За/Из/По-губени във WoW (общи приказки и истории) експанжън

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

Locked
User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Tue Aug 04, 2009 7:40 pm

Мхм ... ако едни спекулации които ги мисля се окажат правилни ще забогатея с около 70к. Ще има и за мамути и за мотори и за всичко ....
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20293
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Tue Aug 04, 2009 7:55 pm

Не е интересно така ;р
:ninja:

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Tue Aug 04, 2009 8:05 pm

мииии при целия гиър с който близард ни замерят напоследък нали се сещаш какво ще стане с цената на infinite dust и greater cosmic essence?

Та произведох тия дни около 15000 прах и 1500 есенции.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20293
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Tue Aug 04, 2009 8:08 pm

Мдаа, не е зле. Аз се фащам професии дет харча само. :oops:
:ninja:

User avatar
Pag
Merchant
Posts: 99
Joined: Wed Jun 03, 2009 11:41 am

Post by Pag » Wed Aug 05, 2009 12:31 am

И аз така :(
А така ми се иска да се видя с поне 50к.
Някой има ли идея къде може да се види новия инстанс, че нашите хора ще го пробват в четвъртък, а все не ми остава време да потърся нещо като информация?
Pagane lvl80
Blood Elf
Xavius

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Wed Aug 05, 2009 9:42 am

Колизеума
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20293
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Wed Aug 05, 2009 11:03 am

туй? http://www.worldofwarcraft.com/info/und ... liseum.xml

Е ся почнаха скандалите заради кой е уайпнал рейда :panda: :popcorn:
The setup for the Crusaders' Coliseum is surprisingly straightforward. If you are familiar with the Ring of Blood quest line, you already have a vague idea of how the Crusaders' Coliseum plays out in principle. After you and your friends enter the coliseum, you will face the first of several bosses; once you've defeated a boss, you will move on to the next one. You must master the encounters one by one, until you finally face the raid's final challenge. Sound simple? That's because there is a twist.


In the "Heroic" version of the Crusaders' Coliseum, you and your raid only have a limited number of attempts for each raid lockout period, and each time your raid wipes, one of your attempts will be used up. To embark on the epic Trial of the Grand Crusader, you must first prove your worth by clearing either the 10 or 25 player version of the Crusaders' Coliseum's normal mode. After you have dealt the killing blow to the coliseum's final heroic mode boss will you be able to collect the Crusaders' Tribute, and the fewer attempts you needed to complete the Trial of the Grand Crusader, the better your reward will be.
малко филмче
http://www.worldofwarcraft.com/info/und ... thecrusade



Мене Острова ме интересува повече ;) Макар подозирам Лага ще е епичен.

Баси парашутен десант има :)
Иначе май комбинация WG+AV++ :)
...най сетне истинското алианс оръжие :)

Image

http://www.worldofwarcraft.com/info/und ... nquest.xml
:ninja:

User avatar
Goshko
Misting
Posts: 268
Joined: Wed Jul 29, 2009 10:38 am

Post by Goshko » Thu Aug 06, 2009 9:51 am

Никой не иска да напише как е бил пача снощи. Я да напиша аз.

Не можахме да се съберем 25 човека за 25man (не можахме да съберем и 20 ама така е като обявяваме почивка до края на август) така че отидохме 10man със потресаващ setup (prot warrior, offtank DK, 2rogue, balance druid, 2mages, 2 resto shaman и аз на дисциплина) без нито 1 клас който да дава реген и без паладини защото JoL/blessings are overrated :)

По този случай ми се наложи да изпия една колба с което от двестата колби които си бях приготвил преди Ulduar вече ми остават само 198. Поне вече могат да се стакват по 20 и не заемат толкова място.

Започнахме ние боя. Първи опит - всичко е наред с изключение на това че никой не се сеща да бие коболдите. Убиваме магнатавъра и стигаме червеите. Там също всичко е наред с изключение на това че никой не се сеща да се маха от запаления човек и/или отровата. Умираме.

Още 3 опита в които се пробвахме да направим achievment за червеите, ама ни писна и си ги nuke-нахме 1 по 1. Йетито беше по-лесно и от Магнатавъра. 3 емблеми, 1 кристал и 1 tank bracers за offspec и сме готови за 6 дни чакане на следващия бос :)

После направихме и 5man heroic-а. Минахме го и шамана казва "Абе малко лесно ми се струва" Обърнах му внимание на това че групата ни се състои от пет човека с ulduar25+ gear :).

Като цяло много приятни instances - бързи, лесни, няма траш само босове. Не мога да разбера какво не им харесват хората.
When in danger, When in doubt, Run in circles, Scream and shout.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20293
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Thu Aug 06, 2009 9:57 am

Мня, домързя ме вчера да играя нещо, тая седмица кръчмички, билярди туй онуй се очертава, та уикенда ше си поджиткам ако е такова времето :))
:ninja:

User avatar
Lannis
Aes Sedai
Posts: 1681
Joined: Mon Mar 22, 2004 1:36 pm

Post by Lannis » Thu Aug 06, 2009 10:12 am

Аз така и не стигна до новия инстанс вчера. Първо тръгнах да оправям адони, решихме да забършем първите значки от дейли хероик и то стана време за рейд. Само дето рейдът ни беше за Улдуар, защото сме много изостанали и така прокарахме част от босовете на нормал мод (след като позорно уайпнахме два пъти на ХТ)... и Мимирон отново не пусна тринкет.

Нашите гилд драми продължават. Вчера изсипах огромен пост, защото ми писна да се мотаем и да се тюхкаме колко прекрасно било преди пък сега хората не били като преди и прочее глупости, гарнирани с младежки плам и 30+ драматизъм.

Част от народа мина 5-ман версията (май и Ануто успя да мине там). Предполагам, че ако има рейд днес, ще продължим да се борим да стигнем Йог, а в останалите дни ще се подвизаваме на арената.

Поне Борето вече си пърпори с хеликоптерчето из северните земи - мноооого съм доволна. Още е по-бавната версия, но след като му увеличиха скоростта на 150%, си е съвсем поносимо (онова пъплене на 60% беше просто трагедия).

След рейда повече се занимавах с това да направя няколко епични камъка, та трябваше да избутам последните 6 точки на JC.
Юда, егоист, луда и wow-холик :)

User avatar
Goshko
Misting
Posts: 268
Joined: Wed Jul 29, 2009 10:38 am

Post by Goshko » Thu Aug 06, 2009 10:28 am

Аз имам едно друидче 60то ниво дето чакаше за гаргата - съвсем различно е сега със BoA shoulders, chest, weapon, тринкети и да си летиш със 150% скорост вместо да пълзиш със 60%.

Аз бях приятно изненадан от стабилността на сървърите. Никакъв лаг, никакви забивания. В Icecrown имаше 52435 човека но въобще не се усещаше.

Адони даже не се опитвах да оправям (то аз ползвам 5 адона накръст) само спрях Grid че ми даваше грешка и дразнеше.

Купените 20тина стака Titanium се изплатиха многократно. Всъщност се изплатиха двойно само от праховете дето излязоха, камъните въоще не ги броя.
When in danger, When in doubt, Run in circles, Scream and shout.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20293
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Thu Aug 06, 2009 10:42 am

Някой пробва ли новия остров бг-то да каже впечатления ;)
:ninja:

User avatar
Lannis
Aes Sedai
Posts: 1681
Joined: Mon Mar 22, 2004 1:36 pm

Post by Lannis » Thu Aug 06, 2009 10:58 am

При нас се оплакваха май от лаг на новото БГ... иначе и аз отбелязах, че сървърите бяха доста стабилни и компютърът ми не се задъхваше, както в последните няколко седмици.
Юда, егоист, луда и wow-холик :)

Svetlio
Sorcerer
Posts: 472
Joined: Wed Aug 02, 2006 10:57 am

Post by Svetlio » Thu Aug 06, 2009 11:37 am

Като цяло пача е разочароващ - постна работа отвсякъде. Още не съм видял новото БГ, обаче другото е скука на н-та степен. Айде 5-6 нови куести, малко нон-комбат петс, нов бос в ВоА (чудя се за следващия пач нов етаж ли ще строят там) и - разбира се - нов инстанс, който като отидеш 3 пъти и ще ти омръзне. Пък и що да се хабят с дизайн - ей една арена, изсипвай босовете вътре и готово. И естествено 50 различни мода - те ти хард, хероик, трибют, с лаг, без лаг, с едно око и т.н.

Мисля да продължа да се мотая из Аутланд, там поне е интересно :roll:

User avatar
Pag
Merchant
Posts: 99
Joined: Wed Jun 03, 2009 11:41 am

Post by Pag » Thu Aug 06, 2009 11:48 am

Аз също съм много разочарована. Никаква интрига, нищо по така шантаво. Прецапахме си петицата и си спретнахме улди 25 пак. Поне е забавно да навикваш новаците.
Близард за всичките пари които доят от нас, могат да се постараят поне да ни развеселят с нещо...
Pagane lvl80
Blood Elf
Xavius

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 44 guests