Dragon Age : Origins

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Fri Jul 23, 2010 10:17 am

Тя пък голямата маса .

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Fri Jul 23, 2010 5:23 pm

Toчно, да :lol:
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Celeborn
Adept
Posts: 233
Joined: Tue Jul 05, 2005 10:59 pm

Post by Celeborn » Sat Jul 24, 2010 11:34 pm

Уникална, най- добрата игра ever за мен. Превъртях я три пъти и винаги ми беше интересно.

Зевран тоя педал ме предаде и трите пъти, а на третия даже му го мушнах и пак се изпедерасти все пак :lol:
novembre
la città si accende in un istante
il mio corpo non si veste più di voglie
e tu non sembri neanche più così forte
come ti credevo un anno fa
novembre.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sun Jul 25, 2010 5:59 am

Допреигра ми се нещо, мисля да я разцъкам паралелно с Фолаута.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Thu Aug 26, 2010 1:50 pm

За любимата ми игра последните няколко месеца са излезли купищата ДЛЦ-та и тези дни беше обявено и най-новото - Witch Hunt, което ще се занимае с Мориган и края на нейната сюжетна линия от оригиналната игра.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Wed Sep 08, 2010 12:05 pm

Очевидно само аз продължавам да се вълнувам, та някой да знае дали се чува нещо за издание на играта с експанда плюс всички ДЛЦ-та, защото за мен ще е мъст хев:)

EDIT: Ето я и новината:

http://www.eurogamer.net/articles/2010- ... on-spotted

Всички ДЛЦ-та + експанда. Това само да го внесат (а и да него) с такъв размах го боцкам, че не е риба:)

User avatar
Beric
Paragon
Posts: 616
Joined: Wed Jan 21, 2004 6:16 pm
Location: 1st and goal

Post by Beric » Wed Sep 08, 2010 12:12 pm

Вече изтече експанда с Мориган. Смъкнах го, ама не знам кога ще стигна до него.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Wed Sep 08, 2010 12:38 pm

Аз не съм минал последните 3 ДЛЦ-та (т.е. тоя, в който управляваш даркспоун, песента на леляна и големите), така че и при мен ще почака. Но планът ми е да опукам Мафиа-та и хейлото и после се посвещавам на ДА и МЕ2 до опукване на всичките излезли ДЛЦ-та, прекъснато от малко ДетСпанк 2:)

User avatar
armageddon
Forsaken
Posts: 2936
Joined: Tue Jan 13, 2004 10:24 am

Post by armageddon » Wed Sep 08, 2010 2:16 pm

Мориганския бил като геймплей между 45 минути и 2 часа, според извадка от интервю с някой от екипа зад него.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Wed Sep 08, 2010 4:52 pm

Вярно е кратко, но останалите също бяха горе-долу толкова, а и като част от "голямото" издание на играта определено няма да струва толкова колкото му искат сега. Дано поне е хубав финалът.

User avatar
armageddon
Forsaken
Posts: 2936
Joined: Tue Jan 13, 2004 10:24 am

Post by armageddon » Wed Sep 08, 2010 4:57 pm

Имаше доста подробно превю в геймспот ако не се лъжа, но не останах с някакви впечатления че е особено надъхващо да го изиграя. По не ме кефи от това че е кратко е че всичките са едни такива стендалоун и с изключение на там първите два и Return to Ostagar нямат никаква интеграция с основната игра.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Sun Sep 12, 2010 6:35 pm

Този уикенд имах малко време та минах излезлите след Awakening ДЛЦ-та и ще драсна накратко малко впечатления. Цялостно съм разочарован, защото нито едно не ме грабна напълно и почти всичките не се открояват с нещо, без което да не може да минете. Единствената причина да ги изцъкам всичките е, че съм си дай-хард фен на оригиналната игра.

1. The Darkspawn Chronicles - около 2-3 часа геймплей, управляваш Даркспоуни по време на последната битка от първата игра. Като цяло беше забавно да си на страната на лошите за малко, но толкова. Нито една нова гадника, нито една нова зона, нищо....Яко е да убиваш Алистър и компания обаче. Като минеш експанда в инвентара на героя ти от Origins/Awakening се появява доста сгоден еднорък меч.

2. Leliana's Song - без особена конкуренция - най-якият експанжън от настоящия списък. Страхотна нова музика, готин геймплей около 10-14то ниво (т.е. без убер хакс уменията от Awakening). Проследява една конкретна вечер в историята на Леляна докато е рандъм крадла преди да джойнне Чантри-то. Много добро озвучаване на персонажите.

3. Golems of Amgarrak - поредното ходене до Дийп Роудс за поредната "ужасна" мистерия на Дълбините....Играеш с импортнат герой от Awakening/Origins и играта се скейлва към него (и в Witch Hunt е така). На хард имаше няколко доста здрави битки с по 5-6 голема, но с назобан герой се минават. Последният бос беше оригинален, а финалът - клише.

4. Witch Hunt - най-разочароващ от всички. Мориган я има за около минута общо и не се разбира нищо ново за нейната история. Трудността е обидно ниска, а последният бос е толкова смешен, че е направо тъжно. Около 90 минути геймплей. Като цяло единственото яко на Уич Хънта и Големите е, че ако им направиш всички ачийвмънти получаваш общо 7 доста счупени предмета за ....игра, която вече си превъртял отдавна.

Като цяло хората отговорни за ДЛЦ-тата на ДА трябва да се поучат от тези, правили ДЛЦ-тата за МЕ2.

Почвам Хейло:)

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Sun Oct 03, 2010 7:05 pm

Rejoice, guys:

http://forplay.bg/index.php/forplay_sit ... ge-Origins

Това просто с размах го боцкам.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Sun Oct 03, 2010 7:18 pm

Ей това чаках и аз за да се хвана да я изиграя цялата.

User avatar
armageddon
Forsaken
Posts: 2936
Joined: Tue Jan 13, 2004 10:24 am

Post by armageddon » Sun Oct 03, 2010 10:32 pm

Направо завиждам на вашия ентусиазъм

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests