Destiny

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Destiny

Post by трубадур » Mon Jan 07, 2019 12:44 pm

Много положителни неща чувам за форсейкъна ама нема начин да дам пари на активижън, дори като беше намален на пустиняк, а даже и двата малоумни експанжъна преди това са вече част от новия. Сигурно първото про кънсюмър решение на тая скапана компания от ебем ти колко време. Но си я цъкам, пуцането в тая играя е годлайк. Ако имаше и движението на warframe щеше да е наистина ебаси великолепието. А и след като изтрих оувъруача май това ми е последното активижънско нещо, което още толерирам. А и деба тая музика. Буквално влизам и си ръгам по час два мисии и рейдове, само за да я слушам. Не е истина колко кадърен народ работи по това нещо, ама бънги бяха много по-добре третирани га бяха с майкрософт. Тва тука е тъжно, но поне и режисьорът на играта гласно заяви, че виждането му за бъдещето на дестини е доста по в коловоза на играчите та има някаква надежда. Стига перуките да не се осерат отново, което е по-очакваното за съжаление.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Re: Destiny

Post by Roland » Fri Jan 11, 2019 3:39 am

Бънджи и Активижън се разделиха днес. Дано да е за добро.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Destiny

Post by трубадур » Fri Jan 11, 2019 9:55 am

фак йес между другото, по никое време тая нощ телефона ми почна да гърми с тая новина откъде ли не. ся остава бънгиту да не върши простотиите от едно време като се раздели с майкрософт и да се надене в нова кофти сделка. Голямо студио са, факт, ама не са близърд и не е като да са се доказали като кадърен дистрибутор. Та ще видим какви ще ги сътворят.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: Destiny

Post by Xellos » Fri Jan 11, 2019 6:28 pm

Като за 1 играене без пари ме изкефи доста, ма шутърите не мога да фокусирам вече и дори с биотика, пардон лок-а ме болят очите бързо бързо. Посрах се от кеф с гласовете на любимите актьори, шаренко и лесно. Ако си бяха напълнили огромните пространства с повече неща и по-разнообразни мобчета моеше и да я пускам и по-често. Сигурно е друга бира с експанжъни, ама нещо не ме блазни да дам пари за още малко pew pew, като не се задълбавам в лор-а. :roll:
:ninja:

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Re: Destiny

Post by Roland » Fri Jan 11, 2019 7:33 pm

Xellos wrote:
Fri Jan 11, 2019 6:28 pm
Като за 1 играене без пари ме изкефи доста, ма шутърите не мога да фокусирам вече и дори с биотика, пардон лок-а ме болят очите бързо бързо. Посрах се от кеф с гласовете на любимите актьори, шаренко и лесно. Ако си бяха напълнили огромните пространства с повече неща и по-разнообразни мобчета моеше и да я пускам и по-често. Сигурно е друга бира с експанжъни, ама нещо не ме блазни да дам пари за още малко pew pew, като не се задълбавам в лор-а. :roll:
Честно казано си нямам идея какъв апийл може да има, ако човек не му пука за историята. Иначе ванила Д2 беше твърде кежуъл. Форсейкън го направи тотално нова игра.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: Destiny

Post by Xellos » Sat Jun 08, 2019 9:55 am

Не бях влизал от седмици и сигурно вече си знаете, ама аз като върл авантаджия да споделя, че има нови мисии - Curse of Osiris.
:ninja:

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: Destiny

Post by Xellos » Fri Jun 14, 2019 5:09 pm

Доста харен експанжън е бил тоя, поне добутах до 30 лвл лежерно, то тая игра аутоасиста на мерника дори за такъв като мене дето не може сам да се гръмне в крака прави чудеса със снайпера. :yay: Почти се изкушавам да си купя и по-новите експанжани. Ма пусто да не бяха тия огромни и празни пространства с минимума съдържание и 50 реплики по историята.
А и от 17.09 нямало да е през батълнета вече.
:ninja:

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Destiny

Post by трубадур » Fri Jun 14, 2019 7:58 pm

Да, всичко иде у стийм, така че дестини най-после може да се изправи като хората срещу warframe, а и доколкото става ясно, ще може да се прехвърли сейфа от батълнет (и сека конзола) на квото ти падне, стига да поддържа дестини

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Destiny

Post by трубадур » Sat Jun 15, 2019 11:02 pm

Почнах го озириса, оти звука и музиката, че и геймплея от тая игра ми липсва. Доста по-солиден и смуут е от тоя на бордърлендс, което е другото, към което пак се върнах. Освен тва си обичам гардианката
Spoiler: show
Image
пп. треба да си нагрухтя обратно визуалните благинки, оти навремето пробвах пвп-то, ужасно е в тая игра, и по типичен стандарт намалих всичко, дето можех у графичните настройки в името на повечето фпс.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: Destiny

Post by Xellos » Sun Jun 16, 2019 6:52 pm

Приятно циклене е, най-силното е верно звука на тая игра, 1/2 каст на Файърфлай да ти говори си е баси кефа. Така и нема с кой да пробвам групови мисии поцъквам авантата с калпав гиър. Засега Уорлока ми е абсолютен фаворит с ултито, мъчих Титана и го зарязах, сега лвлв-ам Hunter ма пак не е голям кеф нещо, то пушкалата едни и същи.
:ninja:

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Destiny

Post by трубадур » Sun Jun 16, 2019 11:19 pm

е то не ти ли дава рандъм чиляци га отиваш за големите мисии? Аз така ги карам, щото у тая жега нема шанс да сложа слушалки с микрофон и да се координираме. Всичко е юруш на маслините и тъй. Бтв, озирис е ебаси кратката кампания, за безплатностна работа е яко, ама навремето за лоялните фенове бая мизерия е било това. Но сега след като близърд ги няма в картинката бънджи действат с играта доста по-правилно.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Re: Destiny

Post by Roland » Mon Jun 17, 2019 12:12 am

Osiris и Warmind са пълен боклук като експанжъни, но то Year 1 си беше worst of Activision. Year 2 е феноменална с Forsaken и “сезоните” (които не са точно елспанжъни, по-скоро добавки към света”).

A Year 3 с Shadowkeep ще ни върне на Луната през Септември!
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Destiny

Post by трубадур » Mon Jun 17, 2019 10:02 am

Бтв, как работи reacquire-a в туй нящо? Като си привикам некво пищовче по-късно, скейлва ли с нуждите на геройчето или си стои на нивото, което е било га го набарах. Че ся гледам някво пушкало, дето ми дава да е 265, а мен ми требе да е 300 демидж. В крайна сметка идеята ми е га си кача левелите и неизбежно се сдобия с новите експанжъни, чак тогава да харча ресурси, но пушкалата, дето са останали в миналото мога ли да ги скейлна до нужната сила в енд гейма.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Re: Destiny

Post by Roland » Mon Jun 17, 2019 5:14 pm

трубадур wrote:
Mon Jun 17, 2019 10:02 am
Бтв, как работи reacquire-a в туй нящо? Като си привикам некво пищовче по-късно, скейлва ли с нуждите на геройчето или си стои на нивото, което е било га го набарах. Че ся гледам някво пушкало, дето ми дава да е 265, а мен ми требе да е 300 демидж. В крайна сметка идеята ми е га си кача левелите и неизбежно се сдобия с новите експанжъни, чак тогава да харча ресурси, но пушкалата, дето са останали в миналото мога ли да ги скейлна до нужната сила в енд гейма.
Винаги ще е назад от нивото ти, но скейлва спрямо него. Мисля, че е 20 Light надолу. Идеята е да не можеш да ги използваш да се ъпгрейдваш.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Destiny

Post by трубадур » Mon Jun 17, 2019 5:25 pm

Тва е... тъпо. С други думи, кат доде ендгейма и когато няма какво повече да качваш трябва да грутхиш грайнда и да се надяваш да ти се падне отново оръжие, което те е кефило в миналото или бъркам нещо. То не че всеки луутър не е с тая идея, ама това не означава, че я приемам и няма да плача всеки път като стане дума за нея. :mrgreen:

Другият ми голям проблем е липсата на специалнизирано амо, а аз обичам да тествам оръжия до прекинване, бидейки и най-доброто нещо в тая игра, подобни пречки са само да дразнят. Целият геймплей се върти около това колко е приятно трепането, самата игра дори не се опитва да се прави на трудна, освен в най-специализираните си рейдове и там ако иска да ограничава играчите, за да вдига трудността, ама га само се мотаеш из планетите и спокойно можеш да минаваш всяко меле само с шамари даже, несериозно е просто подобно отношение. Направо не ми се мисли в миналото каква е била системата, че да ги накарат така да ограничат мунициите. Пвп-то ли е ебавало или :lol:

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests