Mass Effect 3

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Fri Jun 06, 2014 1:57 am

Сашко май реши да изпиратства 2 и 3, за да може да сложи и всичките изпиратствани чукурнайсет гъзилиарда ДЛЦта към тях. Щото самата игра може да се намери много евтино (и ние я имаме оригинална в ебем ли ти колко различни версии), но после трябва да плащаш некви бесни кинти за ДЛЦтата. А гнусните костюми от ЕА и Байоуеър не са пуснали комбо пак, в който всичко идва накуп на няква достъпна цена, щото трябва да се точат фенски кинти от ДЛЦ. Та решихме в къщи да им теглим една майна на костюмите.

Поздрав с най-хубавото нещо в Мас Ефект 1:
https://www.youtube.com/watch?v=NcrDWAuyqtc

Аз трябва да се разтърся и за комиксите и анимето по Мас Ефект, но това ще стане като изиграем и трите части.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Claymore
Ascendent
Posts: 4955
Joined: Sat Sep 12, 2009 9:55 pm

Post by Claymore » Fri Jun 06, 2014 2:29 am

Уфф, ми и аз май така ще направя, ма първо ще поразпитам дали няма да може все пак да наблъскам някакси пиратските файлове в Стийм директорията, па тогава.
Тая песен доста я въртях последните месеци. Сигурен съм че вече сте запознати с песента на Miracle of Sound, но я поствам ако тук има изпуснали:
https://www.youtube.com/watch?v=QMrHgQhrEDU
What's a goon to a goblin? What's a shooter to a shotta?
I can boom shakalaka your medulla oblongata

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Fri Jun 06, 2014 5:39 am

Normandy ми е от любимите песни на Гавин. :)
Забравих да спомена, че саларияна Мордин е някво поредно бижу в тая игра. Ебаси персонажа!
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Fri Jun 06, 2014 9:57 pm

Това с DLC-тата е мега безумно в Mass Effect 2. Има общо 23, сред които има два супер централни за историята на играта - Shadow Broker и Arrival. Нямам никакво намерение да ги купувам отново, при положение че вече дадох предостатъчно пари за тях на Xbox 360.

Основните 40-50 часа геймплей в началото бяха 60 долара, но сега са 6. DLC-тата обаче продължават да вървят по 10 долара за 2 часа геймплей. Тия хора не са у ред. Всяка друга компания досега щеше да е пуснала издание с всичко включено.

User avatar
Matrim
Moderator
Posts: 5260
Joined: Mon Dec 22, 2003 10:58 pm
Location: Remedy Lane

Post by Matrim » Sat Jun 07, 2014 1:56 am

Почнах да си преигравам МЕ3, тоя път със все DLC-тата. Диалогът все още ми се вижда дървен, а съюжетът безумно глупав, но битките са си зарибявка. Vanguard с Charge+Nova е голям купон.
Ridcully: "A few twenty-mile runs and the Dean'd be a different man."
Bursar: "Well, yes. He'd be dead."
Ridcully: "He'd be healthy."
Bursar: "Yes, but still dead."

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Mon Jun 09, 2014 1:16 am

Image

:lol: :lol:

User avatar
Matrim
Moderator
Posts: 5260
Joined: Mon Dec 22, 2003 10:58 pm
Location: Remedy Lane

Post by Matrim » Tue Jun 10, 2014 2:24 am

С брат ми се зарибихме по мултито. Весело е да играеш асари или особено гет джагърноут, който е тотален танк и с него играта става съвсем различна. Друго си е да трепеш преториъните с хеви меле като стой та гледай.
Ridcully: "A few twenty-mile runs and the Dean'd be a different man."
Bursar: "Well, yes. He'd be dead."
Ridcully: "He'd be healthy."
Bursar: "Yes, but still dead."

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Tue Jun 10, 2014 4:37 am

Matrim wrote:Почнах да си преигравам МЕ3, тоя път със все DLC-тата. Диалогът все още ми се вижда дървен, а съюжетът безумно глупав, но битките са си зарибявка. Vanguard с Charge+Nova е голям купон.
Според мен сюжетът си е много добър, ако изключим самия край. Пълно е със силни моменти и общата идея е чудесен начин да увеличат мащаба след "suicide mission"-а в ME2. Честно казано не се сещам за друга RPG поредица, навързана с толкова мерак. Цяло чудо е, че са успели да напишат историята толкова добре предвид колко променливи има в нея. Именно затова хората толкова се разочароваха от епилога - защото на Bioware явно не им бяха достигнали силите (и времето) да направят нещо по-интересно и така всичките стотици избори и последствията от тях се оказаха без реално значение. Този подход може и да беше допустим в Deus Ex, но тук си трябваше нещо в стил Fallout.

Иначе ние почти минахме Mass Effect 2. Жената не ми дава да играя сам, така че малко бавно стават нещата, ама...

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Tue Jun 10, 2014 8:12 am

Те за това май и пуснаха длц-то Цитаделата с апартамента, което пак преигравам ся с ебати носталгията.

Бтв, определено не мога да играя с нищо друго освен дефаултния скин и глас на мъжкия Шепърд аз. :roll:
:ninja:

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Tue Jun 10, 2014 9:44 am

Мъжкият Шепърд e beyond godly. Като приключим играта с женския, смятам да изгледам всички кът сцени с него, щото не е реално колко ме кефи. Женската също рулира и като цяло беше трудно решение с кой от двата да играем, но избрах фемШепърд щото ми се гледаше яка игра с женски главен герой. Не е като да се намират много такива.

Играта е изумителна. В двойката са оправили всичко, което не ми харесваше в единицата. Престрелките пак са ми малко скучни, но на мен всички престрелки са ми скучни по принцип. Не знам как са успели да вкарат толкова много опции и разнообразие и какво боговдъхновение е пръкнало тея абсолютно прекрасни персонажи. Докоснато от гения заглавие е това. Игра, която наистина можеш да преиграваш до безкрай.

Ще има да си гледам клипчета с алтернативни диалози и романси некви месеци наред.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Tue Jun 10, 2014 10:47 am

“Had to be me. Someone else might have gotten it wrong.” :mrgreen:

поздрав с една от най-епичните теми евър
http://www.youtube.com/watch?v=KGHA9oO1Ybg
:ninja:

User avatar
Arlina
E'lir
Posts: 196
Joined: Tue Jan 03, 2012 8:24 pm
Location: Normandy

Post by Arlina » Tue Jun 10, 2014 12:39 pm

Понеже си мисля, че е рано за отделна тема, затова поствам тук :)

https://www.youtube.com/watch?v=4H1FN2_--EM
I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Fri Jun 13, 2014 12:05 am

Снощи довършихме двойката и подхванахме тройката. Сашко ми каза, че е имало недоволни от финала на двойката, ама аз не съм от тях. Съвсем задоволително завърши и това, че целият екип взе участие в мелето накрая беше доста яко. Като цяло, Мас Ефект 2 е от най-добрите видеоигри (не-адвенчър такива), които съм виждала и ми се нарежда на първо място заедно с Red Dead Redemption. Или малко под Редемпшъна, не мога да реша.

Тройката не ми влиза толкова добре колкото двойката засега. Кейдън Аленко ме дразни. Андерсън ме дразни. Новият квадратен реднек ме дразни. Безкрайната стрелба в Архивите на Марс ме дразни. А това, че Шепърд показа повече емоция при раняването на неприятника Кейдън отколкото при рийпърската инвазия на Земята ме дразни особено много. Искам си Гарус и старият каст. Романсът с Гарус е прекрасен и Гарус е такъв сладурест dork през цялото време. Днес смятам цял ден да гледам клипчета с различните романси. Ето ви една компилация от ревниви изстъпления на Лиара:

http://www.youtube.com/watch?v=ojtVBIjyW3g

Ех, тоя/тая еблив/а Шепърд! :lol: :lol: :lol:
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Claymore
Ascendent
Posts: 4955
Joined: Sat Sep 12, 2009 9:55 pm

Post by Claymore » Fri Jun 13, 2014 12:33 am

Амелия, ако се кефиш на простотия, виж тия машинима клипчета: https://www.youtube.com/watch?v=9CtFEYdyYP4. Аз лично се скъсвам да се хиля на тях. :lol:
"We'll bang, okay?"
What's a goon to a goblin? What's a shooter to a shotta?
I can boom shakalaka your medulla oblongata

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Fri Jun 13, 2014 1:26 am

LOLZ!!!!!!!

И аз много се смях, особено на "We'll bang, okay?". :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Сега ще си потърся още.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests