Guild Wars 2

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

User avatar
Mindcrime
Arcanist
Posts: 827
Joined: Sat Mar 29, 2008 5:31 pm
Location: Shadow Earth

Post by Mindcrime » Sun Jan 25, 2015 4:09 pm

Аз съм си пазарувал от там, читави са.

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Mon Jan 26, 2015 2:32 pm

Момци, играта е супер! Аз гоним 20 левел и левелинга е so very smooth. Няма чара на GW1, но определено е арна игра!

User avatar
Delegat
Aes Sedai
Posts: 1583
Joined: Mon Dec 25, 2006 7:53 pm

Post by Delegat » Mon Jan 26, 2015 3:26 pm

Ако си на Seafarer's Rest иди в http://bulgarians.enjin.com/home и подай заявление, после ще те поканят в гилдията.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20291
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Mon Jan 26, 2015 5:07 pm

Доста красивооо, напрасках 4 героя да разгледам по малко и да избера мейн. май пак ще е Еле като в 1цата. Само да ми се отключи тия дни мейла в играта, че насипах предметите в герой дето може и да не е мейн ест... Ама за момента ще я поразгледам няколко дни без гилдия на спокойствие, че е ОГРОМНА и после ще го мисля. Тамън има тва 15$ издание некви дребни бонуси за гилд :D.

Амикае, имаш една голяма бира от мен почерпка по случая за тая оферта дето сподели :mrgreen: :beer:
:ninja:

User avatar
Delegat
Aes Sedai
Posts: 1583
Joined: Mon Dec 25, 2006 7:53 pm

Post by Delegat » Mon Jan 26, 2015 5:22 pm

Добавете ме към френд листата си - Delegat.8790 и може да измислим нещо тия дни, имам два героя на около 30ти левъл. Ако не сте една и съща раса, можете да се съберете единствено, като отидете в столиците на расите си и от там телепорта към Lion's arch. Там вече има телепорти към всички други столици. Или пък отивате в зоната на север от ЛА - Gendarran fields, която е за герои над 20то ниво.
И ако може някой мод да сплитне темата и да направи нова за GW2 :)

User avatar
Yan
Site Admin
Posts: 6918
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:01 am
Location: Who cares...
Contact:

Post by Yan » Mon Jan 26, 2015 5:33 pm

Аре честита ви тема. Довечера ще си дам и аз контактите, че не ги помня (което показва колко активно съм играл последната година). С Гибли я позарязахме играта.

Иначе съм 50 и някой левел елементалист. Тя е 80-ти рейнджър :)
Правилата на бордгейминга:
1. Всички други неща, включително храна, дрехи, застраховка за колата и пари за обяд, представляват непредвидени разходи по отношение на това, което ви е необходимо за игрите.
2. Никога не пресмятайте общата стойност на това, което сте купили.
3. Ако искате нещо, значи ви е нужно.
4. Ако ви е нужно, значи трябва да го купите.

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Mon Jan 26, 2015 6:19 pm

Ephie.4619

Не съм играла от доста време, а и скоро едва ли ще мога да играя много, но имам две 80-тки и играта е страхотна. На макс левъл ако си с приятели е адски забавно :).

Cheers! :D
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Mon Jan 26, 2015 6:53 pm

Баси аз играх една седмица и нямам 20 левъл - явно не ги разбирам тоя вид игри, не са за мене :shock: Плюс това ми е много трудна постоянно ме убиват а съм на максималния левъл за зоната или за мейн стори дънжъна си.


Казвайте си имената в играта за да ви добавя.

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Mon Jan 26, 2015 7:49 pm

Leveling-ът отнема доста време и това е за добро. Няма за къде да бързаш.

За това, че умираш - провери дали можеш да си craft-неш някоя дрешка/оръжие; провери дали би имал повече survivability с друго оръжие или комбо от оръжия (можеш да ползваш 2 сета от оръжия в combat и да ги сменяш in combat). С дружка винаги е по-лесно, някои мисии наистина са трудни. But I kind of like that ^^.

Никовете в играта не са ти важни, а тези именца с точката и цифрите, които сме линкнали, малко като в Battle.net.
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Mon Jan 26, 2015 8:18 pm

RRSunknown.9706 съм аз - добавете ме защото никой друг не си е дал неговия ник от "новите" играчи :) , делегата го имам в листата от преди.

Иначе де да знам - играя с пушката, с пистолет е още по- зле, единични ги бия като обикалям около тях но ако са в група ме сгъват за секунди - ако съм с други играчи съм много силен защото стоя зад тях и хвърлям гранати ама сам е зор.

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Mon Jan 26, 2015 9:49 pm

Аз имам инженер ниво 80. Играх го с flamethrower през всичките 80 нива. Беше ОК, както и с healing turret. Но това беше преди година, не зная в момента какво препоръчват.
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20291
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Tue Jan 27, 2015 9:39 am

Miskinche.2986 :) ама още се ориентирам бавно в нещата аз и не бързам за никъде с никой :).

Наспамих 5 различни героя до към 10 лвл. За сега елементалиста, хънтърда и тиифа ме радват най-много. инжинера и некрото още им се чудя.

на кой лвл се отключва да пращаш айтеми по пощата да ги... :(
:ninja:

User avatar
Yan
Site Admin
Posts: 6918
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:01 am
Location: Who cares...
Contact:

Post by Yan » Tue Jan 27, 2015 10:02 am

Ники, имаш общ сторидж в Дивинити рийч. Което ти върши работа за human героите де :)
Правилата на бордгейминга:
1. Всички други неща, включително храна, дрехи, застраховка за колата и пари за обяд, представляват непредвидени разходи по отношение на това, което ви е необходимо за игрите.
2. Никога не пресмятайте общата стойност на това, което сте купили.
3. Ако искате нещо, значи ви е нужно.
4. Ако ви е нужно, значи трябва да го купите.

User avatar
Delegat
Aes Sedai
Posts: 1583
Joined: Mon Dec 25, 2006 7:53 pm

Post by Delegat » Tue Jan 27, 2015 10:22 am

Банката е обща за всички герои и имаш достъп до нея във всички столици (и ЛА), както и чрез крафтинг станциите.
Иначе левълването на инженера е или с пушка плюс търети (както бях аз) или флеймтроуър плюс гранати/еликсири. Пистолетите са за ПвП.
Иначе от всички герои некрото като цяло е най-лесно за левълване, постоянно си с малка армия плюс АоЕта на корем :lol:

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20291
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Tue Jan 27, 2015 10:30 am

А, яко. Пусти навици от вовеца :lol:
:ninja:

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests