Guild Wars 2

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

User avatar
Ghibli
Elder God
Posts: 5761
Joined: Sat Dec 20, 2003 11:36 am
Location: not really here

Post by Ghibli » Wed Mar 11, 2015 4:56 pm

А, забравих да спомена, че предпочитам да играя сама или с хора, които познавам лично (и съм се забила в ММО, да) :mrgreen:

По тази причина не съм влизала в нито един дънджън все още, въпреки че са ми достъпни по принцип.

Другият момент е, че за мен има и някакъв ролеви елемент в цялата работа - пренасяне в друг свят, потопяване в атмосферата и т.н., поради което не ми харесва перспективата да вляза на непознато място (дънджъните) и да не мога да разгледам като хората и да се помотая колкото и където искам, защото групата ще бърза напред да гони резултати и никой няма да иска да ме чака. А пък на мен още от единицата ми е останал навик, че тряба да мина навсякъде :neutral:
PICARD: Now, are we progressing, Mister La Forge?
LAFORGE: About like you'd expect, sir.
PICARD: Splendid. Splendid. Carry on.

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Wed Mar 11, 2015 5:04 pm

:P Моите пет стотинки са на този етап да си изринеш зоните в Orr (full completion) за ковчежетата наградка накрая и да видиш сайта, за който Ники говори с таймерите на ивентите и да пробваш няколко (те са буквално Boss spawns --> a bunch of people hits it for about 10 minutes or less (you may or may not lag like mad) --> Boss dies --> Loot, move onto next event). Хубавото на ивентите е, че са бързи, че са на таймер и знаеш кога кой бос ще споунне и къде, веднъж на ден взимаш голямо ковчеже от всеки един от тях, което съдържа хубавини и ги правиш с голяма група хора, с които няма нужда да сте в парти. Т.е. пристигаш, не говориш с никого, удряш боса малко и накрая Loot.

Едит: Ако се организираме за дънджън в един момент ще можеш да си разглеждаш колкото искаш, дори може в по-нисък левъл дънджън, за да дойде и Ян. Но наистина мисля, че най-добре ще ти дойде да разкриеш Ор сега; имай предвид, че са много зли :D зони за разхождане.
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
Ghibli
Elder God
Posts: 5761
Joined: Sat Dec 20, 2003 11:36 am
Location: not really here

Post by Ghibli » Wed Mar 11, 2015 5:10 pm

Хехе, още помня как с Ян като бяхме още съвсем ниско ниво и си обикаляхме из началната зона Queensdale, по-точно - вървяхме си из блатото, се натъкнахме на бегемота и умряхме преди да разберем какво ни се е случило. Ех, мили спомени :)
PICARD: Now, are we progressing, Mister La Forge?
LAFORGE: About like you'd expect, sir.
PICARD: Splendid. Splendid. Carry on.

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Wed Mar 11, 2015 5:34 pm

О, sorry за спама, но се сещам нещо, което може да е полезно, но не зная дали има актуален сайт с таймери за това. Едно време в сайта с таймерите имаше статистика на кой realm кои temples in Orr на боговете са отключени (т.е. ивентът е приключил и само вендорът е там и продава гиър с карма). Т.е. можеше човек да провери в сайта кой вендор му трябва и вместо да чака да се събере група за въпросния event на неговия realm просто да гостува на чужд и директно да ходи да си пазарува от вендора. Така че и това го има като вариант с гостуването на чужд realm за тези вендори (те се отключват след event-ите в Ор по принцип и продават известно време след това преди да изчезнат отново).

Едит: Това май не е актуално вече, защото нали сега има мегасървър бла бла бла... демек винаги има хора уж :D. Нинам, трябва да проуча, но беше доста яко само да се изтресеш за гиър :D.
Last edited by Elayne on Wed Mar 11, 2015 5:38 pm, edited 1 time in total.
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Wed Mar 11, 2015 5:35 pm

http://guildwarstemple.com/dragontimer/ ... langKey=en

Карма ис а бич. Като цяло не са много полезни нещата дето може да се купят докато катериш скоростно лвл определено, то и падат тон поушънки за карма та не е беда. А и стават само за изтриване после, дори не се продават малко от малко.

Ще поразцъкам да видя сторитата личните на различните герои най малкото, макар че нямам с кой да доутрепам Зайтан за сега. Енд гейм куестите и дънджъните са ми твърде много работа вече.

Мен поне само хипер малката банка дето сички я шерват ми лази по нервите с това разширяване само с $. Купил си си шибаната игра не е като да си фрии ептен. иначе 15 слота торби са ми ок като тъпча материалите в банката на всяка оборка, което също е досадно на ръка да правиш всеки път.

Инжинера най си ме кефи, с огнехвъргачка и турети за сега. Може и да дигна 2-ри герой месмер за фъна и с него да мъча скапаните садистични висти и тн... не ми е представата за фън да целя някакъв мизерен пиксел в текстурите за да се катеря някъде залудо.


А, и цените за телепорт са скандални! :mrgreen:
:ninja:

User avatar
Ghibli
Elder God
Posts: 5761
Joined: Sat Dec 20, 2003 11:36 am
Location: not really here

Post by Ghibli » Wed Mar 11, 2015 5:58 pm

Хм, на мен вистите и скачането рядко са ми проблем, когато не се гони време. Празничните пъзели, те вече са садизъм.

Два от героите ми са създадени само с цел да държа неща в тях и съм ги паркирала до crafting station-a, така съм решила засега проблема с мястото, но е много досадно наистина.

Edit: Координатите ми в играта:
Ghibli Silversword.8037
Home world: Gandara
PICARD: Now, are we progressing, Mister La Forge?
LAFORGE: About like you'd expect, sir.
PICARD: Splendid. Splendid. Carry on.

User avatar
Delegat
Aes Sedai
Posts: 1582
Joined: Mon Dec 25, 2006 7:53 pm

Post by Delegat » Thu Mar 12, 2015 9:57 am

Добре де, ако искате може да се съберем тоя петък/събота и да направим няколко ръна на Citadel of Flame (CoF), входа за него се намира във североизточният край на зоната Fireheart Rise.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Thu Mar 12, 2015 2:38 pm

При мене проблема е технически с видеото, нещо гърми на рандъм моменти та не знам колко ще джиткам особено пък босфайт в парти да съм дц. Ама може да видим неква организация. И аз сам не мога да мина последния от зелените куести вс Zhaitan май.
:ninja:

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Thu Mar 12, 2015 3:25 pm

Може би в петък, в събота няма да мога >.>, в CoF не съм била от много време и май съм била само веднъж и то на нормал. Ще се мре.
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
Delegat
Aes Sedai
Posts: 1582
Joined: Mon Dec 25, 2006 7:53 pm

Post by Delegat » Thu Mar 12, 2015 3:32 pm

Споко, аз с моя могъщ гардиън ще ви спасявам :lol: Иначе какво ще кажете за петък 8-8.30 часа? :)

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Fri Mar 13, 2015 8:38 pm

Ще пропусна днес аз.
:ninja:

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Sun Mar 15, 2015 1:12 pm

В моя защита ще кажа, че исках да дойда, но нещо се поразболях и в петък легнах в 18ч и станах в 10:30ч в събота >.<, sorry ако си чакал, Ице. :roll:
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
Delegat
Aes Sedai
Posts: 1582
Joined: Mon Dec 25, 2006 7:53 pm

Post by Delegat » Mon Mar 16, 2015 9:08 am

На мен пък ми изкочиха непредвидени гости в петък, а в събота и неделя бях извън града :lol: Нищо де, може другия петък/събота да организираме нещо :D

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Tue May 12, 2015 11:15 pm

Ня заебах я за са игрицата аз.

Хехе как админите се разправят с чиитър ;)

https://www.youtube.com/watch?v=bqfUi9DzBuo
:ninja:

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests