Fallout New Vegas

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Mon Jul 04, 2011 12:22 pm

Напротив, седял съм над два часа в пустинята на Ред Дед да ловя броненосци и да обикалям без цел (и тук давам просто по-скорошен пример, иначе от старите ролеви игри - примери за обикаляне безцелно бол) така че не ми е проблемът оупън уърлд с/у линейност, най-малкото съм голям фен на сендбокс-екшъни.

User avatar
Delegat
Aes Sedai
Posts: 1583
Joined: Mon Dec 25, 2006 7:53 pm

Post by Delegat » Mon Jul 04, 2011 1:30 pm

Все пак смятам, че трябва да дадеш втори шанс на FNV, повечето неща които те дразнят (като Пипбоя) ще спреш да им обръщаш внимание докато стигнеш Primm :lol:

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Mon Jul 04, 2011 2:39 pm

Определено ще, тъкмо сега като имам и нет на конзолата и може да се пачне. БТв как са версиите бокс срещу пС3, някой има ли впечатления?

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Mon Jul 04, 2011 4:01 pm

Muad_Dib wrote:1) Далеч не съм прекарвал "часове" с Fallout: New Vegas, а по-скоро някъде около един час (по-скоро 50 минути), след които за пореден път установих че не мога грам да се зарибя по новите Фолаути (дори след 14-часовия ми опит, след който също ми писна тройката).
В поста ти пише "Вчера имах съвсем малко повече време от обикновено и прекарах около 2 часа с Ню Вегас", така че... :lol: Друго на ръка, че интерфейсът е абсолютно едно към едно с Fallout 3 с някое-друго леко подобрение.

2) Не ми е пукало въобще за играта, за да полагам каквото и да е дори минимално усилие да вникна в менютата й
Еми тогава не се оплаквай от "зомг ужасния интерфейс", нали.

Едва ли е само заради перспективата, но просто досега никога не съм успял да се зарибя по FPS-RPG с изключение на Might and Magic 6, 7, 8.
Press left bumber и готово - получаваш TPS RPG. :lol:



За версиите, 360 > PS3 визуално (най-малкото има 4xAA срещу никакво AA на PS3).

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Mon Jul 04, 2011 6:07 pm

Мен нещо ми доскучня по едно време и просто я спрях. Сегха, верно, че току що бях направил обстоен риплей на F3 со се DLC-тата, но все пак ми е странно... Някой ден щя я почна пак.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Delegat
Aes Sedai
Posts: 1583
Joined: Mon Dec 25, 2006 7:53 pm

Post by Delegat » Mon Jul 04, 2011 7:53 pm

За чий чеп ти дадоха да й пишеш ревю във Форплей тогава?

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Mon Jul 04, 2011 8:10 pm

Е аз бях навъртял няколко десетки часа преди да я зарежа :)
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Tue Jul 05, 2011 3:36 am

AlDim wrote:
Muad_Dib wrote:1) Далеч не съм прекарвал "часове" с Fallout: New Vegas, а по-скоро някъде около един час (по-скоро 50 минути), след които за пореден път установих че не мога грам да се зарибя по новите Фолаути (дори след 14-часовия ми опит, след който също ми писна тройката).
В поста ти пише "Вчера имах съвсем малко повече време от обикновено и прекарах около 2 часа с Ню Вегас", така че... :lol: Друго на ръка, че интерфейсът е абсолютно едно към едно с Fallout 3 с някое-друго леко подобрение.

2) Не ми е пукало въобще за играта, за да полагам каквото и да е дори минимално усилие да вникна в менютата й
Еми тогава не се оплаквай от "зомг ужасния интерфейс", нали.

Едва ли е само заради перспективата, но просто досега никога не съм успял да се зарибя по FPS-RPG с изключение на Might and Magic 6, 7, 8.
Press left bumber и готово - получаваш TPS RPG. :lol:



За версиите, 360 > PS3 визуално (най-малкото има 4xAA срещу никакво AA на PS3).
Човече, трябва наистина да нямаш с какво да се занимаваш за да топик-некромантваш неща от преди много месеци, че на всичкото отгоре и два пъти, особено в напълно умрял подфорум :roll: Евала.

И изкуствен търд-пърсън, с който играта става още по-зле - не, мерси. Не ми го цитирай все едно изведнъж ще се превърне в Гиърс като управление и камера и всичко, защото на тройката с въпросния търд пърсън издържах около 10 минути и си превключих на по-малкото зло - ФПС.

И ще те помоля да не ми обясняваш като на идиот (това за сменянето на перспективата беше яко ненужно) - това, че за мен играта е безкрайно незарибителна по всички параграфи не те оправдава да се заяждаш.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Tue Jul 05, 2011 4:12 am

Но теб те оправдаваше да ми се заяждаш за Гиърса и Года. Ей ти цитат даже:
Muad_Dib wrote:Чак толкова храна и парадиране с "о, колко е тъпа тази игра, нищо, че едва ли има ЖИВ човек с ПС3 който да не я е превъртял и аз да си покажа колко ми е алтернативен вкусът като не я харесвам НИЩО ЧЕ ЩЕ Я МИНА ЦЯЛАТА" ми е крайно досадна.
Изтъквам прилики само, да не си помислиш, че ми пука нещо :P
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Tue Jul 05, 2011 11:25 am

Изтъквам, че може РЛ да си ми приятел, но че на форума си безкрайно досаден индивид, който наистина си няма работа, за да се меси в чужд спор.

User avatar
Goshko
Misting
Posts: 268
Joined: Wed Jul 29, 2009 10:38 am

Post by Goshko » Tue Jul 05, 2011 12:07 pm

Аз не разбирам спора за какво е.

Ясно ти е че не можеш да даваш компетентно мнение за игра която не си играл, не и ако искаш да си обективен.

Щом не те кефи не я играй, то не е работа :) Честно казано и аз играх New Vegas за първи път точно след като бях минал целия Fallout 3 - това беше грешка. Играх я след 5 месеца пак - нищо общо като изживяване, играта е страхотна и доста по-добра от Fallout 3. Но щом по принцип не харесваш Fallout защо се насилваш не разбирам. Казваш "Играта не ми е по вкуса" и забравяш за нея.
When in danger, When in doubt, Run in circles, Scream and shout.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Tue Jul 05, 2011 12:33 pm

Проблемът е че АлДим ми обяснява някакви очеизбождащи неща като на идиот, иначе останалото е както си го написал.

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Wed Jul 06, 2011 10:54 pm

MOTHERFUCKER...!!!

http://www.dsogaming.com/news/new-fallo ... mizations/

Решили са да пуснат ебаси огромния патч, ама СЛЕД като вече почти съм минал играта. :evil: :evil: :evil:

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Wed Jul 06, 2011 11:50 pm

Player can no longer repair the Grenade Launcher with the minigun.

Това ме сцепи от хилеж ...

Cazadores are now properly flagged as fliers, so they won’t set off mines.

И това е златно ...
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Sun Jul 10, 2011 9:32 pm

Патчнах си New Vegas-а. Първото нещо, което ми се случи, беше да вляза спокойно в някаква сграда, при което на излизане отпред ме чакаха около 15 blind deathclaws и още няколко deathclaw младежи (общо-взето повече врагове, отколкото в целия лагер на Цезар). Слепите deathclaws ме набелязаха първи и след като изтребиха песа и Буун по бързата процедура ми ебаха майката и на мен. След около 10 лоуда на автосейва (предишния ми нормален сейв беше от 2-3 часа по-рано...) най-накрая успях да сбъгясам играта достатъчно, за да вляза обратно в сградата без тия да ме последват. Изпратих Буун и песа обратно в Lucky 38, та трябваше само да измисля как да се снийкна аз. Пробвах Steath Boy. Излизам без да съм снийкнат - слепите ми налитат и ме правят на сапун. Излизам снийкнат - слепите ме правят на сапун. Излизам стелтнат и нагрухан с всички възможни наркотици, power armor-а и gauss rifle-а (при положение че съм със 100 на energy weapons, max perception и sniper, 27-мо ниво) - НА САПУН! Накрая в пристъп на отчаяние излизам и ТОГАВА клякам в снийк моуд - изведнъж се оказах HIDDEN... :shock:

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests