Path of Exile

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

coldie
Forsaken

Path of Exile

Post by coldie » Tue Oct 29, 2013 10:26 pm

Някои я водят като Диабло 2.5, според други е по-добра от Диабло 3.
Според мен в някои отношения е по-добра от Диабло, в други е по-зле.
Играта си заслужава и е фрий. Поне засега.
http://www.pathofexile.com/
I`m addicted to the truth, it`s a dangerous love affair.
94.34 Out of the limits.
When defenders follow Lionel Messi on FB, he move to Twitter, when they follow Leo in Twitter, he flow to Instagram.

ProxyFantasy
Paragon

Post by ProxyFantasy » Wed Oct 30, 2013 12:33 am

46 Scion на
Lighting trap + Multiple Traps + Pierce + Added Chaos Dmg + Added Lighting Damage
Purity
Endurance Cry
Bear trap + added fire damage
Fire trap + increase burning damage (maybe proliferation)
Smoke mines.

Талантите ми са
http://www.pathofexile.com/passive-skil ... juFfno_go=

Коментар по играта. Уел, ако имаш време и достатъчно желание, играта предлага наистина много забавление. Имаш Гилдии, имаш мапове, пълна къстомизация на уменията и талант дърветата, голям набор от уникални итеми и страхотна крафтинг система. Много силно.

coldie
Forsaken

Post by coldie » Sat Nov 09, 2013 1:22 am

ProxyFantasy wrote:46 Scion на
Lighting trap + Multiple Traps + Pierce + Added Chaos Dmg + Added Lighting Damage
Purity
Endurance Cry
Bear trap + added fire damage
Fire trap + increase burning damage (maybe proliferation)
Smoke mines.

Талантите ми са
http://www.pathofexile.com/passive-skil ... juFfno_go=

Коментар по играта. Уел, ако имаш време и достатъчно желание, играта предлага наистина много забавление. Имаш Гилдии, имаш мапове, пълна къстомизация на уменията и талант дърветата, голям набор от уникални итеми и страхотна крафтинг система. Много силно.
Мн. е трудна, просто е необосновано трудна. Някои неща доста ме дразнят, но че е зарибявяща и е като едно по-интелектуално Диабло.
Не е особено обичайно игра с такъв геймплей и графика и прочее да е фрийй. Даже си е едно единствено изключение.
Откак минаха на бетата, стана още по-сложна.
Минуса е, че е не особено добре балансирана, според мен.
А тоя новият бос Доминус е просто ...нз
Пак се връщам на това което казах, че в някои отношения е доста по-добре от Диабло, в други е по-зле.
94.34 Out of the limits.
When defenders follow Lionel Messi on FB, he move to Twitter, when they follow Leo in Twitter, he flow to Instagram.

Razaelski
Paragon

Post by Razaelski » Sun Nov 10, 2013 12:08 pm

Мен ме пребори. Не успях да пребора боса на акт 1, колкото и да се опитвах. Накрая дойде един 40 левъл и го уби. Почувствах се тъпо, особено заради липсата на ТП скролове и Идентити, които трябва да фармя с часове. Ако някой все пак иска да ми даде едно рамо, може и да заиграя пак.
I believe there's another world waiting for us Sixsmith. A better world. And I'll be waiting for you there

Amikae
Ascendent

Post by Amikae » Sun Nov 10, 2013 12:33 pm

Аз съм дарявал кинти за тая игра, но в края на краищата не ми хареса. Очаквах да избягам от ужаса на Диабло 3, но тука гринда е още по-голям и нещата са още по-рандъм.

ProxyFantasy
Paragon

Post by ProxyFantasy » Mon Nov 11, 2013 10:03 am

Проблема на новите играчи е, че не приоритизират кръвта и резистите в началото. От там и са ви трудни босовете. Е Доминос си беше ебал майката, но пак се убива.
Играта наистина е МНОГО трудна, но гринда настрана не е толкова нужен, поне до 60ти левел. Въпроса е, че трябва наистина да се средоточиш в играта и да и отделяш доста време.
Разликата е, че тук гринда е на мапове и е доста разнообразен, но въпреки това си трябва, ако искаш да продължиш напред.
Допълнителен съвет е, ако нещо не ви се получава с героя, почвайте от начало, тази игра трябва да опитваш отново и отново, докато не започнеш да разбираш механиките.
Баланса, че го няма за мен е плюс, защото така всичко си зависи от теб да го счупиш и да видиш кое действа и кое не. А да и това позволява One Hit, One kill сценариите в ПВПто.

coldie
Forsaken

Post by coldie » Wed Nov 13, 2013 9:40 pm

Днес вкараха новия пач и според мен прецакаха тотално баланса.
То и това е най-слабто на ГГГ, създателите на играта. Далече са от баланса, който успяват да направят Близард...
Лутат се между много ОПнати билдове и после ги нерфват на макс.
Липсата на баланс е това, което най-много ме дразни.
94.34 Out of the limits.

ProxyFantasy
Paragon

Post by ProxyFantasy » Tue Nov 19, 2013 10:13 am

Близард и Баланс? :? Две понятия, които тотално се отричат.

coldie
Forsaken

Post by coldie » Fri Dec 06, 2013 11:43 pm

Взех си първият 6L chest, малко преди да се откажа :)
94.34 Out of the limits.

coldie
Forsaken

Post by coldie » Wed Dec 25, 2013 12:24 am

Като се понагрухаш играта вече е доста по-лесна:)
Сега Доминус си го бия без проблеми.
94.34 Out of the limits.

ProxyFantasy
Paragon

Post by ProxyFantasy » Fri Aug 22, 2014 11:00 am

Новият експанжън ми върна желанието за игра. Наистина доста освежава и докато не науча всичко от новите мастъри, няма да я зарежа житката. Сигурен съм, че поне 50 часа ще ми отнеме, така че ще споделя мнение след това. За сега изглежда прекрасно и много занимателно дори за по-слаби играчи.

coldie
Forsaken

Post by coldie » Sat Aug 23, 2014 10:10 pm

ProxyFantasy wrote:Новият експанжън ми върна желанието за игра. Наистина доста освежава и докато не науча всичко от новите мастъри, няма да я зарежа житката. Сигурен съм, че поне 50 часа ще ми отнеме, така че ще споделя мнение след това. За сега изглежда прекрасно и много занимателно дори за по-слаби играчи.
Аз от три-четири месеца съм я зарязал, защо си заслужава да се играе пак?
94.34 Out of the limits.

coldie
Forsaken

Post by coldie » Sat Aug 23, 2014 10:20 pm

От дистанцията на времето мога да кажа, че толкова обвързващо занимание като това да си направиш 6Л или да крафтнеш бест айтъм, е по-зомбиращо и далеч по трудно даже от това да гриндиш 100/100 айтъми на Диабло
94.34 Out of the limits.

ProxyFantasy
Paragon

Post by ProxyFantasy » Sun Aug 24, 2014 4:15 am

Интересната част са daily quest-овете и идеята, че във всяка трета зона има нещо различно, някакъв евент, дали ще е стронгбокс, куест или мастър или corrupted зона и така нататък. Тоест играта ми изглежда доста по интересна, като на човек, който играе супер casually и са запълнили мъртвите нива около 40 до 60 левел.
Крафтенето е повече за хардкор геймърите, аз не бих се занимавал определено хД. Но hideout-a ми изглежда забавна придобивка и ще искам да го разгледам по сериозно хД

coldie
Forsaken

Post by coldie » Sun Aug 24, 2014 8:51 pm

ProxyFantasy wrote:Интересната част са daily quest-овете и идеята, че във всяка трета зона има нещо различно, някакъв евент, дали ще е стронгбокс, куест или мастър или corrupted зона и така нататък. Тоест играта ми изглежда доста по интересна, като на човек, който играе супер casually и са запълнили мъртвите нива около 40 до 60 левел.
Крафтенето е повече за хардкор геймърите, аз не бих се занимавал определено хД. Но hideout-a ми изглежда забавна придобивка и ще искам да го разгледам по сериозно хД
То тва е върха на играта е крафтването на някои хай айтъм, аз и заради това я отказах(второстепенната причина)т ъй като няма как да го направя това.
Там става въпрос за стотици от най скъпите орбове.
94.34 Out of the limits.