Dragon Age : Origins

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Sat Nov 21, 2009 8:19 pm

Muad_Dib wrote:Мориган наистина не знам защо всички имате проблем с преспиването с нея, аз я такхнах на около 40-45 апруувъл.
На мен ми пусна на 100...

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sat Nov 21, 2009 8:29 pm

Аз подозирам, че нещо сме избъгясали с нея, щото аз я награбих още в самото начало като я зех, насред едно село. Целувки имам предвид. И оттогава всеки път като поискам, я имам опцията за целуване, но нищо друго не се появява.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Sat Nov 21, 2009 8:35 pm

Бтв още едно малоумие откъм предмети което силно ме подразни - при критикал бонуси от руни не се отчитат....Смисъл имам двуръчен чук с 3 руни за +5 демидж и като критвам тези +15 демидж отгоре не се отчитат....Смисъл безкрайно ретардирало е....

User avatar
Grumpi
Sorcerer
Posts: 394
Joined: Thu Jul 29, 2004 1:11 am
Location: Sigil

Post by Grumpi » Sun Nov 22, 2009 12:10 am

За момент си помислих, че погрешка съм влезнал в темата за WoW :shock: :shock: :shock:

Онтопик:

Дейба и шибаните скриптове, дейба! Експлорвам си някъв дънджън със стелтнат крадец и си свирукам; останалите трима са се притаили назад зад прикритие с насочени дългобойни оръжия, въобще идилия...

Обаче закачих някакъв скрипт и всичките четирима се оказаха в средата на голяма зала (и крадеца ънстелтнат, да) и около тях се материализираха хилиарди скелета.

Деебиш, сто пъти трябваше да рилоудна, като не обичам да мъкна "танк" с мене.

Бтв, как ги убивате тия ревенанти, май са имунни на всичко?
Image

User avatar
Demandred
Moderator
Posts: 6265
Joined: Sun Jan 11, 2004 8:42 am
Contact:

Post by Demandred » Sun Nov 22, 2009 12:16 am

Cone of cold is your friend. Без тая магия тия са просто неубиваеми (поне на ниво 10-11, когато пробвах да ги трепя). Cone of cold почти никой не я резиства, няма босове, няма дракони, всички хваща.
Sure your parents might think you're a failure
But no one's ever said: "First, let's kill all the tailors"
Don't be a lawyer!

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sun Nov 22, 2009 2:05 am

Аз в момента се правя, че бия дракона над Хейвън, ама нещо симулирам само...
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Sun Nov 22, 2009 11:42 am

Остави го и се върни преди последната битка, сега ще ти е излишно труден и ще загубиш един час и много колби. Нали ти споменах, че играта ги сейва на левела, на който за пръв път си влязъл в дадената голяма зона (преди да почне комбатът:))).

User avatar
Goshko
Misting
Posts: 268
Joined: Wed Jul 29, 2009 10:38 am

Post by Goshko » Sun Nov 22, 2009 3:13 pm

Grumpi wrote:Бтв, как ги убивате тия ревенанти, май са имунни на всичко?
Играех с 2 Spirit healer-a, танк и последния го въртях между Лилянка (лъкове), кучето или Shale (изживяващ се като танк). Рано или късно всичко пада - ревенанти, дракони, логаини, всичко. Обикновено късно защото танк не прави много dmg, но като не умираш какво значение има.

Не е нужно да имаш caster вдиган на dmg магии - всъщност имах сумарно 4 dmg магии общо за двата ми мага.
When in danger, When in doubt, Run in circles, Scream and shout.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Mon Nov 23, 2009 2:40 am

В диалозите между героите по време на ходене има някои гениални неща!

Примерно Алистър и Уин по повод връзката ми с Мориган:

Alastair: You are too understanding of such things! Can't you be more judgmental? I am trying to rant here!

Wynne: Oh, sorry dear. Go on. You rant and I'll nod at the appropriate places.
And you can't dance with a devil on your back...

lictor
Smallfolk
Posts: 19
Joined: Wed Nov 11, 2009 11:19 am
Location: Sofia

Post by lictor » Mon Nov 23, 2009 9:25 am

Zdraveite :)

Predvaritelno se izvinqvam za latinicata, no ot rabota nqmam kirilica :(

Ta da se pohvalq, 4e prevurtqh Dragon Age Origins :)))) tolkova mnogo iskah da q prevurtq, a koto go napravih, ne mi se iskashe da svurshva :( Tova e igrata, koqto nai-mnogo me e zavladqla (Nr uno za men e The Witcher). Sled oficialni 97 4asa gameplay (s load-a ste da e kum 120) Archidemon-a padna dosta lesno :) vqrno bqh na 25 lv s vsi4ki, no na tiq drakoni im hvanah cakata ... samo s range attack (demek lukove i jezuli). A ida da biq drakon s me4 po nqkoe vreme me zahapva i nqma spasenie...preporu4vam za podkarate geroq s nai-mnogo jivot pred nego da mu hvurlq orun4e i da ne se zanimava s drugite i qko heal, dokato go svalite.

I nakraq, 4e stana mnogo dulgo, da dam malko statistika - Morigan mi pusna na 54 udobrenie :) i zavurshih igrata s 95% explored world ili tam kakto se kazvashe. Bqh 4el, 4e nqkoi bil na 42% kato q prevurtql - WoW, mai nishto ne e vidql ot igrata :D

Malko me e qd, 4e ne ne mi pusna Quest-a za Duncan`s Shield i ne namerih novata liubov na Oghren (kaza mi za neq koto bqhme v Redcliff predi poslednata bitka).

E za sega tova e ot men :) ako nqkoi mu trqbva suvet da pita , 4ao i do skoro ;)

P.S. da vi pitam koto subirahte Armiq, za da vi pognat v poslednata bitka, nakraq vidqh, 4e ima 5 slot-a puk az imah samo 4 mini-armii (Elfite, Djudjacite, Knights of Redcliff i Mage-ovete), koi sa 5-ite ?

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Mon Nov 23, 2009 6:09 pm

Точно над прозореца за текста имаш синя иконка, на която пише "ен". Като я цъкнеш, става БГ. Това е кирилизаторът.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Tue Nov 24, 2009 5:57 am

МУАХАХАХАХА! Шейл е ОГРОМЕН! Нема такъв олигофрен просто! И изобщо не е клонинг на дроида от КОТОР.
And you can't dance with a devil on your back...

lictor
Smallfolk
Posts: 19
Joined: Wed Nov 11, 2009 11:19 am
Location: Sofia

Post by lictor » Tue Nov 24, 2009 8:51 am

Намерих го вече :)

Шейл, да ти кажа аз, е голям мъник :lol: иди в тунелите на джуджетата и виж кое е голямо ;)

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Wed Nov 25, 2009 10:04 am

Ако има нещо, което наистина ме вбесява в тая игра, то е, че като се спра, за да взема нещо от земята или да говоря с някого, проклетите ми спътници ВИНАГИ спират така, че да застанат между мен и нещото и да цъкна върху някой от тях вместо това. АРГХ!

Иначе сега цъкам джуджетата. Сайднах се със свестния пич и в момента ще прочиствам престъпната организация.

Днес внезапно изпитах почти непреодолимо желание да играя отново БГ2...
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
PrivateRaio
Misting
Posts: 342
Joined: Tue Jun 20, 2006 4:01 pm
Location: София

Post by PrivateRaio » Wed Nov 25, 2009 11:12 am

и при мен е така, даже се замислих къде точно са оригиналните дискове :D

но после се отказах, защото време малко, а игри нещо се посабраха за минаване

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 64 guests