Assassin's Creed 2

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderators: Yan, Roamer, AlDim

Matrim
Moderator

Re: Assassin's Creed 2

Post by Matrim » Sun Nov 17, 2019 11:25 pm

Аз си преигравам Одисей, все още смятам, че има множество трески за дялане (двуизмерните герои, тотално глухите и полуспепи врагове, които правят промъкването пълен майтап, фортовете правени явно от същия архитект навсякъде и т.н.), но въпреки това е голяма зарибявка. Но пак не успях да убия каледонския глиган на Nightmare, за да не си строша контролера от яд след час и половина опити го утрепах на Normal. :) Опцията за визуална персонализация на екипировката е много харна, има и New game + вече, но не знам дали ще имам желание за нея
Ridcully: "A few twenty-mile runs and the Dean'd be a different man."
Bursar: "Well, yes. He'd be dead."
Ridcully: "He'd be healthy."
Bursar: "Yes, but still dead."

AlDim
Elder God

Post by AlDim » Tue Nov 19, 2019 10:21 am

Xellos wrote:
Sun Nov 17, 2019 6:39 pm
@AlDim
Пробва ли, тоя туристическият режим на ориджинс (Discovery Tour ), тва нейде из твойта специалност. Мене като лаик ме отвя доволно, идеално разтоварване и гледки, пък ако зема и да запомня нещо. :heart: :shock:
Да, изключително добър е. Още повече отколкото в Origins.

Иначе аз цъкам сега Fate of Atlantis. Изглежда страхотно, но иначе е доста кухичко в Elisium. 90% от съдържанието засега е трепане във фортове и трошене на статуи. Доколкото чувам нататъка има повече история, но в началото е просто як грайнд срещу войската на Персефона.

Matrim
Moderator

Post by Matrim » Tue Nov 19, 2019 11:16 pm

Цъкам DLC куестовете от Lost Tales of Greece и какво да ви кажа, Ubisoft просто са гола вода в писането на куестове. Пример - The Daughters of Lalaia. Някаква село го нападали Синовете на Ксеркс, група персийци, които ей така останали над 50 години в Гърция след битката при Термопили?!? Въобще не ги и виждаме тия хора освен в мелето накрая, можеха просто да ги направят рандъм бандити, но не, персийци "колонизирали" част от Гърция трябва да са. После те пращат и да търсиш и да търсиш магическа руда, защото ковачката била некадърна, а с тая руда всеки идиот можел да прави оръжия и брони. Просто не знам как ги мислят тия сюжети.
Ridcully: "A few twenty-mile runs and the Dean'd be a different man."
Bursar: "Well, yes. He'd be dead."
Ridcully: "He'd be healthy."
Bursar: "Yes, but still dead."