HearthStone

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: HearthStone

Post by трубадур » Fri Aug 12, 2016 2:15 pm

Дехба, а е най-умилително дебилната карта у целио хартстоун.

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: HearthStone

Post by трубадур » Sat Oct 01, 2016 10:30 am

От близард пускат нова героиня за прийстовете, неква си Туранде или еба ли го, явно е дебела работата, викат че била важна, а прочетох май около 10 варкрафстки книги и не мое се сетя коя е. Се тая. За да се сдобиеш с нея требе да имаш амазон прайм и туич прайм и е достъпна само за пет-шест държави и сигурно може да си представите за кво става дума у форума и под блог поста :mrgreen:

User avatar
Claymore
Ascendent
Posts: 4955
Joined: Sat Sep 12, 2009 9:55 pm

Re: HearthStone

Post by Claymore » Sat Oct 01, 2016 12:05 pm

Като почнах да играя януари, прийст беше в много по-добра позиция и си казах че няма да го играя щото ме дразнеше как краде и защото Андуин е мазен. С времето ми стана по-интересен, но до този момент дисенчантвах всичко прийст което ми се падне, ама си бях казал че ако изкарат алтернативен скин, още повече женски, бих разцъкал класа с кеф. Та определено разбирам негодуванието. :lol:
What's a goon to a goblin? What's a shooter to a shotta?
I can boom shakalaka your medulla oblongata

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: HearthStone

Post by трубадур » Sat Oct 01, 2016 12:11 pm

Аз доста време мислех, че Андуин е лесбийка, че да задоволят куиър публиката, ама ядец. Иначе за съжаление човекът, легендата, бокът Медиф е само карта та ми отпада желанието да съм магесник с него. Единственият герой, който реално бих сменил ванила портрета. Не че сорсърката не е яка, ама медиф, особено и ся с експанжъна е класа просто. Иначе тая дуда Туранде е бая путеса и дизайнът и е бая пищен. След време сигурно ще я укарат в магазина, за простолюдието.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Re: HearthStone

Post by RRSunknown » Sat Oct 01, 2016 10:32 pm

Не знам какво си чела/чел обаче Тиранде е един от най-известните персонажи във вселената -даже стои на една от обложките на Warcraft 3 и на плакатите. Жена на Малфурион друида, официалната лидерка на нощните елфи - има я и като един от героите в Warcraft 3. От известните герои само тя и Артас липваха досега.

Явно и слагат скина за да вдигнат малко популацията на прийстовете но кой го ебе за скинове в игра за карти - дори и лайно да сложат за скин ако има OP карти всички ще го заиграят.

И Медив може да е карта но поне има някаква полза от него за разлика от например Илидан който е една от най-безполезните карти още от излизането на играта.

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: HearthStone

Post by трубадур » Sat Oct 01, 2016 11:30 pm

къ мое да съм жена да го еа :mrgreen:
иначе се сетих де, имаше няква безумна поредица на кнаак за войната на древните и май там я имаше овцата, но е доста лесно да пропускаш факти и герои за вакрафт като не даваш пичи косъм за дебилната вселена, ся покрай филма почна да изниква някакъв интересец и даже заради него почнах да навързвам някакви неща и въпреки това все още не може да ми дреме достатъчно, че дори да направя един гугъл сърч

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Re: HearthStone

Post by RRSunknown » Sun Oct 02, 2016 1:00 am

Не знам филма беше мега тъп, чудя се кой може да го издържи докрай и да не е бесен фен :lol:

User avatar
Martix
Jaghut Tyrant
Posts: 1935
Joined: Mon Aug 21, 2006 12:44 pm
Location: selfmade plain

Re: HearthStone

Post by Martix » Sun Oct 02, 2016 1:16 am

Добре, предавам се, защитата на амазон е непробиваема, не можах да ги излъжа и да мина за американец.
На кого му е притрябвал тъпия скин anyway... :bigtongue:
There are no rules! I'm gonna get you!

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Re: HearthStone

Post by RRSunknown » Sun Oct 02, 2016 11:21 am

Мда парадокс - никой не обсъжда идващия пач с който близард нърфят най-оп картите и убиват няколко топ дека но се обсъжда скин за най-неиграния клас и то от хора които не дават пичи косъм за Варкрафт :roll:

И да си коментирам аз защото няма кой друг
Rockbiter Weapon на шамана става 2 от 1 мана. Това доста намаля силата на шамана срещу агро, елиминира до голяма степен Ал акир от декбилдинга и като цяло забавя шамана.

Tuskar totemik - вече призовава само обикновен тотем -довиждане шамани. Имахте своя момент.

Call of the wild - става 9 мана което ти дава значителна глътка въздух . Най -малкото не може да ползва магията и hero power в един ход.

Execute става 2 мана - уориърите ги забавят сериозно

Charge се променя от 3 мана +2 атака и чардж към 1 мана и чардж без право на атака на героя за същия ход
- това ефективно убива ОТК дека.

Abusive sеrgenat - става 1 атака от 2 и това просто ще го извади от всички агро декове защото с 1 атака просто няма с кого да трейдне на втората мана. В зууто където се търси само ефекта му ще остане.

Yog saron - променен така че се се сайлънсне или убие сам спира да каства а Overload магиите заключват маната на героя. Крайно време беше. писна ми от Saroni които на пълен борд моя страна с дебели копелета ми го изчистват и си пълнят техния с набъфени карти и междувременно си зареждат живота и теглят карти.

User avatar
Martix
Jaghut Tyrant
Posts: 1935
Joined: Mon Aug 21, 2006 12:44 pm
Location: selfmade plain

Re: HearthStone

Post by Martix » Tue Oct 04, 2016 9:16 pm

Кво има да се обсъжда. Всички нерфове са върха. Само rockbiter-а е малко прекален (2 мана за 3 атака е слабо). По-добре да бяха нърфнали doomhammer според мен, но те си знаят...
А на charge-а бих запазил +2 атак бонуса, на база на факта, че така или иначе никой няма да го играе, може поне да е силен removal, все пак иска и миниън.
There are no rules! I'm gonna get you!

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: HearthStone

Post by трубадур » Tue Oct 04, 2016 10:40 pm

Бе знаят си, нищо не знаят. Тая игра много остро ми писна. Просто винаги имам някакъв период на 2-3 седмици дето е яко да врътнеш картяците и после само си чопля ушото от скука. Дори вторите 2 крила на новата простотия не ми се ще да мина, а в нея Медив е блазен пимп, баси, т.е. култ то небесата. С тия нърфове близард са некви лешпери, блъскат я тая простотия за е-спорт, а то трагедия. Вместо да махнат стълбата и да оставят неква поголовна сеч и да се играе с дебилни декове.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Re: HearthStone

Post by RRSunknown » Tue Oct 04, 2016 10:40 pm

Doomhammer вече не се играе - последната новост беше ал акир с рокбайтъра.
Байтъра основния му проблем беше, че дава огромно предимство срещу агро декове - за 1 мана чистиш всеки един от 1 мана дроповете и 90% от 2 мана дроповете и развиваш борда. 3 демидж другите класове правят за по 2 мана.

Чарджа няма как да му дадат +2 атака защото както е 1 мана щеше стане изключително брутален в агро с карти от рода на argent squire. Само си представи armorsmith с charge . И най-важното - карти без или със слаба атака ще получават такава и ще могат да си активират ефекта с ефективен трейд - например тtwilight summoner.

User avatar
Ordo Malleus
Mistborn
Posts: 1453
Joined: Fri Apr 23, 2010 9:59 am

Re: HearthStone

Post by Ordo Malleus » Thu Oct 06, 2016 9:26 am

Rockbiter-a специално нямаше никаква нужда от нърф, а аз не играя шаман. RRS, в твоите примери - трейдваш карта за 1 мана и карта за 1 мана - какъв е проблемът (даже шаманът си взема 1-2-3 демидж в лицето)? Какъв точно борд развиваш? Ок, понякога печелиш темпо, ако си убил 2-дроп, но айде агротата да не ги съжаляваме, че могат да изгубят едно миниънче от рокбайтъра.

Тускарът примерно хубаво го изнърфиха, той беше проблемен и имаше нужда, но рокбайтъра винаги е бил централен за шамана и допреди известно време всъщност класът беше бая слаб - тоест, последните 2 експанжъна са счупили нещо, а не тази карта, която си е така от ден първи.
What froze me was the fact that I had absolutely no reason to move in any direction. What had made me move through so many dead and pointless years was curiosity. Now even that had flickered out.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Re: HearthStone

Post by RRSunknown » Thu Oct 06, 2016 12:49 pm

Точно едно миниънче може да е ключово в началото докато напъплиш с тотеми и флеймтонг тотема. Ако играеш монета и тотем 3/4 следващия ход си с 1 мана. Другия момент е когато имаш флеймтонг и тотеми но ти го убиват - с байтъра може да очистиш борда . В другите класове 3 демидж е 2 мана и всички такива магии са автоматично включени във всички декове - Frostbolt, Wraith, quickshot, war axe, darkbomb когато беше достъпен . Няма дек на мейдж, друид, воин който да ги няма двойка от тези карти.

Даже сега до последно не се играеше Doomhammer а се разчиташе на Al akir с потенциален 18 демидж на 10 мана и 12 демидж на 9 мана Сега възможното е 12 демидж на 10 мана и 6 демидж на 9 мана.

User avatar
Ordo Malleus
Mistborn
Posts: 1453
Joined: Fri Apr 23, 2010 9:59 am

Re: HearthStone

Post by Ordo Malleus » Thu Oct 06, 2016 2:38 pm

Само дето в другите класове въпросните неща се превръщат в по-ценни за 2-те си мана. Frostbolt-а едно, че замразява, друго че подготвя да те избумкат с Ice Lance, трето че е храна за Wyrm-a, Antonidas & прочие... Брадвата има 2 заряда, воинът има с какво да бъфи оръжието, а и не е толкова притеснен да поема фейс демидж (а понякога даже го иска). В момента единственото предимство на Rockbiter-а, а то е че можеш да го натресеш на миниън (най-често с windfury), до голяма степен е ограничено.
What froze me was the fact that I had absolutely no reason to move in any direction. What had made me move through so many dead and pointless years was curiosity. Now even that had flickered out.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests