Destiny

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: Destiny

Post by Xellos » Wed Dec 11, 2019 11:33 am

Да, хубаво е, че няма френдли файър в тая игра иначе до са да са ме баннали :mrgreen:

Ми дебелите червени неща дето са като морско свинче с противогаз и роботчетата. това за Кабал Легиона и Векс :). Еми то няма ултимативно оръжие чак, има достатъчно статсове и модове за различни видове гадюхи, че да се сменят пушкалата. То куестовете ако искаш да ти падат крафт реагенти от дейлита те принуждава да ги правиш с различни оръжия. Поне куест дето искат определен гиър модел да събереш всички парчета има на Луната само 1 поне.

Лъковете са яката работа, аз за тоя на Кейд 6 (клоуна дето се озучава от Нейтън Филиън) не мога да намеря двама кадърни играчи (да свършат основната работа :oops: ) в рандъм мачването за да минем последната стъпка с един гнусен бос от сума опити да го зема.

Ама неописуемо ме дразни че може само 1 парче жълто за броня и оръжие да се екипират. Фък оф баланса, тва да остане за пвп баси.
:ninja:

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Destiny

Post by трубадур » Wed Dec 11, 2019 11:42 am

Мен крафтинг системата ми е малко вгз, оти често забравям кое де трябва да одиш и да даваш и на кого. И щракам на произвола, ако видя че дава. Ама и колко джънк нося из инвентара не е истина. Мани че знам, че едва ли ще стигна макс ниво (ся съм 901-2 некво такова), ама пазя за енд гейма един вид, без да имам експанжъните. Смех. И ся некви сезонни награди дето има, некви висящи глупости от колана, толкова много лайна са изляли, че почти правят warframe консервативно, а там е тотална свищнина.

И ко туй жълто парче? Бууства статовете или променя свойствата на неква джаджа? :ninja:

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: Destiny

Post by Xellos » Wed Dec 11, 2019 12:09 pm

А, имам предвид епиците дето са с жълта иконка на гиъра и по-гъзарски имена. Имат разни специални екстри. Аз ползвам примерно една броня дето ти дава екстра да си летиш и маневрираш докато стреляш с оптика, доста е полезно, са класика си е "I have the high ground". Пък и е шукар дизайна :).
Spoiler: show
Image
или Bad Juju дето Роланд ме открехна за него. Презарежда си пълнителя като отстреляш гада.
Spoiler: show
Image
Иначе инвентара и куест лога (мнооого им е зле системата за подредба на куестове и инвентар, и това само 3 куеста да може да им виждаш прогреса с tab-а) е такава неземна кочина ся от боклучета, не е истина. Спайдъра, тоя мерчанта на астероидите дето продава си работи и без да си давал пари за екпанжъни, аз при него фармя 1 път на ден кристали, че мизерника удвоява цената им след всяка покупка. Пази си bright dust-a валутата, че има яки скинове по празниците с нея. Поне инвентара е общ и менкам оръжия и крафтене между героите.

Иначе новите платени супер-скилове на уорлока не са зле, уви огнените го правят на хиилър, което не ме кефи за соло, а не мога да стигна до другите класове да видя хънтъра и евентуално титана кво що.
:ninja:

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Destiny

Post by трубадур » Wed Dec 11, 2019 12:37 pm

Мерсаж за инфото иначе ти вече си станал много елитен и златен :mrgreen:
Моята кака продължава да е неква мизерница с черга на главата, ма се бутам понекоги у некви общи мелета и оставям да ме носят :lol:

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Destiny

Post by трубадур » Thu Dec 12, 2019 11:10 am

Бтв, тва дет чаках се случи, ама дестини 2 има най-после ъпгрейд едишън, който включва двата експанжъна на едно място. Даже е намален. Ама ся покрай Хадес, в другата тема @Amikae дума правилните думи за новия дарксайдърс и малоумният факт, че цъкам къде сеемсе лайф сървиз игри, не знам дали е време да улатам в дестини кат свиня връз спукана тиква. Но ся си направих идиотската равносметка и като човек, който много не го ебе за лайф сървиз игрите и не обича много-много милтиплейър, буам следното, по часове:

Основни:

Overwatch (над 700 часа :shock: )
Borderlands 2 (близо 300)
Rainbow Six: Siege
Titanfall 2
Steep
Destiny 2

Разцъквам често и стоят инсталирани:

Path of exile
The Forest
Dead by Daylight
Conan
Warframe
Killing Floor 2
Battlefield 1
CS:GO
Team Fortress 2
Archblade (сигурно сме 3 човека, трябва да видя дали има още сървъри, че мина време)
Left for Dead 2

да се еба у главата проста :<

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Destiny

Post by трубадур » Sat Jan 18, 2020 10:34 am

Докато другите големи компании се чешат и оставят нещата да минат под радара, бънджи пак доставят. Този път за Австралия, тениска за дарения:

https://bungiestore.com/products/guardi ... ia-t-shirt
https://eu.bungiestore.com/products/gua ... ia-t-shirt

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: Destiny

Post by Xellos » Sun Jun 21, 2020 7:38 pm

Позабравих я игрицата след тъпичките сезонни ивенти, червената цитадела на марс и некви бункери за Уормайнда дето искаха пари да я джиткаш, та си викам днеска да намина да видя кво праят бънджи, и хоп нов Враг, иновативно наречен Darkness, некви черни пирамидки дето свиха сърмите на Разпутин и са явно антипода на Пътешественика. Цъкнах няколкото мисии дет са без пари засега, останалото нещо не ме влече да вадя дебитната за BEYOND LIGHT, we'll see... :roll:

Хубаво, че са пооправили интерфейса за куестите да е подредено. :yay:
:ninja:

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Destiny

Post by трубадур » Mon Aug 24, 2020 1:45 pm

От дестини редита

Image

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: Destiny

Post by Xellos » Wed Aug 26, 2020 7:49 pm

Верно си е лонг рейндж тва. :mrgreen:
https://www.youtube.com/watch?v=QBAyqHsRIss

Уф такова дърво ми се вижда ся придвижването в тая игра... :(
:ninja:

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Destiny

Post by трубадур » Thu Aug 27, 2020 10:05 am

Xellos wrote:
Wed Aug 26, 2020 7:49 pm
Верно си е лонг рейндж тва. :mrgreen:
https://www.youtube.com/watch?v=QBAyqHsRIss
дъщерята чувес беше :panic:

ако бънджи ставаше чеп за зейе от тях вече да са изкопирали движението и да се свършва. За съжаление ворфрейма толкова да няма геймплея за да изисква толкова циклеж за глупости, там съм къде пеесе часа и още нямам стабилен пуцалник, щото требе да му дигам ливъл, да му дигам картичките, шми дигнат дедовя в крайна сметка, докато дестини от самото начало дава задоволителен арсенал. Ако успеят да охибридят двете игри нема да имам нужда от друга геймка да ге.... га се върна да играя квото и да било. Направо си представям с полиша на бънги кво могат да направят, ако разчупят движението

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: Destiny

Post by Xellos » Thu Aug 27, 2020 10:10 am

Да бе, да земат да изкопират малко един от друг няма да е лошо. Ненам ква е тая мания у нърдовете AI-тата да са с раздвоение на личността се. Гладос ги слага сите в малкия джоб така и така.
:ninja:

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Destiny

Post by трубадур » Thu Aug 27, 2020 10:21 am

Има истина, поне в дестини е по-добре и поне докъдето аз цъках беше изолирано до една планета. Нолан Норт гоуста не го помня да го тресе шизофрения за разлика от досадното ордо или както беше там името във вореца. Дотолкова, че ако не цъкам куест звукът му е на нула. Иначе гладос юбер алес. И наистина като копират квото там падне поне да взимат пример и като опре до геймплей. Щото и вора и дестини доста слакват сравнено с тайтънфол например. И ако ворчето има некво извинение бънги бидейки масивната тлъста компания, която са спокойно могат да се целят по нависоко.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: Destiny

Post by Xellos » Thu Aug 27, 2020 11:53 am

Да, нещо го карат на стари лаври бънджи откак избегаха от батълнет залиня работата лека полека, стандартни куести, минимум фрии зарибявки, едни никакви врази ся. В чест на истината съм дал повече пари за по-малко часове кеф в Дестини 2 от фрейма до ся. С тия оферти по 75% отбивка от цената на платината, ме изкушиха да цъкна едни 10 евро и си оправих играта с тях, да не се чувствам кат гаврошче. Цъкнах им малко заради инвентара и ся имам в касичката за 2-3 фрейма да купя готови ако реша. Факт, че ми подариха мега як фрейм в момента в който бех на кантар да я зарежа е некво странно съвпадение. Ся доволен кеф с риболов, лов, летене и пуцане и клане, е и шибаното фармене с дни, лекия симс в доджото да крафтя стаи и декорации и нАука, има си бая странични куести реално ако четеш инструкцията. Ся тва щеше да е по-голям фън ако имах компания, ма е ок и соло кат си пусна спектъра да тичка с мен, ай-то на ботовете е добро, трепе по-добре от мен на дифенс мисии без да се ангажирам с никой.
:ninja:

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Destiny

Post by трубадур » Thu Aug 27, 2020 12:03 pm

Аз и дестини и вора бих играл с хора (се еба у поета) от форома, ама и в двете съм с много мизерен ливъл и как влизъм по веднъж на век, и ся ептем не барам пеце, е ептем изпърдяна работа и ме е срам от мижавия ми статус. :mrgreen:
У дестини немам лък например и квото и да било яко на вид, у вора половината слънчева система още ми е заключена, поне имам достъп до две войд нишки, срамотия с други думи :spite:

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: Destiny

Post by Xellos » Wed Nov 11, 2020 2:23 pm

Пуснаха експанжъна, още се чудя дали да дам пари за BEYOND LIGHT, ма изглежда има нови неща и добра история. Ама не е същото без Кейд :? .
:ninja:

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests