HearthStone

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

User avatar
Martix
Jaghut Tyrant
Posts: 1935
Joined: Mon Aug 21, 2006 12:44 pm
Location: selfmade plain

Re: HearthStone

Post by Martix » Wed Apr 20, 2016 9:52 pm

ЙЕС УЕЕЕЕЕ. Обявиха nerfhammer-а. Просълзих се. :twisted:
There are no rules! I'm gonna get you!

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Re: HearthStone

Post by RRSunknown » Wed Apr 20, 2016 10:54 pm

С друида ме изненадаха иначе другитр бяха логични донякъде.

User avatar
Martix
Jaghut Tyrant
Posts: 1935
Joined: Mon Aug 21, 2006 12:44 pm
Location: selfmade plain

Re: HearthStone

Post by Martix » Wed Apr 20, 2016 11:12 pm

И друида беше логичен.
1-во след отпадането на половината карти standard щеше да стане 60% combo druid. 2-ро, както те си написаха, тези карти са във всички друидски декове, и включването им дори не е въпрос на обмисляне, което не е ок.

Малко съм изненадан, че махнаха точно charge-а, но е истина, че тази карта им забраняваше да release-ват каквито и да е mass buff-ове ever again, ако не искат да създадат ново счупено комбо.
There are no rules! I'm gonna get you!

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Re: HearthStone

Post by RRSunknown » Thu Apr 21, 2016 1:33 am

Това което ме изненада е че оставиха Savage roar и тоталната промяна на Force of nature. Поне ще мога да грабна едни бързи 800 дъст от тях.

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Re: HearthStone

Post by Amikae » Thu Apr 21, 2016 9:42 am

Нека.

Аз след като си изтрих всички карти на главния акаунт, разцъквам лежерно от време на време арени, и Casual. Еми много рядко има декове, които не са фейс. 90% играя или срещу фейс декове, или срещу декове с карти, които лепят здраво, като Shredder/Belcher и т.н.

Играта просто не е фън така. Тези карти или да ги нерфят, или да минават на Wild. Нека станат малко по-дълги игрите и дековете малко по-интересни за игра.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Re: HearthStone

Post by RRSunknown » Wed May 04, 2016 12:00 am

Вече е фън .

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: HearthStone

Post by трубадур » Wed May 04, 2016 10:46 am

В сми? От новия експанжън става чеп за зейе и са пенсионирали старите карти, или?

User avatar
Claymore
Ascendent
Posts: 4955
Joined: Sat Sep 12, 2009 9:55 pm

Re: HearthStone

Post by Claymore » Wed May 04, 2016 11:52 am

За мен определено е забавно да мога да се включа при актуалните декове в Стандард. Да, всяка игра почти е срещу C'Thun дек, ама и аз съм с такъв и не ме бърка. И тъй като играя предимно стандард в момента, дори успявам често да си изиграя двете Blood of the Ancient One. Хубавото е че и преди тези двете имам тлъсти миниъни, та често съм бейтнал истинският римувъл, кат оставим че в неранкд стандард НИКОЙ не ползва BGH. Забавно ми е, макар и да ме е яд че за 13 тестета ми се паднаха 3 епика само, докато един приятел на един от първите декове хвана Xaril, Yogg'Saron, два епика и един реър. :lol:
What's a goon to a goblin? What's a shooter to a shotta?
I can boom shakalaka your medulla oblongata

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Re: HearthStone

Post by RRSunknown » Wed May 04, 2016 10:09 pm

В тъй наречения Неранкед също има мачмейкинг и като понатрупаш победи срещаш не смешниците които описваш а истински декове и играчи.

User avatar
Claymore
Ascendent
Posts: 4955
Joined: Sat Sep 12, 2009 9:55 pm

Re: HearthStone

Post by Claymore » Wed May 04, 2016 10:36 pm

Ем не знам к'ва е логиката да печеля повечето нормалки и да ме пуска срещу хора със Basic карти, но щом си казал. Може и това да ми е бракета, нищо против нямам. :lol: В последната седмица най-оригиналното което ми се е случвало е уориър, който се опита да ме милне до фатийг преди да го довърша с C'Thun + дуумгард и разни декове с Рино. И днеска роуга решил че е добра идея да си Gang Up-ва Coldlight Oracle-а срещу хънтър дека ми, който трябва да редактирам за консистентен draw. :) Не се хваля, щото знам че не съм кой знае какъв играч, просто наистина беше смешно колко лоша стратегия се оказа срещу моя калпав дек. Иначе всъщност в последния месец като играя попадам в нормал на доста по-малко декове като драгън прийст и подобни, отколкото през март или февруари. А със зуулока в една част от случаите при все хубавите карти ги бия преди да реагират, ако не се случи да си изкарам самоуверено всичката пара и да друснат един Рино Джаксън.
What's a goon to a goblin? What's a shooter to a shotta?
I can boom shakalaka your medulla oblongata

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Re: HearthStone

Post by RRSunknown » Thu May 05, 2016 2:35 am

Почакай още не си видял Уороъра с 3 Рено Джаксъна :)
Ето сега ще ти кажа нещо което не го знаеш - "Casual Play mode matchmaking includes a new player pool. Players are initially placed in a separate pool, allowing them to play exclusively against other new players. After a certain period, players are introduced into the main matchmaking pool"
Може да си го преведеш и сам и да си отговориш защо играеш само срещу нубари.

User avatar
Claymore
Ascendent
Posts: 4955
Joined: Sat Sep 12, 2009 9:55 pm

Re: HearthStone

Post by Claymore » Thu May 05, 2016 2:07 pm

Ами явно са ме върнали при баш нуубовете след някаква серия от загуби срещу хора с по-свестни декове през март, когато срещах по-интересни стратегии. Устройва си ме перфектно :lol:
What's a goon to a goblin? What's a shooter to a shotta?
I can boom shakalaka your medulla oblongata

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: HearthStone

Post by трубадур » Mon Jul 25, 2016 11:34 am

Рекламен шедьовър:
https://www.youtube.com/watch?v=CodP4SAQiKY#t=62.461

Иначе тва цъка ли го някой? Аз ли съм забозял или кво, ама в долните рангове е неква сеч. Качествени декове, скъпи карти, играчи, дет не са кретени. А па у wild си е мамата отнесло. Там кви извращения стават не е истина. :mrgreen:

User avatar
Claymore
Ascendent
Posts: 4955
Joined: Sat Sep 12, 2009 9:55 pm

Re: HearthStone

Post by Claymore » Mon Jul 25, 2016 12:45 pm

Мани, аз по-нататък от 16 с budget дековете си не мога да стигна. Бях спестил 900 дъст да си крафтна НЯКАКВО леджендъри, накрая не се сдържах и си крафтнах картите за Pirate Warrior. С което стигнах бързо от 20 до три звезди на 16, та поне ще взема chest reward, ама в последствие ме ебат яко. Което е супер странно, щото като гледам Тръмп как го играе, на него не му излизат такива скъпарски декове с Рагнарос, Бран и нз още кво вътре. Може би в NA е по-лесно в по-ниските рангове от EU :mrgreen: Иначе наскоро направих първата си 5+ арена, стигнах 9 победи, което стигна да ми захрани още 4 арени след това, които бяха 4, 3, 2, 0. :lol: Та да, трудно е да си беден, но импулсивен и да не може да събереш дъст за едно кьораво Legendary. Аз не съм сигурен и какво искам да крафтна, може би Twin Emperor.
Last edited by Claymore on Mon Jul 25, 2016 1:30 pm, edited 2 times in total.
What's a goon to a goblin? What's a shooter to a shotta?
I can boom shakalaka your medulla oblongata

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: HearthStone

Post by трубадур » Mon Jul 25, 2016 1:10 pm

Аз фуча с някъф магесник катунец и като реша да съм кретен с моя модификация на зоо. По принцип целият кеф на играта се крие в тва да си измисляш собствени декове. Видях го f2p война на тръмп, липсват ми 2-3 карти, но като цяло не ме кефи много и не го играя. А и той в момента се намира нейде из азия, та кой знае там немотията ква е, затва и охлюви за опоненти.

Много ми се ще да се науча да играя с роуга, ма след толкова паладини, магьосницата и вещеру просто не мога да се отърся от контролиращата-ритай у фейса га можеш нагласа, дето съм си изградил. Освен това ми е трудно да играя без тежки единици и въобще в дека ми да няма супер лепливи гадове на всяка точка мана и малко заклинания/оръжия за цвят и разчистване. Поне така играя първите два класа.

Зоопарка си е просто интуитивно малоумен и ако не си се справил до 5-6-та ръка с противника значи си му изтървал юздите. Но не мога отрека, че бие адреналинче малко. Постоянно стоиш на 2 карти в ръката макс, на 4 раздаване направо изсипваш всичко и бой. Малко като стъклено оръдие го раздава, което е тип игра, който ми допада без значение от жанра.

А събиране на прахоляк за легендарни е загуба на време. Ако ти се падне на късмет, падне, ако не - здраве. Да не казвам голяма дума, ама като ме търкалят далеч не се осланят на скъпи покупки, ми или е щото изтървам темпото, или щото първата ми ръка са от 4 до 10 и в общи линии карам играта на надежда и само отговарям на предизвикателствата на опонента, вместо да ръководя действията.

А на арената имам някаква бариера. Много лесно давам игри, след като съм стигнал 3-4 победи. Нещо вътре в мен вика, че му е достатъчно. Плюс че и сядам да играя всичко наведнъж. Но поне си държа нивото да не падам под 3 победи. Което е жалка история.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests