Pillars of eternity

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

User avatar
armageddon
Forsaken
Posts: 2936
Joined: Tue Jan 13, 2004 10:24 am

Re: Pillars of eternity

Post by armageddon » Mon Nov 09, 2015 1:28 pm

Мрънкането беше не как 12 нива са малко, а как се вдигат по-средата на играта и цялата 2ра половина нищо. Ама това май беше едно от първите неща, които барнаха, след като оправиха най-очевадните бъгове.

Експанжъна още е излязла само първата част ....

User avatar
armageddon
Forsaken
Posts: 2936
Joined: Tue Jan 13, 2004 10:24 am

Re: Pillars of eternity

Post by armageddon » Fri Nov 27, 2015 9:12 am

Някой ако иска ключ за експанжън паса в гог, да ми пише на лично. Че нещо се оказах с 2 бройки повече, отколкото ми трябваха.

User avatar
Matrim
Moderator
Posts: 5259
Joined: Mon Dec 22, 2003 10:58 pm
Location: Remedy Lane

Re: Pillars of eternity

Post by Matrim » Sun May 27, 2018 9:21 pm

Някой играе ли двойката? Аз доста се зарибих. Да, битките са прекалено лесни (ако знаех, че ще е така, щях да се пусна на последното ниво на трудност, по средата на играта не може да го пуснеш), но диалозите, интригите и персонажите са на познатото високо ниво. Разправят, че главният сюжет бил тъпичък, особено финала, но да видим. На мен лично са ми по-интересни политическите борби за надмощие между фракциите. Управлението на кораба иска малко повече микромениджмънт отколкото трябва, а и да хабиш пари за много оръдия и ъпгрейди е безсмислено докато битките са толкова лесни - абордаж и ги газиш. Но е яко как съекипниците, които в момента не са в групата помагат в морските битки, не като прословутата мисия от Mass Effect 2, в която всички squadmates се запиляха някъде и трябваше Joker да спасява положението. :P Едер продължава да кърти мивки по забавност, особено след като осъзнах, че го озвучава актьора на Макрий от Overwatch, а новата героиня Мая също има купища смешни лафчета.

Това ми напомня, че така и не изиграх White March. Май ще трябва да поправя тази грешка... ако бъгът с огромните времена на зареждане престане да ме мъчи. Като стана дума и в двойката пъплят много буболечки - вчера ме изхвърли поне десет пъти, днес нито веднъж, много странна работа.
Ridcully: "A few twenty-mile runs and the Dean'd be a different man."
Bursar: "Well, yes. He'd be dead."
Ridcully: "He'd be healthy."
Bursar: "Yes, but still dead."

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests