WTF BLIZZARD WTF?

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Re: WTF BLIZZARD WTF?

Post by RRSunknown » Tue Nov 07, 2017 11:08 pm

Е не си ли играл hearthstone - :shock: Той е един от класовете - priest.
Кастна Mass heal , Power word shield и Ressurect :roll:

User avatar
coldie
Forsaken
Posts: 2969
Joined: Fri Dec 05, 2008 10:20 pm

Re: WTF BLIZZARD WTF?

Post by coldie » Wed Nov 08, 2017 6:48 pm

RRSunknown wrote:
Tue Nov 07, 2017 11:08 pm
Е не си ли играл hearthstone - :shock: Той е един от класовете - priest.
Кастна Mass heal , Power word shield и Ressurect :roll:
Съвсем малко съм играл и то скоро след като излезе. Обаче това което казваш може би означава, че новият експанжън, ще ъпнат хилърите отново. Понеже срещнах доста оплаквания, че в легиона са били много нърфнати. Това само от любопитство съм го научил не съм играл легиона, но практически в почти всички предишни версии хелърите бяха неубиваеми. Аз като холи паладин, ми то някъде съм средно ниво в скила бях, ама доста трудно ме убиваха двама дпси, а един никъв шанс.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: WTF BLIZZARD WTF?

Post by Xellos » Wed Nov 08, 2017 10:47 pm

Андуин си беше малак рус ... приист, а са е голям рус... да не казвам кво. :roll:

Тия ташак си правят и с голда...

умело са си скрили някъде опцията за gift-a игрално време за месец, и пробутват "уж улеснен" абонамент. Да не го мислиш, разбираш ли, кога изтичал... джитка ми се Легион-а за 2-3 седмици, ама като ми се поосвободи графика. :(
Attachments
wow.JPG
wow.JPG (83.23 KiB) Viewed 7039 times
:ninja:

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: WTF BLIZZARD WTF?

Post by Xellos » Tue Nov 21, 2017 11:07 am

Ташачец, заради тъпия експанжън са свършили картите за време в озона... Докато ми дойде пак бледия мерак да го играя сигурно и новия експанжън ще стане 20 кинта. :x
:ninja:

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: WTF BLIZZARD WTF?

Post by трубадур » Tue Nov 21, 2017 11:10 am

От чисто научна гледна точка, за колко време се грайндят 300к злато в днешно време, щото тая цифръ изглежда малко ексесив :lol:

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: WTF BLIZZARD WTF?

Post by Xellos » Sun Nov 26, 2017 9:26 pm

Никога не съм я достигал откак джиткам :mrgreen:, май максимума ми беше 230к за маунт да ставам на дракон и да ме яздят, иначе ако е след експанжън и фарменето и крафтенето са в разцвет в аукциона сигурно за по-малко от месец на населен сървър. Малко хора вече имат времето и желанието да ги доят целогодишно от близард за вовеца.
Брех в Озон още няма карти за 2 месеца поне да разгледам Легиона. :?
:ninja:

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: WTF BLIZZARD WTF?

Post by трубадур » Mon Nov 27, 2017 9:05 am

Xellos wrote:
Sun Nov 26, 2017 9:26 pm
да ставам на дракон и да ме яздят
( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

вов се е развил в правилната посока.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: WTF BLIZZARD WTF?

Post by Xellos » Mon Nov 27, 2017 10:26 am

Е то това е от мнооого отдавна за групови маунтове, още от Нортренда.
http://www.wowhead.com/item=65891/vial-of-the-sands

Близард развива (вади от склада) само като почнат да му спаднат яко приходите на някоя от хранилките. Тая такса 12 евра на месец как не мръдна просто... :<
Са овъруоча и Хироуса и т.н. са им млеконадоя като гледам. Тая "безплатата" пей ту уин шитня с картите си я кътат яко и нея.
Старкрафта - безплатен, ама от немай къде и само за част 1 с тераните, което показва явно спад в продажбите и там.
Ма пак де има и по-зле като гледам ЕА са. :D
:ninja:

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: WTF BLIZZARD WTF?

Post by трубадур » Mon Nov 27, 2017 10:35 am

Нямах никаква идея, че народът може да се окачва един друг, та за мен е новина, нищо че е явно от хилядолетие ор сомфин. Как да е, хартстоун Е мега ърнъра на близард, плътно следван от овъруача и евентуално дестини 2, но за това ще се види скоро време, тъй като е само партньорство и нямат баш пълни права над парата.

Около дестини наскоро обаче изскочиха нови глупости, някакъв пич ги излови, че в енд гейма грайнденето на екс пи е някаква тотална мизерия и, без да кажат на играчите, просто в края на играта са нърфнали колко експи получаваш, което означава, че на края на деня имаш далеч по-малко луутбоксове, или както и ще да ги наричат в играта, отколкото трябва. Демек яко загуба на време и те кара да се замисляш все повече да си ги купиш с истински пари. И то без да си наясно с това. Разкошно просто :ninja:

ЕА няма кой да ги бие по олигофрения, но сега със стар варса толкова се сговняха, че за известно време ще държат поведение. Въобще всички тия големи гейминг компании, язък че топ талантът работи за тях. Или както един пич, от ЕА всъщност, беше казал на свои колеги. Представете си реално какви игри можехме да направим.

User avatar
coldie
Forsaken
Posts: 2969
Joined: Fri Dec 05, 2008 10:20 pm

Re: WTF BLIZZARD WTF?

Post by coldie » Sat Jan 27, 2018 6:51 pm

Някой играе ли във Warmane? Имам 3 90-ки на WOTLK версията. Но не играя често, последно 1 година не бях играл. но сега от мсец започнах пак, но играя само вечер по малко.
Някой от форума, позната личност на който може да му се има доверие, ако иска, мога да му дам юзера и паролата, ако играе през деня, да ги развиваме тия герои.

User avatar
coldie
Forsaken
Posts: 2969
Joined: Fri Dec 05, 2008 10:20 pm

Re: WTF BLIZZARD WTF?

Post by coldie » Mon May 14, 2018 9:41 pm

Имам прилично облечени геройчета във където написах по-горе, но не играя. Някой ако иска ще му дам акаунта да играе с моите герои.

User avatar
coldie
Forsaken
Posts: 2969
Joined: Fri Dec 05, 2008 10:20 pm

Re: WTF BLIZZARD WTF?

Post by coldie » Thu Jul 04, 2019 8:23 pm

Какво да очакваме от WoW Classic
https://www.tomsguide.com/us/wow-classi ... 29578.html

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: WTF BLIZZARD WTF?

Post by Xellos » Sun Sep 01, 2019 7:55 am

Поне рекламите им винаги са на ниво.
https://www.youtube.com/watch?v=iCn14KL ... e=youtu.be
:ninja:

User avatar
Martix
Jaghut Tyrant
Posts: 1935
Joined: Mon Aug 21, 2006 12:44 pm
Location: selfmade plain

Re: WTF BLIZZARD WTF?

Post by Martix » Fri Oct 11, 2019 3:43 pm

Колкото и да ми се ще да скъсам с Близард след тазседмичните събития, ни моа бе, скоро излиза Reforged, а и HotS все още е най-добрата моба и си разцъквам отвреме-навреме. HS обаче я зарязвам. Да не говорим, че пари от мен не са видяли, няма и да видят, освен може би за reforged ако стане успех.
There are no rules! I'm gonna get you!

User avatar
coldie
Forsaken
Posts: 2969
Joined: Fri Dec 05, 2008 10:20 pm

Re: WTF BLIZZARD WTF?

Post by coldie » Fri Oct 11, 2019 4:43 pm

Martix wrote:
Fri Oct 11, 2019 3:43 pm
Колкото и да ми се ще да скъсам с Близард след тазседмичните събития, ни моа бе, скоро излиза Reforged, а и HotS все още е най-добрата моба и си разцъквам отвреме-навреме. HS обаче я зарязвам. Да не говорим, че пари от мен не са видяли, няма и да видят, освен може би за reforged ако стане успех.
Аз съм им давал на копеленцата. Тия са по-алчни и от Бил Гейтс. Пак избиха рибата с тоя класик, ама според мен ще е до-време. Дори и те не очакваха такъв успех, не могат да насмогнат със сървърите за класика. Това само говори как всичко след Лича е много зле.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests