Bioshock 2

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Sun Feb 28, 2010 9:11 pm

Grumpi wrote:Искате да кажете, че няма сейв ли??? Не сме ли 2010г.?
Има сейв. Просто днешно време човек е свикнал на добра autosave система и не си прави много труд ръчно да сейва. Особено в игри от този тип.

User avatar
Grumpi
Sorcerer
Posts: 394
Joined: Thu Jul 29, 2004 1:11 am
Location: Sigil

Post by Grumpi » Sun Feb 28, 2010 9:21 pm

Ок, значи и аз ще я играя :mrgreen:
Image

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Mon Mar 01, 2010 5:05 am

Muad_Dib wrote:Аз пак ще продължда да си повтарям, че не може с толкова малко нови неща и това е.
А аз пък викам нека да ни е зле! Това е може би най-доброто продължение на игра, правено от почти изцяло друг екип, което съм виждал. Сравнете това с разните там Quake 4-та, CoD 3-та и т.н.

Реално единствената ми критика е, че Ламб (на която и без това трудно можеш да й затвориш плювалника) наистина почна да плямпа все едно животът й зависи от това към края. Иначе си беше просто още от същото, но леко подобрено. Нещо като Fallout 2 - използва същата база, но прави още повече с нея и оправя малкото ядове на първата част. Трудността е перфектно балансирана, историята - с далеч по-правилен завършек, странящ от типичния "лош бос" от всяка втора игра, уменията - значително по-интересни като ги ъпгрейднеш, хакването - що-годе по-логично, а арсеналът е сред най-добрите в шуутър последно време (използвах всичко по много). Залагането на капани само по себе си беше страхотна зарибявка. То не бяха плазмиди, мини, капани...

Нямам търпение да дойде Bioshock 3. Май в нея се канят да пробват нещо по-различно. Допускам, че може да си систърка ин тех риъл уърлд, но ще видим.

9/10

User avatar
F242
Sorcerer
Posts: 383
Joined: Sat Feb 11, 2006 6:34 pm

Post by F242 » Mon Mar 01, 2010 8:51 pm

AlDim wrote: 9/10
Това е играта, която нямах желание да купувам, е поне не толкова скоро след премиерата.
Но в събота вечер в "Пулсар" попаднах на правилното издание за мен- "Rapture Edition" - само книгата с арта - Deco Devolution :metal: и играта за 360.
Даже я оставих за сутринта, без да я поставя в бокса, до такава степен съм бил "непредубеден" от основните рецензии " още от същото".
В неделя не можах да се отлепя от нея.
А когато "същото" е било почти перфектно?
Всъщност има и разлики.
- Гледната точка на Big Daddy
- В момента когато решиш да изпратиш сестричката да взима адам - играта преминава в режим assault. Сплайсъри, зомбита, все тая. Тук за разлика от линейността на първата част можеш да проявиш някакво планиране. Да си поставиш капаните на правилните места, да си хакнал камерите, близките оръдия, да имаш достатъчно неповредени ботове. Нещо като стратегия в шутър.
- Не съм пробвал още мултиплейъра, който обещава да бъде интересен, и който го нямаше в първата част - Някой да го е играл?

Who is online

Users browsing this forum: Bing [Bot] and 14 guests