Championship Manager 3

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

Post Reply
User avatar
Trip
Moderator
Posts: 6353
Joined: Sat Dec 31, 2005 7:30 am
Contact:

Championship Manager 3

Post by Trip » Wed Nov 03, 2010 11:31 am

Nostalgia mode on!

Някой помни ли тая игрица? Тройката е най-добрият симулатор на футболен мениджър въобще според мен.

User avatar
PrivateRaio
Misting
Posts: 342
Joined: Tue Jun 20, 2006 4:01 pm
Location: София

Post by PrivateRaio » Wed Nov 03, 2010 1:00 pm

е как!
години прекарах с верни другари на hot seat!
супер яко беше :D

Scourge
Mistborn
Posts: 1280
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:02 pm

Post by Scourge » Wed Nov 03, 2010 1:50 pm

http://en.wikipedia.org/wiki/Premier_Manager_2

още известна като "играта с табличките". :)

User avatar
Trip
Moderator
Posts: 6353
Joined: Sat Dec 31, 2005 7:30 am
Contact:

Post by Trip » Wed Nov 03, 2010 1:55 pm

http://en.wikipedia.org/wiki/Championsh ... ason_01/02

Аз тая визирах основно :)

User avatar
PrivateRaio
Misting
Posts: 342
Joined: Tue Jun 20, 2006 4:01 pm
Location: София

Post by PrivateRaio » Wed Nov 03, 2010 5:34 pm

тази на Трип, даже дали не беше предния сезон. Имам спомени че беше зелена обложката, май :D
Покрай тази игра станах официален член на фен клуба на Rushden & Diamonds FC след като ги направих 5 пъти шампиони в играта, като тръгнах от конференциите :D Те взеха, че влезнаха в 3та дивизия, аз им пуснах възторжено писмо, те много се накефиха и го пуснаха даже на сайта си :D Сигурно съм бил, пък може и оше да съм единствения от България който им е писал :D
готини времена бяха :D

User avatar
Trip
Moderator
Posts: 6353
Joined: Sat Dec 31, 2005 7:30 am
Contact:

Post by Trip » Wed Nov 03, 2010 8:28 pm

Мдаааа. Гуд таймс. Спомням си как беснях бтв като извадиха пач към Сезон 01/02 и се оказа, че най-яките играчи от непачнатата версия ги няма или са направени много слаби - оказа се после, че и бездруго са били изкуствено напомпани или просто не са били истински играчи... За сметка на това пак имаше напомпаняци, просто други (The Crazy Greeks, ехх :mrgreen:)

Всъщност тая известна нереалистичност беше едно от нещата, които ме кефеха в играта: имаше някакви измислени скрити таланти и беше голям кеф, когато ги намериш, или пък можеше да си направиш каквато искаш тактика. Мойта най-успешна тактика евър беше с един защитник примерно. Ако CM трябваше да се води по реалния футбол, щеше да има точно 3-4 позволени вида тактики. А, и да не забравяме regenerated player-ите :)

User avatar
Matrim
Moderator
Posts: 5260
Joined: Mon Dec 22, 2003 10:58 pm
Location: Remedy Lane

Post by Matrim » Wed Nov 03, 2010 8:39 pm

Най-печелившата тактика на една от версиите на CM 3 беше да сложиш централния нападател да пази персонално противниковия вратар. :lol:
Ridcully: "A few twenty-mile runs and the Dean'd be a different man."
Bursar: "Well, yes. He'd be dead."
Ridcully: "He'd be healthy."
Bursar: "Yes, but still dead."

User avatar
Trip
Moderator
Posts: 6353
Joined: Sat Dec 31, 2005 7:30 am
Contact:

Post by Trip » Wed Nov 03, 2010 9:19 pm

Да, тва беше в ЦМ 00/01. В следващата се сетиха, че могат да имплементират такова нещо като засади в енджина на мачовете :lol:

User avatar
SatanicSlayer
Merchant
Posts: 90
Joined: Thu Sep 26, 2013 4:32 pm
Location: Grind Line - Arabasta.
Contact:

Post by SatanicSlayer » Fri Sep 27, 2013 9:43 am

Най-силната тактика беше да играеш 3-4-3 на директ пасове, нормална агресия, не атакуваща. Всеки мач по 4-5 гола без проблеми.

Ако искаш да продадеш някой центърнападател играеш по тактика 4-3-2-1 на шорт пасове и атакуващ. След 15тия гол обикновено идва оферта от Ювентус. Ако играеш пък с Ювентус от Реал искат да го купят :D

Най-силните футболисти в тази игра са: Аймар, Роналдиньо, Савиола, Хенрик Ларсон, Шиърър, Светльо Тодоров, Пацини, Тоти.

В един от сезоните успях да привлека в Селтик Шиърър и Тодоров, които заедно с Ларсон направиха убийствен тандем в атака. Общо головете им за първият сезон бяха нещо от сорта на 210...

ПП: Мразим ги Рома!

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests