Bioshock Infinite

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

Post Reply
User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Bioshock Infinite

Post by The Dragon » Mon Mar 25, 2013 11:08 am

Нека има дедикейтнът топик за един от силните претенденти за игра на годината.

Image

Инфографик със забавно инфо
Spoiler: show
Image
И ревюто на IGN

http://www.ign.com/articles/2013/03/22/ ... -pc-review
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Mon Mar 25, 2013 11:14 am

Чакаме си утрешния ден и така. Баси аз мислех, че чак петък излиза, много яко. Което значи, че днес ужасно бързо смятам да си довърша Гиърса, за да мога да се потопя напълно:)))

Ако някой е намерил инфо из нета за сравнение на версии бокс срещу ПС3 моля да метне някакъв линкЧОК.

Няма такъв силен месец ей:)

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Mon Mar 25, 2013 2:42 pm

И ревюто на RPS (Единственото което има значение за мен)

http://www.rockpapershotgun.com/2013/03 ... pc-review/

И тези на Полигон и Деструктоид:

http://www.polygon.com/game/bioshock-infinite/2779

http://www.destructoid.com/review-biosh ... 9341.phtml

Играте неизненадващо обира десетки :)

Edit: Edge + Eurogamer

http://www.eurogamer.net/articles/2013- ... ite-review

http://www.edge-online.com/review/biosh ... te-review/
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
Delegat
Aes Sedai
Posts: 1583
Joined: Mon Dec 25, 2006 7:53 pm

Post by Delegat » Mon Mar 25, 2013 3:55 pm

След първия и особено след втория Биошок, даже няма да си направя труда да изпиратсвам новия. Искам свестен наследник на System Shock 2, нищо друго.

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Mon Mar 25, 2013 4:18 pm

Delegat wrote:След първия и особено след втория Биошок, даже няма да си направя труда да изпиратсвам новия. Искам свестен наследник на System Shock 2, нищо друго.
Мъдро ... ако втория биошок имаше нещо общо с първия ... мнението ти даже щеше да тежи малко повече.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
Delegat
Aes Sedai
Posts: 1583
Joined: Mon Dec 25, 2006 7:53 pm

Post by Delegat » Mon Mar 25, 2013 5:04 pm

Съгласен съм, Биошок 2 има толкова общо с Биошок, колкото последния със Систем Шок 2 :twisted:

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Mon Mar 25, 2013 8:36 pm

Човече, при цялото ми уважение към теб...плс спри се, остави ни да си друулваме като зомбита и толкова, наистина.

Аз си я заръчах за ПС3 в крайна сметка и утре ранна утрин трябва да ми е в ръчичките.

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Mon Mar 25, 2013 9:13 pm

Delegat wrote:След първия и особено след втория Биошок, даже няма да си направя труда да изпиратсвам новия. Искам свестен наследник на System Shock 2, нищо друго.
В общи линии съм съгласен. Първият го изиграх, но така и не разбрах за какво е целия хайп. Една от най-високо оценените игри в историята, ала бала. Приличен шутър с чудесна атмосфера и в общи линии само толкова. Не си спомням абсолютно нищо от историята. А двойката не я изтраях повече от 30 минути.

От друга страна Infinite изглежда прекрасно и с удоволствие ще я пробвам, а ако ми и хареса, ще я купя. Но днешно време бая игри се оказаха пълен ташак, та затова повече преордъри и купуване на довериe няма.

Така де, чака се крака и ще стане ясно дали са заслужили парите ми.

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Mon Mar 25, 2013 9:29 pm

Ами ... ако първия биошок не ти е харесал и този няма да ти допадне :)
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Mon Mar 25, 2013 9:33 pm

Амикае лоджик в метафора:
Обичам водка а те ми дадоха уиски , после ми дадоха още по-отлежало уиски. Не издържах и две глътки. Чудно какво му харесват хората.

Сега пак ще си поръчам уиски и тоя път се надявам да са го направили с вкус на водка иначе не заслужават парите ми. В днешно време бая питиета не са водка затова доверие няма. Парите ми заслужава уискито с вкус на водка което очаквам.

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Mon Mar 25, 2013 10:03 pm

RRSunknown wrote:Амикае лоджик в метафора:
Обичам водка а те ми дадоха уиски , после ми дадоха още по-отлежало уиски. Не издържах и две глътки. Чудно какво му харесват хората.

Сега пак ще си поръчам уиски и тоя път се надявам да са го направили с вкус на водка иначе не заслужават парите ми. В днешно време бая питиета не са водка затова доверие няма. Парите ми заслужава уискито с вкус на водка което очаквам.
Добра метафора, ако говорим само за Биошок, току виж съм открил водката този път. Обаче, ако говорим за доверие, доверието липсва, защото вече доста пъти ни водка, ни уиски получих, а хубава прясна пикня. В смисъл, както и да я пия, все пикня е. Затова вече първо течността отива в лаборатория за анализ, след което се купува и пие. Не че е световен проблем де, има хора сигурно свикнали с пикнята, даже вече може и да им харесва. Те и кучетата веднъж, като се научат да ядат лайна от улицата, после не мож ги отучи, е какво да правим. Аз съм си старомоден и все още се кефя на водка вместо пикня и прясно пилешко месце, вместо лайна. Говорим метафорично, разбира се.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Mon Mar 25, 2013 10:31 pm

Е то за някои хора 20 годишното уиски е пикня несравнима с ментака на винпром който помнят от едно време и признават само него.

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Mon Mar 25, 2013 10:44 pm

RRSunknown wrote:Е то за някои хора 20 годишното уиски е пикня несравнима с ментака на винпром който помнят от едно време и признават само него.
Не и за хората, които са пили много и всякакъв вид алкохол. Например новата водка Tomb Raider чудна се оказа, нищо че на вкус е много подобна на други водки на пазара. Качеството трудно се отрича, когато го има, а когато го няма... е от пикня не се умира. :wink:

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Tue Mar 26, 2013 12:56 am

Първите 20-на минути в колумбия ми напомниха на tomorrow belongs to me момента от кабаре ...
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
Roamer
Ascendent
Posts: 4895
Joined: Wed Jan 03, 2007 5:25 pm
Location: Hier ist hier und jetzt ist jetzt doch jetzt ist jetzt schon nicht mehr da...
Contact:

Post by Roamer » Tue Mar 26, 2013 1:37 am

Не прекалявайте с твърде образните метафори, моля; някои хора имаме доста развито въображение.

:)
Eric: I use my sword to detect good on it.
Ed: It's not good, Eric. It's a gazebo.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests