Mass Effect 3

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Mon Apr 02, 2012 1:03 pm

Съдейки по големите теми в BSN, повечето хора са я врътнали за около 33-34 часа. Аз също за толкова я врътнах. Даже с леко прибързване, иначе сигурно щеше да е по-бавно.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Mon Apr 02, 2012 3:15 pm

27 часа макс без мулти. - 7 часа е по-кратка от двойката.

С мултито се събират и над 40 стига да те влече (мен не ме влече).

User avatar
Arlina
E'lir
Posts: 196
Joined: Tue Jan 03, 2012 8:24 pm
Location: Normandy

Post by Arlina » Mon Apr 02, 2012 4:45 pm

Как го правите този номер за под 30 часа :) Аз първият път я превъртях за около 40 часа, вторият за 30, като всичко съм обиколила, изговорила и т.н.
I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Mon Apr 02, 2012 5:08 pm

Muad_Dib wrote:И според мен Симеон доста се е поизхвърлил с 30те часа (а предполагам, че грам не е пипнал мултито), аз също съм с почти всичко налично в играта направено (включително From Ashes ДЛЦ-то с протеан-а) и последният ми сейв е на 25 часа. Иначе, геш, не знам как си качил за 2 часа 100% рединес, на мен ми трябваха около 4-5 и то не изгубихме много мачове, + още 5-6 часа да си кача героя в мултито до 20то ниво, че имаше трофей. Като цяло всичко - 35 часа, което си е съвсем окей.
Не се изхвърлям вя! 33 часа и кусур бях тогава, ся ме мързи да проверявам на колко съм.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Goshko
Misting
Posts: 268
Joined: Wed Jul 29, 2009 10:38 am

Post by Goshko » Mon Apr 02, 2012 5:45 pm

Arlina wrote:Как го правите този номер за под 30 часа :) Аз първият път я превъртях за около 40 часа, вторият за 30, като всичко съм обиколила, изговорила и т.н.
E не знам 22 часа и 22 минути, специално съм проверявал. Накрая имах малко под 7к assets значи не е като да съм изпускал нещо (знам че на теория може и 8к, но с моя импорт + pure paragon избори 7к са си максимума) никакви разговори не съм изпускал, включително неща като онази асари в болницата дето 15 пъти се връщах за да чуя следващата част от разказа.

Иначе на multi сигурно съм навъртял доста повече отколкото на sgl player :)
When in danger, When in doubt, Run in circles, Scream and shout.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Mon Apr 02, 2012 5:57 pm

Никакъв номер няма - аз редовно се чудя как хората успяват да се мотаят - предполагам че ако си водиш битките на сигурно зад кашона може и да се проточи геймплея.

User avatar
Arlina
E'lir
Posts: 196
Joined: Tue Jan 03, 2012 8:24 pm
Location: Normandy

Post by Arlina » Mon Apr 02, 2012 6:07 pm

Не, аз си играя на някаква човешка трудност, нито ме бият много, нито стоя зад кашоните. По-скоро доста обикалях да разглеждам първия път, а втория вече карах наизуст. Но пак 10 часа разлика не са малко. Какво толкова съм зяпала :lol:
I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Mon Apr 02, 2012 6:12 pm

RRSunknown wrote:Никакъв номер няма - аз редовно се чудя как хората успяват да се мотаят - предполагам че ако си водиш битките на сигурно зад кашона може и да се проточи геймплея.
Ако се замислиш, както и да се мотаеш в битките, дори на последната трудност, дори страшно много да се мотаеш, най-много да си добавиш още 1 час на игровото време. Дори на последната трудност гадовете си мрат бързо. Тук си говорим за разлики от по над 10-15 часа. Тоест тези, които са я превъртяли под 30 часа, очевидно по някакъв начин са преминали по-бързо през съдържанието. Аз както казах дори със скипване на диалози пак навъртях 33 часа. Ако играя с нормално темпо, изслушвам всичките разговори в Норманди/Ситаделата, всички сценки и ситуации, вероятно ще отида на 35-36 часа.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Mon Apr 02, 2012 6:14 pm

Всъщност няма какво да се замислям защото съм гледал хора успяващи да загубят 20 минути в бой който аз минавам за 4 минути.

Ако не се лъжа и някои хора са успели да загубят дори двойно повече време от необходимото на игри като Файнъл Фентъзи 13 и Демон Соулс тъй че нищо не ме учудва.
Last edited by RRSunknown on Mon Apr 02, 2012 6:16 pm, edited 1 time in total.

User avatar
Arlina
E'lir
Posts: 196
Joined: Tue Jan 03, 2012 8:24 pm
Location: Normandy

Post by Arlina » Mon Apr 02, 2012 6:15 pm

Такива като мен, които се ровят зад всяка скала и кашон да видят какво има там :lol:
I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Mon Apr 02, 2012 6:29 pm

RRSunknown wrote:Всъщност няма какво да се замислям защото съм гледал хора успяващи да загубят 20 минути в бой който аз минавам за 4 минути.

Ако не се лъжа и някои хора са успели да загубят дори двойно повече време от необходимото на игри като Файнъл Фентъзи 13 и Демон Соулс тъй че нищо не ме учудва.
С други думи, искаш да ми кажеш, че си толкова по-добър от мен, че си минал играта 7-8 часа по-бързо. Ще си ги мерим ли сега? :lol:

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Mon Apr 02, 2012 7:07 pm

Ще ти припомня един цитат от темата за Demon Souls
И цялото ни изиграване ~70 часа ще е бъзвъзвратно омазано.
На мен ми отне 23 часа да убия 1-4 боса. Мисля че даже ми сложиха някаква статуя най-отгоре на нексуса която може да се види ако си онлайн.

Друг е въпроса че на Мас Ефект точно майсторите се мотаят най-много защото играят на сигурно (и на инсейн). Аз пък рискувам , освен това играя на ветеран точно защото битката на инсейн се проточва изкуствено и освен това както съм казвал и преди - прочитам мигновено репликите и скипвам тези които са празни приказки.

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Mon Apr 02, 2012 7:19 pm

RRSunknown wrote:Ще ти припомня един цитат от темата за Demon Souls
И цялото ни изиграване ~70 часа ще е бъзвъзвратно омазано.
На мен ми отне 23 часа да убия 1-4 боса. Мисля че даже ми сложиха някаква статуя най-отгоре на нексуса която може да се види ако си онлайн.
Не знам точно как гледаш на подобни игри, но те определено не са състезание. Особено пък Demons Souls, където има толкова много PvP и ганкване, и неща, на които да се наслаждаваш. Иначе, ако вземем самото съдържание на Demons Souls, то може да се изрине за много по-малко от 23 часа. Не е нужно дори да имаш опит с играта, важното е да имаш желание, да си чел и да влизаш подготвен. И кел файда? Не са ли те инвейднали, докато биеш бос, не си ли инвейднал ти някой, какъв Demons Souls си играл? :lol:

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Mon Apr 02, 2012 7:59 pm

Никога не се състезавам - отделям толкова време колкото да видя всичко, не е мой проблем че съм разучил какво да правя и не повтарям места по сто пъти докато не ми върже. Аз съм от хората които предпочитат преди пробват нещо да си разучат мануала, да прегледат възможностите и да си изберат как да се развиват вместо на момента да разчитат на късмета за да се окаже че развитието което са избрали по оскъдна информация играта го счита за валидно и силно.

няма как да ме ганкнат при положение че играя само в Soul form - ти пръв ме посъветва така да правя б.т.в.

Помагах на няколко човека в техния свят но това не го считам към времето за игра.

Иначе инвейднах един на 1-1 на ню гейм, убих го лешарски докато се биеше със син рицар и после предполагам че си ударил геймпада в земята от яд. Нищо забавно не намирам в това - ако някой системно се занимава с това явно избива комплекси (не говоря за уредени мачове между хай левъл играчи развити за PvP защото както много добре знаеш играта има тотален дисбаланс между PvP и PvE билд направен да превъртиш играта).
Да не говоря за варианта в който един П*****С ме инвайдна и почна да бяга гол из нивото за да ми губи времето през което не мога нито да го догоня, нито да играя, нито да се върна в нексуса нито да изляза с quit game.

Най-хубавото нещо на Дарк Соулс е книжката с греховете и Ковенанта който наказва такива инвейдъри.


Прочее не мога да си обясня що за човек нарочно не би превъртял играта за да събере благинките и да почне Ню гейм, а би загубил цели 40 часа в PvP и на ниско ниво. Някак си безмислено е за игра която има ясно изразено начало и край а не е Дота или CS.

Друго което не съм правил е безмислен гриндаж за трофеи най-малоумния от които е ъпгрейднеш и притежаваш всички оръжия което е тотално безмислено при положение че си си избрал билд но пък може да отнеме и 1000 часа.


Иначе сещам се как един приятел загуби 40 минути на едно дворче в Shadow Broker защото вместо да опита нова тактика след неговата не ставаше, упорстваше като магаре на мост с надежда да му върже от 20-тия път дословно повторената му тактика.

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Mon Apr 02, 2012 9:50 pm

Отдавна ми е направило впечатление как си играеш игрите. Затова и не смятам, че си сред мнозинството. Напълно нормално е да ти отнема по-малко време, систематично изяждаш съдържанието на една игра, по най-ефективния начин. Обаче при повечето хора не е така, мен включително. Особено при ролевите игри.

Точно за теб трябва да е най-малко учудващо защо ти е отнело по-малко време.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 59 guests