Destiny

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

Post Reply
User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: Destiny

Post by Xellos » Tue Jun 18, 2019 6:39 pm

Изпитвам небивал респект към хора дето могат да играят шутъри без мишка...

Да, вселената изглежда доста яка. Ще се позагледа. Другото досадно е са като пуснах и ми дойде на главата е, че с материалите за крафтене купуваш и репутацията.
Баси, трееше да прочета в някакъф рандъм форум, че с Q може да се сравняват оръжията едно с друго на пецето. :oops:

Иначе човек ако си докопа маунт дето стреля и се закроти зад правилната скаличка с тия публик ивенти с тачикома танковета мое и соло да си ги прави в EDZ :) :spite:
:ninja:

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Re: Destiny

Post by Roland » Tue Jun 18, 2019 7:22 pm

We have auto-aim, bruh
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
penzata
Forsaken
Posts: 2891
Joined: Thu Dec 10, 2009 7:13 pm
Location: between the planescapes
Contact:

Re: Destiny

Post by penzata » Wed Jun 19, 2019 3:14 am

Аутоеймът е най-голямата тъпня, която може да се използва за шутър. :ninja:
The hardest battles are fought in the mind.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Re: Destiny

Post by Roland » Wed Jun 19, 2019 8:49 am

penzata wrote:
Wed Jun 19, 2019 3:14 am
Аутоеймът е най-голямата тъпня, която може да се използва за шутър. :ninja:
Глупости пълни. Геймпадът не е способен дори частично да достигне прецизността на мишката, ауто-еймът е абсолютно задължителен за конзоли. И бтв не се усеща въобще.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Destiny

Post by трубадур » Wed Jun 19, 2019 9:43 am

Е он и пензича е на плейстешняк и явно е некъв год тиър геймпад мастър :mrgreen:

Бтв, у тая игра особено на пеце, аутоейм наистина би било безобразие, оти хитбоксовете на мобовете са толкова форгивинг, че само треа пуцаш в техния генерален периметър и па млатиш главички на пустиняк.

User avatar
termit
Jaghut Tyrant
Posts: 1758
Joined: Thu Jan 15, 2004 5:04 pm

Re: Destiny

Post by termit » Wed Jun 19, 2019 2:22 pm

трубадур wrote:
Wed Jun 19, 2019 9:43 am
Е он и пензича е на плейстешняк и явно е некъв год тиър геймпад мастър :mrgreen:

Бтв, у тая игра особено на пеце, аутоейм наистина би било безобразие, оти хитбоксовете на мобовете са толкова форгивинг, че само треа пуцаш в техния генерален периметър и па млатиш главички на пустиняк.
Истина и по двете точки. Аз не виждам как можеш да играеш симулатор на насилие от 1-во лице с пада без да имаш помощ от другарче.
Предполагам и по тази причина хитбоксовете са толкоз големи, тоже - но ми дава едно такова благо усещане за ОП-ност, като вкарвам цели откоси хедшоти (когато ме ебе да ползвам auto rifles, щото обикновено съм на пищови тежки и дебели и снайпер, понеже почти всеки изстрел ми е главичка с мишока).
Elves dig rocket launchers.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: Destiny

Post by Xellos » Wed Jun 19, 2019 4:16 pm

Аз веднъж мъчих томб райдера, тая у сибир, с геймпад и го отхвърлих като пълна загуба на време и нерви.

На Векс-овете хедшота им в у корема, само да отбележа, там бурканчето дето им свети като на айрънмен. Не знам от де ми изпадна MAN O' WAR пушкалото ама е имба. :heart:

Зеем напраим едно парти инцидентно скоро а, трее се поддържа броманса?
:ninja:

User avatar
termit
Jaghut Tyrant
Posts: 1758
Joined: Thu Jan 15, 2004 5:04 pm

Re: Destiny

Post by termit » Wed Jun 19, 2019 4:23 pm

Xellos wrote:
Wed Jun 19, 2019 4:16 pm
Аз веднъж мъчих томб райдера, тая у сибир, с геймпад и го отхвърлих като пълна загуба на време и нерви.

На Векс-овете хедшота им в у корема, само да отбележа, там бурканчето дето им свети като на айрънмен. Не знам от де ми изпадна MAN O' WAR пушкалото ама е имба. :heart:

Зеем напраим едно парти инцидентно скоро а, трее се поддържа броманса?
Па звучи добре, но трябва да го инсталирам пак, защото го затърках като почнах да стигам платото.
Elves dig rocket launchers.

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Destiny

Post by трубадур » Wed Jun 19, 2019 4:39 pm

Бтв, аз още бръкам коя извънземна раса коя беше, ма най ме кефят тия парцаливите диваци, дето имат представители с копия. Следвани от роботчетата, минус оная тъпотия, дето като я цапнеш веднъж, става безсмъртна за 2 секунди, докато се ежи и ме кара да спирам с пуцането. То тва е основният проблем на играта, твърде много пречки има на пуцането. Остай ме да стрелям. И на последно място за морските свинчета. Мани че са мега незаплашителни космати тестиси с уши и отвъд снайперистите им нищо в тяхната армия не радва да млатиш на бойното поле, ами са и малко сладички. Плюс тъпите им щитове. Не че па не отивам да ги шамаросам, ама па. Губиш около секунда, а това можеше да е скунда, в която натискам спусък.

Иначе аз съм за партизанене в дестинито

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Re: Destiny

Post by Roland » Wed Jun 19, 2019 6:13 pm

Vex не са били наистина яки от Vault of Glass насам, орогиналния рейд от Д1. Което е жалко, щото като идея са феноменални - разумна хайвмайнд течност, която пътува във времето, движи се с квантов ентангълмент, и си строи тела според нуждите.

Някой има ли екзотичния векс меч с телепорт ефекта? Той е на Марс, като счупиш мисля 30 от малките нодове, дето са пръснати по картата.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
termit
Jaghut Tyrant
Posts: 1758
Joined: Thu Jan 15, 2004 5:04 pm

Re: Destiny

Post by termit » Wed Jun 19, 2019 7:51 pm

Дайте по един battletag да ви издобавя. Язе съм Termit#2148
Elves dig rocket launchers.

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Destiny

Post by трубадур » Wed Jun 19, 2019 8:07 pm

Дори не знам га си смених името и защо... се еба - но тва Dodecahedron#21749

пп. май е добра идея да сме 30 левъл или деа знам, още нямам нужния повър левъл за марс например

User avatar
termit
Jaghut Tyrant
Posts: 1758
Joined: Thu Jan 15, 2004 5:04 pm

Re: Destiny

Post by termit » Wed Jun 19, 2019 8:20 pm

Моят ловджия е на 260 поВер, това не знам доколко е ОК. 300 ли беше най-високото за детската площадка?
Elves dig rocket launchers.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: Destiny

Post by Xellos » Wed Jun 19, 2019 8:30 pm

Е аз имам 1 герои само лока на 30 с 340 p lvl
тамън ми тряя некой ден партия за 3 патрула за RAT KING’S CREW патлака. :D

Miskinche#2914
:ninja:

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Re: Destiny

Post by Roland » Wed Jun 19, 2019 9:31 pm

Като вкарат крос-платформ играта, ще говорим. Аз съм 700 на Хънтъра и Титана, 720иш на Уорлока, че сега покрай местенето не съм имал време да грайндя като излезе новият сезон.
And you can't dance with a devil on your back...

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests