Mass Effect 3

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Mon Mar 12, 2012 12:00 am

Ето пример за нещо изрязано от играта. :shock:

http://www.youtube.com/watch?v=booBmcFw_Lk

User avatar
Arlina
E'lir
Posts: 196
Joined: Tue Jan 03, 2012 8:24 pm
Location: Normandy

Post by Arlina » Mon Mar 12, 2012 12:37 am

Spoiler: show
Всъщност това май са репликите, които ги има ако спасиш Андерсън от ТИМ. Попадна ми теория, че 'горе' в цитаделата всичко е огледално, един вид Парагон = Ренегат и обратното (което пак ми дава надежда, че Шеп халюцинира) А аз парагоннах ТИМ до смърт. Сега ще мина пак края да видя какво ще стане, ако използвам само ренегат репликите. Също е възможно тези реплики да ги има, ако имаш над 4-5к точки.. не ми се вярва просто да са ги "изрязали"
I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Mon Mar 12, 2012 12:52 am

Arlina wrote:
Spoiler: show
Всъщност това май са репликите, които ги има ако спасиш Андерсън от ТИМ. Попадна ми теория, че 'горе' в цитаделата всичко е огледално, един вид Парагон = Ренегат и обратното (което пак ми дава надежда, че Шеп халюцинира) А аз парагоннах ТИМ до смърт. Сега ще мина пак края да видя какво ще стане, ако използвам само ренегат репликите. Също е възможно тези реплики да ги има, ако имаш над 4-5к точки.. не ми се вярва просто да са ги "изрязали"
Репликите ги има, но са орязани. Липсва частта за децата.

Едит: Всъщност са го оразяли, щото Андерсън има син. :lol:

User avatar
Arlina
E'lir
Posts: 196
Joined: Tue Jan 03, 2012 8:24 pm
Location: Normandy

Post by Arlina » Mon Mar 12, 2012 2:40 am

Аа, виж това съм го пропуснала явно :)
I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Mon Mar 12, 2012 9:50 am

http://www.arcadianrhythms.com/2012/03/ ... ffect-3-2/

Още един поглед към омазването на лорето започнло с МЕ2
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Mon Mar 12, 2012 2:00 pm

The Dragon wrote:http://www.arcadianrhythms.com/2012/03/ ... ffect-3-2/

Още един поглед към омазването на лорето започнло с МЕ2
Seriously? Отдавна не съм чел статия пълна с толкова говна. Дори това, което си акцентирал едва го е засегнал и го е направил по някъв детински начин. Да, не всичко е черно и бяло, и О БОЖЕ персонажите не са едноизмерни, ужас ?!?! :lol:

Този дюд, ако седнем да поспорим за нещата, които е нахвърлял набързо в това каренце, копче няма да може да ми каже. Аман. МЕ2 има сериозни проблеми, но нито един от тях не е засегнал. Много предположения прави, много, особено що се отнася до вселената. И през цялото време е зачоплил Церберус и как Шепард видиш ли се присъединил. LOL. Braindead much? Шепард никога не е бил част от Церберус, дори когато прие "предложението" им. Направиха го от мъртъв жив, дадоха му най-елитния кораб в галактиката с най-елитния екипаж в галактиката, с най-елитния пилот в галактиката. Единственото, което Шепард прави през цялото време е да се възползва от Церберус. Единствената причина Шепард да не се обърне срещу Церберус веднага след, като го съживиха е, че просто първо не е в характера му да почне да стреля по хората, които току що го спасиха и второ, колонии наистина изчезваха и TIM си изигра много много правилно картите, така че Шепард най-нелогичното нещо, което можеше да направи е да се хвърли в безсмислени конфронтации с потенциален източник на ресурси, който може да му помогне да спаси потенциални жертви в Терминус системите.

Заради такива псевдо-извисени фенове, като тоя мушмурок, най-вероятно некадърните писатели са въртяли и сукали края на МЕ3. Сеш' се, философска му работа, всичко е видиш ли за да се възпре хаоса между органичните видове и синтетиките. Синтетиките убиват органичните видове, за да може органичните видове да не създават синтетики, които да убиват органичните видове. Хващам се на бас, че тоя пич е останал доволен. :evil:

User avatar
Goshko
Misting
Posts: 268
Joined: Wed Jul 29, 2009 10:38 am

Post by Goshko » Mon Mar 12, 2012 4:35 pm

Arlina wrote:
Spoiler: show
Добре, не знам дали има значение или аз недовиждам, но когато си при детето бог накрая си без бронята си, или поне си с което е останало от нея. А преди малко намерих клипчето в което Шеп си поема въздух накрая и мисля, че пак е с бронята си, която се предполага, че се пръсна на парчета като те удари рипъра. Но клипчето е с кофти качество и не мога да съм сигурна.
Spoiler: show
През цялото време на цитаделата си си с части от бронята - само ръкавите са напълно изгорели, частта дето се вижда накрая си е там.

Ако имаш над 4000 War Assets и избереш да унищожиш Reapers (и Geth. И EDI. И всички VI. И всичко технологично общо взето) накрая се вижда как си поемаш въздух между руините на тия кабели дето ги стреляш за "червения" финал.

Ако имаш над 5000 war assets можеш да отстреляш TIM преди той да довърши Anderson и за награда Anderson ти казва че се гордее с теб и умира....
When in danger, When in doubt, Run in circles, Scream and shout.

User avatar
Arlina
E'lir
Posts: 196
Joined: Tue Jan 03, 2012 8:24 pm
Location: Normandy

Post by Arlina » Mon Mar 12, 2012 5:20 pm

Spoiler: show
Няма логика да се събуждаш между кабелите, защото нали уж това място е цитаделата, а тя избухна след като взех решение. Поне на мен ми се вижда като поредната простотия на финала. Предпочитам да си живея с мисълта, че се събуждаш в Лондон, малко след като Харби те е ударил с лъча. И хората ти са там да ти помогнат, а не са офейкали с Норманди на тая ала Пандора планета. Може би не е случайно, че единствения край в, който се събуждаш е червеният и наистина това е бил начин да се пребориш с indoctrination
I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.

User avatar
Goshko
Misting
Posts: 268
Joined: Wed Jul 29, 2009 10:38 am

Post by Goshko » Mon Mar 12, 2012 5:53 pm

Spoiler: show
Да между камъни се събужда вярно. Снощи бях прекалено ядосан на тъпия край (и заради това че трябва да преиграя 25 отвратителни минути за да видя друг вариант) за да се загледам по-добре.

Можем само да се надяваме да е някакъв епично фейлнал маркетингов трик да си продадат DLC-то в което се оказва че всъщност не е така.
When in danger, When in doubt, Run in circles, Scream and shout.

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Mon Mar 12, 2012 5:57 pm

Goshko wrote:
Spoiler: show
Да между камъни се събужда вярно. Снощи бях прекалено ядосан на тъпия край (и заради това че трябва да преиграя 25 отвратителни минути за да видя друг вариант) за да се загледам по-добре.

Можем само да се надяваме да е някакъв епично фейлнал маркетингов трик да си продадат DLC-то в което се оказва че всъщност не е така.
На всичко ли трябва да ви уча деца. Алт -таб копи на профилния фолдър точно преди да се затичаш и пейст след това. преигравването е 25 секунди :)
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
Arlina
E'lir
Posts: 196
Joined: Tue Jan 03, 2012 8:24 pm
Location: Normandy

Post by Arlina » Mon Mar 12, 2012 6:07 pm

Spoiler: show
:lol: И аз преживях това с преиграването на всичкия ужас в желанието си да намеря хубав и задоволителен край, но уви :)
I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.

User avatar
Demandred
Moderator
Posts: 6265
Joined: Sun Jan 11, 2004 8:42 am
Contact:

Post by Demandred » Mon Mar 12, 2012 6:56 pm

Spoiler: show
По-лесно е просто да изгледаш в youtube клипчета с другите ending-и. ;)

BTW, някой може ли да ми обясни какъв беше смисъла от целия сюжет на ME1 при положение, че the Catalyst AKA the Space God Kid си e контролирал the Citadel през цялото време?
Sure your parents might think you're a failure
But no one's ever said: "First, let's kill all the tailors"
Don't be a lawyer!

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Mon Mar 12, 2012 7:21 pm

Demandred wrote:
Spoiler: show
По-лесно е просто да изгледаш в youtube клипчета с другите ending-и. ;)

BTW, някой може ли да ми обясни какъв беше смисъла от целия сюжет на ME1 при положение, че the Catalyst AKA the Space God Kid си e контролирал the Citadel през цялото време?
Ти пък сега - искаш последователност и continuity. И по интересното е как изобщо протеанския кондуит е работел :)
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Mon Mar 12, 2012 7:33 pm

Има дори по-големи Plot holes. Например фактът, че когато масови релета се унищожават, унищожават цялата звездна система, а в случая това уж не се случва. Space magic I guess?! :neutral:

User avatar
Arlina
E'lir
Posts: 196
Joined: Tue Jan 03, 2012 8:24 pm
Location: Normandy

Post by Arlina » Mon Mar 12, 2012 7:45 pm

Spoiler: show
Не мога да повярвам, че са толкова.. тъпи, честно. Аз да се бях хванала щях да измисля по-добър финал. В смисъл наистина ли биха очаквали някой да се върже на това, че едно е да метнеш нещо по реле /както в arrival/, но съвсем друго е.. това което се случи?! Това кой го измисли? Градинаря? Не знам вие на какво мнение сте, но останалата част от играта ми се струва доста изпипана, хареса ми, не усетих да има някакви огромни пропуски. Беше ми забавно, интересно, в един момент се смеех, в следващия си поплаквах.. Изобщо много ме грабна. А финала няма нищо общо с цялата работа. Сега имам повече въпроси отколкото.. ами когато и да било :roll: .
I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 62 guests