Mass Effect 3

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Sun Jun 01, 2014 12:03 pm

LOL What ? Гарус сигурно е най-силния боец във всичките три игри :lol:

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Sun Jun 01, 2014 8:00 pm

И на мен Сашо се скъсва да ми обяснява колко гениален снайпер бил Гарус, ама до момента файда в бойните дружинки не виждаме от него. Надупили сме му снайперизма на макс и сме му дали най-яката достъпна пушка и пак основно Шепърд и Лиара изнасят противниците. Надявам се в двойката вече да са оправили изкуственият интелект, щото искам Гарус да почне да минава като комбайн през враговете.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Sun Jun 01, 2014 8:32 pm

There are calibrations to be done!!! Претупвайте единицата и към якото 2 :).
:ninja:

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Sun Jun 01, 2014 9:41 pm

Като комбайн минава само Рекс :)

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Sun Jun 01, 2014 11:04 pm

Еми повечето битки започват с пукване на Гарус като го чарджнат някакви меле гадове. Сега е малко по-добре, но нищо общо с втората игра, където е в пъти по-як. То като цяло тук персонажите не вършат нищо, безумно им е ИИ-то. Дори да им даваш команди, пак са неадекватни.

Иначе ето как го развих:
Spoiler: show
Image
Въобще ако Mass Effect 1 беше излязла сега, едва ли бих й дал повече от 7/10. Геймплеят е доста нескопосан като цяло. Втората игра просто е ТОЛКОВА по-добра.

User avatar
Claymore
Ascendent
Posts: 4955
Joined: Sat Sep 12, 2009 9:55 pm

Post by Claymore » Sun Jun 01, 2014 11:42 pm

RRSunknown wrote:Като комбайн минава само Рекс :)
Затова съм изкарал цялата единица със Рекс+Тали или Лиара + Тали. Рекс с пълен Barrier, свестна броня и Battlemaster е говедо, което мре доста трудно.
What's a goon to a goblin? What's a shooter to a shotta?
I can boom shakalaka your medulla oblongata

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Mon Jun 02, 2014 10:09 am

Гарус се пооправи малко сякаш. Напоследък успява да убие разни работи. А да гледаш Рекс в бой е мега забавно. Идва някъв гет, удря го и се свлича мъртъв на земята. Ударило се в Рекс горкото. :lol:

Минахме срещата със Сарен и разни неща около Рийпърите станаха ясни. Затрихме Ашли по трасето, щото Сашко реши, че не му се занимава с по-нататъшните й расистки драми.

Продължавам да шипвам Шепърд и Гарус с пълна сила. Ужасно ме кефи как си влияят един на друг. Гарус е доста интелигентен и свестен екземпляр, обаче е някъв доста радикален в постъпките си на моменти. И Шепърд го очовечава малко по малко. ИСКАМ ДА ГИ ВИДЯ ВЕЧЕ КАТО ДВОЙКА!!!

И ми е много мъчно за кроганите откакто разбрах, че си присаждат тестиси с надеждата да се размножат. :cry:
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
coldie
Forsaken
Posts: 2969
Joined: Fri Dec 05, 2008 10:20 pm

Post by coldie » Wed Jun 04, 2014 12:41 am

Amelia wrote:

Продължавам да шипвам Шепърд и Гарус с пълна сила. Ужасно ме кефи как си влияят един на друг. Гарус е доста интелигентен и свестен екземпляр, обаче е някъв доста радикален в постъпките си на моменти. И Шепърд го очовечава малко по малко. ИСКАМ ДА ГИ ВИДЯ ВЕЧЕ КАТО ДВОЙКА!!!
Пожелавам ти го :lol:

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Wed Jun 04, 2014 9:05 pm

Mass Effect 2 на макс с 60 кадъра е маса ефектно.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Thu Jun 05, 2014 7:44 am

Баси ше зема и аз да си я инстална тия дни пак цафарата. Жалко, че оригиналната не ми е с dlc-тата, а те са маса яки. :metal: :metal:
:ninja:

User avatar
Arlina
E'lir
Posts: 196
Joined: Tue Jan 03, 2012 8:24 pm
Location: Normandy

Post by Arlina » Thu Jun 05, 2014 6:36 pm

От няколко дни много ми се играе пак трилогията, убедихте ме :lol:
I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Thu Jun 05, 2014 7:35 pm

Цъкайте с МОШ!

Мас Ефект 2 е неква друга вселена направо. Дотук нема лабаво - персонажи, история, диалози, визия - всичко е стабилен рутежец. Мойта любов Гарус се появи и почти умря, но сега вече е в екипа и ще си го ползваме по мисии. Ужасно ме кефи как са разчупили безкрайните диалози с body language, лафчета и прочее. Стават ПЪТИ по-яки така. Жокера в момента, например, ги снася такива словесни бисери, че ме кара да се замисля дали не искам да се съберем с него всъщност...
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Claymore
Ascendent
Posts: 4955
Joined: Sat Sep 12, 2009 9:55 pm

Post by Claymore » Thu Jun 05, 2014 9:27 pm

А аз да питам, понеже съм будала и след като купих първата, ми се ще да имам и втората в Стийм, ако изтегля пиратски DLC-та за втората, ще работят ли? Ако не, да знам да не я купувам изобщо, когато падне цената.
What's a goon to a goblin? What's a shooter to a shotta?
I can boom shakalaka your medulla oblongata

User avatar
Matrim
Moderator
Posts: 5259
Joined: Mon Dec 22, 2003 10:58 pm
Location: Remedy Lane

Post by Matrim » Thu Jun 05, 2014 9:38 pm

Claymore47_Fen wrote:А аз да питам, понеже съм будала и след като купих първата, ми се ще да имам и втората в Стийм, ако изтегля пиратски DLC-та за втората, ще работят ли? Ако не, да знам да не я купувам изобщо, когато падне цената.
На сайта на ЕА сега МЕ2 е 3 евро, между другото, но предполагам я искаш само от Стийм.

Не знам дали ще тръгнат DLC-тата, но аз си купих МЕ3 завчера и се оказа, че не мога да я активирам заради някакъв бъг в Origin. Fucking EA. Направих заявка да ми върнат парите, но докато стане мога да си цъкам мулти в пиратската версия. ;)
Ridcully: "A few twenty-mile runs and the Dean'd be a different man."
Bursar: "Well, yes. He'd be dead."
Ridcully: "He'd be healthy."
Bursar: "Yes, but still dead."

User avatar
Claymore
Ascendent
Posts: 4955
Joined: Sat Sep 12, 2009 9:55 pm

Post by Claymore » Thu Jun 05, 2014 11:25 pm

Ми ето за т'ва не ща EA или Origin... От друга страна 3 евро... Ма не, не си струва. :lol:
What's a goon to a goblin? What's a shooter to a shotta?
I can boom shakalaka your medulla oblongata

Who is online

Users browsing this forum: Delegat and 6 guests