WTF BLIZZARD WTF?

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

Post Reply
User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Tue Aug 09, 2011 7:03 pm

Много сте ми смешни с агресивното поунване на Диабло нуубове, все едно пак сте на 15. Laughing Сори, но за разлика от вас нямам цикльорско търпение и повече от 40-50 часа, прекарани в еднообразно (дори на първо минаване) цъкане с един персонаж не ми понасят
Защо изобщо играеш Диабло?

Толкова си далеч от истината че си в някаква паралелна вселена щом стане дума за игри като Диабло и Старкрафт.

Тия, които живееха в клубовете и си изливаха там парите на мама и тати, принципно не са мой тип хора, сори.
При нас този беше лафа за хората с компютри и конзоли купени от мама и тати.


Ставаш все по-неадекватен в опита си да заядеш за нещо. Все едно ние не сме учили които сме ходили по клубчета .

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Tue Aug 09, 2011 10:09 pm

The Dragon wrote:Почти със сигурност имаш Саше :) Само гледай да не е възпален ...
Апендиситът е термин за възпаление на апендикса бтв :P Иначе засега изглежда, че може и да се размине, ма ще разбера на 100% какво ме мъчи до ден-два.


Защо изобщо играеш Диабло?
Cause I like clicking things to death? Както и заради мрачната история и атмосфера, яките врагове и стимула към изследователския ми дух.
Това не значи, че трябва да ми пука, че моят 50-то ниво варварин не може да стъпи на малкия пръст на твоя 99-то. Кликането на по-високо ниво гадини с повече имюнитита с дел придобивка на ъпгрейднати версии на предметите в иначе абсолютно същите нива (две от които - първата зона и безкрайната джунгла - не мога да ги понасям) бързо ме отегчава. Както казах, нямам силен афинитет към цикльорщината. Минах ли веднъж историята, само различен персонаж или достатъчно дълга пауза ме е карала да се връщам към играта през годините.
А "истината" за Diablo и SC е изцяло в твоята глава, драги. Различните хора могат да се забавляват по различен начин с тях.
Все едно ние не сме учили които сме ходили по клубчета.
Ако погледнеш по-внимателно, ще видиш че говоря за хората, които ЖИВЕЕХА в клубчетата по 8 часа на ден. А такива имаше доста и много от тях си преебаха ученето заради това.
Аз просто ви посочих, че играта е можела да ви даде доста повече.
Колкото и пъти да я мина на Hell, тя няма внезапно да ми даде Baldur's Gate 2 или Deus Ex примерно. Предпочитам да си разпределям времето между повече заглавия, вместо да се забравям в повтаряне на едно и също.

Но стига толкова офтопик. Diablo 3 съм сигурен, че ще е още по-приятна отпреди за сингъл и за кооп. Съмнява ме Blizzard да повторят грешките си от двойката (които бяха много и отне години да бъдат замазани), но остава да почакаме и да видим какво ще излезе.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Tue Aug 09, 2011 10:50 pm

Пълна загуба на време е до Хел - за един ден, не повече си дотам и оттам почва играта.

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Tue Aug 09, 2011 10:54 pm

Whatever, dude.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Tue Aug 09, 2011 11:29 pm

Как да ти обясня - това е като да играеш Fallout 3 на very easy- ти така ли го игра ?

/off надявам се че не е апендицит че е много коварно .

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Tue Aug 09, 2011 11:48 pm

Няма абсолютно нищо общо. В единия случай имаш игра, която скейлва щетите, правени от играча и от противниците нагоре или надолу, според трудността (Fallout 3), а в другия - игра, в която и ти, и враговете отбелязвате линейна прогресия нагоре с напредване на трудността (Diablo 2).

Аз съм пробвал да играя и на Hell, но никога не съм стигал особено далече, просто защото зоните и геймплея ми втръсват, докато мина Normal и Nightmare. Трудността въобще не е фактор.

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Wed Aug 10, 2011 12:29 am

Аз не говоря просто за Hell, говоря за BN. Hell на non-ladder също не е пълния пакет. Ladder му е майката, там имаш всичко от играта. Всички рунически думи, PvP, търговия...

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Wed Aug 10, 2011 9:54 am

Какво искаш да кажеш с това, че имаш "всичко от играта" само в ladder? PvP и търговията са налични и в non-ladder. За руните не знам, а и ми е все тая. В този ред на мисли PvP-то в такъв тип игра винаги ми се е струвало излишно и недоклатено, но който го интересува, нека си се занимава.

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Wed Aug 10, 2011 11:41 am

Нито е излишно, нито е недоклатено, и няма как да знаеш какво е, без да си опитвал. Да не говорим за PvP на Hardcore. Ебати крайните коментари переш. Било недоклатено нещо, което крепи тая игра последните 10 години. :mnia:

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Wed Aug 10, 2011 11:43 am

Няма смисъл да спориш с Алдим когато е режим бот и си е намислил нещо.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Wed Aug 10, 2011 2:25 pm

Да кажеш, че руните са ти все тая е ОМФГ....

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Wed Aug 10, 2011 6:55 pm

Дали ще са ми достъпни 70% или 100% от руните наистина ми е все тая. И между другото не е нужно всеки път като кажа нещо и тримата Диабло хардкоровци във форума да се втурвате на офанзива :lol:

PvP съм играл предостатъчно. Определено си предпочитам шуутър детмач и файтъри, където не опира до билдове, а до чист веднагически фън. Пък това с Hardcore е още по-малко мой тип тръпка - 50 часа да направиш персонаж, 2 минути да ти замине.

Както казах, играйте си по своя начин и оставете останалите да го правят по техния. Не ми е ясно какво точно ви бърка в здравето дали на някого Диаблото му е дало всичко или не и как точно го играе. Даже ви дадох толкова явни хинтове, че говоря за СВОИТЕ вкусове, не за вашите, та да ви е по-лесно... :roll:

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Wed Aug 10, 2011 8:02 pm

Аз за хубаво ги говоря тия неща, защото ето хилиш се на факта, че Диабло 2-3 са MMO-та, ама са си точно това. А ти дори не можеш да го проумееш, защото нямаш идея за какво говоря. Затова ти казах, че навярно с Диабло 3 ще стане ясно на тези, които не им е станало ясно, как наистина се играе Диабло. И това е нещо хубаво, ще видите сами.

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Wed Aug 10, 2011 8:19 pm

Amikae wrote:Аз за хубаво ги говоря тия неща, защото ето хилиш се на факта, че Диабло 2-3 са MMO-та, ама са си точно това. А ти дори не можеш да го проумееш, защото нямаш идея за какво говоря. Затова ти казах, че навярно с Диабло 3 ще стане ясно на тези, които не им е станало ясно, как наистина се играе Диабло. И това е нещо хубаво, ще видите сами.
Да не е обявен конкурс за най дълга поредица от думи без никакъв смисъл :)
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Wed Aug 10, 2011 10:19 pm

The Dragon wrote:
Amikae wrote:Аз за хубаво ги говоря тия неща, защото ето хилиш се на факта, че Диабло 2-3 са MMO-та, ама са си точно това. А ти дори не можеш да го проумееш, защото нямаш идея за какво говоря. Затова ти казах, че навярно с Диабло 3 ще стане ясно на тези, които не им е станало ясно, как наистина се играе Диабло. И това е нещо хубаво, ще видите сами.
Да не е обявен конкурс за най дълга поредица от думи без никакъв смисъл :)
Каза човекът, който споменава Лили Иванова в тема за Диабло 3... :roll:

Абе какво ви става? Сериозно сте се сдухали. Някой не е на вашето мнение и се почва едно цупене, тролене, сумтене. Аз съвсем човешки ви говоря едни неща, но явно трябва да почакам да ви мине сръднята...

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 30 guests