Destiny

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Wed Sep 24, 2014 10:49 pm

Не знам колко време отнема в сравнение с други ММО-та, аз имах предвид в сравнение със сингъл-плейър заглавия.

И не, бтв, тя не е просто зарибяваща при все дефектите си. Аз откровено НЕ виждам дефекти. Rewarding е колкото си искаш, на ужасно много нива.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Sat Sep 27, 2014 9:15 am


User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Tue Oct 28, 2014 9:04 pm

voice actors... има некви епични. Освен Нейтън Филиън :D

Spoiler: show
Image
:ninja:

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Re: Destiny

Post by Amikae » Fri Sep 18, 2015 9:15 pm

Айде метнах се и аз, взех си Taken Kinga. Фикснали са почти всички неща, които ме дразнеха и има доста матриал за пуцане. Отдавна не съм губил сън заради игра и май леко преоткривам ММО-то, защото наистина такова точно не бях играл до сега. Та тъй де 38 левел съм и след малко сядам да стана 40. :mrgreen:

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Re: Destiny

Post by RRSunknown » Sun Jan 10, 2016 9:49 pm

И аз се включих с доста закъснение - но офертата от 60 лв за Такен кинг, оригинала и двете DLC-та беше доста добра. Вече съм 20 левъл а още не съм почнал Венера - като цяло соло миссите са ми леко ташак - имаше един с меч който ме уби 4-5 пъти с по 1-2 удара докато не му намерих експлойт нищо че бях 6-7 левъла над това което се изискваше но пък за сметка на това в страйковете и ПвП -то съм силен а баунтита и развитието на оръжието и субкласа си ги гриндя щастливо в патрулите които не ми омръзват особено като има кооп евент.

Имам бууст за 25 левъл но го пазя за алт герой.

Играта е доста велика - имам 5 други игри за плейстейшъна - Witcher 3, Inquisition, MGS5, Bloodborne и Lords of fallen но играя само Destiny. Кефи ме самият геймплей - чист и мазен шутинг срещу врагове със специални умения в отворени нива. Нещо като Диабло но с реален геймплей при боя вместо само цъкане на скилове. Мисля че солта на играта Страйковете (рейд не съм играл) нямат аналог в друг шутър.

User avatar
Martix
Jaghut Tyrant
Posts: 1935
Joined: Mon Aug 21, 2006 12:44 pm
Location: selfmade plain

Re: Destiny

Post by Martix » Sun Jan 10, 2016 11:33 pm

Интересно ми е колко от феновете, които джизват по Destiny са играли Warframe.
Защото на мен играта ми прилича много на платен клонинг с по-малко content, но пък с по-красиви нива и MMO част(има ли такава част, или не съм разбрал и са само хъбове като в Warframe).
There are no rules! I'm gonna get you!

User avatar
Mindcrime
Arcanist
Posts: 827
Joined: Sat Mar 29, 2008 5:31 pm
Location: Shadow Earth

Re: Destiny

Post by Mindcrime » Mon Jan 11, 2016 9:48 am

Радо, дай си ПСН да те добавя като вдигнеш 40 лвл може да правим някакви неща заедно.

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Re: Destiny

Post by Amikae » Mon Jan 11, 2016 6:04 pm

Проблемът с Дестини e че няма контент и в момента щом се пооблечеш, и почнеш да ринеш райдовете, в общи линии нямаш какво да правиш освен PvP. Не само това, но и няма никакво инфо дали ще има изобщо някакъв читав нов контент или играта ще си остане само на микротранзакции.

Мен ме съмнява, че мътят Дестини 2, да ни го продават отново като фул игра. :?

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Re: Destiny

Post by RRSunknown » Mon Jan 11, 2016 7:34 pm

RRSunknown1 ми е PSN-а.

Иначе не знам не съм сравнявал с Warframe - последната я пробвах няколко пъти и не ме грабна а и е обичам търд пърсън шутъри кой знае колко.

А до Рейд едва ли ще стигна :) Не съм чааак толкова зациклящ на игри човек и мисля да играя и други игри вместо само една. Но е факт, че за момента ми доставя кеф играта подобен на този от Диабло (на което също не зациклям кой знае колко). Най много ме радва PvP то и на него отделям най-много внимание -може би затова съм прекалено висок левъл.

User avatar
Martix
Jaghut Tyrant
Posts: 1935
Joined: Mon Aug 21, 2006 12:44 pm
Location: selfmade plain

Re: Destiny

Post by Martix » Mon Jan 11, 2016 8:27 pm

@RRS
Warframe получи няколко много сериозни ъпдейта миналата година и вече е почти нова игра.
Най-важният от които е movement системата, която към момента няма multiplayer аналог и успява наистина да те накара да се чувстваш като нинджа.
Проблемът на играта е малкото endgame content и многото рандомизиран гринд за да докопаш имбавия gear. По PVP-то също има още работа(аз въобще не играя pvp обаче, така че не мога да се изкажа), но девелопърите са се заели сериозно и предполагам след година вече ще е ок.
Плюсове - различни герои!!!, добър геймплей, лъскава графика, мноооого midgame content.

@Amikae - то тва е почти сигурно. Жалко ще е да поемат по пътя на Titanfall, но предвид колко пари струва да се поддържа тази игра, мисля че е неизбежно. А и дали ще е 2-ка за 60 долара или DLC за 50, което задължително трябва да си купиш, за да играеш с приятелите си, които го имат, е все тая.
Затова и не се приближавам на километър от multiplayer only full priced shooter. Просто бизнес модела е неумолим и дори разработчиците да имат добри намерения, единственото което могат да направят е бавно да се превръщат в Сатаната.
There are no rules! I'm gonna get you!

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Re: Destiny

Post by RRSunknown » Mon Jan 11, 2016 8:48 pm

За пътя на Титанфолл ми позволете много да се съмнява - играта има 25 милиона абоната - продадени бройки - което е без аналог в конзолите и в платените игри докато на Титанфейла има по 1000 човека онлайн което е смешно.

User avatar
Martix
Jaghut Tyrant
Posts: 1935
Joined: Mon Aug 21, 2006 12:44 pm
Location: selfmade plain

Re: Destiny

Post by Martix » Mon Jan 11, 2016 9:27 pm

Нямах предвид, че ще фалира, а че ще продължи да дои абонатите си с ненормално високи цени и после ще пусне 2-ка, за да почне упражнението отначало.
There are no rules! I'm gonna get you!

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Re: Destiny

Post by RRSunknown » Mon Jan 11, 2016 11:18 pm

Пробвах Warframe току що и достигнах до втората минута на туториала за нови движения след което играта сбъгяся и не можах да продължа - гледах в тубата как се минава и се оказа че не правя нищо грешно просто не ми се задейства скрипта. Рестартирах - същата работа .

Така че не мерси - бахти и бъгавата игра .

Сега затворих играта която заби след няколко алт+ таба и пробвам да я пусна пак ама ядец - стои си на чекинг ъпдейтс от 10 минути.

User avatar
Martix
Jaghut Tyrant
Posts: 1935
Joined: Mon Aug 21, 2006 12:44 pm
Location: selfmade plain

Re: Destiny

Post by Martix » Wed Jan 13, 2016 9:35 am

Не alt-tab-вай по време на loading bar, че се чупи. Сори, че не предупредих.
Иначе дребни гличове се намират тук там, но не са чак толкова сериозни (освен споменатото крашване ако alt tab-неш докато играта ими мисията load-ват ии понякога мобове се появяват в стената).

Както и да е, щом не ти се занимава недей. Има достатъчно по-добри игри на пазара.
There are no rules! I'm gonna get you!

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Re: Destiny

Post by RRSunknown » Fri Jan 15, 2016 9:02 pm

мани мани поиграх малко повече - има такъв гринд, че не е истина. Трябва да отключваш оръжия и костюми и след това да ги крафтваш. Отделно че всички с които ме мачмейква са тотални неадекватници с липса на всякаква комуникация - просто всеки си търчи където му падне в хаос напред назад. NPC-то което трябваше да измъкнем в една мисия заби в един ръб и се наложи да рестартирам мисията. Няма никакъв инвентар за разлика от Destiny- там това е едната основна краста - да събираш брони и оръжия - тук единствено падат модификации на оръжията. И за петте часа които отделих не видях нищо сравнимо със страйковете от Destiny.

Не е лоша играта - фийлва чудесно геймплея но си личи, че няма шлайфа на големия проект. Фийлинга е съвсем различен - нямат нищо общо двете игри.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests