STAR WARS: The Old Republic-MMORPG

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Sun Dec 25, 2011 1:35 am

Аз играя на Bloodworthy PvP от страната на Империята. За сега ганкване не е имало, а и република не съм срещал често. На Tatooine един висок левел се пробва да ме убие, но му избягах, и пак там в пустинното море ми скочи някакъв джедай мой левел, но му набих канчето.

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Sun Dec 25, 2011 3:30 pm

След 10-на часа игра - това е игра на биоуеър, която може и да се играе и като ММО.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Sun Dec 25, 2011 4:43 pm

The Dragon wrote:След 10-на часа игра - това е игра на биоуеър, която може и да се играе и като ММО.
Раздуй малко, като се запреш, коя страна и клас си избра? :)

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Sun Dec 25, 2011 7:01 pm

Amikae wrote:
The Dragon wrote:След 10-на часа игра - това е игра на биоуеър, която може и да се играе и като ММО.
Раздуй малко, като се запреш, коя страна и клас си избра? :)
Сит. Засега баунти и сит уориър паралелно. Блек талон инстанцията рулира. Респект.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Tue Dec 27, 2011 12:19 pm

Окей - имат 30 дни да вкарат нормален LFG tool + адони/ ui customisation иначе само изигравам куест линиите и спирам.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Tue Dec 27, 2011 8:14 pm

Аз пък ще спра в момента, в който сложат някакъв cross server LFG tool. :lol:

Някаква система, която примерно да показва кой за къде си търси група и то само от сървъра ни, мога да приема, но едно от нещата, които буквално умъртвиха WoW, не.

За адони също не изпитвам нужда, освен може би recount.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Tue Dec 27, 2011 8:37 pm

Драгъне, може ли да напишеш как успя да излъжеш британския Ориджин на едно лично, че на мен не ми се чакат българите да заредят. Като цъкна на сайта да го купя ми дава рестриктед и дотам...

EDIT: Сега отворих сайта дето си го писал и изглежда доста добре, само че искам да знам дали имаш идея дали въпросният сайт е сигурен, защото не ми се ще да си оставям инфото за картата на рандъм място, в смисъл пазарувал ли си друг път от там? Защото ако е окей смятам още днес вечерта да се мятам. Ако не стана с моята дебитна, ще си заредя пари във виртуална кредитна през entropay.com, друг път съм го правил и е ставало.

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Wed Dec 28, 2011 12:40 am

Така - колко са сигурни не знам. Принципно ме мотаха известно време докато дадат ключа - нещо не можаха да ми верифицират тел номера, аи беше на 24. Аз платих през пейпал които много хубаво ти защитават картата, така че не съм оставял там инфо освен имейл и тел номер(искат да се чуят с теб понякога). Можеш да погледнеш и g2play - там амикае може да даде инфо как са нещата. Аз ги ползвах защото бяха единствените преди коледа с начиност.

@Amikae - толкова по готино е да седиш в imperial fleet и да пишеш само LF1M, LF healer.

Адони - веднага се сещам за Outfitter, Ark Inventory и Altoholoic + Atlas Loot, Bartender.(Нищо комбат рилейтид, просто нормални UI tweaks)

Едит - Шефе - ако имаш ентропей карта,и тя е с US билинг адрес, можеш да се тестваш да излъжеш ориджина с прокси, само кажи и ще ти запаля една амазаонска щатска машина и оттам със SOCKS ще минеш.

Едит 2 hotdckey нямат SWTOR в наличност в момента.

Едит 3 - ключа е глобален.

Едит 4 - да знаеш че играта си струва дори само заради клас куестовете и вой актинга.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Thu Dec 29, 2011 10:00 am

WTF? Аукциона. Биоуеър - сериозно, наемете няколко колежанчета и върнете сегашните маймуни в Африка.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

Komadrin
Smallfolk
Posts: 1
Joined: Thu Dec 29, 2011 2:45 pm

Post by Komadrin » Thu Dec 29, 2011 2:56 pm

За поръчката на играта от сайта на ориджин ти трябва прокси до момента който си вкараш играта в кошницата, можеш да не си се логнал в сайта. Аз как направих поръчката :
1. закачих се на безплатния VPN на ipredator.se
2. влязох в сайта на origine store.origin.com, заради което бях пренасочен към шветцкия вариант на сайта
3. избрах си играта и добавих в кошницата
4. разкачих се от VPN-a
5. log-нах се в сайта с моя потребител и платих с картата си от ПИБ, не можах с PayPal защото имаше преордър такса, която изключваше плащане с pay pal
Надявам се да съм бил полезен с това описание, явно проверката от кои регион си се прави при добавяне на играта в кошницата и след това няма проблем да се плати с българска кредитна карта или пейпал

User avatar
Roamer
Ascendent
Posts: 4895
Joined: Wed Jan 03, 2007 5:25 pm
Location: Hier ist hier und jetzt ist jetzt doch jetzt ist jetzt schon nicht mehr da...
Contact:

Post by Roamer » Wed Jan 04, 2012 12:48 pm

Хммм, има ли нещо вярно в това? :)

http://twitter.com/directhex/status/154513046289649666
"Ultimate game-breaking exploit in SW:TOR. You can't be harmed whilst emoting. Type /getdown, and do the invulnerability dance, mid battle."
Eric: I use my sword to detect good on it.
Ed: It's not good, Eric. It's a gazebo.

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Wed Jan 04, 2012 1:16 pm

Дори да е вярно, не виждам как ни е от полза.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Thu Jan 05, 2012 11:58 am

В момента точно го оправят това, дже сървърите са даун заради мини-пача.

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Thu Jan 05, 2012 12:48 pm

Пак ни го слагат на Европейците с умрелия си downtime. Кретени, шибани, гадни!

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Thu Jan 05, 2012 1:50 pm

Amikae wrote:Пак ни го слагат на Европейците с умрелия си downtime. Кретени, шибани, гадни!
Даунтайма беше 30 минути. А пък имаше няколко НЕПРИЯТНИ 100% КРАШ бъгове които се появяваха. И ги оправиха. Това е хотфикс.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

Who is online

Users browsing this forum: Ahrefs [Bot] and 9 guests