Deus Ex: The Human Revolution

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

Post Reply
User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Deus Ex: The Human Revolution

Post by Muad_Dib » Fri Aug 19, 2011 4:04 am

Навъртях 4 часа на бокса. Точно толкова яка е, колкото всички очаквахме и даже още. Минах първата по-дълга мисия, направих няколко сайдкуеста в Детройт - всичко е супер, адски по-трудно и кефещо е да играеш стелт отколкото рамбо-стайл, че даже дава и доста повече опит, което ми допадна. Историята още от началото изглежда супер завъртяна и ще ми е голям кеф да видя как ще се развият нещата по-натам. Откъм графика поне на бокса не мога да кажа, че блести с нещо особено, красиво е, но не е нещо невиждано, за мен например Гиърс 2 е в пъти по-впечатляващ. Освен това не е като да не са прекалили със златисто-светло кафявото...Дженсън можеше да е доста по-добре озвучен от доста по-кадърен актьор, но си е горе-долу бял кахър.

Силно задължителна и то за бързо изиграване преди да се почне септемврийската канонада от яки заглавия ;)

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Fri Aug 19, 2011 5:26 am

Пиши още, като имам пари, определено искам да си я взема. Къв тип е като жанр все пак?
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Fri Aug 19, 2011 8:27 am

Roland wrote:Пиши още, като имам пари, определено искам да си я взема. Къв тип е като жанр все пак?
Deus Ex винаги си е бил собствен жанр, ма ти още не си го разцъкал, шейм он ю.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Fri Aug 19, 2011 9:34 am

И е малко вероятно някога да го разцъкам, също така, предвид колко играя на компа...
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Sat Aug 20, 2011 5:55 am

Поцъках още толкова часове, играта е все така доста стабилна. Много ме кефи, че просто като ми писне да стелтвам си ги избивам като пилци с combat rifle-a и така:). Също много ми допадна следния типичен механизъм: трябва да влезем в базата на лошите, това можем да направим :

а) разбивайки стена (иска ъпгрейд)
б) премествайки убер тежък предмет (пак иска друг ъпгрейд)
в) Рамбо-стайл през главния вход
г) през покрива на съседна сграда
д) през канализацията с биене на трима пича
е) покрай главния вход ама бавничко и със стелтец....
ж) през канализацията без да бием пичовете и минавайки в пълен с токсичен гас коридор (иска ъпгрейд)

СЕДЕМ начина са, да.

Епикнес яко, единственото, което засега ме дразни е че на нормал AI-то е доста трагично и чакайки на един ъгъл в прикртие избивам по 10 Spec Ops Merc-a, a също и леко писващият на моменти стелт, който без едни 10тина точки аугментации е яко зависим от педантичен тайминг, за който аз след около час стелтване нямам нерви, нито време. Но ако не убиваш/играеш стелт = повече XP - яко евала за това.

Jesuit
Smallfolk
Posts: 11
Joined: Thu Mar 31, 2005 4:04 pm

Post by Jesuit » Tue Aug 23, 2011 2:25 pm

Само да вметна, че визуално на Бокс/ПС3 изглежда една идея по-зле отколкото на РС.
Определено не съм фен на серията и факта, че тази конкретно ме грабна й носи бонус точки.

Жанрово е по-скоро тактически екшън с ролеви елементи - далеч от чисто РПГ. Сайбър-пънк Mass Effect 2 ако щете.

Друг е въпроса, че той Деуса поначало си е хибрид никога не бил от жанрово чиста раса.

Определено ще я купя, ако и когато Пулсар най сетне се размърдат и започнат да я доставят и по магазините си...
Scio enim cui credidi

User avatar
Goshko
Misting
Posts: 268
Joined: Wed Jul 29, 2009 10:38 am

Post by Goshko » Tue Aug 23, 2011 5:48 pm

Ами има preorder от известно време, а Пулсар колкото и да мърдат по-рано от петък няма как да я доставят защото тогава излиза в Европа :)
When in danger, When in doubt, Run in circles, Scream and shout.

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Tue Aug 23, 2011 5:49 pm

НЕ на БГ вносителите на игри АЛЕ АЛЕ!

Ако трябва по 20-30 кинта повече ще дам за дигитално копие, но на тия измекяри нито стотинка! :twisted:

User avatar
Claymore
Ascendent
Posts: 4957
Joined: Sat Sep 12, 2009 9:55 pm

Post by Claymore » Tue Aug 23, 2011 5:51 pm

Като фен на първите две игри и поради невъзможността да играя тази, искам да питам тук има ли разни философски препратки и култови разговори като този между JC и Морфей? Както и дали се разкрива нещо за създаването на Маджестик 12 и за Боб Пейдж?
What's a goon to a goblin? What's a shooter to a shotta?
I can boom shakalaka your medulla oblongata

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Wed Aug 24, 2011 11:13 am

OMG коментарите в тази тема... Не знам отде се взеха тия тълпи луди ПеЦе фенбои на GameTrailers, но ми се виждат по-смешни от всичките конзолни такива:
http://www.gametrailers.com/video/platf ... -ex/719681

А аз си чакам сравнението на Digital Foundry, за да избера с коя версия да се сдобия. Най-вероятно ще е за 360 заради achievement-ите и по правило по-добрите контроли за cover-based стрелба.

п.п. Всъщност the PC master race са плъзнали из всички възможни форуми.

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Wed Aug 24, 2011 1:19 pm

Викаш шутърчето по-яко ще се играе с джойстика. :) Вземи се в ръце.

Разбира се, че PC версията е най-добра от 3-те, просто не всеки разполага с хардуера за да я играе на максимални настройки. В такъв случай си я вземаш за бокса и толкова. В геймърството има много компромиси, но някои си внушавате, че не са компромиси, а the better thing to do. Yeah right...

Edit: Между другото ми е адски смешно, че GT през 2011-та могат да ползват за тестове толкова сдухана машинка. Моята машинка е на 2-3 години вече и е в пъти по-добре от тоя боклук.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Wed Aug 24, 2011 1:28 pm

GT ползват за тестове най-масовата за зрителите си машина.

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Wed Aug 24, 2011 1:29 pm

Amikae wrote:Викаш шутърчето по-яко ще се играе с джойстика. :) Вземи се в ръце.

Разбира се, че PC версията е най-добра от 3-те, просто не всеки разполага с хардуера за да я играе на максимални настройки. В такъв случай си я вземаш за бокса и толкова. В геймърството има много компромиси, но някои си внушавате, че не са компромиси, а the better thing to do. Yeah right...

Edit: Между другото ми е адски смешно, че GT през 2011-та могат да ползват за тестове толкова сдухана машинка. Моята машинка е на 2-3 години вече и е в пъти по-добре от тоя боклук.
Знаеш ли, докато не си изиграл лично поне на две платформи не можеш да кажеш разбира се. Можеш да аргументираш защо според теб е по добро, но не и да го казваш като факт.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Wed Aug 24, 2011 1:39 pm

DX11, в пъти по-бързо зареждане, шутър. Какви други аргументи ми трябват? По-красива е на PC, върви по-добре на PC, играе се по-добре на PC.

RRS, то хубаво, ама нали правят сравнение как изглеждат игрите? Какъв е смисъла да го правят на мишкарска машина? Да я изпънат в пълния и блясък, като ще се сравнява.
Last edited by Amikae on Wed Aug 24, 2011 1:41 pm, edited 1 time in total.

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Wed Aug 24, 2011 1:40 pm

Amikae wrote:DX11, в пъти по-бързо зареждане, шутър. Какви други аргументи ми трябват? По-красива е на PC, върви по-добре на PC, играе се по-добре на PC.
Как го знеш това след като още не е излезнала?
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 66 guests