички едновременно. За тия пари може би GTX 960 или radeon r9 380. Тъпото на амд картите е че са мощни, сравнително евтини и лапат ток се едно им плащат мама им. И аз съм с амд. Само че вързах на времето много яка промоция за r9 290.

Амелия, аз си цъкам дюсовете ама още не мога да додрапам до финала, на която и да е от тях. :mrgreen:

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Re: Deus Ex: Mankind Divided

Post by Amelia » Sun Sep 11, 2016 11:47 pm

Колекцийка с други easter eggs от Менкайнда:
https://www.youtube.com/watch?v=g94xcrLOFmU

трубадур, не знам как успяваш да играеш по тоя начин. Аз бинджвам всичко - захвана ли едно нещо, било то аниме, игра, книга, не го пускам, докато не приключа всичко, което намеря по темата. Иначе забравям в следващите 12 минути за кво иде реч и трябва да почвам отначало. Просто мозъкът ми е така устроен. Та всеки път се удивявам на хора, които могат да гледат/четат/играят 60 неща едновременно и да не губят нишката на това, дето се случва в тях. Примерно в случая, как успяваш да играеш ен на брой игри паралелно в продължение на години? Помниш ли изобщо кво се случва в тях? С ММО-та сигурно би се получило, но с игри, за които историята е централна? Не се заяждам, просто ми е интересно по колко различни начини работят мозъците на различните хора.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Deus Ex: Mankind Divided

Post by трубадур » Mon Sep 12, 2016 8:36 am

Мисля че в темата за джотаро го обсъдихме това. Просто не мога да отделям времето. И тряя ме удари музата. Както се случи с дарк соулс 1 и 3. Аз затва всеки дюс го почвам наново. Тия начални мисии съм ги минавал сигурно повече пъти от разработчиците :twisted:
Въобще игра, дето разчита на история си я цапам от-до. Но трябва да ми е много до нея, че да ѝ се отдам напълно. Но тази година най-после открих за себе си удоволствието от мултиплейър. Винаги съм бил сингъл онли чичак и ся наваксвам пропуснати ползи едва ли не :mrgreen:

А отделно - имам заглавия, дето си ги кретам по час на месец. Наш ли къф див напредък имам с Биошок 2 (който за мен е и единственият биошок, дето си струва) и пак си ми е имба кефът. И се оказва, че помня. Повечето игри имат история в гъза, проблемът е, че не помня контролите. Та първия ми един час, като се връщам към старо заглавие е зобане в менюто с движенията, че нищо не помня.

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Re: Deus Ex: Mankind Divided

Post by AlDim » Mon Sep 12, 2016 9:16 am

трубадур wrote:За тия пари може би GTX 960 или radeon r9 380. Тъпото на амд картите е че са мощни, сравнително евтини и лапат ток се едно им плащат мама им. И аз съм с амд. Само че вързах на времето много яка промоция за r9 290.
Съгласен съм за видео картите. 960 и 380 са долу-горе на едно ниво откъм фреймрейт, но nVidia принципно се поддържат по-добре от повече игри и GeForce Experience е мега добър за оптимизиране на различните заглавия и сваляне на драйвери.

User avatar
mitkohr
E'lir
Posts: 195
Joined: Tue Jan 20, 2004 1:36 pm

Re: Deus Ex: Mankind Divided

Post by mitkohr » Fri Sep 16, 2016 1:29 pm

AlDim wrote:
трубадур wrote:За тия пари може би GTX 960 или radeon r9 380. Тъпото на амд картите е че са мощни, сравнително евтини и лапат ток се едно им плащат мама им. И аз съм с амд. Само че вързах на времето много яка промоция за r9 290.
Съгласен съм за видео картите. 960 и 380 са долу-горе на едно ниво откъм фреймрейт, но nVidia принципно се поддържат по-добре от повече игри и GeForce Experience е мега добър за оптимизиране на различните заглавия и сваляне на драйвери.
Като Нвидия фен трябва със съжаление да призная, че за точно тази игра АМд е по-добрия избор. :(
Смятам, че на старото поколение и от двете компании вече му мина времето, затова еземи си от новите им предложения - малко по-скъпи са, но получаваш по-дълго поддръжка, особенно при Нвидия.
В момента например RX 470 4GB е доста добър избор за малко по-голям бюджет. Все пак и с нея не може да се играе комфортно на ултра.
Еквивалента от стран на Нвидия е Palit GTX1060 Dual 3GB, която ако се абстрахираме от DX:MD, аз като Нвидия фен препоръчвам.:)

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Re: Deus Ex: Mankind Divided

Post by The Dragon » Thu Sep 22, 2016 1:03 pm

От сегашнят проект ще ми останат за мен няколко 1080 и едно две fury x - щее кажа като се прибера в софия как се държи на различните карти. За жалост май няма да успея да докопам до radeon pro duo.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Re: Deus Ex: Mankind Divided

Post by RRSunknown » Thu Sep 22, 2016 6:25 pm

но получаваш по-дълго поддръжка, особенно при Нвидия.
Не знам откъде черпиш тези данни но фактите показват точно обратното - В началото много игри са отлично напаснати към NVidia драйверите, след месец-два AMD ги настигат, а след година-две са много по-напред.

NVidia умишлено на драйверно ниво спъват старите си карти, без те да са технологично остарели. Помните ли, че 400-ната серия уж нямаше поддръжка на DX11 в началото? Това бе голяма лъжа, все пак по-късно бяха пуснати нормални драйвери. При NVidia кой знае какъв напредък в архитектурата липсва, понякога даже има обратното на развитие. Но чрез драйверна поддръжка компанията фаворитизира новите си видеокарти спрямо старите. Което проличава, когато сравните прогреса в годините на видеокарта от NVidia с неин пряк конкурент от AMD.

GeForce GTX 770 спрямо GTX 960 е много по-добра видеокарта с 50% повече Cuda ядра и 256-битова шина вместо 128-битова. Въпреки това GTX 960 в наши дни се представя по-добре от GTX 770. GTX 770 бе пряк конкурент на R9 280X, която пък е ребрандирана HD 7970. В момента дори старата HD 7970 е по-добра за игри от GTX 960 и много по-добра от някогашният си силен опонент GTX 770. Справедливо ли е това?


Друг пример е древната Radeon HD 7770 от времето на равностойната ѝ GeForce GTX 550 Ti. GTX 550 Ti в момента е антика, с която не може да подкарате по никакъв начин която и да е игра на нивото на HD 7770.


Radeon HD 7770 например се справя прилично с Witcher 3, нещо на което бившият ѝ конкурент GTX 550Ti не може. Не и с тази поддръжка.

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Re: Deus Ex: Mankind Divided

Post by AlDim » Sat Sep 24, 2016 1:07 am

Аз съм имал няколко ATI/AMD карти и само веднъж останах впечатлен преди повече от 10 години (https://en.wikipedia.org/wiki/ATi_Radeon_R300_Series). Оттогава насам драверите винаги са ми били проблем и някакво стабилно покачване на производителността не съм виждал (имах по едно време 4830, което беше ебати мъката). Последните 3 карти карам с nVidia (460, 660, 970) и всичките ми свършиха страхотна работа, докато мои познати често се мъчат с AMD-тата при нови заглавия. Ясно ми е, е AMD най-накрая се усетиха, че пазарния им дял се смалява сериозно и запретнаха повече ръкави последно време, но GTX 970 е желязна карта и съм повече от доволен, че я избрах. Дори в случая на Mankind Divided си цъкам спокойно с повечето сетинги на макс с 40-60 кадъра. Като цяло смятам, че от https://en.wikipedia.org/wiki/GeForce_8_series насам nVidia обикновено са по-добрия избор.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Re: Deus Ex: Mankind Divided

Post by RRSunknown » Sat Sep 24, 2016 7:58 am

Винаги са ако ги сменяш редовно преди да почнат да ги спъват софтуерно.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20294
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: Deus Ex: Mankind Divided

Post by Xellos » Sat Sep 24, 2016 11:16 am

Е аз питах за нещо дето не е чак 650 кинта се пак и няма да иска още 1 захранване, че с 500 сега съм, маниаци ;).
То играта, че ще чака бая още месеци ясно :(. Не че ми се свидят 100-тина кинта точно за нея, ама кое по-напред да го... :cry: Ма нека поддържа заформящия се спорец темата жива, после ще се отдели ако се натрупа повече материал кое е по-доброто с това привидно разнообразие на модели. :unsure: паре да има, пък гпу еквивалента на курви и бело после лесно :)
:ninja:

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Re: Deus Ex: Mankind Divided

Post by Amelia » Sun Sep 25, 2016 9:30 am

ОМГ ДИАЛОГА МЕЖДУ АДАМ И ПРИЧАРД ОТ ДЛС-ТО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
https://www.youtube.com/watch?v=DmpYXFPJyLk

Тая игра цялата е някъв сбъднат мокър сън, заклевам се! :oops:

А на нас ни гръмна захранването на компа точно докато инсталирахме ДЛСто и сега, УЖАС, ще се наложи да изкараме една вечер комуникирайки си. :cry:
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20294
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: Deus Ex: Mankind Divided

Post by Xellos » Sun Sep 25, 2016 10:41 am

Даам диалозите межу тия двамцата са уникални винаги :heart:. Nucl3arsnake for the win



Хахаха, що бе ще откриеш като поговорите на живо, че алдим не е лош човек бе :mrgreen:
:ninja:

Who is online

Users browsing this forum: Majestic-12 [Bot] and 27 guests