Destiny

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderators: Yan, Roamer, AlDim

Xellos
Moderator

Re: Destiny

Post by Xellos » Wed Dec 11, 2019 11:33 am

Да, хубаво е, че няма френдли файър в тая игра иначе до са да са ме баннали :mrgreen:

Ми дебелите червени неща дето са като морско свинче с противогаз и роботчетата. това за Кабал Легиона и Векс :). Еми то няма ултимативно оръжие чак, има достатъчно статсове и модове за различни видове гадюхи, че да се сменят пушкалата. То куестовете ако искаш да ти падат крафт реагенти от дейлита те принуждава да ги правиш с различни оръжия. Поне куест дето искат определен гиър модел да събереш всички парчета има на Луната само 1 поне.

Лъковете са яката работа, аз за тоя на Кейд 6 (клоуна дето се озучава от Нейтън Филиън) не мога да намеря двама кадърни играчи (да свършат основната работа :oops: ) в рандъм мачването за да минем последната стъпка с един гнусен бос от сума опити да го зема.

Ама неописуемо ме дразни че може само 1 парче жълто за броня и оръжие да се екипират. Фък оф баланса, тва да остане за пвп баси.
"Хотели, как лучше, а получилось, как всегда".

трубадур
Ascendent

Post by трубадур » Wed Dec 11, 2019 11:42 am

Мен крафтинг системата ми е малко вгз, оти често забравям кое де трябва да одиш и да даваш и на кого. И щракам на произвола, ако видя че дава. Ама и колко джънк нося из инвентара не е истина. Мани че знам, че едва ли ще стигна макс ниво (ся съм 901-2 некво такова), ама пазя за енд гейма един вид, без да имам експанжъните. Смех. И ся некви сезонни награди дето има, некви висящи глупости от колана, толкова много лайна са изляли, че почти правят warframe консервативно, а там е тотална свищнина.

И ко туй жълто парче? Бууства статовете или променя свойствата на неква джаджа? :ninja:

Xellos
Moderator

Post by Xellos » Wed Dec 11, 2019 12:09 pm

А, имам предвид епиците дето са с жълта иконка на гиъра и по-гъзарски имена. Имат разни специални екстри. Аз ползвам примерно една броня дето ти дава екстра да си летиш и маневрираш докато стреляш с оптика, доста е полезно, са класика си е "I have the high ground". Пък и е шукар дизайна :).
Spoiler: show
Image
или Bad Juju дето Роланд ме открехна за него. Презарежда си пълнителя като отстреляш гада.
Spoiler: show
Image
Иначе инвентара и куест лога (мнооого им е зле системата за подредба на куестове и инвентар, и това само 3 куеста да може да им виждаш прогреса с tab-а) е такава неземна кочина ся от боклучета, не е истина. Спайдъра, тоя мерчанта на астероидите дето продава си работи и без да си давал пари за екпанжъни, аз при него фармя 1 път на ден кристали, че мизерника удвоява цената им след всяка покупка. Пази си bright dust-a валутата, че има яки скинове по празниците с нея. Поне инвентара е общ и менкам оръжия и крафтене между героите.

Иначе новите платени супер-скилове на уорлока не са зле, уви огнените го правят на хиилър, което не ме кефи за соло, а не мога да стигна до другите класове да видя хънтъра и евентуално титана кво що.
"Хотели, как лучше, а получилось, как всегда".

трубадур
Ascendent

Post by трубадур » Wed Dec 11, 2019 12:37 pm

Мерсаж за инфото иначе ти вече си станал много елитен и златен :mrgreen:
Моята кака продължава да е неква мизерница с черга на главата, ма се бутам понекоги у некви общи мелета и оставям да ме носят :lol:

трубадур
Ascendent

Post by трубадур » Thu Dec 12, 2019 11:10 am

Бтв, тва дет чаках се случи, ама дестини 2 има най-после ъпгрейд едишън, който включва двата експанжъна на едно място. Даже е намален. Ама ся покрай Хадес, в другата тема @Amikae дума правилните думи за новия дарксайдърс и малоумният факт, че цъкам къде сеемсе лайф сървиз игри, не знам дали е време да улатам в дестини кат свиня връз спукана тиква. Но ся си направих идиотската равносметка и като човек, който много не го ебе за лайф сървиз игрите и не обича много-много милтиплейър, буам следното, по часове:

Основни:

Overwatch (над 700 часа :shock: )
Borderlands 2 (близо 300)
Rainbow Six: Siege
Titanfall 2
Steep
Destiny 2

Разцъквам често и стоят инсталирани:

Path of exile
The Forest
Dead by Daylight
Conan
Warframe
Killing Floor 2
Battlefield 1
CS:GO
Team Fortress 2
Archblade (сигурно сме 3 човека, трябва да видя дали има още сървъри, че мина време)
Left for Dead 2

да се еба у главата проста :<

трубадур
Ascendent

Post by трубадур » Sat Jan 18, 2020 10:34 am

Докато другите големи компании се чешат и оставят нещата да минат под радара, бънджи пак доставят. Този път за Австралия, тениска за дарения:

https://bungiestore.com/products/guardi ... ia-t-shirt
https://eu.bungiestore.com/products/gua ... ia-t-shirt